Nassau Community College

Įvadas

Oficialus aprašymas

APIE VKEKK

VIETA pradėti. Puikus karjeros. Nauja kryptis. Puikus preparatas, jums reikia perkelti į ketverių metų įstaigoje. Nasau bendruomenės kolegija yra vieta, kur jūsų pačių ambicingiausių planai gali pradėti formuotis. Nežinote dar ką tie planai? Tai tikrai gana paplitusi. Nesijaudinkite - mes suteiksime Jums visą reikiamą paramą ir galimybes, jums reikia išsiaiškinti savo tolesnius veiksmus. VKEKK daro tik tai, kad beveik 23.000 dieninėse ir vakarinėse studentų ir apie 10000 nuolatinių ir profesinės studentų kiekvienais metais.

Jūsų ateitis kilimo iš mūsų gražus 225 akrų miesteliu Long Island širdyje - didžiausios vieno universiteto bendruomenės koledžas valstybe ir dalį valstybinio universiteto Niujorke (SUNY) sistemą. Rasite daugiau nei 70 studijų srityse čia su įrenginių, technologijos, mažos klasės dydžių, ir didelis mokymo, kad bus kuro savo ugdymo tikslus.

Kitos Faktai:

Mūsų fakultetas turėti daktaro dvigubai nacionalinės normos dėl Bendrijos kolegijose.

Daugiau mūsų fakultete jau gavo suny Kanclerės apdovanojimą už kompetenciją mokymo, nei bet kurio kito Bendrijos kolegijos valstybei.

Esame didžiausia vieno miesteliu Community College į Niujorko valstijos.

Akredituotos Vidurio narėmis Aukštojo mokslo ir įgaliotas valdybos Regents sudarymo dvejų metų asocijuotos laipsnių menų (AA), mokslas (AS) ir taikomajam mokslui (AAS).

Vietos

Sodo miestas

Address
Nassau Community College,
One Education Drive

NY 11530-6793 Sodo miestas, Niujorkas, Jungtinės Amerikos Valstijos