Lumos Language School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Pirmiausia ir svarbiausia mūsų tikslas yra padėti studentams pasiekti savo akademinius tikslus pasiekė Anglų kalbos, Mūsų programa yra skirta ne tik suteikti studentams galimybę kalbėti angliškai, bet ir parengti studentus akademiškai tęsti savo akademinį ir profesinį karjerą sėkmingai ir užtikrintai.

Lumos kalbų mokykla Tai buvo viena iš pirmaujančių kalbos centrai nuo 2006 į Salt Lake City metropolinės zonos. Kadangi mūsų dideliu pasisekimu priemonę, kad išaugo ir tapo didžiausia privati ​​anglų kalbos mokykla Salt Lake City metropolinės zonos vidurkiu yra daugiau nei 450 užsienio studentų per metus registracija.

Lumos kalbų mokykla ir programos yra oficialiai sertifikuota ir akredituota pagal aukščiausius galimus licencijų ir akreditacijų. Mūsų institucija Solt Leik Sitis yra pripažinta ir patvirtinta valstybės Jutos prekybos departamento ir jis yra akredituotos akreditavimo tarybos tęstinio švietimo ir mokymo. (ACCET)

Mes siūlome unikalią dėstymo metodiką ir sistemą. Lumos"Anglų sistema gina kompetenciją anglų kalbos kursus įsigijimo nors iš kursų jums užsiregistruoti. Mūsų pagrindinis tikslas yra plėtoti savo gebėjimą efektyviai bendrauti ir yra įsipareigojusi įveikti mūsų studentų lūkesčius ir tikslus žinias.

Apie Lumos kalbų mokykla jums bus mokytis su kvalifikuotų ir patyrusių instruktorių, kurie visi yra įvairių universitetų ir kolegijų, kurių laipsnį absolventai mokant anglų kalbos, kaip antrosios kalbos ir privalo turėti didelę dėstymo patirtį. Mūsų institucija Solt Leik Sitis yra viena iš nedaugelio centrų ETS egzaminas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Lumos studentai ne tik turi galimybę pasirengti egzaminams naudą TOEFL ir GRE mūsų mokykloje su specializuotomis instruktorių, bet kai pasiruošę, jie taip pat gali mėgautis priimant oficialų egzaminą tame pačiame kompiuteryje laboratorijose, kur jie buvo praktikuojančių ir studijuoja naudos. Manote, kad tai iš komandų srityje tiek.

A Lumos Anglų sistema gaminama išskirtines mokymosi rezultatus per pastaruosius metus. Mūsų studentai persikėlė į daugelį Amerikos universitetuose ir turėjo sėkmingą karjerą per savo naujus anglų kalbos įgūdžius išmoko mūsų mokykloje.

Lumos kalbų mokykla Ji siūlo jums geriausius mokymo įstaigos skirtos padėti jums išmokti anglų kalbą greitai ir efektyviai. Mes taip pat siūlome multimedijos išteklių centrą, kad padidina interaktyvaus mokymosi kalbos įgūdžius plėtrą.

Vietos

Salt Lake miestas

Address
220 East 3900 South - Suite 01,

Salt Lake miestas, Juta, Jungtinės Amerikos Valstijos