Naples Air Center

Įvadas

Oficialus aprašymas

Neapolis Oro centras (NAC) yra Premier Skrydžio Mokykla Floridoje siūlo profesinio ir asmeninio / rekreacinę skrydžio mokymą pagal (Anksčiau JAI) ir FAA licencijavimo institucijos, Nuo 2012 balandžio Europos aviacijos saugos agentūra (EASA) piloto mokymo yra naujai įgyvendintas standartas pakeičia JAA už bet pilotas, kuria skristi į Europą. ŠAT Akcijos Patvirtinta EASA Bandomasis Mokymas EASA JAV licencijuota ir patvirtintas labai patyręs skrydį ir antžeminį instruktoriai. Papildomai, ŠAT taip pat siūlo FAA mokymas pagal FAR 141 mokymo ir toli dalis 61 mokymo programų, Nesvarbu, ar esate įvykdyti savo svajonę tapti pilotu profesionaliai ar privačiai, mes padėsime Jums pasiekti savo tikslą.

Lėktuvas ŠAT priklauso 24 iš 27 orlaivyje, kad yra naudojamos skrydžio mokymas. Nėra nieko svarbiau nei priklauso mūsų lėktuvus mes esame suinteresuoti jų techninę priežiūrą. Atsakomybė mūsų lėktuvus taip pat suteikia studentams į ekonominės padėties Bendrovės pasitikėjimą. ŠAT siūlo mokymo įvairių orlaivių iš originalaus "6 pakuotės" iki "stiklo" ir LOFT (Line orientuoti skrydžio mokymas). Šis mokymas yra būtina, nes ji atveria savo darbo perspektyvas visiems orlaiviams. Mūsų laivynas orlaivių turi puikią įrašus į saugumą ir patikimumą. Jų dizainas sujungia stabilumą ir manevringumą, kurios yra optimalios reikalavimai mokymo pasaulyje. paslaugų centrai ŠAT skiriama kai kurie iš didžiausių vardų orlaivių gamybos, kaip plotas priežiūros atstovai užbaigti savo garantinį darbą dėl naujų lėktuvų. Mūsų palaikymas yra iš aukščiausių standartų, leidžiančių mums laikyti atstovybės vardu Piper ir Cirrus daugiau nei 10 metų, tik pavadinimas kelias. ŠAT žino saugumas yra visų operacijų kertinis akmuo ir šių bendrovių pripažįsta, kad. Mūsų priežiūros įrenginys buvo patvirtintas FAR §145 remonto stotis ilgiau nei tris dešimtmečius; tai turi mūsų įrenginio į aukštesnius standartus nei įprastai degalinėse. Tai reiškia, kad mes esame tikrinami daugiau garantuoti aukštesnį lygį sertifikavimą; Mūsų Priežiūra įgulos palaiko šį standartą su lengvumu per savo patirtį. Baigusiems Mūsų absolventai kalba patys už save, nes jie sėkmingai pasieks savo tikslą dirbti aviakompanija. Mes galime padėti jums susisiekti su jau laimėjusių gauti realaus gyvenimo patirtį. REZULTATAI Jūs esate tik tokia gera, kaip pilotai Mes mokome, kad mes matuojame save jūsų sėkmės. Ir su 96% pirmą pirmą kartą perdavimą norma, mūsų absolventai yra tarp kai kurių aukščiausių besimokančių pramonėje. Mūsų skaičiai kalba patys už save klasės Tai yra daug mažų skirtumų, kaip mes darome dalykus, pridėti iki didelis skirtumas mūsų rezultatus. Vienas iš šių funkcijų yra mūsų tikėjimas mokymo mažesnėse grupėse, tai leidžia mums pasiūlyti daug labiau individualizuotas ir naudingą požiūrį kiekvieno asmens. Be to, ŠAT naudoja sinchroninio mokymo metodą. Kitaip tariant, kai jūs mokotės teoriją pradiniame etape, jums taip pat bus kurti savo plaukioja įgūdžių kartu. Mes tvirtai tikime, šis metodas padeda mūsų mokiniams suprasti teoriją, nes jie yra praktikuojančių ką jie mokosi. Mūsų žmonės ŠAT suteikia pasaulinio lygio kvalifikacijos kėlimą ir mokymą į visus savo mokinius. Esame pasiryžę nustatant geriausius vertybes ir praktiką, kad oro vertinate labiausiai profesionalių pilotų. ŠAT dirba nuolatinius dienines instruktorių, kurie apima tiek visą profesionalių instruktorių, taip pat pensininkai komercinės ir įmonių reaktyviniai pilotai.

Mes didžiuojamės galėdami pasiūlyti naują Redbird FMX "sertifikuota simuliatorius ,!

Naujas technologiškai pažangias EASA ATPL Theory mokymosi

Mes naudojame naujos kartos mobiliojo mokymosi ir yra pirmasis app pasiūlyti pilną ir visiškai patvirtintą EASA ATPL kursus, kurie sujungia į jūsų skaitmeninių skrydžio maišelį.

Vietos

Neapolis

Naples Air Center, Inc

Address
Naples Air Center
230 Aviation Drive South Naples

FL 34104 Neapolis, Floridoje, Jungtinės Amerikos Valstijos