Northeastern Illinois University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Pradėkite Šiaurės rytų

Siekti savo tikslų su geriausios fakulteto ir mažos klasės dydžių.

Naršyti daugiau nei 80 griežtų programas menų, mokslų, švietimo ir verslo. Šiaurės rytų, atsidursite tarp nuoširdžios ir įvairios bendruomenės mokslininkų, kurie taip rimtai apie savo išsilavinimą, kaip ir jūs.

Šiaurės rytų buvo įkurta 1867 kaip pirmasis Cook County mokytojas mokymo įstaigos. Šiandien Šiaurės rytų pritraukia studentus iš viso pasaulio, ir mūsų 67-akras pagrindinis Campus Čikagoje yra svetingas bendruomenė į beveik 12.000 priemiestiniuose studentams, kurie lanko neiu. Mes teikiame savo studentus su kokybės pasirinkimo, siūlanti daugiau nei septyniasdešimt bakalauro ir magistro programas menų ir mokslų, švietimo ir verslo. Šiaurės papildomu vietose Čikagoje ir ežero apskrities padėti mūsų pasaulinės klasės fakultetas kviečia moksleivius integruotis klasėje su lauko pagrįstas mokymosi, mokslinių tyrimų ir paslaugų vietoje ir visame pasaulyje.

Misija

Šiaurės rytų Ilinojaus universitetas, kaip viešoji išsamią universitetą vietose visoje Čikagoje, suteikia išskirtinę aplinką mokymosi, mokymo ir stipendiją. Ruošiame įvairų bendruomenę mokinių lyderystės ir paslaugų mūsų regione ir dinaminės daugiakultūriame pasaulyje.

Vizija

Šiaurės rytų Ilinojaus universitetas bus tarp didmiesčių universitetų lyderis, žinomas dėl savo pasišventimo savo miesto misijos, dėl jos programų kokybę, už jos absolventų sėkmės, o jos mokymosi aplinkos įvairovę.

Vertybės

Šiaurės rytų Ilinojaus universitetas yra įsipareigojusi į bendrų vertybių rinkinys, kad kolektyviai, vadovai savo veiksmus ir sąveiką, taip mes dirbame kartu parengti absolventus atsakingai vykdyti pilietybės. Mes, neiu bendruomenė, manau, kad tai labai svarbus mūsų demokratija sukurti erdvę, kurioje įsipareigojimas šių verčių, rezultatai perskaičiuojami į klestinčią švietimo bendruomenę, kuri transformuoja visą gyvenimą. Kaip mes kritiškai dabartį ir žvelgti į ateitį, šioms vertybėms tarnauja kaip planuojant, kaip mes geriausiai pasiekti ugdymo patikėtą misiją mus leisiantis.

Vientisumas

Neiu yra atskaitinga tie mes tarnauti ir tiems, iš kurių gauname paramą. Mes esame įsipareigoję sąžiningumas, pagarba, ir skaidrumo mūsų žodžius ir mūsų veiksmus. Šiuo atžvilgiu, mes dirbame, kad būtų geri prižiūrėtojai išteklių mes patikėtų naudoti. Tai apima žmogiškąjį, fizinį, fiskalinė ir aplinkos išteklius.

Meistriškumas

Mūsų veiklos ir įsipareigojimo meistriškumui, mes vertiname aukščiausią kokybę mokymosi ir mokymo, stipendiją, ir aptarnavimas. Mes vertiname galimybes ir patirtį, kuri palaiko asmeninį ir profesinį tobulėjimą visų mūsų bendruomenės nariais. Į visa tai mes sakome ir darome, mes esame įsipareigoję proceso ir produktų kokybę.

Prieiga prie Opportunity

Neiu vertės prieigą prie galimybe; Mes vertiname jaukią aplinką, kuri suteikia tinkamą paramą, taip pat skatina tarpusavio atsakomybę už ir įsipareigojimą mokytis.

Įvairovė

Neiu vertina iš plataus spektro studentų, darbuotojų įtraukimą ir dėstytojų į Universiteto gyvenimą. Mes švenčiame ir puoselėti visuotines perspektyvas. Mes skatiname atvirą ir pagarbią išraišką idėjų ir skirtumus minčių, patirtimi ir nuomonėmis.

BENDRIJOS

Kaip priemiestinių institucijos, neiu turi ypatingą pareigą suteikti tokią aplinką, kuri yra palanki, puoselėjant ir dalyvavimo. Tokia aplinka pasižymi mandagumo, puoselėjant žmoniją bei įsipareigojimą ir sukuria bendruomenės jausmą per įtraukimo, tarpusavio pagarba, ir galių. Neiu vertina mūsų didmiesčių nustatymą kaip mokymosi laboratorija, ir mes skatinti partnerystes mokymosi, mokslinių tyrimų ir paslaugų visoje šioje dinamiškoje srityje skatinti visuomenės gerovę.

Įgalinimas mokantis

Neiu skirta sukurti kultūrą, kuri teikia gyvenimą trunkančio mokymosi galimybes visiems universiteto bendruomenės nariams. Mes esame ypač įsipareigojusi transformuoti mokinių gyvenimą, įtraukiant juos į mokymosi patirtį, kuri skatina juos pereiti su įgūdžių ir žinių, kad galėtų tapti veiksmingos lyderiai ir piliečiai savo asmeninį ir profesinį gyvenimą.

Mūsų universitetas iš pirmo žvilgsnio

17_about_graphics-01
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Akreditacijos

Northeastern Illinois University has regional accreditation through the Higher Learning Commission of the North Central Association of Schools and Colleges. The Higher Learning Commission web address is www.hlcommission.org. Read more information about Northeastern's accreditations.

Peržiūrėti kursus » Matyti Health BScs » Matyti Health MA » Matyti Humanitarinių mokslų bakalauro studijos » Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos » Matyti Humanitarinių mokslų magistras » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Matyti Bakalauro studijos » Matyti Magistro studijos » Matyti MBA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Intensyvaus anglų kalbos kursų programa: SAELL

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 4 semestrus September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Chicago Grayslake + 2 daugiau

Anglų kalbos ir mokymosi ugdymo mokykla (SAELL) buvo įkurta 2013 metais kaip įsipareigojimas tarptautiniams studentams ir Šiaurės rytų regiono tikslas - turėti internacionalizuotą ugdymo programą. "SAELL" misija - visapusiškai sukurti tarptautinių studentų anglų kalbos žinias, kad jie galėtų pasiekti savo akademinius, profesinius ir asmeninius tikslus. [+]

SAELL akademinė programa: lygiai

Programos lygiai

Studentai yra įtraukiami į savo studijų lygį, visų pirma remdamiesi savo naujausiomis TOEFL testo rezultatais. Kai kurie kursų užduotys gali skirtis priklausomai nuo individualių įgūdžių srities balų. TOEFL testas suteikiamas visiems naujiems studentams pirmosios orientavimo savaitės metu. TOEFL PBT, TOEFL IBT ir IELTS ekvivalentai yra išvardyti žemiau.

SAELL lygiai

Programos pasirinkimas

"SAELL" siūlo tris programas, kurios geriausiai atitinka mūsų studentų poreikius.

SAELL programos

Intensyvi anglų programa ("dieninės" galimybė)

18-24 valandos per savaitę nuo pirmadienio iki ketvirtadienio... [-]


Vaizdo įrašai

Northeastern Illinois University: Learn, Lead and Achieve

Locations Flyover

Kontaktai

NEIU

Adresas 5500 North St. Louis Avenue
60625-4699 Chicago, Illinois, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė http://www.neiu.edu/
Telefonas +1 773-583-4050

Adresas 3390 North Avondale Avenue
60618 Chicago, Illinois, Jungtinės Amerikos Valstijos
Telefonas undefined

Adresas 700 East Oakwood Boulevard
60653 Chicago, Illinois, Jungtinės Amerikos Valstijos
Telefonas undefined

Adresas 1200 University Center Drive
60030 Grayslake, Illinois, Jungtinės Amerikos Valstijos
Telefonas undefined

Adresas 770 North Halsted Street, Suite 420
60642 Chicago, Illinois, Jungtinės Amerikos Valstijos
Telefonas undefined