Oficialus aprašymas

Mildred Elley daugiau kaip 100 metų mokė didžiausią sostinės rajoną karjeros programose .

Misija

Mildred Elley misija yra teikti kokybišką karjeros švietimą ir techninį mokymą, kad įvairios švietimo, kultūros ir asmeninės žinios galėtų tapti sėkmingai besikeičiančioje pasaulio ekonomikoje. Mildred Elley siekia suteikti studentams kokybiško įdarbinimo galimybes ir paskatinti visus savo absolventus siekti mokymosi visą gyvenimą.

Instituciniai tikslai

Mokymo programos: Siūlome gerai suplanuotą akademinę patirtį, apimančią profesinį išsilavinimą ir laisvą meną bei mokslą, kad geriau parengtume savo studentus į profesines karjerą įvairiose profesinėse srityse: sveikatos ir sveikatingumo, verslo ir technologijų, paslaugų teikimo kitiems ir pažangos tolesnis aukštasis mokslas.

Fakultetas: Sukurti neįvykdyti fakultetą, kurį sudaro asmenys, kurie yra aukštos kvalifikacijos pagal patirtį ir pasirengimą bei skirti individualiems studentų tobulėjimui.

Studentai: Suteikti platų akademinių ir studentų paslaugų spektrą, įskaitant akademinį konsultavimą, finansinę pagalbą, konsultavimą, karjeros konsultavimą, organizuotą veiklą ir paramos paslaugas, skirtus individualiems studentų tobulinimui ir mokymuisi visą gyvenimą.

Ištekliai: remti akademinę mokymosi aplinką su moksleivių orientuotomis priemonėmis, suteikti stiprių technologinių išteklių ir užtikrinti studentams, dėstytojams ir darbuotojams saugią, pagarbią, įvairią ir kolegialią mokymosi bendruomenę.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Mildred Elley

Medicinos asistentės studentai išmokys tinkamą telefono etiketą, kaip pasveikinti pacientus, tinkamai parengti grafikus ir užpildyti dokumentus, apdoroti draudimą, apdoro ... [+]

Sveikatos priežiūros profesijos yra viena iš sparčiausiai augančių karjeros sričių šalyje. Medicinos pagalbos katedra siūlo tris programos galimybes, vieną laipsnį ir dvi sertifikavimo programas.

Medicinos asistentėKlinikinės medicinos asistento pažymėjimo programaMedicinos biuro asistento pažymėjimo programa

Šios trys medicinos asistento programos rengia studentus pradinio lygio pareigoms gydytojų biuruose ir kitose medicinos įstaigose. Šie kursai padeda plėtoti įgūdžius, reikalingus sveikatai sveikatos srityje.

Medicinos asistentės studentai išmokys tinkamą telefono etiketą, kaip pasveikinti pacientus, tinkamai parengti grafikus ir užpildyti dokumentus, apdoroti draudimą, apdoroti tekstus, siųsti el. Laiškus, planuoti susitikimus ir tvarkyti pacientus iš registracijos proceso egzaminu. Medicinos asistentės studentai bus pasirengę dirbti ligoninėse, gydytojų įstaigose, ambulatorinėse tarnybose ir klinikose.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Albany Niujorkas Pitsfildas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Mildred Elley

Darbai verslo vadyboje yra gausūs, o įmonių spektras neribojamas. Mūsų verslo vadybos programos absolventai yra gerai pasirengę bankų, finansų ir pardavimų, klientų aptar ... [+]

Darbai verslo vadyboje yra gausūs, o įmonių spektras neribojamas. Mūsų verslo vadybos programos absolventai yra gerai pasirengę bankų, finansų ir pardavimų, klientų aptarnavimo ir daugelio kitų pelno, ne pelno ir vyriausybės darbo vietų pozicijoms. Jie yra apmokyti naujausiomis kompiuterių technologijomis, kad padidintų jų našumą, užtikrinant jų konkurencinį pranašumą prieš kitus kandidatus į darbą.

Verslo vadybininko pagrindinė atsakomybė apima verslo administravimo užduotis. Šios užduotys apima rinkodarą, buhalterinę apskaitą, biudžeto analizę ir kitas verslo valdymo pareigas. Verslo vadybos programos studentas sužinosi, kaip atlikti biudžeto analizę, siekiant rasti būdų, kaip padaryti verslą pelningesnę. Su stipriu biudžeto analizės įgūdžiais, verslo vadybos programos studentas išmokys numatyti įmonės poreikius ir būti geriau pasirengęs ateičiai.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Albany Niujorkas Pitsfildas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba