Mohawk Valley Community College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mohaukų slėnis bendruomenės kolegija suteikia prieinamas aukštos kokybės mokymosi galimybes patenkinti įvairius poreikius, mūsų studentams. Mes esame bendruomenės kolegijoje, įsipareigojusi studentų sėkmės pasitelkus partnerystes, perdavimo ir karjeros kelius ir asmeninio praturtėjimo. Kolegija, kuris apima du miesteliai - vieną Utica, o kitas Romoje - siūlo 90 laipsnių ir sertifikatų galimybes jo priėmimo 6000 visos darbo ir neakivaizdinių studijų studentų.

Esame dalis valstybinio universiteto Niujorke (SUNY) sistemą, kuri yra didžiausia išsamią aukštojo mokslo sistema JAV. Ši sistema, kurią sudaro 64 institucijų, suteikia begalines galimybes mūsų studentams ir absolventams.

MVCC anketa mokslą, šeštasis mažiausių SUNY sistemos, kartu su tvirtu stipendijų programos ir paslaugas, įskaitant miesteliu-į-campus tiesioginis uostą padės padaryti kolegija prieinama visiems. Yra 22 Międzyuczelniany atletiškas programos ir daugiau nei 50 studentų klubai ir organizacijos, suteikiant studentams su įvairių veiklos išreikšti save ir tyrinėti savo galimybes.

Tarptautiniai Studentai Mohaukų Valley Community College yra aprūpinti ištekliais per Tarptautinę Priėmimo Office ir Tarptautinė Studentų paslaugų biuras, siekiant užtikrinti sklandų perėjimą į Bendriją ir JAV švietimo sistemą. Studentai lanko savaitę laiko orientaciją Prieš klasių, kur jie gali tapti patogiai su miesteliu, kitais studentais, o dėstytojams ir kitiems darbuotojams pradžios. Tęsinys parama apima mėnesinius veiklos, Tarptautinę klubas, Mentor programa ir kasdien biuro valandų tiesiogiai kalbėti su Tarptautinės patarėjas.

Vietos

Utica

Address
Mohawk Valley Community College
1101 Sherman Drive

13501 Utica, Niujorkas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Roma

Address
Mohawk Valley Community College
Second campus
1101 Floyd Ave.

13440 Roma, Niujorkas, Jungtinės Amerikos Valstijos