Nashville Film Institute

Įvadas

Oficialus aprašymas

NFI patirtis

"NFI" mūsų filmų kūrėjų šeima sukuria vienodą kultūrą. Iš studentų iki fakulteto absolventų, mes visi esame apsėstas vienu dalyku: filmų kūrimu. Ir kadangi kino kūrimas iš esmės yra komandos patirtis, mes visi nuolat bendradarbiaujame, smegenų audra ir santykių kūrimas, tiek draugais, tiek kolegomis. Kartu mes iššūkį, skatiname ir formuojame vieni kitus kaip meno kūrėjus.

Visa kino filmas "Visa diena"

Visą dieną, kiekvieną dieną mes kuriame kino kūrėjus. Mes tikime, kad mūsų studentai visiškai pasinerti į kino pramonę ir pašalinti blaško. Mes teikiame greitą stebėjimą, vengdami nesusijusių temų ir nenaudingų kredito valandų. Mes gauname savo studentus iš tradicinės klasės, lauko, nustatytos ir už kameros. Tai kruizinė praktika kiekvieną dieną.

Mes pradedame darbą

Mūsų stažuotės kursas yra didesnis nei 70%.

Kaip akredituotą kino mokyklą, mes orientuojamės į mūsų studentų ir absolventų karjeros kūrimą. Kadangi mūsų programa yra praktiška ir pramonėje, daugelis mūsų studentų turi sutartis ir darbo pasiūlymus, kad jie net atsirastų. Ir NFI, mūsų sėkmė yra pagrįsta sėkminga mūsų absolventų karjera.

Sužinokite iš aktyvių kino kūrėjų

Ne NFI visi mūsų fakultetai aktyviai dalyvauja kino industrijoje. Jie yra gamintojai, rašytojai, redaktoriai, aktoriai, stilistai ir dar daugiau. Tai suteikia mūsų studentams turtingas požiūris į tendencijas ir technologijas, aktyvių profesionalų tinklo ir realaus meno vadovų susidomėjimą.

Mes esame "Nashville" širdyje

Kaip vienas iš sparčiausiai augančių Amerikos miestų, Našvilio kino pramonė sparčiai plečiasi. Mūsų miestas buvo pastatytas pramogų industrijoje ir pietų svetingumą. Mūsų vietos menininkų bendruomenė tikrai rūpinasi naujos kartos ir visada nori suteikti naujų galimybių. Nuo muzikinių vaizdo įrašų iki televizijos laidų iki nacionalinių reklamų Našvilis labai vertina savo įsipareigojimą siekti kompetencijos pramonei.

Devynių mėnesių programa

Jūs norite pradėti savo karjerą. Mes jus pradėjome tik devynis mėnesius.

Mes aprūpiname filmų kūrėjus įgūdžiais, tinklais ir praktine patirtimi, reikalinga norint įveikti žemę. NFI kino filmų kūrimo programa yra kaip filmų kūrėjų bootkas.

Vietos

Nešvilis

Address
Nashville Film Institute
191 Polk Avenue

37210 Nešvilis, Tenesis, Jungtinės Amerikos Valstijos