Neosho County Community College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į Neosho apskrities Community College (NCCC), namuose iš "Panthers"! Mes esame dvejus metus įstaiga siūlo susieti laipsnių. Mes Jums galime pasiūlyti saugų, gimtojo miesto aplinką, kur yra jūsų individualius poreikius ir tikslai gali būti pasiekti. Mūsų Tarptautinė gyventojų skaičius yra nedidelis, bet auga. Šiuo metu mes turime tarptautinių studentų, atstovaujančių dvylika skirtingų šalių ir turėjo buvęs Tarptautinio studentų, kurie perkelti į Harvardo, meno institute Čikagoje, ir kitų patikimų ketverių metų institucijoms.

istorija

Kolegija buvo įkurta 1936 metais kaip CHANUTE Junior College. 1965, pavadinimas buvo pakeistas į Neosho apskrities Bendrijos Junior College, o obligacijų emisija buvo priimtas siekiant sukurti dabartinę miesteliu. 1980, žodis "Junior" buvo pašalintas iš koledžo pavadinimą.

Vieta / miesteliai

NCCC turi dvi pagrindines vietas: gyvenamasis Campus Chanute, Kanzasas, ir miesteliu, kur patiekiama: Otava, Kanzasas. Chanute yra 10000 Miestas įsikūręs kaimo pietryčių kampe Kanzaso. Chanute yra mažiau nei dvi valandas nuo Vičita, Kanzasas, Topika ir Talsa, Oklahoma. Otava yra 12.000 įsikūręs šiaurės centrinėje Kansas City ir yra tik pusė valandos iš Lawrence ir Kansas City.

Studentai

Neosho Apskrities Community College yra maždaug 3500 mokinių priėmimą ir turi klases pagal tradicinį semestrą sistema. Mūsų rudens semestrą prasideda rugpjūčio ir mūsų pavasario semestras prasideda sausio mėn. Mes turime du keturių savaičių vasaros sesijų vyko birželio ir liepos mėn.

programos

Neosho Apskrities Bendrija College siūlo susieti laipsnių, taip pat daug sertifikatų programas. Mūsų populiariausi profesinio mokymo programas yra slaugos ir medicinos pagalbą. Mūsų dauguma studentų lankyti NCCC su perduodant ketverių metų kolegijoje ar universitete baigus jų asocijuotos įmonės laipsnis ketinimą.

Studijų ir kvalifikacijų Reikalinga TOEFL rezultatas: 61 BTI Reikalinga IELTS: 6,0 Vidutinis metinis mokslą: 12700 LTL

Kodėl būtent Neosho apskrities Community College?

Saugus, mažas kolegija, sutvarkyta aplinka Mažos klasės su individualios dėmesį nuo rūpestinga dėstytojams ir kitiems darbuotojams Asmeninė svetainė kiekvieno tarptautinio studento Įvairovė kultūrinės veiklos ir bendruomenės paslaugų galimybes, kurios leis jums tapti panardintas į įvairių Amerikos kultūra.

Vietos

Kanalas

Neosho County Community College

Address
800 West 14th Street
66720 Kanalas, Kanzasas, Jungtinės Amerikos Valstijos