New York Conservatory for Dramatic Arts

Įvadas

Oficialus aprašymas

Čia Niujorko konservatorijoje dramos menų (NYCDA) mes suprantame, kad jūs patikėti mums savo svajonę ir mes tą atsakomybę rimtai. Mes kviečiame Jus atrasti daug privalumų neprilygstamą visame pasaulyje mišinys.

 1. MES labai selektyvus Daugelis scenos meno mokyklos priima visus, kurie moka mokslą, skiedžiant tiems, su nekilnojamojo galimybėmis mokymą. Pernai mes matėme ir atrankoje tūkstančiai studentų visoje šalyje ir pasaulyje, prieš įtraukiant pasirinkti kelis. Tai reiškia, kad jūs neturite dalintis savo erdve, išteklius ar jūsų mokytojų dėmesį su studentais, kurie nėra kvalifikuoti čia būti. Veikdami patirtis nėra privaloma, tačiau talentas ir aistra yra būtina.
 2. Jūs TRAIN širdyje Niujorko Tarp specialistų, New York City yra laikoma labiausiai gerbiamas aktorius mokymo centras mūsų šalyje, ir viskas yra čia, kad apšviestų ir įkvėpti jus. Bet gatvėje, bet kuriuo metų laiku, galite suklupti ant Žibintai, fotoaparatų ir Buzz filmo, komercinės ar televizijos šou gamybai. Iš verslo siela yra visur aplink mus, ir jūs galite būti jos dalimi. Per ne stažuotes, mokyklų renginiuose ir kasdien klasės darbą, jums pagaląsti savo amatą ir kurti savo įgūdžius pačios geriausios poligone pasaulyje.
 3. Mūsų fakultetas IR PERSONALAS VARTOTI sėkmė kiekvienas studentas ASMENĮ Mūsų dėstytojai ir darbuotojai yra visiškai sutelktas į jūsų sėkmę, pažinti savo asmenybę, stipriąsias ir sritims labiausiai reikia kurti. Taip pat repetuoti ir atlikti klasėje su bendraamžiais, kurie yra motyvuoti, talentingas ir kaip rimtas apie mokymosi, kaip ir jūs. Ir mūsų ribotas registracija saugo mūsų studentas-mokytojų santykis 16 kaimynystėje: 1. Kaip rezultatas, jūs galite tikėtis, kad dėl fotoaparato beveik kiekvieną dieną, o radaro ekrane savo mokytoju kiekvienoje klasėje. Tai nėra neįprasta, kad vienas iš mūsų fakulteto skambinti liejimo direktorius arba kitų pramonės kontakto vardu perspektyvus studentas.
 4. JŪSŲ mokytojai darbo profesionalai ir tikrai įkištas-in pramonei Vaidyba yra ne statinis verslo. Jei aktoriai nedalyvauja, jie patenka atsilieka. Taigi mes manome, kad labai svarbu, kad visos mūsų mokytojai taip pat dirba specialistai - profesionalai, kurie atneš savo energiją, up-to-minutės įžvalgų ir išminties klasės kiekvieną dieną. Tai reiškia, kad jų realaus gyvenimo patirtis, vieną dieną gali būti dalis to, ką jūs išmoksite jau kitą dieną.
 5. Didžiausias nepriklausomas LIEJIMAS PRIEMONĖ rytinėje pakrantėje yra mūsų PASTATO Kiekvieną dieną, top liejimo direktorių klausytis profesionalių aktorių vaidybinis filmas, TV šou ir reklamos čia toje pačioje vietoje, kur jūs einate į klasę! Kaip NYCDA studentas, jums yra veikiami proceso, vidaus darbu verslo, ir patiems liejimo direktorių. Per studentų stažuočių, santykiai dažnai susidaro su nepriklausomų liejimo direktorių matote čia mūsų salėse kiekvieną dieną. Ši poveikio rūšies yra neįkainojama ir nėra niekur kitur.
 6. Pereisite KARJERA paruoštas, mokymus, tiek meno ir verslo vaidybos Vaidyba yra tiek menas ir verslas, todėl mes išmokyti jus plačiai abu. Mūsų veikiantis mokymas yra pastatytas ant MEISNER požiūrio. Be platformos metų, jūsų kursas apkrova integruoja balso, kino studijas, ir improvizacijos su fizinio judėjimo ir fotoaparato darbo. Kino ir televizijos metus juda į fotoaparate žiniasklaidos realijas, iš filmo žiūrimiausiu laiku, kad muilo operos iki reklamos. Abiem metų taip pat išmoksite praktinių įgūdžių, kurie kiekvieną darbo aktorius turi žinoti asortimentą - nuo rašymo veiksmingą biografiją į on-rinkinys etiketo niuansus. Per dvi reikliausių, atitinkančių metų jums pereiti visiškai pasirengę atlikti užtikrintai ir profesionaliai kiekvieną savo karjeros vaidmenį.

 7. Jūs galite uždirbti AN AOS filmuose ir televizijos SAVYBIŲ NYCDA siūlo profesinėse studijų (PPP) studijų programos filmuose ir televizijos spektaklio bendradarbis. Visi naujai atvykstantys studentai rudenį 2013 m kino ir televizijos spektaklio programa (2 metus) bus laipsnio kelio už PPP laipsnį. Laipsnis programa yra įtraukta į Niujorko valstijos inventorizavimo Registruoti programos. Studentai, kurie prasidės rudenį 2013 ir 2014, ir kurie pasirenka į kino, televizijos, teatro programa (3 metų), nebus ant kelio laipsnių, tačiau dėl dabartinės sertifikato kelyje.
 8. Galite tęsti savo išsilavinimą ir siekti laipsnį Kvalifikuoti Conservatory absolventai, norintys gauti laipsnį gali būti suteikta galimybė pasinaudoti mūsų artikuliacijos susitarimus su teatru programa dėl Performing Arts ne Adelphi universitete Garden City, Niujorkas ir teatro menų mokyklos katedros ir šokis iš universiteto Šiaurės Kolorado ne Greeley. Kredito-perdavimo susitarimas, kad NYCDA turi su Vakarų Floridos universitetas papildomai siūlo NYCDA absolventų galimybę užsiimti teatre BA specializacija pareigų. Vėlgi, daugelis kitų institucijų, taip pat pripažinti kai kurias arba visas mūsų kreditų perkeliant į.
 9. Sužinosite pagrindai kartu su IŠRADIMAI POREIKIŲ elektroninių priemonių Mūsų misija yra suteikti studentams pamatai veikdama technika įsikūrusi tradicinių metodų, reikalingų scenoje, ir integruoti ją su performance formų kino ir televizijos. Specializacijos reikalauja fotoaparate žanrų juda nei tradicinis aiškinimo dramos veiksmo ir literatūros, į skiriamuosius poreikius pritaikant veiklos metodus, elektroninėje žiniasklaidoje. NYCDA tikslas yra mokyti menininką sisteminis požiūris į vaidybos, o teikiant švietimą ir supratimą apie techninius ir profesinius reikalavimus šių greitas tempas ir pelningų vietų.
 10. AKREDITAVIMO "The New York konservatorija del Dramatic Arts yra instituciškai akredituota narys Nacionalinės mokyklų asociacija teatro ir Chartered kaip iki Niujorko valstijos kolegijoje.
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų

Matyti Summer courses » Peržiūrėti kursus »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

keltuvas metai

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai January 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos New York

Mokymas vaidybos priemonė yra pirmasis tikslas metais vieną. Meisner technika, balsas ir tekstas, judėjimas ir improvizacijos supažindinti jus su keliais ... [+]

Platforma Metai

&nbsp

Mokymas vaidybos priemonė yra pirmasis tikslas metais vieną. Meisner technika, balsas ir tekstas, judėjimas ir improvizacijos supažindins Jus su atradimo keliu savojo aš, kaip menininkas. Toliau, jums pradėti tyrinėti techninius aspektus dirbant priešais kamerą ir turi galimybę sužinoti informaciją, reikalingą aktorius veiktų su profesionalumą rinkinys. Jūs taip pat pradėti dirbti savo amato. Jūs pradedate tyrinėti atsižvelgiant aplinkybes scenoje ir kaip priklauso juos autentiško būdu, atsižvelgiant tai, ką rašytojas davė jums ir sužinoti, kaip padaryti Tokiomis aplinkybėmis savo tiesą. Nors yra daug aspektų, į sėkmingą aktoriaus karjerą, viskas prasideda nuo gryno meniškumo vaidybos. Taigi jūsų pirmaisiais metais ne NYCDA yra skirta plėtoti savo aktoriaus priemonę.Tai jaudinantis metai, kai jums rasti sau kaip aktorius ir augti, kuriant pagrindinius įgūdžius ir metodus norų autentiški, tikėtina spektakliai. Mūsų programa yra pagrįsta į Meisner technika, pradininkas amerikiečių meistras Sanford Meisner. Jūs taip pat mokytis Stanislavskio sistemą veikiantys, iš kurio visi šiuolaikiniai veikiantys metodai šaltiniai. Žinoma, jūs taip pat gauti visą išsamią mokymo balso, judesio, improvizacijos ir dar daugiau. Kaip metų eigoje jums tikrai kurti savo amatų, ištirti Kiekviena scena išskirtines aplinkybes, todėl tiesos rašytojas jums davė degalų kiekvieną judesį, kiekvieną impulsas, kiekvieną žodžio ir vingio. Pasibaigus šių metų pabaigoje ateina į kelio šakutė kur deklaruoti, ar jūs ir toliau mūsų kino ir televizijos veiklos programą arba teatras, kino ir televizijos veiklos programą su jos pridėtinės dėmesio teatre.Žingsnis į priekį kino ir televizijos metus arba teatro metams NYCDA tik su pakvietimu ir remiasi mokytojų vertinimų, akademinės būklei ir galutinių spektakliai... [-]


kino ir televizijos

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai August 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos New York

Gerinti į kino ir televizijos metus tik su pakvietimu ir remiasi mokytojų vertinimų, akademinės būklei ir galutinių spektakliai recenzuojamuose ... [+]

Kino ir televizijos

&nbsp

Gerinti į kino ir televizijos metus tik su pakvietimu ir remiasi mokytojų vertinimų, akademinės būklei ir galutinių spektakliai peržiūrėtų Akademinio komiteto. Kino ir televizijos metai atneša jaunas aktorius su fotoaparatu pasaulyje. Mokymasis integruoti techniką su suprasti ir prisitaikyti prie "kameros reikalavimus yra šių metų tikslai. Jis yra pagrįstas Scenos tyrime, kamera, ir veikdami procesas kamera. Aktoriai plėsti savo fotoaparate esančiu laivas su Auditioning kino ir televizijos, reklamos ir Daytime dramos. Aktoriaus Komedija seminaras, monologai ir Voice-over seminaras toliau remti subjektus jų augimą. Aktoriai galutinį semestrą pradėti leisti su pramone. Parengti juos, studentai imtis verslo seminare verslo.Jie kviečiami padaryti monologai dėl profesinės liejimo direktorių ir agentų žiuri. Šešių savaičių seminaras valdo liejimo direktorių suteikia aktoriams galimybę susitikti ir dirbti su šių specialistų. Kino ir televizijos metų darbo kulminacija vieneto skirta fotografuoti galutinį projektą. Savo galutinį semestrą: ... [-]


teatras

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos New York

Ar turite už scenos meilę, taip pat fotoaparato? Jūs galite išplėsti savo karjeros galimybes įtraukti į teatrą ir tapti "triple ... [+]

Teatras

&nbsp

Ar turite už scenos meilę, taip pat fotoaparato? Jūs galite išplėsti savo karjeros galimybes įtraukti į teatrą ir tapti "Triple Threat" aktorius, kuris daro visų su mūsų teatro metų mokymą. Plėsti savo repertuarą įgūdžių scenoje, jūs sužinosite unikalius vokalinius ir fizinių įgūdžių, reikalingų atlikti ir projekto žiūrovams. Jūs taip pat studijuoti teatro istoriją ir teatro stilių įdomių, netradicinių klases. Per metus, jums sutelkti visus savo įgūdžius kartu įvairius veiklos galimybes, įskaitant du kūrinius montuojamos profesionalių Niujorko teatro erdvių įvairovė. Tai užtrunka tvirtą mokymo judėti sklandžiai iš kino gamybos kino klausytis į komercinės balso per Booth trijų kamerų muilu šaudyti. Iš teatro metų tikslas yra suteikti jums galimybę perjungti pavaras be mąstymo.Kai uždanga pakyla arba direktorius vadina "Akcija!" Jūs būsite pasiruošęs. ... [-]


Vasaros kursai

Vasarą veikiantis mokymo programa

Su bendrabučiu Dieninės 4 savaites June 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos New York

Niujorkas konservatorija del Dramatic Arts siūlo intensyvius 4 savaičių vasaros mokymo programas, pradedant birželį ir 2015 m liepos mėnesį. [+]

Jei esate aukštosios mokyklos ar koledžo lygio studentas ir nėra tikras, ar mūsų dieninių programa yra jums tinka, galite gauti iš verslo pirmų rankų skonį per mūsų unikalią vasaros einantis mokymo programa. Tai griežtas, bet neįprasta keturių savaičių programa, kuri siūlo jums iššūkį galimybę tyrinėti veikiantys metodus, fotoaparato veikimo įgūdžius, komerciniai pagrindai, kino ir televizijos pagrindai, improvizacijos ir daugiau, su tam skirtoje profesinio fakulteto darbo veikėjų ir direktoriams. Jūs bendrauti su studentais iš viso JAV ir pasaulyje, ir būti dalis išties unikalus Niujorko kultūrinę patirtį. Jūs net uždirbti šešis pritaikomais kolegijoje kreditus, kai jūs sėkmingai užbaigti 4 savaičių programa. Jūs taip pat dalyvauti užklasinę veiklą, kad tik Niujorkas gali pasiūlyti įvairovę. Tai atitinka pramonės įtakingi iš agentų liejimo direktorių realius veikėjus naudingų patarimų. Stipendijos yra prieinami remiantis klausytis, ir 10% anksti registracija nuolaida, jeigu mokėjimas baigtas iki kovo 27 dienos.... [-]


Vaizdo įrašai

Welcome Video