Magoosh

Įvadas

Oficialus aprašymas

Daugiau nei 1,5 milijono studentų pasveikino "Stress-free Studying"

105976_Magoosh01.jpg

Mes keičiame testo paruošimą

... ir smagiai tai darydama

Mūsų misija yra paprastas: kurti produktus, kurie visur suteikia studentams prieigą prie malonumo, nebrangios ir veiksmingos bandymų.

Didėjant aukštų testų rezultatų paklausai, priėmimas į aukštesnes mokyklas tapo beveik nepasiekiamas tiems, kurie negali sau leisti sau leisti brangių klasių mokytojų ir dėstytojų. Mes keičiame tai, padėdami milijonams studentų mokytis savo tempu ir savo laiku, nepriklausomai nuo vietos, socialinio statuso ar fono.

Atėjo laikas daugiau studentų pasinaudoti aukštesniojo išsilavinimo privalumais. Mes siekiame praturtinti visuomenę, kad švietimas taptų prieinamas ir padėtų daugiau tų, kurie svajoja apie aukštesnįjį laipsnį, geresnę padėtį ir gyvenimo būdą, siekdami to, ko jie siekia.


Prieinama: turime studentų daugiau nei 185 šalyse! Nepriklausomai nuo savo fono, kur tu gyveni, ar savo kelią į aukštąjį mokslą, tu gali mokytis Magoosh . Mes didžiuojamės galėdami pasiūlyti aukštos kokybės prep, be didelių kainų.

Efektyvus: rezultatai svarbūs, ypač bandymo paruošimui. Su " Magoosh jūs visada studijuojate su naujausiomis aukščiausios klasės medžiagomis. Mes naudojamės duomenimis pagrįstomis technologijomis, pagrįstomis milijonais studentų atsakymų, kad galėtume patobulinti mūsų klausimus ir pamokas.

Mielas: mes tikime, kad mokymasis turėtų būti įdomus ir naudingas. Mūsų ekspertų ir instruktorių komanda yra ne tik protinga, bet ir nori, kad mokymasis būtų įdomus ir įdomus.

105977_Magoosh02.jpg

Duoti atgal

Mes didžiuojamės, kad bendradarbiaujame su daugiau nei 20 ne pelno siekiančių įmonių, kad aukštos kokybės bandymų paruošimas nepakankamai aptarnaujamoms bendruomenėms.

105975_Magooshgiveback.jpg

Mintys apie mūsų lyderius

Vietos

Berkeley

Address
2020 Milvia St. Suite 220
94704 Berkeley, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: