Oficialus aprašymas

Pirmiausia ir svarbiausia mūsų tikslas yra padėti studentams pasiekti savo akademinius tikslus pasiekė Anglų kalbos, Mūsų programa yra skirta ne tik suteikti studentams galimybę kalbėti angliškai, bet ir parengti studentus akademiškai tęsti savo akademinį ir profesinį karjerą sėkmingai ir užtikrintai.

Lumos kalbų mokykla Tai buvo viena iš pirmaujančių kalbos centrai nuo 2006 į Salt Lake City metropolinės zonos. Kadangi mūsų dideliu pasisekimu priemonę, kad išaugo ir tapo didžiausia privati ​​anglų kalbos mokykla Salt Lake City metropolinės zonos vidurkiu yra daugiau nei 450 užsienio studentų per metus registracija.

Lumos kalbų mokykla ir programos yra oficialiai sertifikuota ir akredituota pagal aukščiausius galimus licencijų ir akreditacijų. Mūsų institucija Solt Leik Sitis yra pripažinta ir patvirtinta valstybės Jutos prekybos departamento ir jis yra akredituotos akreditavimo tarybos tęstinio švietimo ir mokymo. (ACCET)

Mes siūlome unikalią dėstymo metodiką ir sistemą. Lumos"Anglų sistema gina kompetenciją anglų kalbos kursus įsigijimo nors iš kursų jums užsiregistruoti. Mūsų pagrindinis tikslas yra plėtoti savo gebėjimą efektyviai bendrauti ir yra įsipareigojusi įveikti mūsų studentų lūkesčius ir tikslus žinias.

Apie Lumos kalbų mokykla jums bus mokytis su kvalifikuotų ir patyrusių instruktorių, kurie visi yra įvairių universitetų ir kolegijų, kurių laipsnį absolventai mokant anglų kalbos, kaip antrosios kalbos ir privalo turėti didelę dėstymo patirtį. Mūsų institucija Solt Leik Sitis yra viena iš nedaugelio centrų ETS egzaminas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Lumos studentai ne tik turi galimybę pasirengti egzaminams naudą TOEFL ir GRE mūsų mokykloje su specializuotomis instruktorių, bet kai pasiruošę, jie taip pat gali mėgautis priimant oficialų egzaminą tame pačiame kompiuteryje laboratorijose, kur jie buvo praktikuojančių ir studijuoja naudos. Manote, kad tai iš komandų srityje tiek.

A Lumos Anglų sistema gaminama išskirtines mokymosi rezultatus per pastaruosius metus. Mūsų studentai persikėlė į daugelį Amerikos universitetuose ir turėjo sėkmingą karjerą per savo naujus anglų kalbos įgūdžius išmoko mūsų mokykloje.

Lumos kalbų mokykla Ji siūlo jums geriausius mokymo įstaigos skirtos padėti jums išmokti anglų kalbą greitai ir efektyviai. Mes taip pat siūlome multimedijos išteklių centrą, kad padidina interaktyvaus mokymosi kalbos įgūdžius plėtrą.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Lumos Language School

Tai geriausias pasirinkimas studentams, kurie ieško didelį plėtros savo kalbinius įgūdžius ir veido anglų kalbą kaip svarbią priemonę asmens, akademinės ar profesinės kar ... [+]

Tai geriausias pasirinkimas studentams, kurie ieško didelį plėtros savo kalbinius įgūdžius ir veido anglų kalbą kaip svarbią priemonę asmens, akademinės ar profesinės karjeros. Norėdami pasiruošti savo akademinio gyvenimo bus lengviau su mūsų pagalba. Šis kursas yra skirtas parengti studentus sėkmingai studijų universitete lygio studijų programų ir jis bus taip pat siūlome praktiką su kalbėjimo, rašymo ir klausymo ir standartinių nuorodų metodais. Studentai šią lygio studijų, taip pat praktiškai pateikimo metodus naudingų tiek akademinių ir profesinių nustatymus.

Mūsų Intensyvus anglų kalbos programos apima:

6 skirtingų anglų kalbos lygis.... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Salt Lake City
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 - 15 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Lumos Language School

Dabar jūs turite gyvenime galimybę plėsti savo anglų kalbos įgūdžius įdomus ir ekonomiškiausiu būdu per Lumos mainų programą. Per mainų programą, turėsite galimybę mokyti ... [+]

Dabar jūs turite gyvenime galimybę plėsti savo anglų kalbos įgūdžius įdomus ir ekonomiškiausiu būdu per Lumos mainų programą. Per mainų programą, turėsite galimybę mokytis anglų kalbos Jungtinėse Amerikos Valstijose su institucija, kuri supranta savo poreikius. Mes turime patirties kad padėtų jums per imigracijos ir dokumentų reikalavimus. Jei lygintume mūsų kainas su konkurencija bus gauti ne tik aukščiausios patirtį, bet jūs taip pat sutaupyti apie 40% to, ką jūs paprastai praleisti ant vienos mėnesių programos apsikeitimui su kitomis programomis.

Mūsų programa buvo sukurta su moderniausia metodika, kuri padėjo mūsų studentai klestėti Amerikos universitetuose metų. Su Lumos mainų programą ne tik ji bus šio modernus būdas mokymosi dalis, bet taip pat turi galimybę žinoti, kultūrą ir amerikiečių būdą produktyviai įdomus, kad negalima rasti niekur kitur.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Salt Lake City
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Lumos Language School

Tiesiog todėl, kad kažkas kalba Anglų nereiškia, kad yra tinkamas mokyti. Mokymas reikalauja techninių ir didaktinis tobulinimą. Mūsų programa yra pagrįsta triguba sertif ... [+]

Tiesiog todėl, kad kažkas kalba Anglų nereiškia, kad yra tinkamas mokyti. Mokymas reikalauja techninių ir didaktinis tobulinimą. Mūsų programa yra pagrįsta triguba sertifikavimo, kuri duos jums kredencialus, reikalingų sėkmingam anglų kalbos mokymo karjerą.

Naujausi tyrimai Brazilijoje rodo kelionių reikšmę šalių, kalbėti kalba užbaigti mokytojų mokymą. Su kai kuriose programose dalyvavimas gali adquerir kai tokius sertifikatus kaip FCE, CAE, TOEIC, TOEFL ar net CPE, tačiau nė vienas iš šių sertifikatų įrodyti savo sugebėjimą mokymo tiems, kurie nekalba kalba.

KURSO

Programa yra suskirstyta į dvi dalis: 1- Jūs turėsite klases mūsų būstinėje JAV Solt Leik Sitis. Šie užsiėmimai vyksta specialiai apmokytas ir aukštos kvalifikacijos mokytojų rengimo mokytojams. 2 Kaip dalis šios programos, jums bus dirbti taip pat sertifikavimo TESOL / TEFL. Tai tarptautinės sertifikavimo, kuris apima 120 valandų insulto, kurie gali būti baigtas jų viešnagės Jungtinėse Amerikos Valstijose metu.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Salt Lake City
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba