Oficialus aprašymas

NFI patirtis

"NFI" mūsų filmų kūrėjų šeima sukuria vienodą kultūrą. Iš studentų iki fakulteto absolventų, mes visi esame apsėstas vienu dalyku: filmų kūrimu. Ir kadangi kino kūrimas iš esmės yra komandos patirtis, mes visi nuolat bendradarbiaujame, smegenų audra ir santykių kūrimas, tiek draugais, tiek kolegomis. Kartu mes iššūkį, skatiname ir formuojame vieni kitus kaip meno kūrėjus.

Visa kino filmas "Visa diena"

Visą dieną, kiekvieną dieną mes kuriame kino kūrėjus. Mes tikime, kad mūsų studentai visiškai pasinerti į kino pramonę ir pašalinti blaško. Mes teikiame greitą stebėjimą, vengdami nesusijusių temų ir nenaudingų kredito valandų. Mes gauname savo studentus iš tradicinės klasės, lauko, nustatytos ir už kameros. Tai kruizinė praktika kiekvieną dieną.

Mes pradedame darbą

Mūsų stažuotės kursas yra didesnis nei 70%.

Kaip akredituotą kino mokyklą, mes orientuojamės į mūsų studentų ir absolventų karjeros kūrimą. Kadangi mūsų programa yra praktiška ir pramonėje, daugelis mūsų studentų turi sutartis ir darbo pasiūlymus, kad jie net atsirastų. Ir NFI, mūsų sėkmė yra pagrįsta sėkminga mūsų absolventų karjera.

Sužinokite iš aktyvių kino kūrėjų

Ne NFI visi mūsų fakultetai aktyviai dalyvauja kino industrijoje. Jie yra gamintojai, rašytojai, redaktoriai, aktoriai, stilistai ir dar daugiau. Tai suteikia mūsų studentams turtingas požiūris į tendencijas ir technologijas, aktyvių profesionalų tinklo ir realaus meno vadovų susidomėjimą.

Mes esame "Nashville" širdyje

Kaip vienas iš sparčiausiai augančių Amerikos miestų, Našvilio kino pramonė sparčiai plečiasi. Mūsų miestas buvo pastatytas pramogų industrijoje ir pietų svetingumą. Mūsų vietos menininkų bendruomenė tikrai rūpinasi naujos kartos ir visada nori suteikti naujų galimybių. Nuo muzikinių vaizdo įrašų iki televizijos laidų iki nacionalinių reklamų Našvilis labai vertina savo įsipareigojimą siekti kompetencijos pramonei.

Devynių mėnesių programa

Jūs norite pradėti savo karjerą. Mes jus pradėjome tik devynis mėnesius.

Mes aprūpiname filmų kūrėjus įgūdžiais, tinklais ir praktine patirtimi, reikalinga norint įveikti žemę. NFI kino filmų kūrimo programa yra kaip filmų kūrėjų bootkas.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

Nashville Film Institute

Mūsų kino filmų kūrimo programa visiškai panardina jus į kino formavimo procesą. Devynis mėnesius NFI studentai gyvena, valgo ir kvėpuoja filmas ir kaip filmai. ... [+]

NFI parašų kino studijų diplomas

Mūsų kino filmų kūrimo programa visiškai panardina jus į kino formavimo procesą. Devynis mėnesius NFI studentai gyvena, valgo ir kvėpuoja filmas ir kaip filmai.

Mūsų filosofija yra tai, kad mokiniai išmoksta visus filmo kūrimo etapus ir vaidmenis. Geriausias būdas tai pasiekti - iš tikrųjų kurti filmus. Per šią diplomo programą studentai bendradarbiauja įvairiuose projektuose, kuriuose kuria savo filmus. Iki programos pabaigos mokiniai įgyja reikiamų įgūdžių, neįkainojamų ryšių ir turinio savo pačių profesionaliems demo ritiniams.

Programos moduliai

Per mūsų devynių mėnesių programą mūsų kursas susideda iš keturių modulių. Kiekvienas modulis veikia 9 savaites ir apima pagrindinius gamybos rezultatus. Kiekvienas studentas gauna savo balus kiekvieno modulio pabaigoje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Nešvilis
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba