The New England School of English

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mūsų filosofija Iš Naujosios Anglijos mokyklos anglų kalbos filosofija yra teikti anglų kalba ir kultūra Mokymo geriausias: pateikti intelektualiai sudėtinga programa aukščiausios kokybės šiltą ir palankią aplinką. Trumpai tariant, mūsų tikslas yra suteikti neeilinę galimybę mokytis anglų kalbos.

Kodėl NESE? Pilnas kalbų ir kultūrų Panardinamas Tuo NESE, mokiniai mokosi daugiau nei tik kalba; jie mokosi Amerikos kultūrą, taip pat. Mūsų studentai greitai pavyks, nes Intensyvus anglų kalbos mokymas derinamas su pilna kultūros pakrovimas įrodė padidinti kalbų mokymąsi. Tuo NESE, studentai lanko intensyvius užsiėmimus per dieną ir turėti galimybę grįžti namo amerikiečių šeimos šeimoje ar vakare bendrabutyje. Visą dieną, kiekvieną dieną, mūsų intensyvi programa atskleidžia studentus su Amerikos kalbos ir kultūros, rūpinantis sparčiausiai kalba mokymosi įmanoma galimybę.

Puikus Mokytojai Dėl savo išskirtinės reputacijos, NESE pritraukia mokytojams, turintiems tiek bakalauro arba pažangių laipsnių nuo kai kurių iš geriausių JAV universitetų, įskaitant Harvardo, Jeilio ir Kolumbijos. Nepriklausomai nuo to, kur mūsų mokytojai įgijo laipsnius, Nesė mokytojai yra dinamiškos specialistai su išskirtiniu dėstymo patirtį, kurie buvo atrinkti dėstyti NESE dėl jų aukšto lygio kompetenciją ir atsidavimą.

Mažos klasės Mūsų vidutinis klasės dydis yra 12 mokiniai. Mažos klasės užtikrinti gyvas diskusijas, dažnas studento dalyvavimą ir intensyviai studentas ir mokytojų sąveiką.

Intensyvūs ir pusiau intensyvių programų penkias dienas per savaitę Studentai turi galimybę dalyvauti Nesė anketa intensyvi programa nuo 9 paiešką: 00-3: 15 kiekvieną dieną, arba Nesė anketa Puspriekabės intensyvi programa nuo 9: 00-12: 00 kiekvieną dieną. Abi programos siūlo 10 lygių kalbos ir kultūros mokymas, ir naudotis visomis Nesė paslaugos ir bet kurios bendrabutyje ar Homestay apgyvendinimo pasirinkimas.

Pasirenkamasis ir popamokiniai kursai Be to, mūsų intensyvių akademinių klasių mokiniai gali rinktis pasirenkamuosius ir popamokinę kursus, kad padėtų jiems greičiau pasiekti savo tikslus. Pasirenkamasis ir po mokyklos Kursai apima TOEFL rengimas, verslo anglų, teisinės anglų kalbos, Tarimas, ir pasirengimas studijuojant. Nesė Išplėstinė studentai taip pat gali imtis kursus savo srityje ypatingos svarbos Harvardo Extension mokyklos ir kitų zonos kolegijose. (Atkreipkite dėmesį, kad penki studentai turi registruotis, kad už NESE po mokyklos kursai vyks.)

Oficialius protokolus ir sertifikatai Kiekvieno sesijos pabaigoje, jūs gausite Nesė stenograma, kuri suteikia informaciją apie jūsų anglų kalbos ir akademinių pasiekimų kiekvienoje įgūdžių srityje. Jūs taip pat gausite Nesė Dalyvio sertifikatas už dalyvavimą mūsų programą, ir nuo sėkmingo Nesė labiausiai aukštesnįjį, jums bus apdovanotas Nesė diplomą. Be to, jei jums pasiekti akademinę kompetenciją, jums bus pripažintas žinutę "Honors studentas". A tai žymėjimas bus rodomi jūsų oficialiai Nesė stenograma.

Idealus Miestas, Idealus universitetas nustatymas NESE yra greta Harvardo universiteto į Harvard Square centro Kembridže. Harvard Square yra židinio taškas studento aktyvumo ir vienas iš įdomiausių ir dinamiškiausių studentų centrų JAV. NESE yra tik 100 metrų nuo geležinkelio ir autobusų stočių ir 10 minučių nuo miesto centro Bostone. Mes taip pat mažiau nei dvi valandos kelio nuo didžiojo slidinėjimas, vandenyno buriavimo, ir gražus, istorinis Cape Cod.

Lankstus grafikas Siūlome intensyvius 4 savaičių sesijas, pradedama brėžti 12 skirtingų kartų per metus. Tai reiškia, kad jūs galite pradėti savo anglų kalbos mokymą metu, kuris geriausiai tinka jūsų tvarkaraštį.

Išankstinis patalpas Per metus, studentai gali pasirinkti gyventi amerikiečių šeimos šeimoje arba bendrabutyje. Kadangi NESE deda visas būsto tvarką dar nepasibaigus studentai palikti savo šalį, ar studentai pasirenka gyventi šeimoje arba bendrabutyje, jie gali eiti tiesiai iš oro uosto į naujus namus. NESE neima mokesčio už bet kokius būsto sąlygas.

Už profesionalų programos Kadangi į "Nesė mokymo programos lankstumo, specialistai gali pasirinkti klases, jie nori imtis. Tai idealiai tinka profesionalams, kurių darbas neleidžia jiems sekti mūsų intensyvaus mokymo programą. Be to, mūsų reguliariai intensyvios programos, privataus mokymo ir Nesė pasirenkamuosius kursus keletas ne NESE galimybių profesionalams.

Studentams programa Mūsų intensyvios mokymo programos yra specialiai sukurta siekiant padėti studentams pasiekti savo akademinius tikslus kaip įmanoma greičiau. Be to, mūsų intensyvios klasių, mes siūlome TOEFL Rengiantis institucinė TOEFL egzaminą kiekvieno mėnesio ir universitetas Rengiantis. Mes taip pat siūlome plačią edukacinę konsultacijas ir universitetinį vieta paslaugą, universiteto biblioteka išteklių padėti studentams planuoti būsimas studijas Jungtinėse Amerikos Valstijose, ir priėmimo į universitetus zonos neatsižvelgiant TOEFL.

Nemokama konsultacija ir paslaugos Mūsų asortimentas nemokamų paslaugų yra labai platus: prieš atvykimą būsto vieta, universitetas konsultavimas ir vieta, naudojimas Nesė kompiuterinės įrangos, neribotas naudojimasis Nesė elektroniniu paštu ir internetu, Nesė nuorašai ir sertifikatų ir konsultavimas iš mūsų patyrusių atstovų visame pasaulyje ,

Vietos

Kembridžas

New England School of English

Address
Harvard Square
36 John F. Kennedy Street

02138 Kembridžas, Masačusetsas, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 617-864-7170

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis