Oficialus aprašymas

Mūsų filosofija Iš Naujosios Anglijos mokyklos anglų kalbos filosofija yra teikti anglų kalba ir kultūra Mokymo geriausias: pateikti intelektualiai sudėtinga programa aukščiausios kokybės šiltą ir palankią aplinką. Trumpai tariant, mūsų tikslas yra suteikti neeilinę galimybę mokytis anglų kalbos.

Kodėl NESE? Pilnas kalbų ir kultūrų Panardinamas Tuo NESE, mokiniai mokosi daugiau nei tik kalba; jie mokosi Amerikos kultūrą, taip pat. Mūsų studentai greitai pavyks, nes Intensyvus anglų kalbos mokymas derinamas su pilna kultūros pakrovimas įrodė padidinti kalbų mokymąsi. Tuo NESE, studentai lanko intensyvius užsiėmimus per dieną ir turėti galimybę grįžti namo amerikiečių šeimos šeimoje ar vakare bendrabutyje. Visą dieną, kiekvieną dieną, mūsų intensyvi programa atskleidžia studentus su Amerikos kalbos ir kultūros, rūpinantis sparčiausiai kalba mokymosi įmanoma galimybę.

Puikus Mokytojai Dėl savo išskirtinės reputacijos, NESE pritraukia mokytojams, turintiems tiek bakalauro arba pažangių laipsnių nuo kai kurių iš geriausių JAV universitetų, įskaitant Harvardo, Jeilio ir Kolumbijos. Nepriklausomai nuo to, kur mūsų mokytojai įgijo laipsnius, Nesė mokytojai yra dinamiškos specialistai su išskirtiniu dėstymo patirtį, kurie buvo atrinkti dėstyti NESE dėl jų aukšto lygio kompetenciją ir atsidavimą.

Mažos klasės Mūsų vidutinis klasės dydis yra 12 mokiniai. Mažos klasės užtikrinti gyvas diskusijas, dažnas studento dalyvavimą ir intensyviai studentas ir mokytojų sąveiką.

Intensyvūs ir pusiau intensyvių programų penkias dienas per savaitę Studentai turi galimybę dalyvauti Nesė anketa intensyvi programa nuo 9 paiešką: 00-3: 15 kiekvieną dieną, arba Nesė anketa Puspriekabės intensyvi programa nuo 9: 00-12: 00 kiekvieną dieną. Abi programos siūlo 10 lygių kalbos ir kultūros mokymas, ir naudotis visomis Nesė paslaugos ir bet kurios bendrabutyje ar Homestay apgyvendinimo pasirinkimas.

Pasirenkamasis ir popamokiniai kursai Be to, mūsų intensyvių akademinių klasių mokiniai gali rinktis pasirenkamuosius ir popamokinę kursus, kad padėtų jiems greičiau pasiekti savo tikslus. Pasirenkamasis ir po mokyklos Kursai apima TOEFL rengimas, verslo anglų, teisinės anglų kalbos, Tarimas, ir pasirengimas studijuojant. Nesė Išplėstinė studentai taip pat gali imtis kursus savo srityje ypatingos svarbos Harvardo Extension mokyklos ir kitų zonos kolegijose. (Atkreipkite dėmesį, kad penki studentai turi registruotis, kad už NESE po mokyklos kursai vyks.)

Oficialius protokolus ir sertifikatai Kiekvieno sesijos pabaigoje, jūs gausite Nesė stenograma, kuri suteikia informaciją apie jūsų anglų kalbos ir akademinių pasiekimų kiekvienoje įgūdžių srityje. Jūs taip pat gausite Nesė Dalyvio sertifikatas už dalyvavimą mūsų programą, ir nuo sėkmingo Nesė labiausiai aukštesnįjį, jums bus apdovanotas Nesė diplomą. Be to, jei jums pasiekti akademinę kompetenciją, jums bus pripažintas žinutę "Honors studentas". A tai žymėjimas bus rodomi jūsų oficialiai Nesė stenograma.

Idealus Miestas, Idealus universitetas nustatymas NESE yra greta Harvardo universiteto į Harvard Square centro Kembridže. Harvard Square yra židinio taškas studento aktyvumo ir vienas iš įdomiausių ir dinamiškiausių studentų centrų JAV. NESE yra tik 100 metrų nuo geležinkelio ir autobusų stočių ir 10 minučių nuo miesto centro Bostone. Mes taip pat mažiau nei dvi valandos kelio nuo didžiojo slidinėjimas, vandenyno buriavimo, ir gražus, istorinis Cape Cod.

Lankstus grafikas Siūlome intensyvius 4 savaičių sesijas, pradedama brėžti 12 skirtingų kartų per metus. Tai reiškia, kad jūs galite pradėti savo anglų kalbos mokymą metu, kuris geriausiai tinka jūsų tvarkaraštį.

Išankstinis patalpas Per metus, studentai gali pasirinkti gyventi amerikiečių šeimos šeimoje arba bendrabutyje. Kadangi NESE deda visas būsto tvarką dar nepasibaigus studentai palikti savo šalį, ar studentai pasirenka gyventi šeimoje arba bendrabutyje, jie gali eiti tiesiai iš oro uosto į naujus namus. NESE neima mokesčio už bet kokius būsto sąlygas.

Už profesionalų programos Kadangi į "Nesė mokymo programos lankstumo, specialistai gali pasirinkti klases, jie nori imtis. Tai idealiai tinka profesionalams, kurių darbas neleidžia jiems sekti mūsų intensyvaus mokymo programą. Be to, mūsų reguliariai intensyvios programos, privataus mokymo ir Nesė pasirenkamuosius kursus keletas ne NESE galimybių profesionalams.

Studentams programa Mūsų intensyvios mokymo programos yra specialiai sukurta siekiant padėti studentams pasiekti savo akademinius tikslus kaip įmanoma greičiau. Be to, mūsų intensyvios klasių, mes siūlome TOEFL Rengiantis institucinė TOEFL egzaminą kiekvieno mėnesio ir universitetas Rengiantis. Mes taip pat siūlome plačią edukacinę konsultacijas ir universitetinį vieta paslaugą, universiteto biblioteka išteklių padėti studentams planuoti būsimas studijas Jungtinėse Amerikos Valstijose, ir priėmimo į universitetus zonos neatsižvelgiant TOEFL.

Nemokama konsultacija ir paslaugos Mūsų asortimentas nemokamų paslaugų yra labai platus: prieš atvykimą būsto vieta, universitetas konsultavimas ir vieta, naudojimas Nesė kompiuterinės įrangos, neribotas naudojimasis Nesė elektroniniu paštu ir internetu, Nesė nuorašai ir sertifikatų ir konsultavimas iš mūsų patyrusių atstovų visame pasaulyje ,

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


The New England School of English

NESE mokymo programa suskirstyta į 10 intensyvaus mokymo lygių. Kiekviename lygmenyje kiekvieną dieną lankote klases kasdien (nuo 9:00 iki 3:15) (nuo Intensyvios programo ... [+]

NESE mokymo programa suskirstyta į 10 intensyvaus mokymo lygių. Kiekviename lygmenyje kiekvieną dieną lankote klases kasdien (nuo 9:00 iki 3:15) (nuo Intensyvios programos) arba nuo 9: 00-12: 30 (pusiau intensyvi programa). Be to, priklausomai nuo jūsų tikslų ir poreikių, galite dalyvauti kai kuriuose pasirenkamuose ir po mokyklų kursuose, kuriuos siūlome. Didžiausia autentiškų medžiagų ekspozicija Nors privalote turėti klasių vadovėlius ir jiems bus suteikta namų darbų, jūs turėtumėte būti pasiruošę daug daugiau! Klasėje skaityti laikraščius ir žurnalus, žiūrėti vaizdo įrašus, vaidmenų žaidimus, pratimus kompiuterio laboratorijoje ir pokalbis su amerikiečiais. NESE mokymo programa yra skirta kuo greičiau suteikti jums maksimalų autentiškų medžiagų poveikį. Rezultatas: kuo greičiau mokosi anglų kalbos.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Cambridge
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 - 16 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The New England School of English

Super intensyvus kursas yra skirtas užtikrinti, kad jums bus žymiai padidinti savo rezultatą į iBT Next Generation TOEFL egzaminą. Klasėje, gausite išsamią įgūdžių įverti ... [+]

TOEFL®Preparation

Super intensyvus kursas yra skirtas užtikrinti, kad jums bus žymiai padidinti savo rezultatą į iBT Next Generation TOEFL egzaminą. Klasėje, gausite išsamią įgūdžių įvertinimą, sužinoti bandymų atsižvelgiant būdai, ir imtis daug praktikos egzaminus suteikti jums pasitikėjimo, kai vartojate iBT Next Generation TOEFL egzaminą. Kadangi klasės yra nedidelės, turėsite galimybę susikaupti savo konkrečių klaidų ir pagerinti savo rezultatą. Institucinis TOEFL egzaminas yra siūloma kas mėnesį NESE visoms suinteresuotoms tarpinių ir pažangiosios lygio studentams.

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Cambridge
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 - 8 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The New England School of English

Šiuo intensyvaus kurso, pateikiamos atvejų tyrimus ir dabartinis vidaus ir tarptautinės verslo situacijos. Per tekstus, vaizdo įrašus ir diskusijų, jums pagaląsti ir pato ... [+]

Šiuo intensyvaus kurso, pateikiamos atvejų tyrimus ir dabartinis vidaus ir tarptautinės verslo situacijos. Per tekstus, vaizdo įrašus ir diskusijų, jums pagaląsti ir patobulinti savo anglų kalbos ir verslo įgūdžių tokiose srityse kaip verslo raštu, rinkodaros, strateginio planavimo, finansų, tarptautinio verslo, ir žmonių išteklių plėtrą. Harvardo valdymo Atnaujinti, verslo savaitė, žurnalų straipsniuose, ir atvejų tyrimus, taip pat kita dabartinė žiniasklaidos naudojami visoje šioje klasėje. Nes NESE palaiko ypatingus ryšius su MBA programas visoje šalyje skaičių, Nesė studentai, kurie akademiškai kvalifikuoti galite įvesti šių programų skaičių, neatsižvelgiant į oficialų TOEFL egzaminą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Cambridge
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 - 8 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The New England School of English

Teisinis English yra po pamokų kursas skirtas supažindinti studentus su Amerikos teismines ir teisėkūros sistemas. Jo dėmesys yra leksika ir terminija JAV teisinė sistema ... [+]

Kas Teisinės anglų kalbos; Kas Teisinės anglų kalba nėra.

Teisinis English yra po pamokų kursai skirta supažindinti studentus su Amerikos teismines ir teisėkūros sistemas. Jo dėmesys yra leksika ir terminija JAV teisinė sistema. Studentai bus aptarti įvairių teisės šakų, studijuoti istorinius atvejus ir aplankyti vietinį Courthouse peržiūrėti bylą. Teisinė anglų kalba yra ne įstatymas Žinoma, todėl studentai gali tikėtis jų instruktorius atkreipti dėmesį į teisinę kalbą ir žinoti, JAV įstatymus bendrais bruožais, o ne išsamiai.

Kas moko Teisinė angliškai?

Teisinė anglų kalba dėsto patyręs anglų kalbos instruktorius. Nors šis kursas yra mokoma tiems, kurie negali turėti teisinį pagrindą, ji bus mokoma pagal kvalifikacijos Nesė mokytojo, kuris galėtų suteikti jums teisinio kalba supratimą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Cambridge
Registracija galima
Anglų
Dieninės
4 - 48 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The New England School of English

Medicinos anglų kalba yra po mokyklos kursas, skirtas mokyti studentus bendrai vartoti anglų kalbos terminologiją, naudojamą įvairiuose nustatymuose. ... [+]

Kas yra medicinos anglų kalba; Kas medicinos anglų nėra.

Medicinos anglų kalba yra po mokyklos kursas, skirtas mokyti studentus bendrai vartoti anglų kalbos terminologiją, naudojamą įvairiuose nustatymuose. Be to, mokytojai išryškins kai kuriuos būdus, kuriais medicina ir visuomenės sveikatos paslaugos yra atliekamos kitaip nei JAV, nei daugelyje kitų šalių. Studentai sužinos žodyną, reikalingą pasveikinti pacientus, aptarti simptomus ir juos diagnozuoti, taip pat kalbą, naudojamą aptariant prognozes. Medicinos anglų kalba yra ne medicinos kursas, bet anglų kalbos kursas, todėl studentai gali tikėtis, kad jų dėstytojai daugiausia dėmesio skirs medicinos kalbai ir įprastoms medicinos situacijoms, o ne apskritai, o ne išsamiai.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Cambridge
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Why NESE?

New England School of English
Address
Harvard Square 36 John F. Kennedy Street
02138 Cambridge, Massachusetts, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 617-864-7170