Oficialus aprašymas

MACCORMAC KOLEGIJA: Čikagos paslėptas perlas

MacCormac kolegija Čikagos centre turi išskirti istoriją ir įdomų ateitį. Įkurta 1904 metais, MacCormac buvo įsipareigojusi teikti savo įvairios studentų gyventojus su išskirtiniu švietimą, o pastatas mokinių pasitikėjimą savimi ir skatinti mokymąsi visą gyvenimą. Mes patogiai įsikūręs antrame aukšte istorinio Heyworth pastate, vos už kelių žingsnių nuo Tūkstantmečio parkas, geras susisiekimas viešuoju transportu.

Kolegija yra akredituota aukštojo mokslo Komisija ir turi daug programų patvirtinimus sertifikuotų nacionalinėms agentūroms. Kaip seniausias, dviejų metų, privataus nepelno institucijos, į Ilinojaus valstijoje, MC siūlo susieti laipsnių į: Teismo atskaitomybė, baudžiamojo teisingumo, verslo administravimo ir paralegal studijų. Visose studijų programose, studentai gauna išsamią, praktinis mokymas neprilygstamą bet kokiu kitu dvejų metų koledžo.

Visose studijų programose, studentai gauna išsamią, praktinis mokymas neprilygstamą bet kokiu kitu dvejų metų koledžo.

MacCormac palaiko ir skatina jos įvairios studentų Gyventojai pagal pastato mokinių pasitikėjimą savimi, skatinti mokymąsi visą gyvenimą, ir mokyti įgūdžių, reikalingų tobulėti mūsų besikeičiančios, sudėtingas visuomenėje. Mūsų misija yra iššūkis studentams tobulėti savo akademinių ir karjeros siekių ir paruošti juos būti visą gyvenimą besimokantiems ir atsakingi piliečiai globalizuotame pasaulyje.

KODĖL MC?

Tuo MacCormac kolegijos norime kiekvienas studentas pasiekti visą savo potencialą. MacCormac švietimas rengia absolventus pereiti prie ketverių metų įstaigai arba patekti į darbo rinką. Mūsų glaudžius ryšius su verslo ir pramonės užtikrinti mes galime užtikrinti sklandų mūsų studentai į darbo per mūsų stažuočių programas. Mes esame čia, kad padėtų jums įgyvendinti savo American Dream. Nepriklausomai nuo jūsų ambicijos, MacCormac dėstytojai ir darbuotojai yra skirta padėti jums ten.

AUKŠTOSIOS įdarbinimo rodiklis

MacCormac toliau statyti savo reputaciją pradėti absolventų darbo arba bent ketverių metų įstaigoje per kelis mėnesius po baigimo.

AKREDITUOTŲ

Akredituota aukštojo mokslo Komisija ir patvirtinta Nacionalinės teismo referentai asociacijos ir Amerikos advokatų asociacija.

Mažos klasės dydžių

Mūsų aukštos kvalifikacijos dėstytojai žinoti kiekvieną studentą. Tai leidžia daug praktinės nurodymu, kad studentai gali pasiekti visą savo potencialą.

Kolegija, atsižvelgdama pirmųjų

Įkūrė pirmąją teismas ataskaitų programą Jungtinėse Amerikos Valstijose 1912 metais ir pirmasis paralegal studijų programa Ilinojus 1973.

affordable

Pripažinta "Mokslą Hero" organizacija ketverius metus iš eilės.

perdavimo susitarimų

Tobulinti savo išsilavinimą pervedant į vieną iš daugelio mūsų ketverių metų partnerių institucijų, tokių kaip Lojolos universitetas Čikagoje, Depaulo universiteto ir Ruzvelto universitete.

ACADEMIC PALAIKYMO PASLAUGOS

Mūsų centras akademinio, asmeninio ir profesinio meistriškumo (CAPPE) egzistuoja ugdyti studentų akademinį sėkmės, asmeninę gerovę ir suteikti profesinį orientavimą.

Mes turime reputaciją remti moterims ir vienišoms motinoms pasiekti savo švietimo ir karjeros tikslų.

lankstų darbo grafiką

Talpinti mokyklą aplink jūsų dabartinės gyvensenos ir poreikius dieną, vakare, arba internete klases.

Puiki vieta

MacCormac yra įsikūręs istoriniame Heyworth pastatas. Pasinaudokite Čikagos pasaulinės klasės pramogų ir Loop verslo rajone, siekiant pagerinti jūsų asmeninį ir profesinį tobulėjimą.

PRIEINAMUMAS

Esame lengvai pasiekiami viešuoju transportu, už prieinamą ir patogus būdas keliauti į koledžą.

KLUBAI

Įsijunk vienoje iš studentų klubų ir organizacijų, kad mes siūlome miesteliu numerį. Jei negalite rasti kažką, kad tinka jūsų interesus galite formuoti savo organizaciją.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Associate of Science

MacCormac College

Baudžiamojo teisingumo bendradarbis mokslo studijų programą misija yra suteikti studentams su priemonėmis, būtinomis siekiant įsidarbinti kriminalinės justicijos profesij ... [+]

Bendradarbis Mokslas kriminalinės justicijos

Kriminalinės justicijos MISIJA:

Baudžiamojo teisingumo bendradarbis mokslo studijų programą misija yra suteikti studentams su priemonėmis, būtinomis siekiant įsidarbinti kriminalinės justicijos profesiją, įskaitant karjeros teisėsaugos, pataisymų, privataus saugumo, nepilnamečių justicijos ir probacijos ir lygtinio paleidimo.

Kriminalinės justicijos Vizija:

Baudžiamoji teisenos programa MacCormac kolegijos bus pripažinta, kad jo absolventų kokybę. Programa bus suteikti studentams įgūdžių sėkmingai savo karjeros siekiams ir iššūkius Baudžiamosios teisenos srityje teikia.

ESATE Mokymų pasiruošę? IŠSIAIŠKINTI! VARTOTI MACCORMAC "Mokymų pasirengimą Viktorina" ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Čikaga
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
MacCormac College

Iš verslo administravimo bendradarbis mokslo studijų programą misija yra mokyti studentus į pagrindines sąvokas, būdus ir įgūdžių, reikalingų tobulėti įvairiose su verslu ... [+]

Bendradarbis Mokslas verslo administravimo

VERSLO ADMINISTRAVIMAS MISIJA:

Iš verslo administravimo bendradarbis mokslo studijų programą misija yra mokyti studentus į pagrindines sąvokas, būdus ir įgūdžių, reikalingų tobulėti įvairiose su verslu susijusiose srityse.

VERSLO ADMINISTRAVIMAS Vizija:

Norėdami sukurti mokymosi aplinką, kurioje mokiniams suprasti etiško verslo praktiką ir elgesį pagrindus, padėti jiems pavyks 21-ojo amžiaus pasaulinės verslo aplinkos.

ESATE Mokymų pasiruošę? IŠSIAIŠKINTI! VARTOTI MACCORMAC "Mokymų pasirengimą Viktorina"

Pramogos, internetinė viktorina užima 3-minučių ir gausite asmeninį pranešimą. Nustatykite savo stipriąsias ir socialinę stilių plius mokymą ir pozicijas esate geriausiai tinka. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Čikaga
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
MacCormac College

Teismo Žurnalistai yra specialistai, kurie užfiksuoti, apsaugoti ir išsaugoti teismo įrašą įrašant originalius bylą teisme ar ikiteisminio iškritų metu, kuriuos jie išver ... [+]

Bendradarbis taikomųjų mokslų teisme atskaitomybės

Teismo Žurnalistai yra specialistai, kurie užfiksuoti, apsaugoti ir išsaugoti teismo įrašą įrašant originalius bylą teisme ar ikiteisminio iškritų metu, kuriuos jie išversti į naudoti stenograma teismo pareigūnų ir advokatų.

AUDITO ATASKAITOS MISIJA:

Tai yra teismas atskaitomybės bendradarbis Taikomųjų mokslų studijų programą misija, siekiant suteikti tvirtą pagrindą, kurį sudaro tiek akademinių žinių ir techninių žinių, kad bus parengti studentą karjerą kaip profesionalus teisminės reporteris iš vietų įvairovė, įskaitant administracines, Vyriausybinės ir teisminis. Svarbiausias iš atributų turi būti parengti yra tvirtas jausmas ir įvertinimas už profesionalumą visą laiką tiek ir iš klasėje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Čikaga
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
MacCormac College

Iš paralegal tyrimai bendradarbis mokslo studijų programą misija yra parengti studentus su žinių ir įgūdžių, reikalingų būti sėkmingas, kaip paralegals, kurie yra pasiren ... [+]

Bendradarbis Mokslas paralegal studijų

Paralegal STUDIJOS MISIJA:

Iš paralegal tyrimai bendradarbis mokslo studijų programą misija yra parengti studentus su žinių ir įgūdžių, reikalingų būti sėkmingas, kaip paralegals, kurie yra pasirengę patenkinti teisinės bendruomenės poreikius. Programos absolventai turi žinių apie pagrindinio teisinės terminologijos ir procedūrų, dokumentų rengimo, profesinės etikos ir kliento sąveiką, ir yra įgudę panaudoti mokslinių tyrimų technologiją.

Paralegal STUDIJOS Vizija:

Programos vizija yra pateikti kokybišką akademinę programą, skatinti mokymąsi visą gyvenimą siekimą, ir skatinti atsakingą pilietiškumą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Čikaga
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Sertifikatas

MacCormac College

Realusis laikas yra naudojami daugelyje taikomųjų šiandien, įskaitant teisminio atskaitomybės, subtitrai, ir KREPŠELĮ teikiančios. Bendravimas Prieiga Realusis laikas Ver ... [+]

Sertifikatas Komunikacijos Access Realtime Vertimas (KREPŠELIS)

KAS YRA krepšelį ir subtitrai?

Realusis laikas yra naudojami daugelyje taikomųjų šiandien, įskaitant teisminio atskaitomybės, subtitrai, ir KREPŠELĮ teikiančios. Bendravimas Prieiga Realusis laikas Vertimas (KREPŠELIS) ​​teikėjai darbas su kurčiaisiais ir sunku-of-klausymas daug įvairių nustatymų, įskaitant įmonių, švietimo, teisinės ir medicininės; jie dažnai dirba švietimo parametrus, pavyzdžiui, universiteto ar vidurinės mokyklos, padedant asmeniui, kuris yra sunkiai of-klausos pažangą per mokyklą. Su nauja technologija, teikėjai KREPŠELĮ gali net dirbti iš namų ir siųsti savo antraštes internetu individui klasėje. Transliuoja captioners naudoti tą pačią technologiją, kaip teismo referentai sukurti tekstą, kuris žiūrovams pamatyti ant televizijos ekrano apačioje. Jie gali antraštę gyvus sporto renginius, naujienas arba kitus televizijos programų. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Čikaga
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba