MacCormac College

Įvadas

Oficialus aprašymas

MACCORMAC KOLEGIJA: Čikagos paslėptas perlas

MacCormac kolegija Čikagos centre turi išskirti istoriją ir įdomų ateitį. Įkurta 1904 metais, MacCormac buvo įsipareigojusi teikti savo įvairios studentų gyventojus su išskirtiniu švietimą, o pastatas mokinių pasitikėjimą savimi ir skatinti mokymąsi visą gyvenimą. Mes patogiai įsikūręs antrame aukšte istorinio Heyworth pastate, vos už kelių žingsnių nuo Tūkstantmečio parkas, geras susisiekimas viešuoju transportu.

Kolegija yra akredituota aukštojo mokslo Komisija ir turi daug programų patvirtinimus sertifikuotų nacionalinėms agentūroms. Kaip seniausias, dviejų metų, privataus nepelno institucijos, į Ilinojaus valstijoje, MC siūlo susieti laipsnių į: Teismo atskaitomybė, baudžiamojo teisingumo, verslo administravimo ir paralegal studijų. Visose studijų programose, studentai gauna išsamią, praktinis mokymas neprilygstamą bet kokiu kitu dvejų metų koledžo.

Visose studijų programose, studentai gauna išsamią, praktinis mokymas neprilygstamą bet kokiu kitu dvejų metų koledžo.

MacCormac palaiko ir skatina jos įvairios studentų Gyventojai pagal pastato mokinių pasitikėjimą savimi, skatinti mokymąsi visą gyvenimą, ir mokyti įgūdžių, reikalingų tobulėti mūsų besikeičiančios, sudėtingas visuomenėje. Mūsų misija yra iššūkis studentams tobulėti savo akademinių ir karjeros siekių ir paruošti juos būti visą gyvenimą besimokantiems ir atsakingi piliečiai globalizuotame pasaulyje.

KODĖL MC?

Tuo MacCormac kolegijos norime kiekvienas studentas pasiekti visą savo potencialą. MacCormac švietimas rengia absolventus pereiti prie ketverių metų įstaigai arba patekti į darbo rinką. Mūsų glaudžius ryšius su verslo ir pramonės užtikrinti mes galime užtikrinti sklandų mūsų studentai į darbo per mūsų stažuočių programas. Mes esame čia, kad padėtų jums įgyvendinti savo American Dream. Nepriklausomai nuo jūsų ambicijos, MacCormac dėstytojai ir darbuotojai yra skirta padėti jums ten.

AUKŠTOSIOS įdarbinimo rodiklis

MacCormac toliau statyti savo reputaciją pradėti absolventų darbo arba bent ketverių metų įstaigoje per kelis mėnesius po baigimo.

AKREDITUOTŲ

Akredituota aukštojo mokslo Komisija ir patvirtinta Nacionalinės teismo referentai asociacijos ir Amerikos advokatų asociacija.

Mažos klasės dydžių

Mūsų aukštos kvalifikacijos dėstytojai žinoti kiekvieną studentą. Tai leidžia daug praktinės nurodymu, kad studentai gali pasiekti visą savo potencialą.

Kolegija, atsižvelgdama pirmųjų

Įkūrė pirmąją teismas ataskaitų programą Jungtinėse Amerikos Valstijose 1912 metais ir pirmasis paralegal studijų programa Ilinojus 1973.

affordable

Pripažinta "Mokslą Hero" organizacija ketverius metus iš eilės.

perdavimo susitarimų

Tobulinti savo išsilavinimą pervedant į vieną iš daugelio mūsų ketverių metų partnerių institucijų, tokių kaip Lojolos universitetas Čikagoje, Depaulo universiteto ir Ruzvelto universitete.

ACADEMIC PALAIKYMO PASLAUGOS

Mūsų centras akademinio, asmeninio ir profesinio meistriškumo (CAPPE) egzistuoja ugdyti studentų akademinį sėkmės, asmeninę gerovę ir suteikti profesinį orientavimą.

Mes turime reputaciją remti moterims ir vienišoms motinoms pasiekti savo švietimo ir karjeros tikslų.

lankstų darbo grafiką

Talpinti mokyklą aplink jūsų dabartinės gyvensenos ir poreikius dieną, vakare, arba internete klases.

Puiki vieta

MacCormac yra įsikūręs istoriniame Heyworth pastatas. Pasinaudokite Čikagos pasaulinės klasės pramogų ir Loop verslo rajone, siekiant pagerinti jūsų asmeninį ir profesinį tobulėjimą.

PRIEINAMUMAS

Esame lengvai pasiekiami viešuoju transportu, už prieinamą ir patogus būdas keliauti į koledžą.

KLUBAI

Įsijunk vienoje iš studentų klubų ir organizacijų, kad mes siūlome miesteliu numerį. Jei negalite rasti kažką, kad tinka jūsų interesus galite formuoti savo organizaciją.

Vietos

Čikaga

Address
MacCormac College
29 East Madison St.
2nd Floor

IL 60602 Čikaga, Ilinojaus valstija, Jungtinės Amerikos Valstijos