MacCormac College

Įvadas

Oficialus aprašymas

MACCORMAC KOLEGIJA: Čikagos paslėptas perlas

MacCormac kolegija Čikagos centre turi išskirti istoriją ir įdomų ateitį. Įkurta 1904 metais, MacCormac buvo įsipareigojusi teikti savo įvairios studentų gyventojus su išskirtiniu švietimą, o pastatas mokinių pasitikėjimą savimi ir skatinti mokymąsi visą gyvenimą. Mes patogiai įsikūręs antrame aukšte istorinio Heyworth pastate, vos už kelių žingsnių nuo Tūkstantmečio parkas, geras susisiekimas viešuoju transportu.

Kolegija yra akredituota aukštojo mokslo Komisija ir turi daug programų patvirtinimus sertifikuotų nacionalinėms agentūroms. Kaip seniausias, dviejų metų, privataus nepelno institucijos, į Ilinojaus valstijoje, MC siūlo susieti laipsnių į: Teismo atskaitomybė, baudžiamojo teisingumo, verslo administravimo ir paralegal studijų. Visose studijų programose, studentai gauna išsamią, praktinis mokymas neprilygstamą bet kokiu kitu dvejų metų koledžo.

Visose studijų programose, studentai gauna išsamią, praktinis mokymas neprilygstamą bet kokiu kitu dvejų metų koledžo.

MacCormac palaiko ir skatina jos įvairios studentų Gyventojai pagal pastato mokinių pasitikėjimą savimi, skatinti mokymąsi visą gyvenimą, ir mokyti įgūdžių, reikalingų tobulėti mūsų besikeičiančios, sudėtingas visuomenėje. Mūsų misija yra iššūkis studentams tobulėti savo akademinių ir karjeros siekių ir paruošti juos būti visą gyvenimą besimokantiems ir atsakingi piliečiai globalizuotame pasaulyje.

KODĖL MC?

Tuo MacCormac kolegijos norime kiekvienas studentas pasiekti visą savo potencialą. MacCormac švietimas rengia absolventus pereiti prie ketverių metų įstaigai arba patekti į darbo rinką. Mūsų glaudžius ryšius su verslo ir pramonės užtikrinti mes galime užtikrinti sklandų mūsų studentai į darbo per mūsų stažuočių programas. Mes esame čia, kad padėtų jums įgyvendinti savo American Dream. Nepriklausomai nuo jūsų ambicijos, MacCormac dėstytojai ir darbuotojai yra skirta padėti jums ten.

AUKŠTOSIOS įdarbinimo rodiklis

MacCormac toliau statyti savo reputaciją pradėti absolventų darbo arba bent ketverių metų įstaigoje per kelis mėnesius po baigimo.

AKREDITUOTŲ

Akredituota aukštojo mokslo Komisija ir patvirtinta Nacionalinės teismo referentai asociacijos ir Amerikos advokatų asociacija.

Mažos klasės dydžių

Mūsų aukštos kvalifikacijos dėstytojai žinoti kiekvieną studentą. Tai leidžia daug praktinės nurodymu, kad studentai gali pasiekti visą savo potencialą.

Kolegija, atsižvelgdama pirmųjų

Įkūrė pirmąją teismas ataskaitų programą Jungtinėse Amerikos Valstijose 1912 metais ir pirmasis paralegal studijų programa Ilinojus 1973.

affordable

Pripažinta "Mokslą Hero" organizacija ketverius metus iš eilės.

perdavimo susitarimų

Tobulinti savo išsilavinimą pervedant į vieną iš daugelio mūsų ketverių metų partnerių institucijų, tokių kaip Lojolos universitetas Čikagoje, Depaulo universiteto ir Ruzvelto universitete.

ACADEMIC PALAIKYMO PASLAUGOS

Mūsų centras akademinio, asmeninio ir profesinio meistriškumo (CAPPE) egzistuoja ugdyti studentų akademinį sėkmės, asmeninę gerovę ir suteikti profesinį orientavimą.

Mes turime reputaciją remti moterims ir vienišoms motinoms pasiekti savo švietimo ir karjeros tikslų.

lankstų darbo grafiką

Talpinti mokyklą aplink jūsų dabartinės gyvensenos ir poreikius dieną, vakare, arba internete klases.

Puiki vieta

MacCormac yra įsikūręs istoriniame Heyworth pastatas. Pasinaudokite Čikagos pasaulinės klasės pramogų ir Loop verslo rajone, siekiant pagerinti jūsų asmeninį ir profesinį tobulėjimą.

PRIEINAMUMAS

Esame lengvai pasiekiami viešuoju transportu, už prieinamą ir patogus būdas keliauti į koledžą.

KLUBAI

Įsijunk vienoje iš studentų klubų ir organizacijų, kad mes siūlome miesteliu numerį. Jei negalite rasti kažką, kad tinka jūsų interesus galite formuoti savo organizaciją.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Sertifikatai » Matyti Associate of Science »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Associate of Science

Asocijuota Mokslo Baudžiamojo Teisingumo

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Chicago

Baudžiamojo teisingumo bendradarbis mokslo studijų programą misija yra suteikti studentams su priemonėmis, būtinomis siekiant įsidarbinti kriminalinės justicijos profesiją, įskaitant karjeros teisėsaugos, pataisymų, privataus saugumo, nepilnamečių justicijos ir probacijos ir lygtinio paleidimo. [+]

Bendradarbis Mokslas kriminalinės justicijos Kriminalinės justicijos MISIJA: Baudžiamojo teisingumo bendradarbis mokslo studijų programą misija yra suteikti studentams su priemonėmis, būtinomis siekiant įsidarbinti kriminalinės justicijos profesiją, įskaitant karjeros teisėsaugos, pataisymų, privataus saugumo, nepilnamečių justicijos ir probacijos ir lygtinio paleidimo. Kriminalinės justicijos Vizija: Baudžiamoji teisenos programa MacCormac kolegijos bus pripažinta, kad jo absolventų kokybę. Programa bus suteikti studentams įgūdžių sėkmingai savo karjeros siekiams ir iššūkius Baudžiamosios teisenos srityje teikia. ESATE Mokymų pasiruošę? IŠSIAIŠKINTI! VARTOTI MACCORMAC "Mokymų pasirengimą Viktorina" Pramogos, internetinė viktorina užima 3-minučių ir gausite asmeninį pranešimą. Nustatykite savo stipriąsias ir socialinę stilių plius mokymą ir pozicijas esate geriausiai tinka. Kriminalinės justicijos tikslas: Baudžiamojo teisingumo programa sieks akademinę kompetenciją savo klasių ir plėsti stažuočių galimybes suartinti studentus realaus gyvenimo patirtimi. Norėdami tai padaryti, mes: Įdarbinti, išlaikyti ir doktorantams, kurie akademiškai pasirengę prisiimti pareigas ir galimybes, kaip ir baudžiamosios teisenos specialistų baudžiamojo teisingumo rinkoje. Nuolat peržiūrėti ir keisti baudžiamosios teisenos mokymo spręsti pokyčius baudžiamosios teisenos darbo rinką ir užtikrinti, kad MacCormac Kolegijos baudžiamosios teisenos studentai aprūpinami naujausia mokymo metodikos sėkmingai dalyvauti baudžiamosios teisenos profesija. Skatinti mūsų studentus tapti užsiima duoti atgal į didesnį Čikagoje bendruomenės ir dalyvauti savanorių galimybes, stažuotes, externships ir tinklų renginius. Nuolat kurti aukštos kvalifikacijos dėstytojų įsipareigojusi akademinės kompetencijos ir studentų orientuotą požiūrį į švietimą. Kriminalinės justicijos mokymosi rezultatus: Baudžiamasis teisingumas absolventai galės: Suprasti baudžiamosios justicijos teorijos ir praktinio pritaikymo Panaudoti kriminalistikos metodus, siekiant nustatyti tinkamumą, kilmę ir reikšmę įrodymų Pademonstruoti supratimą apie etines problemas, kurios gali kilti baudžiamojo teisingumo profesijos Suvokti pagrindines konstitucines, baudžiamosios ir procesinės teisės, nes jis... [-]

Asocijuota Mokslo Verslo Administravimo

Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Chicago

Iš verslo administravimo bendradarbis mokslo studijų programą misija yra mokyti studentus į pagrindines sąvokas, būdus ir įgūdžių, reikalingų tobulėti įvairiose su verslu susijusiose srityse. [+]

Bendradarbis Mokslas verslo administravimo VERSLO ADMINISTRAVIMAS MISIJA: Iš verslo administravimo bendradarbis mokslo studijų programą misija yra mokyti studentus į pagrindines sąvokas, būdus ir įgūdžių, reikalingų tobulėti įvairiose su verslu susijusiose srityse. VERSLO ADMINISTRAVIMAS Vizija: Norėdami sukurti mokymosi aplinką, kurioje mokiniams suprasti etiško verslo praktiką ir elgesį pagrindus, padėti jiems pavyks 21-ojo amžiaus pasaulinės verslo aplinkos. ESATE Mokymų pasiruošę? IŠSIAIŠKINTI! VARTOTI MACCORMAC "Mokymų pasirengimą Viktorina" Pramogos, internetinė viktorina užima 3-minučių ir gausite asmeninį pranešimą. Nustatykite savo stipriąsias ir socialinę stilių plius mokymą ir pozicijas esate geriausiai tinka. Verslo administravimas tikslas: MacCormac verslo administravimo programa užtikrins, kad studentai yra gerai suapvalinti, gerai išsilavinę, ir gerai paruošti 21-ojo amžiaus verslo pasaulyje. Tuo tikslu studijų kursas: Suteikti studentams su plataus masto apžvalga pagrindines sąvokas, įrankiai, strategijų ir metodų, reikalingų paramos / didinti studentų įsidarbinimui pelno ar neturtines nepelno verslo įmonę. Pateikite pagrindinius įrankius pereiti prie ketverių metų kolegijoje ar universitete. Naršyti naujausias koncepcijas ir praktiką, valdymo ir pasaulio ekonomika. Išplėsti studento supratimą apie dabartines ir būsimas ekonomikos tendencijas ir jų poveikį verslo aplinkai JAV ir visame pasaulyje. Statyti pagrindinius įgūdžius, žinias ir supratimą apie verslo apskaitos, finansų, technologijų, žmogiškųjų išteklių valdymo ir rinkodaros. Integruoti tradicinėje klasėje išsilavinimą, geriausia praktika ir patirtinį mokymąsi, siekiant pagerinti mokinių žinias ir supratimą. Verslo administravimas mokymosi rezultatais: efektyviai bendrauti verslo aplinkoje Panaudoti atitinkamą verslo programinę įrangą ir interneto verslo išteklius Peržiūrėti socialinės žiniasklaidos svarba per verslo kontekste Analizuoti vidinius ir išorinius verslo ataskaitas, įskaitant pagrindinių finansinių ataskaitų Identifikuoti, analizuoti ir įvertinti bendro ir konkuruojantys interesai verslo atstovų, įskaitant klientais,... [-]

Asocijuota Taikomojo Mokslo Teismo Pranešimo

Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Chicago

Teismo Žurnalistai yra specialistai, kurie užfiksuoti, apsaugoti ir išsaugoti teismo įrašą įrašant originalius bylą teisme ar ikiteisminio iškritų metu, kuriuos jie išversti į naudoti stenograma teismo pareigūnų ir advokatų. [+]

Bendradarbis taikomųjų mokslų teisme atskaitomybės Teismo Žurnalistai yra specialistai, kurie užfiksuoti, apsaugoti ir išsaugoti teismo įrašą įrašant originalius bylą teisme ar ikiteisminio iškritų metu, kuriuos jie išversti į naudoti stenograma teismo pareigūnų ir advokatų. AUDITO ATASKAITOS MISIJA: Tai yra teismas atskaitomybės bendradarbis Taikomųjų mokslų studijų programą misija, siekiant suteikti tvirtą pagrindą, kurį sudaro tiek akademinių žinių ir techninių žinių, kad bus parengti studentą karjerą kaip profesionalus teisminės reporteris iš vietų įvairovė, įskaitant administracines, Vyriausybinės ir teisminis. Svarbiausias iš atributų turi būti parengti yra tvirtas jausmas ir įvertinimas už profesionalumą visą laiką tiek ir iš klasėje. ESATE Mokymų pasiruošę? IŠSIAIŠKINTI! VARTOTI MACCORMAC "Mokymų pasirengimą Viktorina" Pramogos, internetinė viktorina užima 3-minučių ir gausite asmeninį pranešimą. Nustatykite savo stipriąsias ir socialinę stilių plius mokymą ir pozicijas esate geriausiai tinka. Teismo pranešimų rengimas tikslas: Studentai bus baigti prižiūrimą externship, suteikiančio jiems galimybę apibrėžti karjeros tikslų, įgyti patirties ir įgyti pasitikėjimo savimi Studentai bus gerai pasirengę valstybės Certified sutrumpinta Reportažai (CSR) ir registruota Profesionalus Reporteris (RPR) sertifikavimo egzaminus. Studentai įgis patirties su Realtime ataskaitų pagrindinių klasių metu AUDITO ATASKAITOS mokymosi rezultatus: Teismo Ataskaitų absolventai galės įrodyti, kad: Klausymas ir koncentracija įgūdžius į pagalbą mašina sutrumpinta raštu Mokėjimas raštu teisines, medicinines ir technines terminai Gebėjimas taikyti visas skyrybos, gramatika ir rašyba principus transkripcijos darbą Žinios vietos, nacionaliniu ir tarptautiniu dabartinius įvykius Ekspertizė atitinkamuose greičiu ir visiems teorijos principus Žinios ir supratimas NCRA profesinės etikos kodekso Žinios technologijos, kaip jis naudojamas visose profesijos aspektus AUDITO ATASKAITOS TRUMPAI Ką TEISMAS Reporter daryti? Teismo Žurnalistai yra ramioje specialistai, kurie... [-]

Bendradarbis Mokslo Paralegal Studijų

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Chicago

Iš paralegal tyrimai bendradarbis mokslo studijų programą misija yra parengti studentus su žinių ir įgūdžių, reikalingų būti sėkmingas, kaip paralegals, kurie yra pasirengę patenkinti teisinės bendruomenės poreikius. [+]

Bendradarbis Mokslas paralegal studijų Paralegal STUDIJOS MISIJA: Iš paralegal tyrimai bendradarbis mokslo studijų programą misija yra parengti studentus su žinių ir įgūdžių, reikalingų būti sėkmingas, kaip paralegals, kurie yra pasirengę patenkinti teisinės bendruomenės poreikius. Programos absolventai turi žinių apie pagrindinio teisinės terminologijos ir procedūrų, dokumentų rengimo, profesinės etikos ir kliento sąveiką, ir yra įgudę panaudoti mokslinių tyrimų technologiją. Paralegal STUDIJOS Vizija: Programos vizija yra pateikti kokybišką akademinę programą, skatinti mokymąsi visą gyvenimą siekimą, ir skatinti atsakingą pilietiškumą. ESATE Mokymų pasiruošę? IŠSIAIŠKINTI! VARTOTI MACCORMAC "Mokymų pasirengimą Viktorina" Pramogos, internetinė viktorina užima 3-minučių ir gausite asmeninį pranešimą. Nustatykite savo stipriąsias ir socialinę stilių plius mokymą ir pozicijas esate geriausiai tinka. Paralegal STUDIJOS tikslas: Remdamasi savo paveldą kaip seniausia paralegal programos Illinois, The MacCormac kolegija paralegal studijų programa tęs akademinę kompetenciją ją savo klases, plėsti stažuočių galimybes studentams ir įtraukti savo mokinius aktyviau dalyvauti mokyklos ir išorės veiklai. Pagrindiniai tikslai yra: Įdarbinti, išlaikyti ir antrosios pakopos studijų studentai, kurie akademiškai pasirengusi prisiimti pareigas ir galimybes, kaip paralegals teisinėje rinkoje Nuolat peržiūrėti ir keisti paralegal studijų programą spręsti pokyčius paralegal darbo rinką ir užtikrinti, kad MacCormac kolegija Teisininko studentai aprūpinami labiausiai up-to-data mokymo metodikos sėkmingai dalyvauti paralegal profesijos Stiprinti ir skatinti vystymąsi kritinio mąstymo, bendravimo, kompiuterių, ir organizacinių įgūdžių Skatinti mūsų studentus tapti užsiima duoti atgal į didesnį Čikagoje bendruomenėje ir dalyvauti savanorių galimybes, stažuotes, externships ir tinklų renginiai Nuolat kurti ir samdyti kvalifikuotą fakulteto įsipareigojo akademinės kompetencijos ir į studentą orientuoto požiūrio į švietimą Paralegal STUDIJOS mokymosi rezultatais: Paralegal studijų absolventai galės: Naudokite... [-]

Sertifikatas

Sertifikatas Ryšio Prieigos Realtime Vertimas (krepšelis)

Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Chicago

Realusis laikas yra naudojami daugelyje taikomųjų šiandien, įskaitant teisminio atskaitomybės, subtitrai, ir KREPŠELĮ teikiančios. Bendravimas Prieiga Realusis laikas Vertimas (KREPŠELIS) ​​teikėjai darbas su kurčiaisiais ir sunku-of-klausymas daug įvairių nustatymų, įskaitant įmonių, švietimo, teisinių, ir medicinos. [+]

Sertifikatas Komunikacijos Access Realtime Vertimas (KREPŠELIS) KAS YRA krepšelį ir subtitrai? Realusis laikas yra naudojami daugelyje taikomųjų šiandien, įskaitant teisminio atskaitomybės, subtitrai, ir KREPŠELĮ teikiančios. Bendravimas Prieiga Realusis laikas Vertimas (KREPŠELIS) ​​teikėjai darbas su kurčiaisiais ir sunku-of-klausymas daug įvairių nustatymų, įskaitant įmonių, švietimo, teisinės ir medicininės; jie dažnai dirba švietimo parametrus, pavyzdžiui, universiteto ar vidurinės mokyklos, padedant asmeniui, kuris yra sunkiai of-klausos pažangą per mokyklą. Su nauja technologija, teikėjai KREPŠELĮ gali net dirbti iš namų ir siųsti savo antraštes internetu individui klasėje. Transliuoja captioners naudoti tą pačią technologiją, kaip teismo referentai sukurti tekstą, kuris žiūrovams pamatyti ant televizijos ekrano apačioje. Jie gali antraštę gyvus sporto renginius, naujienas arba kitus televizijos programų. ESATE Mokymų pasiruošę? IŠSIAIŠKINTI! VARTOTI MACCORMAC "Mokymų pasirengimą Viktorina" Pramogos, internetinė viktorina užima 3-minučių ir gausite asmeninį pranešimą. Nustatykite savo stipriąsias ir socialinę stilių plius mokymą ir pozicijas esate geriausiai tinka. Programos metmenys Tai tęstinio mokymo programa buvo specialiai sukurta darbo žurnalistams, kurie domisi padidinti savo uždarbio potencialą, stiprinant jų įgaliojimai ir įtakoja savo karjerą. Visa programa susideda iš trijų modulių, kurių kiekvienas turimas šeštadieniais, kad tilptų visos darbo grafiką. Moduliai yra tokie: 1 MODULIS (40 laikrodis valandos) Realusis laikas rašymas 1 2 MODULIS (40 laikrodis valandos) Realusis laikas Rašymas II KREPŠELIS procedūros ir technologijos 3 MODULIS (40 laikrodis valandos) Realusis laikas Rašymas III Subtitrai & subtitrai Technologijos Testo parengimas (10 laikrodis valandos) Sertifikuoti Realusis laikas Reporteris Sertifikuoti Realusis laikas Captioner PROGRAMA LYDERYSTĖ Norėdami gauti daugiau informacijos ar turite klausimų, prašome susisiekti Peg SOKALSKI-Dorchack Krepšelį ir subtitrai TRUMPAI KAS... [-]