Mid Michigan College

Įvadas

Oficialus aprašymas

5

MMCC nėra tinkamas visiems, bet tai yra vieta, kurioje kiekvienos juostelės studentai gali įgyti kažką vertingo.

Gaukite daugiau viduryje nuo Mid Michigan Community College Vimeo.

Ne tik todėl, kad mūsų klasės perduodamos valstybiniams ir privatiems universitetams visoje šalyje. Ne tik todėl, kad susisieksite su akademiniu patarėju, kuris dirbs su jumis, nustatydamas ir nustatydamas savo patirtį per visą MMCC laiką. Ne tik todėl, kad būsite vertinamas kaip asmuo, kuris gali reikšmingai prisidėti prie jūsų ir jūsų bendraamžių mokymosi. Tačiau todėl, kad esate studentas viduryje reiškia daugiau iš savo švietimo, daugiau už savo dolerį, ir daugiau už savo ateitį. MMCC siūlo pradžią, suteikiančią kažką turtingo ir unikalaus. Nesvarbu, ar jūs norėtumėte sutaupyti pinigų savo ketverių metų ar aukštesniojo išsilavinimo planuose, grįžtate į koledžą kaip netradicinį mokinį, ar norite dalyvauti dvejų ar mažiau metų karjeroje per vieną iš mūsų prekybos , techninės ar profesinės programos, mes įsitikinę, kad gausite daugiau viduryje. 6

Studijų programos

MMCC metu mes sutelkiame dėmesį į visą studentų požiūrį į mokymąsi. Mes suprantame, kad kiekvienas studentas turi individualius tikslus, todėl kiekvienas studentas turi keliauti, kuris konkrečiai pasiektų šį tikslą.

Įvairūs takeliai skirtingiems tikslams:

MMCC siūlo keturių rūšių mokymo ir programų takelius, o daugumoje šių kūrinių studentai gali rinktis iš trumpalaikių mokymo galimybių, dvejų metų bendrojo laipsnio arba perdavimo laipsnių, kurie vienodai integruojami į ketverių metų programas kitose kolegijose ir universitetuose . Tai reiškia, kad, neatsižvelgiant į tai, ar esate praktinis besimokantis asmuo ar patogiau bendrauti su teorijomis ir koncepcijomis, nesvarbu, ar jūs ieškote prisijungti prie darbo jėgos per vienerius ar dvejus metus, ar jūs norėtumėte pereiti prie bakalauro laipsnį ar už jos ribų, MMCC turi kažką, kas jums padės. Ir išskirtinės vertės.

Vietos

Mount Pleasant

Mid Michigan Community College

Address
2600 S Summerton Rd, Mt Pleasant, MI 48858 United States
Mount Pleasant, Mičiganas, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 (989) 773-6622