Oficialus aprašymas

Mūsų misija:

Suteikti anksto ir universiteto studentų transporto priemonę:

  • Brandus
  • Pasitikėkite savimi ir "žinokite, kaip" keliauti savarankiškai
  • Įvertink savo vaidmenį kaip pasaulio piliečius, kur kultūra yra įvairi ir žmonija yra viena
  • Padėti sukurti atvirą protą, smalsumą ir nuotykių dvasią.

Mūsų tikslas:

  • Norėdami, kad studentai baigtų savo akademines studijas, priimdami internetinius kursus, turėdami pasaulį savo klasėje.
  • Teikti studentams teigiamą ir malonų buvimą bendruomenei įteikti taikos ir supratimo žinią.

Apie mus

Būkite kaip Marco Polo

Marco Polas, kuris buvo 17 metų, pradėjo epochą į Aziją su savo tėvu ir dėdė. Jie vaikštinėjo per tūkstančius mylių žirgais, dažniausiai per nesuskaldytus dykumoje, per kietas kalnų takus, ekstremalias spalvas, laukinius gyvūnus ir labai nekvalifikuotus genius. Polos dvidešimt metų tyrinėjo ir penkerius metus grįžo namo į Veneciją, Italija.

Kokia svarbi kelionių galimybė? Marco rašytinis Tolimųjų Rytų ir jo turtų apibūdinimas įkvėpė tiek Magelaną, kuris vedė pirmąjį pasaulį aplink pasaulį, tiek Kristupą Kolumbuzą išbandyti ir pasiekti Aziją jūra vakarų kryptimi. Labai anotacijuota "Polo" knygos kopija buvo viena iš "Columbus" daiktų.

Aš kviečiu "Marco Polo" dvasios moksleivius keliauti su mumis "vieneriems metams" ir gyventi iš unikalių kultūrų dešimtyje bendruomenių keturiuose žemynuose.

Paimkite drąsos ir nepagrįstą sprendimą nuversti į nežinomą pasaulį.

Daveas Garcia

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

LoveOne...LoveAll Study and Travel Abroad Program

Jūsų sūnui ar dukrai bus suteikta galimybė pasimėgauti savo jaunatviškumu, energingumu ir smalsumu ištirti daugybę skirtingų kultūrų keturiuose žemynuose. ... [+]

Mūsų programa

Niekas neparuošs jus, kai atsidursi liūtų pasididžiavimu, gyvenančiu po medžiu Atoshos nacionaliniame parke, Namibijoje. Tas pats pasakytina ir tada, kai staiga podiumas, kuriuo vaikščiojo ant galo, esate susidūręs su "velnių gerkle" ir nuostabiu gamtos įspūdžiu Iguazú Falls, Argentina / Brazilijoje. Didieji Himalajai pribloškės jus Darjeeling, Indijoje, Pokhare ir Jomsom, Nepale.

Subtilesnė pasaulio didingumo demonstracija patiria ir gyvena tarp žmonių, esančių jų unikaliuose regionuose. Tokios bendruomenės, kaip Varanasis, Indija, Medinos (uždari seni miestai senovės sienose) Feze, Meknese ir Marakeše, Marokas pabrėžia, kaip žmonės nuolat gyveno šimtus metų. Tapti šios bendruomenės dalimi yra labiausiai įsimintinas ir dėkingi, kaip piliečiai ir toliau sėkmingai gyvena.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Santa Fe
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 semestras
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba