Oficialus aprašymas

ManhattanPrep102

Studentai daro geriausiai, kai jie turi geriausius mokytojus

2000, mokyti America auklėtinio ir Jeilio absolventas zeke Vanderhoek turėjo radikaliai idėja: studentai mokosi geriau iš geresnių mokytojų. Jo vizija, ką testas prep gali būti, jei mokoma puikių pedagogų paskatino jį surinkti aukštos kvalifikacijos dėstytojų komandą, įdarbinti tik tie, su 99 proc rezultatus ir didelę dėstymo patirtį. Ir su jais, Manheteno prep gimė.

ManhattanPrep103

Be tradicinių bandymų prep

Mes tikime testas prep turėtų būti realus švietimas. Ir didis mokytojas daro visas skirtumas. Mūsų instruktoriai yra ne tik protingas Bandymo gavėjų, jie talentingi mokytojai su patirtimi, siekiant padėti jums pasiekti savo aukščiausią potencialą.

Kadangi mes pradėjo, Manheteno prep išaugo nuo boutique konsultavimo bendrovės viena iš pasaulio pirmaujančių testas prep teikėjams.

ManhattanPrep104

Mes tikime testas prep turėtų būti realus švietimas

Nuo mūsų instruktoriai į mūsų mokymo programas, dirbame mokyti jums įgūdžių jums reikia sėkmingai bandymą, mokykloje ir už jos ribų.

ManhattanPrep105
Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Manhattan Prep: GMAT, GRE, LSAT Test Prep

Patirkite geresnį būdą prep GMAT. Tuo Manhattan Prep, mes manome, testas prep turėtų būti realus švietimo, kad rengia jums ne tik už bandymą, bet ir iššūkius, jums susidu ... [+]

Pasirinkite savo geriausią GMAT prep

Nesvarbu, kiek jums patinka mokytis ar kiek laiko turite iki bandymo dieną, mes turime daug prep variantų jums pasiruošę.

Prep savo kelią - Galimos studijų galimybes GMAT Boot Camp 35 valandos Dėstymo 2 savaites Galima asmens arba internetu Išsami tyrimas pagreitinto laiko juostoje Live GMAT kursai - internetu ar asmeniškai 27 valandos gyvos pavedimu Internete arba asmens klases Idealiai tinka 2+ mėnesių prieš bandymą Bendrauti ™ GMAT kursai 35 + interaktyvios vaizdo pamokos paklausos Apima visus mūsų knygų ir interneto išteklių Idealiai tinka išsamią savarankiško tyrimo privačios pamokos 1-su-1 asmeniniams instrukcijų Galimos asmens ir interneto Idealiai tinka tyrimo pritaikyta jūsų įgūdžių lygio ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos New York
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Manhattan Prep: GMAT, GRE, LSAT Test Prep

Nuo gyventi-asmens ir interneto GRE klasių interneto pamokas, kuriuos galite padaryti savo tempu, turime puikų GRE prep už jus. ... [+]

GRE - siekti aukštojo mokslo Pasirinkite savo geriausią GRE prep

Nesvarbu, kiek jums patinka mokytis ar kiek laiko turite iki bandymo dieną, mes turime daug prep variantų jums pasiruošę.

Privati ​​GRE Apmokymai

Turimas tiek-asmens ir internete, Manheteno Prep GRE privačios pamokos yra lanksti alternatyva, kuri suteikia jums asmeninį 1-su-1 instrukcija su vienu iš mūsų pasaulinės klasės GRE instruktoriai. Tai puikus būdas papildyti savo esamus studijas arba padaryti jį savo all-in būdas prep bandymo dieną.

IDEALIAI TINKA:Studentai ieško 1-su-1 tyrimo, pritaikytą prie jų įgūdžių lygio.

1-su-1 asmeniniams instrukcijų Galimos asmens ir interneto Idealiai tinka tyrimo pritaikyta jūsų įgūdžių lygio ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos New York
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba