Oficialus aprašymas

Šiaurės vakarų kolegija atidarytas 1946 su beveik 100 pilno ir neakivaizdinių studijų studentų ir trijų instruktorių, kurie susitiko klasėse pasiskolintų iš valstybinių mokyklų rajone.

Pradžioje vadinamas Vajomingas Šiaurės Vakarų centro universitetas, buvo nustatyta, per su Wyoming universiteto ir parkas COUNTY SCHOOL DISTRICT Nr susitarimą 1. Universitetas parama buvo nutraukta 1950 m.

1953 pavadinimas buvo pakeistas į šiaurės vakarų Community College, ir 1968 m Koledžo mokesčio bazė buvo išplėsta, kad apimtų visus Park apskrityje. Pavadinimas pakeistas dar kartą Northwest kolegijos 1989 m. Bėgant metams, dėstymo kokybės subrendo ir gyvenamųjų miesteliu sukurta.

NWC yra kur kas daugiau, nei įprasti dvejų metų kolegijoje - apsvarstyti šiuos dalykus kaip įrodymą to reikalavimo.

Programos plotis: Įvairių kursų palaiko 54 laipsnių perdavimo, 19 techninių laipsnių ir 34 kvalifikacijos pažymėjimus. Ir su Northwest žemą mokslą, nereikia jaustis kalti apie tyrinėti prieš įsipareigojant dur.

Stiprus Fakultetas: Studentai susipažįsta su mūsų puikus fakultetą dėl pirmos vardo pagrindu. Nors jie dažnai vadinamas kaip savo srities specialistai, mūsų fakultetas dėmesys yra mūsų studentams.

Turtingas mokymosi galimybes: Mokymasis laukia mūsų studentus ir už jos ribų klasėje, įskaitant akademinę veiklą, pavyzdžiui, gyvulininkystė Sprendžiant ir Forensic taip pat metų tarptautinių kelionių galimybes.

Veiklos sritys: AN studentų veiklą masyvas apima Międzyuczelniany atletika, vidines sporto, klubai ir organizacijos, studentų vyriausybės ir dar daugiau. Jei esate ant sporto komanda, yra nemaža tikimybė, jūsų šeima ir draugai gali žiūrėti per gyvų Papildomi gaminamų NWC studentams.

Aplinkosauga: Tai visi čia-tikrai kolegiali aplinkos pasigyrimas penkis gyventi salės ir daugiau nei 50 butų (rasti daugiau informacijos apie mūsų miesteliu žemėlapio ir vietovės žemėlapius).

Vizija ir misija

Vizija - Per aukščiausios mokymo, mokymosi ir gyvenimo aplinką, Šiaurės Vakarų kolegija bus dinamiškas ir atskirti švietimo lyderis, kuris formuoja teigiamą ateities studentams ir daugelio bendruomenių ji tarnauja.

Misija - Per išskirtiniais, dinamišką gyvenamąją ir mokymosi aplinkoje, Šiaurės Vakarų kolegija skiria pati individualios mokinių pasiekimų, įvairovę, pasaulio pilietybę ir bendruomenės gyvybingumą.

Studentai

1,719 kredito studentai

  • 59% dieninės 41% - ne visą darbo laiką 72% - Vajomingas 23% - kitos valstybės 4% - kitos šalys

Universiteto miestelis

Pagrindinė miesteliu, Powell

132 - viso arų 62 - pastatai (apima Vakarų Campus pastatus)

Keturi off-kampusie centrai

Mickelson Lauko stotis (50 mylių į vakarus nuo Powell) Kodis centras Worland centras Medžioklės arena

Studijų programų

52 - perdavimo laipsniai 19 - techniniai laipsnių 30 - pažymėjimai

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Asocijuotas laipsnis

Northwest College

Pirmieji du metus rengiantis karjerą kaip ankstyvoje vaikystėje, pradinėje, vidurinėje mokykloje ar antrinio mokytojo galima atlikti Northwest kolegija. Švietimo skyrius ... [+]

Švietimas

Pirmieji du metus rengiantis karjerą kaip ankstyvoje vaikystėje, pradinėje, vidurinėje mokykloje ar antrinio mokytojo galima atlikti Northwest kolegija. Švietimo skyrius siūlo kursus, kurie moko pagrindinius principus ir teorijas mokymui ir mokymuisi. Per valstybinių mokyklų personalo bendradarbiavimo, mūsų studentai stebėti ir įgyti praktinės patirties valstybinių mokyklų klasėse visoje Big Horn baseine.

Konsultantus akademiniais klausimais nukreipia studentus jų karjeros pasirinkimą, taip pat patarti jiems, žinoma, atrankos ir perkėlimo galimybes.

Nuo mokymas reikalauja valstybės sertifikavimo, svarbu, kad mokiniai konsultuojasi su patarėjais dažnai tampa informuoti apie programos reikalavimus ne ketverių metų kolegijose. Ketverių metų perdavimo kolegijoje katalogas turi būti konsultuojamasi su studento renkantis kursus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Powellas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Northwest College

Grafikos dizaineriai derinti meną ir technologijas bendrauti idėjas vizualiai forma. Dizainas apima kūrybinį, analitinį ir techninę informaciją - geras dizaineris turi iš ... [+]

Grafikos dizaineriai derinti meną ir technologijas bendrauti idėjas vizualiai forma. Dizainas apima kūrybinį, analitinį ir techninę informaciją - geras dizaineris turi išmokti EXCELL visose trijose srityse.

Grafinis dizainas programa ne Šiaurės Vakarų kolegijos suteikia studentams konceptualius ir techninius įgūdžius, vaizdinės komunikacijos. Įgysite kompetenciją naudojant kūrybinį procesą, projektavimo principus, formos, spalvos, vaizdo ir spausdinimas amatų aiškius ir įtikinamus pranešimus. Pasinaudokite tuo pačiu state-of-the-art įrenginių ir programinės įrangos naudojama profesionalų šioje srityje kuriant savo įgūdžius.

Pasirinkite iš AAS lygio, kad paleidžiama jums į darbą per dvejus metus arba AS laipsniu, kuris reikalauja ketverių metų įsipareigojimą, bet praplečia savo galimybių įsidarbinti taikymo sritį.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Powellas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Northwest College

Nesvarbu, ar norite pristatyti vaikus į magišką pasaulį knygų, pasidalinti savo meilę mokymąsi su paaugliu, ar padėti Ewolucyjnie uždelstas vaikams pasivyti su savo bendr ... [+]

Nesvarbu, ar norite pristatyti vaikus į magišką pasaulį knygų, pasidalinti savo meilę mokymąsi su paaugliu, ar padėti Ewolucyjnie uždelstas vaikams pasivyti su savo bendraamžiais, galite gauti klases tau reikia NWC anketa ugdymo programą.

Štai šiek tiek informacijos apie kiekvieną iš mūsų programas. Susisiekite su mumis ir sužinokite, ar vakarų Kolegija turi ką jums reikia norint pradėti pasitenkinimą profesinės karjeros švietime.

Ankstyvojo vaikų ugdymo studijos

Bendradarbis mokslo bendradarbis meno studentai mokosi apie mokymo vaikų amžiaus gimimo iki aštuonių metų ankstyvoje vaikystėje kursus. Stebėjimas, dalyvavimas, ir praktikumas su mentoriaus yra dalis įdomių švietimo teikiamomis galimybėmis ne Šiaurės Vakarų kolegija.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Powellas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Associate of Applied Science

Northwest College

Fotografijos Ryšių programa rengia studentus profesinės fotografijos karjerą. ... [+]

Fotografijos Ryšių programa rengia studentus profesinės fotografijos karjerą. Sritys komercinė fotografija dėmesio apima studijinį iliustracija, portretams, naujas skaitmenines laikmenas ir fotožurnalistikos.

