Oficialus aprašymas

navarro kolegija yra dvejų metų koledžo įsikūręs Corsicana, Teksasas JAV. navarro kolegija turi daugiau kaip 35 akademinių ir techninėms programoms parengti studentus perkelti į universitetą. Šios programos apima IT Technologijos, Pre-inžinerijos, įvairių Slauga programas ir naftos technologija. Tarptautiniai studentai gali dalyvauti Corsicana, Waxahachie arba Midlothian miesteliai. Navarro kolegija daro universiteto būsto turimą dėl Corsicana miesteliu.

navarro kolegija surengė tarptautines studentų daugiau nei 30 metų. Studentas kūnas yra gana įvairi su virš 36 šalių atstovaujama. Navarro kolegija Anglų kalbos institutas Taip pat vyksta tarptautiniai studentai, kuriems reikia užpildyti anglų kalbos, prieš pradėdami vartoti kolegijoje kursus. Baigus anglų kalbos instituto studentai yra automatiškai priimti į kolegijoje kursus.

Prašome susisiekti su mumis dėl daugiau informacijos! Mes tikimės, kad jums būti dalis navarro kolegija šeimos!

prieinamas

  • Navarro turi atvirą priėmimo politiką.
  • Kiekvienas iš penkių miesteliai yra kelios minutės nuo jo centro ir lengvai pasiekiamas iš visų miesto dalyje. Studijų metu Navarro yra pusė ketverių metų kolegijoje kainą.
  • Mes turime skyriai aptarnauja specialias populiacijas, pavyzdžiui, veteranų, pirmosios kartos kolegijų studentams, neįgaliesiems.
  • Yra kažkas, kad tilptų visi tuo Navarro: nuotolinis mokymasis, kolegijoje perkėlimą, internetinius kursus, pagrindines studijas, ESL, ir vakare ir savaitgaliais klases.

Reaguojantis

  • Navarro pastatas ateityje. Mūsų universitete yra state-of-art įrangą ir įrenginius, kurie suteikia studentams kokybės akademinį ir techninį išsilavinimą užtikrinant, kad jie įgyti konkurencinį pranašumą darbo rinkoje.
  • Mūsų profesionalūs ir techninės mokymo programos parengti savo studentus aukštos paklausos karjeros sveikatos priežiūros, informacinių technologijų, pramonės ir daugiau.

novatoriškas

  • Mūsų koordinuojamos studijos ir studentų paslaugų programos laimėjo gerbėjų ir mėgdžioti šalyje.
  • Kolegija perdavimo programa rengia ne tik studentams už ketverių metų kolegijoje Akuratność, ji taip pat suteikia nuolat besikeičiančius mokymo mažose, kūrybinių klasių.
  • Yra studentų sukurtas klubai ir komitetai miesteliu, kurie atspindi įvairovę, įteigti pasitikėjimą savimi, vadovavimo ir atsakingų veiksmų.
Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Navarro College

Navarro kolegija Anglų kalbos institutas teikia anglų kalbos mokymas aukščiausios kokybės, kuriame tarptautiniai studentai gali mokytis visą savo potencialą, plėtoti gile ... [+]

Navarro College yra dvejų metų koledžo įsikūręs Corsicana, Texas JAV. Be to, galima daugiau nei 35 akademinių ir techninių programomis, Navarro, kolegija Anglų kalbos institutas taip pat teikia anglų kalbos mokymo kursus užsienio studentams. Navarro kolegija surengė tarptautines studentų daugiau nei 35 metų. Studentas kūnas yra gana įvairi su daugiau nei 36 šalių atstovai.

Navarro kolegija Anglų kalbos institutas teikia anglų kalbos mokymas aukščiausios kokybės, kuriame tarptautiniai studentai gali mokytis visą savo potencialą, plėtoti gilesnę meistriškumą anglų kalba, o gilesnį supratimą apie Jungtinių Amerikos Valstijų kultūrą ir papročius. Kursai padėti studentams pasirengti bakalauro ar magistrantūros studijas Amerikos universitete. Navarro College siūlo garantuotą priėmimą į savo kolegijų klasių tarptautiniams studentams baigusiems anglų kalbos institutą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Corsicana
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba