Mildred Elley

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mildred Elley daugiau kaip 100 metų mokė didžiausią sostinės rajoną karjeros programose .

Misija

Mildred Elley misija yra teikti kokybišką karjeros švietimą ir techninį mokymą, kad įvairios švietimo, kultūros ir asmeninės žinios galėtų tapti sėkmingai besikeičiančioje pasaulio ekonomikoje. Mildred Elley siekia suteikti studentams kokybiško įdarbinimo galimybes ir paskatinti visus savo absolventus siekti mokymosi visą gyvenimą.

Instituciniai tikslai

Mokymo programos: Siūlome gerai suplanuotą akademinę patirtį, apimančią profesinį išsilavinimą ir laisvą meną bei mokslą, kad geriau parengtume savo studentus į profesines karjerą įvairiose profesinėse srityse: sveikatos ir sveikatingumo, verslo ir technologijų, paslaugų teikimo kitiems ir pažangos tolesnis aukštasis mokslas.

Fakultetas: Sukurti neįvykdyti fakultetą, kurį sudaro asmenys, kurie yra aukštos kvalifikacijos pagal patirtį ir pasirengimą bei skirti individualiems studentų tobulėjimui.

Studentai: Suteikti platų akademinių ir studentų paslaugų spektrą, įskaitant akademinį konsultavimą, finansinę pagalbą, konsultavimą, karjeros konsultavimą, organizuotą veiklą ir paramos paslaugas, skirtus individualiems studentų tobulinimui ir mokymuisi visą gyvenimą.

Ištekliai: remti akademinę mokymosi aplinką su moksleivių orientuotomis priemonėmis, suteikti stiprių technologinių išteklių ir užtikrinti studentams, dėstytojams ir darbuotojams saugią, pagarbią, įvairią ir kolegialią mokymosi bendruomenę.

Vietos

Albany

Address
855 Central Avenue
NY 12206 Albany, Niujorkas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Niujorkas

Address
25 Broadway, Floor 16
NY 10004 Niujorkas, Niujorkas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Pitsfildas

Address
100 West Street
MA 01201 Pitsfildas, Masačusetsas, Jungtinės Amerikos Valstijos