Su multimedijos ir skaitmeninių technologijų kartu su tradicinių ir istorinių procesų vėliau, ši visa apimanti programa suteikia studentams platų įgūdžių, kaip jie sukurti asmeninę fotografijos viziją.

Iš akademinės profesionaliems pastangų, mūsų dieninio fakulteto atnešti į klasę savo žinias šioje sparčiai besivystančiai, besikeičiančios pramonės. Tada per projektais pagrįstus priskyrimus ir hands-on požiūris, mokiniai mokosi realaus pasaulio vaizdo problemų sprendimas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Powellas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Northwest College

Ši programa siūlo studentams, kurie rengiasi įvesti lauko ir nuotykių darbo rinkoje įvairų foną kelių sezonui žemės ir vandens pagrindu lauko programavimą. ... [+]

Ši programa siūlo studentams, kurie rengiasi įvesti lauko ir nuotykių darbo rinkoje įvairų foną kelių sezonui žemės ir vandens pagrindu lauko programavimą. Studentai lauko Švietimo ir rekreacijos programos plėtoti įgūdžius ir patirtį, susijusius su pirmaujančių grupių nuotykių pagrįstas lauko poilsio organizavimo veikla. Ši programa nėra skirta studentams, planuojantiems perkelti į ketverių metų įstaigoje.

Bendrojo išsilavinimo reikalavimai

Pols 1000 - Amerikos ir Vajomingas valdžia (3) ENGL 1010 - Anglų I dalis: Įvadas į sudėtį (3) ENGL 1020 - Anglų II: Įvadas į literatūros (3) BADM 1005 - Verslo matematika (3) CO / M 1030 - tarpasmeninių ryšių (3) BIOL 1080 - Aplinkos Mokslas (tik pavasario) (3) ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Powellas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Associate of Arts

Northwest College

Šiaurės Vakarų kolegija Menas departamentas siūlo pamatų kursus ir pasirenkant, skirtų kurti stiprias įgūdžių dirbti dvimatis, trimatis, ir grafinio dizaino srityse seka. ... [+]

Šiaurės Vakarų kolegija Menas departamentas siūlo pamatų kursus ir pasirenkant, skirtų kurti stiprias įgūdžių dirbti dvimatis, trimatis, ir grafinio dizaino srityse seka. Baigus šių Fondas kursai, kartu su bendrųjų koleginių reikalavimų baigimo, studentas gali perduoti ketverių metų kolegijoje ar universitete, ar ieškoti darbo su pasitikėjimu, kad ateina iš garso paruošimo.

Nors pamatų kursus planuojama su meno programos proto, bet studentas suinteresuoti plėsti savo supratimą ir malonumą meno gali stoti.

Iš viso Bendrojo lavinimo Reikalavimai: 39-42 Kreditai

Šešias valandas Dailė ir scenos meno bus įvykdytos atsižvelgiant Core kursai. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Powellas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Northwest College

Kriminalinės justicijos Šiaurės Vakarų College siūlo studentams amerikiečių baudžiamosios justicijos sistemos apžvalga ir teorijų, procedūrų, įstatymų, ir elementų, lemia ... [+]

Kriminalinės justicijos Šiaurės Vakarų College siūlo studentams amerikiečių baudžiamosios justicijos sistemos apžvalga ir teorijų, procedūrų, įstatymų, ir elementų, lemiančią mūsų teisingumo sistema apklausą. Studentai įgyja bendrą žinių apie kilmę ir metodų policijos, teismų ir pataisos sistemas Amerikoje, taip pat jų projektavimo struktūrą ir veikimą. AN menų laipsnis Associate kriminalinės justicijos suteikia tvirtą pagrindą kursinių studentams suinteresuotų siekti vidurinio mokslo baigimo atestato laipsnį kriminalinės justicijos tyrimų, kurie nori tapti per lauką specialistas, ar specialistai jau dirba per lauką, kuriems reikia mokymo tobulinimą. Studentai turi sėkmingai užbaigti pagrindinius kursus su "C-" arba geriau patenkinti programos reikalavimus. Studentai planuoja perkelti į ketverių metų programos gali tekti papildomas valandas pasibaigus programos reikalavimus Northwest kolegijos siekiant perkelti į jaunesniuoju. Šie studentai turėtų konsultuotis su savo patarėju ir atitinkamą ketverių metų kolegijoje kataloge.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Powellas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Northwest College

Psichologija tyrimai visi žmogaus elgesio, įskaitant tai, kaip mes jaučia ir suvokia pasaulį, kaip norai ir jausmai įtakos, ką mes darome ir kaip mes mokytis ir atsiminti ... [+]

Psichologija tyrimai visi žmogaus elgesio, įskaitant tai, kaip mes jaučia ir suvokia pasaulį, kaip norai ir jausmai įtakos, ką mes darome ir kaip mes mokytis ir atsiminti ir kurti idėjas aspektus. Šie pasikartojančių psichikos veikla yra mūsų asmenybę ir požiūrį, ir kai skirtingų asmenybių bendrauti, jie pasikeitė. Studijuoti šias įvairias elgesio, psichologija remiasi žiniomis dauguma kitų akademinių disciplinų įgytas. Taigi, jūs, greičiausiai, patinka ir gerai psichologijos jei turite įvairių interesų, ir studijavo daugelis dalykų galima vidurinėje mokykloje, įskaitant matematikos ir gamtos mokslų.

Kodėl reiktų studijuoti psichologijos Northwest kolegijoje? Tuo Northwest kolegijoje galima studijuoti viską per pirmuosius dvejus metus nuo bakalauro studijų programą. Daugelis psichologijos klasių daugiausiai universitetų yra dideli, nes psichologija yra populiarus pagrindinis, bet ne šiaurės vakarų turėsite Mažos klasės auką asmeninį dėmesį nuo fakulteto, kurie dirbo su įvairiausiomis institucijomis, ir jūs galite bendrauti su kitais studentais. Mokslinių tyrimų Žinoma metu galutinio termino bus apjungti daug komponentų kitų savo psichologijos kursus ir duoti jums mokslinių tyrimų įgūdžių, reikalingų pažangių darbą. Funkcijos nepriklausomą tyrimą įtraukti darbą su fakulteto, kuris užsiimti psichikos sveikatos praktikos, švietimo vertinimo ir psichologinio testavimo. Ką mokytis? Supratimas psichologinių tikslų, kurie aprašyti, paaiškinti, prognozuoti ir formuojant žmogaus elgesį. Supratimas iš daugelio įvairių psichologijos sąvokų ir teorijų ir mokslinių tyrimų rezultatų, naudojami aprašyti ir paaiškinti elgesį. Gebėjimai apibūdinti, interpretuoti ir vertinti tyrimų, atliktų kitų psichologų, taip pat projektuoti, vykdyti, ir pranešti apie savo mokslinių tyrimų, naudojant priemones, pastabas ar eksperimentus. Gebėjimai naudotis psichologines teorijas ir tyrimus, siekiant pagerinti jūsų asmeninį, šeimyninį, darbas ir bendruomenės gyvenimą. Kas yra baigę... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Powellas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Northwest College

Ši programa suteikia tvirtą pagrindą kursinių studentams suinteresuotų siekti vidurinio mokslo baigimo atestato laipsnį tarptautinių studijų ir įvairių įsidarbinimo galim ... [+]

Ši programa suteikia tvirtą pagrindą kursinių studentams suinteresuotų siekti vidurinio mokslo baigimo atestato laipsnį tarptautinių studijų ir įvairių įsidarbinimo galimybių, tiek šalyje, tiek užsienyje. Programa yra tarpdalykinio pobūdžio, ir studentai turi daug lankstumo projektuojant savo studijų programą, kad atitiktų savo karjeros interesus. Studentai kryptys tarptautinių tyrimų imtis 21 valandas nuo tarptautinių studijų mokymo programą ir aštuonių valandų vieną užsienio kalbą iš viso.

Ši programa leidžia studentams gauti menų Associate tarptautinių studijų laipsnį. Pagrindinę suteikia studentams pagrindines kursinių srityje, tuo pačiu leidžiant jiems lankstumą pritaikyti savo programą į jų individualius poreikius. Studentai turi sėkmingai užbaigti pagrindiniai kursai su "C-" ar geriau patenkinti programos reikalavimus. Studentai planuoja perkelti į ketverių metų programos gali tekti papildomas valandas pasibaigus programos reikalavimų Northwest kolegijos siekiant perkelti į jaunesniuoju. Šie studentai turėtų konsultuotis su savo patarėju ir atitinkamą ketverių metų kolegijoje kataloge.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Powellas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Northwest College

Komunikate plotas siūlo kursinių įvairovė studentams, kurie planuoja perkelti į ketverių metų įstaigoje arba geriau suprasti savo bendravimo modelius. ... [+]

Komunikate plotas siūlo kursinių įvairovė studentams, kurie planuoja perkelti į ketverių metų įstaigoje arba geriau suprasti savo bendravimo modelius. Studentai planuoja gauti bakalauro laipsnį šioje srityje reikia atidžiai peržiūrėti laipsnio reikalavimus kolegijoje ar universitete, į kurią jie planuoja perkelti. Kalbėjimo bendravimo kursai yra prieinami studentams pagal bet kokio laipsnio ar sertifikato planą arba kaip Įvykdyti humanitarinių reikalavimų arba kaip pasirenkant.

Ši programa leidžia mokiniams tyrinėti komunikacijos srityje, kaip jų asocijuotos meninio laipsnį. Pagrindinę suteikia studentams pagrindines kursinių srityje, tuo pačiu leidžiant jiems lankstumą pritaikyti savo programą į jų individualius poreikius. Studentai turi sėkmingai užbaigti pagrindiniai kursai su "C-" ar geriau patenkinti programos reikalavimus. Studentai, kurie planuoja perkelti į ketverių metų programos gali tekti papildomas valandas pasibaigus programos reikalavimų Northwest kolegijos siekiant perkelti į jaunesniuoju. Šie studentai turėtų konsultuotis su savo patarėju ir atitinkamą ketverių metų kolegijoje kataloge.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Powellas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Northwest College

Muzika yra gyvenimas. Tai viskas, ko jums tikrai reikia žinoti. Jei jūs netikite jo, NWC muzikos programą bus nustatyti jums tiesiai. Visą dieną, jums dainuoti, groti, s ... [+]

Muzika yra gyvenimas.

Tai viskas, ko jums tikrai reikia žinoti. Jei jūs netikite jo, NWC muzikos programą bus nustatyti jums tiesiai. Visą dieną, jums dainuoti, groti, sumaišykite jį į didelių ir mažų ansamblių, išmokti pagrindus ir praktika priemonę arba du (ir taip, visi muzikantai privalo išmokti groti pianinu, nesvarbu, kokia jų muzika specialybė yra).

Jūsų naujuose namuose bus individualaus praktikos kambarys, aukštųjų technologijų muzika programinės įrangos laboratorijoje arba skaitmeninio įrašų studijoje. Gausite dirbti su svečių menininkų ir dalyvauti milijoną (or so) koncertus. Plius prisijungti tikrų kelių laiko gastrolėms.

... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Powellas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Associate of Science

Northwest College

Biologijos tyrimas apima kursus, skirtus padėti studentams susipažinti su struktūra ir funkcija gyvųjų organizmų ir įvertinti kai kurių ekologinių santykių, egzistuojanči ... [+]

Biologijos tyrimas apima kursus, skirtus padėti studentams susipažinti su struktūra ir funkcija gyvųjų organizmų ir įvertinti kai kurių ekologinių santykių, egzistuojančių gyvybės pasaulyje. Biologijos kursus, reikalingos šios programos lygiagrečiai tie rasti ketverių metų įstaigoms ir turėtų perduoti be sunkumų. Studentai turi sėkmingai užbaigti pagrindiniai kursai su "C-" ar geriau patenkinti programos reikalavimus. Rekomenduojami kursai yra skirti padėti studentams baigti savo ketverių metų laipsnių. Studentai planuoja perkelti į ketverių metų programos gali tekti papildomas valandas pasibaigus programos reikalavimų Northwest kolegijos siekiant perkelti į jaunesniuoju. Šie studentai turėtų konsultuotis su savo patarėju ir atitinkamą ketverių metų kolegijoje kataloge.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Powellas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Northwest College

Ši programa suteikia studentams, kurie nori sutelkti dėmesį į apskaitos ar verslo administravimo studijų kursinių, kad yra bendras pagrindas pažangių studijų ir / ar karj ... [+]

Ši programa suteikia studentams, kurie nori sutelkti dėmesį į apskaitos ar verslo administravimo studijų kursinių, kad yra bendras pagrindas pažangių studijų ir / ar karjeros versle. Studentai, kurie mokosi šioje srityje paprastai siekia laipsnių vyresniųjų įstaigų apskaitos, finansų, vadybos, rinkodaros ir personalo administravimo ir kitose srityse. A verslo laipsnis yra populiarus pasirinkimas studentams, ketinantiems dalyvauti teisės mokyklą baigus. NORTHWEST kolegijos Verslo departamentas suteikia studentams galimybę sukurti tvirtą pagrindą tolesnių studijų šiose programose.

Studentai planuoja įvesti karjeros versle per pažangių studijų metu ketverių metų įstaigoje reikės kursinių pasibaigus programos reikalavimų Šiaurės Vakarų kolegija.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Powellas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Northwest College

Gyvūnų Mokslas mokymo suteikia pagrindą biologinių ir fizinių mokslų, turtinamas paraiškose produkcijai Vakarų aplinkoje. Jis rengia studentus perkelti į aukštesnės pakop ... [+]

Graduate Management Admission Test arba Gyvūnų Mokslas Mokymo programa suteikia pagrindą biologinių ir fizinių mokslų, turtinamas paraiškose produkcijai Vakarų aplinkoje. Jis rengia studentus perkelti į aukštesnės pakopos programą bet iš kelių variantų per gyvūnų mokslo. Absolventai randa darbą pašarų ir sveikatos prekės bendrovių, gyvulininkystės valdymo ir rinkodaros, breed Asociacijos, vyriausybinių agentūrų ar mėsos pramonė.

Studentai turi sėkmingai užbaigti pagrindiniai kursai su "C-" ar geriau patenkinti programos reikalavimus. Studentai planuoja perkelti į ketverių metų programos gali tekti papildomas valandas pasibaigus programos reikalavimų Northwest kolegijos siekiant perkelti į jaunesniuoju. Šie studentai turėtų konsultuotis su savo patarėju ir atitinkamą ketverių metų kolegijoje kataloge.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Powellas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Northwest College

Įvairiose srityse inžinerijos yra susiję tuo, kad jie visi reikalauja išsamų supratimą apie pagrindinių mokslinių įstatymus. ... [+]

Įvairiose srityse inžinerijos yra susiję tuo, kad jie visi reikalauja išsamų supratimą apie pagrindinių mokslinių įstatymus. Inžinieriai taikyti mokslo žinias ir principus, projektavimo ir eksploatavimo mašinų, su medžiagų parinkimo, su aplinkos gerinimo žmonijos ir ekonomiškas naudojimas personalo, pinigų ir energijos.

Mokslo Associate laipsnį inžinerijos pabrėžia tradicinį branduolį inžinerijos pirmakursis ir antrakursis lygiu. Programa suteikia pagrindinį išsilavinimą inžinerijos su pakankamai lankstumo, kad mokiniai galėtų pervesti iki ketverių metų mokyklų, siūlančių bakalauro laipsnių inžinerijos įvairovė. Studentai turi sėkmingai užbaigti pagrindiniai kursai su "C-" ar geriau patenkinti programos reikalavimus. Studentai planuoja perkelti į ketverių metų programos gali tekti papildomas valandas pasibaigus programos reikalavimų Northwest kolegijos siekiant perkelti į jaunesniuoju.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Powellas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Northwest College

Būdami per didelis žaidimas nuošalyje yra kietas sportininkas. Jūs galite padaryti tai lengviau su žinių ir supratimo apie kūno ir traumų, kad bus išlaikyti tuos sportini ... [+]

Būdami per didelis žaidimas nuošalyje yra kietas sportininkas. Jūs galite padaryti tai lengviau su žinių ir supratimo apie kūno ir traumų, kad bus išlaikyti tuos sportininkus žaisti sporto jiems patinka! NWC anketa sporto mokymo programa prasideda jus jaudinantis kelio siekiant padėti užkirsti kelią, įvertinti, valdyti ir reabilituoti tuos sužalojimus.

Konkurencingoje ir bendradarbiavimo aplinkoje, jūs išmoksite, kaip juosta, gydyti ir reabilituoti sportininkų. Baigęs studijas, jums bus pasirengę perkelti į ketverių metų mokykloje ir kitą žingsnį tampa valdybos patvirtintą sporto treneris.

Ši programa suteikia tvirtą pagrindą studentų planuoja karjerą kaip sporto treneris. Jis parengia studentus perkelti į įstaigų, siūlančių bakalauro laipsnius sporto mokymo. Studentai turi sėkmingai užbaigti pagrindiniai kursai su "C-" ar geriau patenkinti programos reikalavimus. Pasibaigus pavasario semestrą jų antrakursis metų pradžios, studentai turi pateikti prašymą dėl įtraukimo į akredituotą sporto mokymo ugdymo programą ne ketverių metų įstaigoje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Powellas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Northwest College

Ši programa yra skirta studentams, besidomintiems taikymo ir integracijos biologinių ir fizinių mokslų tvarios augalininkystei. ... [+]

Ši programa yra skirta studentams, besidomintiems taikymo ir integracijos biologinių ir fizinių mokslų tvarios augalininkystei. Studentai perkelti į pasėlių mokslo ar agronomijos programas karjeros sėklų, trąšų ir chemijos pramonės arba augalininkystėje. Jis supilamas į dirvožemio mokslo ar ekologijos mokymo programą gali sukelti žemėtvarkos ir gamtos išteklių valdymo pozicijas. Studentai turi sėkmingai užbaigti pagrindiniai kursai su "C-" ar geriau patenkinti programos reikalavimus. Studentai planuoja perkelti į ketverių metų programos gali tekti papildomas valandas pasibaigus programos reikalavimų Northwest kolegijos siekiant perkelti į jaunesniuoju. Šie studentai turėtų konsultuotis su savo patarėju ir atitinkamą ketverių metų kolegijoje kataloge.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Powellas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Northwest College

Jei dar nežinau, kuri karjeros kelias yra jums tinka, Bendrieji tyrimai duos jums pamatai beveik bet kokio laipsnio. Jūs galite ieškoti savo interesus, plius mes su jumis ... [+]

Jei dar nežinau, kuri karjeros kelias yra jums tinka, Bendrieji tyrimai duos jums pamatai beveik bet kokio laipsnio. Jūs galite ieškoti savo interesus, plius mes su jumis savo Pirmaisiais metais susiaurinti savo dėmesį, kad jūsų klasės jus teisinga linkme.

Bendra Tyrimai A.

Laipsnio reikalavimus

Vyriausybės 3-6 kreditai Anglų 6 kreditai Matematika 3 kreditai Lab Mokslas 4 kreditai Humanitarinių 9 kreditai Socialiniai mokslai 6 kreditai Lyginamoji kultūrinis sąmoningumas 6 kreditai Sveikatingumo 2 kreditai Bendra tyrimų metu

Laipsnis reikalavimai

Vyriausybės 3-6 kreditai Anglų 6 kreditai Matematika / Mokslas Lab 10... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Powellas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba