Miami Media School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Prisijunkite prie praktinių žiniasklaidos programų Majamyje

2013 m. Vasario mėn. Atidarėme savo duris studentams, o radijo ir televizijos transliuotojų programoje dalyvavo 15 absolventų. Miami Media School yra naujausias kampelis M & S Media, Inc šeimoje.

Nesvarbu, ar jus domina televizija, vaizdo įrašų gamyba ar Miami Media Schools derinys, turite turėti išsilavinimą, kuris jums reikalingas norint pasiekti sėkmės ir įsitraukti į lauką. Mūsų kursus moko pramonės specialistai, o jūsų darbą kritikuoja dėstytojai, kurie daugelį metų dirba žiniasklaidos pramonėje. Mes siūlome unikalų ir profesinį požiūrį į žiniasklaidos mokyklą ir siekiame suteikti studentams tolesnį požiūrį į verslą, kai baigsite studijas.

Rankinis apmokymas

"Mokykitės, atlikdami" yra mokyklos stilius. Mes žinome, kad transliavimo priemonių valdymas transliuotojų profesionalų vadovu nėra pakeičiamas. Klasės ir studijų sesijos vyksta ta pačia profesine neoficialiomis sąlygomis, kurios yra visos transliuotojų industrijoje.

Graži vieta Majamyje, Floridoje

Majamio žiniasklaidos mokykla įsikūrusi Mary Brickell kaime , gyvybinga ir auganti bendruomenė Majamyje, lengvai pasiekiama automobiliu, viešuoju transportu ar net pėsčiomis! Mūsų miesteliuose yra dvi didelės klasės, iš kurių specialiai sukurta interneto instrukcija, taip pat pilna paslaugų skaitmeninės televizijos studija ir valdymo kambarys, vaizdo redagavimo liuksai, garso redagavimo ir praktikos studijos ir dvi internetinės radijo stotys, kuriose naudojami state-of-the- pramonės įranga ir programinė įranga.

Įsikūręs 3 aukšte Šiaurės Rytų pastate (tas pats pastatas kaip "Starbucks" ir "PF Chang"). Automobilių stovėjimo garažas, patogiai įsikūręs SW 10-ojo ir 1-ojo aukso aukso kampe (taip pat kaip "Publix" ir "LA Fitness").

Vietos

Majamis

Address
Miami Media School
901 S Miami Ave. Suite 303

33130 Majamis, Floridoje, Jungtinės Amerikos Valstijos