Oficialus aprašymas

Nueta Hidatsa Sahnish kolegija buvo suteiktas akreditacijos pratęsimas liepos 12, 2006, Komisija, remdamasi aukštosiomis mokyklomis Šiaurės Vidurio asociacija kolegijų ir mokyklų.

Bendra informacija

Nueta Hidatsa Sahnish koledžas (NHSC) yra tribally Chartered trys Susijusių gentys Fort Berthold rezervavimo būstinėje New Town, North Dakota. NHSC yra tribally kontroliuoja valdybos, kuri susideda iš septynių nariams iki šešių segmentų tarybos narius skiria ir vienos genties pirmininkas. Pradžioje pavadintas fortas Berthold Community College, ji buvo įkurta Geg 2, 1973, agentūra, atsakinga už aukštąjį mokslą apie Fort Berthold išlyga. Kovo 27, 2015 Trys Dukterinės gentis verslo taryba pasirašė rezoliuciją keitimas į Nueta Hidatsa Sahnish kolegijos kolegijos vardą. Trys Dukterinės gentis patvirtino koncepciją, kad lokaliai remiantis aukštojo mokslo institucija, reikėjo mokyti genčių narius ir veikti kaip teigiamą įtaką išlaikant genčių kultūras. Iniciatyvinės komitetas buvo paskirtas prižiūrėti pradines operacijas Kolegijoje. Šis komitetas buvo pakeistas dėl valdybos atrankos 1974 m.

Pirmieji užsiėmimai siūlomi NHSC buvo ant prailginimo pagrindu akredituotos įstaigos koordinavimą. Į artikuliacija sudarytus susitarimus, iš pradžių buvo su universiteto Marijos Bismarck, ND; Minot State College, Minot, ND; ir Šiaurės Dakota, Williston centras, Williston, ND universitetas. Kolegija pradėjo kurti tolimojo planavimo modelius. Ši planavimas lėmė, skirtą vykdyti misiją ir tikslus kolegija, o taip pat atsižvelgiant į švietimo ir profesinio paslaugos tobulinimo visoje rezervato bendruomenių bazę.

Nueta Hidatsa Sahnish koledžas buvo suteikta akreditacija vasario 12, 1988, per Šiaurės Vidurio asociacija kolegijų ir mokyklų. Liepos 12, 2006, Nueta Hidatsa Sahnish koledžas buvo suteiktas toliau 10 metų akreditaciją per aukštojo mokslo komisija (HLC) ir vyks kitą savo dar kartą patvirtino akreditavimo vizitą 2017-18. Kolegija taip pat yra vienas trisdešimt keturių genčių kolegijose suteiktų 1994 Žemės dotacijos įstaigos statusą. Nueta Hidatsa Sahnish kolegija taip pat yra Amerikos Indijos aukštojo mokslo konsorciumo (AIHEC) narys. Vasario 25, 2011, HLC institucinė Veiksmai Tarybos (IAC) balsavo pratęsti Kolegijos akreditacijos įtraukti bakalauro laipsnio studijų pagrindinio ugdymo ir aplinkos mokslas ir menas indėniška studijų bakalauro, priėmimo NHSC ketverių metų įstaiga.

Švietimo tikslais Filosofija

Mes tikime, kad Nueta Hidatsa Sahnish kolegija siekia: pagerinti gyvenimo kokybę už Mandan, Hidatsa ir Arikara Tautos

Suteikia galimybes tobulinti mūsų ekonominei gerovei ir gyvenimo kokybei. 10 Inicijuoja ir įgyvendina naujus ar novatoriškas idėjas dėl genties labui, įskaitant vadovavimo ir mokymo srityje.

Sukurkite teigiamą aiškų identitetą iš trijų Susijusių Tribes

Daugelis žmonių ir bendruomenių Mandan, Hidatsa ir Arikara Tautos statybininkas Integruojama Trys Dukterinės genčių kultūrą, tradicijas bei kalbą, visų akademinės ir socialinės veiklos suteikiančio žmonėms. Vieta, kur visi žmonės ateina pirmąjį savo mokymosi poreikių.

Apsidrauskite plėtrą pasauliniu pilietybės teikiant būtiną mokymą ir lyderystę

Panaudoti technologijų pristatyti kursus meną. Paruoškite visame pasaulyje spręsti kitų kultūrų, ekonomikos, aplinkos ir veiksmų poveikį. Parengti ir panaudoti esamus išteklius tolesniam personalo / dėstytojų ir valdyba.

Kurti finansiškai stipri institucija, kuri atitinka mokinių poreikius suteikiant jiems saugią mokymosi aplinką, kuri skatina įvairovę ir atitinkamas mokymo programos / programas.

Pateikite rūpestinga ir puoselėjant aplinką, kuri atitiktų visų mokinių poreikius. Panaudoti kelis mokymo metodus ir metodus, kaip mokymosi stilių įvairovę. Siūlyti savarankiškai tobulinimo galimybes išlaikant iš Mandan, Hidatsa ir Arikara Tautos kultūrą. Pasirinkite ir plėtoti dėstytojų, kurie tiki viziją ir misiją Kolegijoje. Pateikite nuolatinį vertinimą

O Mokymo metodai / Gyvenimo / bendruomenės poreikius ir tendencijas, siekiant nustatyti kursą ir programų pasiūlą, poilsis, sporto, vaikų studentas būstą.

Skatinti poreikį išsakyti pagrįstus nuomones padaryti teigiamus pokyčius. Tapkite tarp tribally kontroliuojamų kolegijose lyderis, teikiant aukščiausios kokybės kultūra, akademinių ir paslaugų studentams.

Misija

Nueta Hidatsa Sahnish kolegija suteiks kokybės kultūrinių, akademinių ir profesinių įgūdžių lavinimas ir paslaugų, skirtų Mandan, Hidatsa ir Arikara Tautos

Vizija

Mandan, Hidatsa ir Arikara Tautos Nueta Hidatsa Sahnish kolegija: Dinaminė buvimas, kad išsaugo savo praeitį ir rengia mums ateičiai

Vertybės

Į Nueta Hidatsa Sahnish Koledžo vertės iliustruoja per žemę nameliu, kuriame yra bendra namo į Nueta, Hidatsa ir Sahnish žmonių. Vienybė, kuri yra esminė vertybė, įsikūręs centre (Fire Pit), kuri statyti aplink vertybių poilsio. Dvasingumas, Žmonės, kultūros ir ateitis yra keturi domenai atstovauja keturių pagrindinių pranešimų. Išoriniai dvylika pranešimų atstovauti vertybes per kiekvieną iš keturių sričių.

Akademinė laisvė

Nueta Hidatsa Sahnish Kolegija yra įsipareigojusi intelektinės minties ir vykdymu. Kolegija skatina fakulteto supažindinti studentus su plačiąja ir įvairių požiūrių ir mokslinių tyrimų. Kaip dalis koledžo Amerikos indėnų tradicijas, jis pripažįstamas tam tikrų principų bus išreikštas mokymo programos dalis ir yra priimtini, kai taikoma. Visais laikais, fakulteto nariai turėtų naudotis garso sprendimą, gerbti kitų teises išreikšti idėjas ir nuomones, ir užtikrinti, kad tas pats laisvė būti pratęstas studentams ir kolegoms.

Informacija apie priėmimą ir politika

Priėmimo:

Nueta Hidatsa Sahnish kolegija sutinka su atvirų durų Priėmimo politiką. Bet kuris asmuo, kuris yra akredituotos aukštosios mokyklos absolventas arba kuris turi jo ar jos generalinis Švietimo plėtotės (GED®) sertifikatas gali būti leista NHSC. Priėmimas į NHSC neužtikrina įleistas į kurį nors konkretų studijų kursą. Kai kurios programos turi reikalavimus ne vien standartinių kolegijų priėmimo, kad turi būti laikomasi.

Procedūros:

Šie elementai yra reikalingi Priėmimo į NHSC:

Prašymas Priėmimo Oficiali kopija aukštųjų mokyklų nuorašai ar GED sertifikato ar GED stenograma Pilnas nemokama programa Federacinės Studentų pagalbos (FAFSA) Kopijuoti vairuotojo pažymėjimą, valstybės ID arba socialinės apsaugos kortelę Visi Amerikos indėnų Studentų federaliniu pripažinta alkūnės turi pateikti oficialų patikrinimą genčių registracija Jei taikytina, Amerikos indėnų studentai nelanko federaliniu pripažinta alkūnės turi pateikti oficialų patikrinimą genčių studijuoja vienu iš tėvų Studentai privalo turėti oficialų bendradarbiavimą y savo stenograma (-ų) iš anksčiau dalyvavo kolegijos (-ų) siunčiami tiesiai į metrikacijos biuro adresu NHSC Nauji ir perdavimo studentas turi užimti egzaminą ir pateikia bandymų rezultatus už kėlimas į matematikos ir anglų kalbomis Dual kredito studentai turi pateikti DU L kreditų forma jie gauna iš savo aukštosios mokyklos už kiekvieno kurso Ne JAV piliečiai privalo pateikti dokumentus, kad patikrintų, kad jie yra tinkamos nepiliečiai

Ji yra studento atsako užtikrinti, kad visi dokumentai yra gautas. Sulaikymo bus skiriamas studento akademiniai rezultatai, jei visi dokumentai yra ne jo / jos faile pirmųjų 6 savaičių semestro pabaigoje. Studentas nebus leidžiama vėl stoti, kol nebus gauta visa dokumentacija. Finansinė pagalba taip pat gali būti atidėtas, jeigu dokumentai nebuvo pateikti iki finansinės pagalbos išmokėjimo.

Finansinė pagalba Informacija ir politika

Nueta Hidatsa Sahnish kolegija Biuro Studentų finansinės pagalbos teikia pagalbą studentams užtikrinant pakankamus išteklius dalyvauti NHSC. Įvairių programų yra prieinami Visi studentai turėtų kreiptis dėl finansinės pagalbos.

Tipai finansinės pagalbos Laisvi

477 demonstracinis projektas

Amerikos indėnų kolegija fondas: www.collegefund.org
Šiaurės Dakota Studentų finansinę paramą (VSSP)
Trys Dukterinės gentis aukštojo mokslo programa
Trys Dukterinės gentis Stažuotė partnerystės įstatymą (477)
Veteranų privalumai
Profesinės reabilitacijos
IV antraštinė dalis uždirbtas lėšas ir Neuždirbtos

Kitos Stipendijos yra prieinami Nueta Hidatsa Sahnish kolegija.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Associate of Arts

Nueta Hidatsa Sahnish College

Programa yra sukurta siekiant suteikti studentams galimybę įgyti pagrindinius principus, įgūdžius ir informaciją didžiuosiuose studijų srityse. Jis rengia studentus perke ... [+]

Programa yra sukurta siekiant suteikti studentams galimybę įgyti pagrindinius principus, įgūdžius ir informaciją didžiuosiuose studijų srityse. Jis rengia studentus perkelti į ketverių metų kolegijoje. Laisvųjų menų studentai bus sukurti pagrindinių kultūrinių tradicijų supratimą.

Laisvųjų menų Programa Rezultatai:

Naudokite kritinio mąstymo įgūdžius, kad galėtų nustatyti problemas, proceso alternatyvas ir pasirinkti tinkamus sprendimus. Naudokite matematikos sąvokas ir motyvus, siekiant išspręsti problemas realiame pasaulyje. Pademonstruoti įgūdžius raštu ir žodžiu bendrauti efektyviai. Suprasti pagrindines sąvokas elgesį ir tarpusavio visoje visuomenėse ir pasaulio kultūrų. Suprasti pagrindinius tradicinius temas ir koncepcijas Mandan, Hidatsa ir Arikara kultūrų. Pripažinti meno ir humanitarinių mokslų indėlį į idėjų pasaulį. Naršyti fizinė bei socialinė aplinka naudojant mokslinius metodus ir priemones. ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos New Town Williston
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Nueta Hidatsa Sahnish College

Ši programa bus parengti asmenis pozicijas apskaitos / verslo pasaulyje, perkelti į ketverių metų kolegijoje. Taip pat bus parengti studentus administracinio ar valdymo s ... [+]

Ši programa bus parengti asmenis pozicijas apskaitos / verslo pasaulyje, perkelti į ketverių metų kolegijoje. Taip pat bus parengti studentus administracinio ar valdymo susijusių karjeros arba plėtojant ir eksploatuojant smulkaus verslo, priklausomai nuo pasirenkant atrinktų studentų.

Apskaitos / Verslo administravimas programa rengia studentus pozicijas apskaitos ir verslo pasaulyje, arba perkelti į ketverių metų kolegijoje ar universitete. Mokymo programa yra skirta supažindinti studentus su pagrindinėmis apskaitos, nes reikia į išplėstinę, technologijų verslo pasaulyje šiandien. Tai apima pagrindines sąvokas, apibrėžimus ir supratimą, taip pat mokymosi ypatumus ir metodus šiuolaikinėse įmonėse. Verslo administravimo mokymo programa yra skirta suteikti studentams įvadas į verslo, ekonomikos ir verslo teisė.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos New Town Williston
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Associate of Science

Nueta Hidatsa Sahnish College

Matematikos programa yra skirta parengti pasiūlymą dėl pradinio lygio studijų bendrųjų matematikos ir tolesniam mokymuisi matematikos susijusių studijų srityse studentas. ... [+]

Matematikos programa yra skirta parengti pasiūlymą dėl pradinio lygio studijų bendrųjų matematikos ir tolesniam mokymuisi matematikos susijusių studijų srityse studentas. Dvejų metų mokymo matematikos yra prieinama studentams, kurie planuoja gauti į Mokslo laipsnis bendradarbis užbaigiant NHSC reikalavimus.

Programa Rezultatai:

Taikyti matematinius argumentus ir procedūras, realaus pasaulio problemas. Bendraukite aiškiai žodžiu ir raštu, procesas, kurio metu jie požiūris problemas ir išvadomis jas išspręsti. Atpažinti istorines šaknis Matematikos ir būdus, kuriais Matematika paveikė žmogaus proto pastangų istorija. Panaudoti mokslinę metodologiją ir matematinės analizės ištirti jų fizinė bei socialinė aplinka. Naudoti technologiją, siekiant apskaičiuoti, grafikas ir analizuoti duomenis. Vertiname istoriją ir kultūrą Nueta, Hidatsa ir Sahnish žmonių. ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos New Town Williston
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Nueta Hidatsa Sahnish College

Mokslas Programa skirta parengti pasiūlymą dėl pradinio lygio studijų apskritai mokslo ir koncentracija konkrečioje mokslo srityje studentas. Studentas turi galimybę prad ... [+]

Mokslas Programa skirta parengti pasiūlymą dėl pradinio lygio studijų apskritai mokslo ir koncentracija konkrečioje mokslo srityje studentas. Studentas turi galimybę pradėti vidurinį išsilavinimą kursinį darbą. Kursai pritaikytos, kad atitiktų studentų, kurie bus perkelti į ketverių metų studijų programą į mokslo dur poreikius.

Programa Rezultatai:

Studentas gebės taikyti bendrą žinių ir įgūdžių, kurie yra labai svarbūs akademinių disciplinų įvairovė. Studentas galės įrodyti tinkamą naudoti aplinkos mėginių ėmimo įrangą klasėje ir šioje srityje pagal pripažintus "standartiniais metodais." Studentas gebės apibūdinti, žodžiu ir raštu, panašumai ir skirtumai> tarp tradicinės gimtoji palyginti šiuolaikinių vaizdu į Žemę. Studentas gebės apibūdinti biologinius, cheminius ir fizinius poveikius ant žmogaus veiklos aplinka. Studentas demonstruos bendras žinias apie dabartinius aplinkosaugos klausimais vietos, regioniniu ir pasauliniu mastu. Studentas sugeba apibūdinti tarp sąveiką ir žemės ekosistemų tarpusavio priklausomybę. ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos New Town Williston
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Sertifikatas

Nueta Hidatsa Sahnish College

Iš statybos technologija sertifikatas programa tikslas yra mokyti studentą su pakankamai dailidžių įgūdžių pradėti dirbti pastate Trades darbo srityje. Studentai taip pat ... [+]

Iš statybos technologija sertifikatas programa tikslas yra mokyti studentą su pakankamai dailidžių įgūdžių pradėti dirbti pastate Trades darbo srityje. Studentai taip pat bus apmokyti pradėti jo / jos pačių perkančiajai verslą su smulkaus verslo, kad Dailidžių programa bus operacine.

Studentas, kurie sėkmingai baigia 9 mėnesių sertifikatą mokymus bus įtraukti į Nacionalinės amatų mokymo registre. Ši registras taip pat suteikia nuorašai ir pripažinimo pažymėjimus amatų darbuotojų.

Pirmaisiais metais studentas sužinoti apie saugumą, rankiniai įrankiai, elektrinių įrankių ir, kaip namas yra pastatytas forma iki gatavo namo planavimo pagrindai.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos New Town Williston
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Nueta Hidatsa Sahnish College

Šiaurės Dakota State žūtbūt reikia profesionalių suvirintojų. NHSC suvirinimas programa suteikia studentams pagrindinių suvirinimo įgūdžių, reikalingų pradinio lygio suvi ... [+]

Šiaurės Dakota State žūtbūt reikia profesionalių suvirintojų. NHSC suvirinimas programa suteikia studentams pagrindinių suvirinimo įgūdžių, reikalingų pradinio lygio suvirinimo darbo vietų ir mokymosi programas.

Programa Rezultatai:

Gebėti virinti visose padėtyse (plokščia, horizontali, vertikali, virš galvos, vamzdis) su šešių pagrindinių suvirinimo procesų (Deguonies ir acetileno, ekranuoti lankinio, Dujų lankinio, fliusine lankas savaime ekranuoti, fliusine lankas apsauginėse dujose, Dujų Volframas ARC). Gebėti išlaikęs Vašingtono valstijoje Statyba pareigūnai (WABO) Suvirinimo bandymus taikytinas suvirinimo procesus. Gebėti sumažinti metalų Naudojant šilumines pjovimo procesus (Deguonies ir acetileno, plazma, Oro Anglies ARC). Turėti savo valstybės pramonės pirmoji pagalba ir CPR korteles. Žinoti pagrindinius pagrindus suvirinimo procesų ir taikomųjų programų, metalurgijos ir matematika ir vertinimas ". Mokėti skaityti ir interpretuoti pagrindinius brėžinius, suvirinimo simboliais ir suvirinimo kodus ir specifikacijas. ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos New Town Williston
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
9 - 18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba