Massachusetts International Academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

apie MAIA

Sveiki Massachusetts Tarptautinės akademijos (Maia), novatoriškas kolegijoje parengiamieji mokyklos buvimo vietos neseniai vidurinę mokyklą ir universitetų absolventų iš užsienio sėkmės Jungtinių Valstijų kolegijose ir universitetuose.

MAIA at a Glance

Įsikūręs ant 25 akrų Campus Marlborough, Masačusetsas trisdešimt mylių į vakarus nuo Bostono, MAIA suteikia gyvenamojo kalbos programa turtingumą ir griežtą, struktūrinio akademinio kurso studijų intensyvumą. MAIA siūlo studentams galimybę visiškai pasinerti į Amerikos kultūrą ir kalbą su mokytojais ir personalo pagalba.

MAIA faktai

200 + Studentai Mūsų absolventai nuėjo studijuoti Masačiusetso, Boston, Lowell ir Amherst miesteliai, universitete, taip pat kitų Amerikos universitetuose pagyrimu Tik 30 mylių nuo Bostono ir 3 valandas nuo New York City

Ugdymas MAIA

Klasėje yra numatyta rūpintis mokytojų, kurie suinteresuoti padėti studentams pavyks. Dauguma mūsų mokytojai turi aukštąjį laipsnių ir yra sertifikuota mokyti Massachusetts. Be to, daugelis išmokė anglų kalbos įgūdžius užsienyje. Kartu su Maia mokytojų, studentų patarėjai pasiūlyti mokymosi galimybes ne klasėje.

Studentų gyvenimas

Studentų patarėjai planuoti švietimo ir socialinę veiklą studentams, keliones į Bostoną ir muziejuose, ir renginius miesteliu skatinti draugystę ir komandinį darbą. Per klasėje tyrimo ir popamokinėje veikloje mokiniai turės gausiai galimybes praktikoje ir stiprinti savo anglų kalbos įgūdžius.

Gyvenimas Campus

MAIA siūlo saugos, saugumo, svetingumą, ir patogumo gyvenamojo miesteliu. Studentų patarėjai teikia priežiūrą bendrabutyje, ir apsaugos darbuotojai budi šiokiadieniais naktų iš 5 pm-9am ir 24 valandas per parą savaitgaliais. Campus yra įrengta su pažangiomis technologijomis, kurios tiek pagerina mokymąsi klasėje ir taip pat suteikia pastato saugumą. Kai kurie studentai turi savo vieno kambario įrengtas vonios kambarys ir studijų srityje, o kiti nori dvivietis kambarys su kambarioku. Įrenginys turi kavinę, kur patiekiama kinų ir amerikiečių virtuvės. Studentai gali naudotis miesteliu treniruoklių salė, žaisti krepšinį nuo patalpų arba lauke teismuose, užsiimti individualia ir komandinių sporto šakų žaidimo kambaryje ar tyrimo bibliotekoje ir studijų srityse.

Misija

Masačiusetso Tarptautinės akademijos misija yra didinti studentų anglų kalbos žinias, išmokyti studentus su įgūdžių, reikalingų sėkmingam akademinių studijų ir išmokyti studentus apie Amerikos gyvenimą ir vertybes, siekiant padėti joms į akultūracija procese.

Vizija

Masačusetsas Tarptautinė akademija palaiko povidurinio anglų kalbos besimokančiuosius siekti kolegijos lygio kompetenciją kalbėjimo, klausymo, skaitymo ir rašymo. Studijų kursas yra tiksli ir svarbi, didžiausią dėmesį skiriant žinių studentams turi turėti ir įgūdžių jie turi įrodyti, kad pavyks akademinės užsiėmimuose. Kursai yra sekos nuo pradedančiųjų per tarpinių aukštesniais lygiais, remiantis abiejų įgūdžių ir turinio žinias.

Kaip gyvenamasis mokykloje, Masačusetsas Tarptautinė akademija taip pat palaiko mokymosi po pamokų per savo popamokinės programas ir renginius. Sąveika su anglų kalba yra gimtoji, struktūrinio gyvenamųjų programa, ir ryšius su vietos bendruomenės globos kultūrinį sąmoningumą, jautrumą, iniciatyvumas, kūrybiškumas ir paraginti mokinius užsiimti dalyvių ateityje akademinių studijų Jungtinėse Amerikos Valstijose.

"Tuo Maia studentai panardintas į anglų kalbos ir mokytis tokioje aplinkoje, kuri leidžia jiems plėtoti savo skaitymo, rašymo, kalbėjimo ir klausymo įgūdžių lygio jiems reikės sėkmingam perėjimui prie UMass Amherst".

  • Jamesas Roche bendradarbis prorektorius, registracijos, Vadyba, UMass Amherst

Vietos

Marlboro mieste

Massachusetts International Academy

Address
Massachusetts International Academy
280 Locke Drive Marlborough

MA 01752 Marlboro mieste, Masačusetsas, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 508-229-6300