Northwest College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Šiaurės vakarų kolegija atidarytas 1946 su beveik 100 pilno ir neakivaizdinių studijų studentų ir trijų instruktorių, kurie susitiko klasėse pasiskolintų iš valstybinių mokyklų rajone.

Pradžioje vadinamas Vajomingas Šiaurės Vakarų centro universitetas, buvo nustatyta, per su Wyoming universiteto ir parkas COUNTY SCHOOL DISTRICT Nr susitarimą 1. Universitetas parama buvo nutraukta 1950 m.

1953 pavadinimas buvo pakeistas į šiaurės vakarų Community College, ir 1968 m Koledžo mokesčio bazė buvo išplėsta, kad apimtų visus Park apskrityje. Pavadinimas pakeistas dar kartą Northwest kolegijos 1989 m. Bėgant metams, dėstymo kokybės subrendo ir gyvenamųjų miesteliu sukurta.

NWC yra kur kas daugiau, nei įprasti dvejų metų kolegijoje - apsvarstyti šiuos dalykus kaip įrodymą to reikalavimo.

Programos plotis: Įvairių kursų palaiko 54 laipsnių perdavimo, 19 techninių laipsnių ir 34 kvalifikacijos pažymėjimus. Ir su Northwest žemą mokslą, nereikia jaustis kalti apie tyrinėti prieš įsipareigojant dur.

Stiprus Fakultetas: Studentai susipažįsta su mūsų puikus fakultetą dėl pirmos vardo pagrindu. Nors jie dažnai vadinamas kaip savo srities specialistai, mūsų fakultetas dėmesys yra mūsų studentams.

Turtingas mokymosi galimybes: Mokymasis laukia mūsų studentus ir už jos ribų klasėje, įskaitant akademinę veiklą, pavyzdžiui, gyvulininkystė Sprendžiant ir Forensic taip pat metų tarptautinių kelionių galimybes.

Veiklos sritys: AN studentų veiklą masyvas apima Międzyuczelniany atletika, vidines sporto, klubai ir organizacijos, studentų vyriausybės ir dar daugiau. Jei esate ant sporto komanda, yra nemaža tikimybė, jūsų šeima ir draugai gali žiūrėti per gyvų Papildomi gaminamų NWC studentams.

Aplinkosauga: Tai visi čia-tikrai kolegiali aplinkos pasigyrimas penkis gyventi salės ir daugiau nei 50 butų (rasti daugiau informacijos apie mūsų miesteliu žemėlapio ir vietovės žemėlapius).

Vizija ir misija

Vizija - Per aukščiausios mokymo, mokymosi ir gyvenimo aplinką, Šiaurės Vakarų kolegija bus dinamiškas ir atskirti švietimo lyderis, kuris formuoja teigiamą ateities studentams ir daugelio bendruomenių ji tarnauja.

Misija - Per išskirtiniais, dinamišką gyvenamąją ir mokymosi aplinkoje, Šiaurės Vakarų kolegija skiria pati individualios mokinių pasiekimų, įvairovę, pasaulio pilietybę ir bendruomenės gyvybingumą.

Studentai

1,719 kredito studentai

  • 59% dieninės 41% - ne visą darbo laiką 72% - Vajomingas 23% - kitos valstybės 4% - kitos šalys

Universiteto miestelis

Pagrindinė miesteliu, Powell

132 - viso arų 62 - pastatai (apima Vakarų Campus pastatus)

Keturi off-kampusie centrai

Mickelson Lauko stotis (50 mylių į vakarus nuo Powell) Kodis centras Worland centras Medžioklės arena

Studijų programų

52 - perdavimo laipsniai 19 - techniniai laipsnių 30 - pažymėjimai

Vietos

Powellas

Address
231 West 6th Street
82435 Powellas, Vajomingas, Jungtinės Amerikos Valstijos