Louisiana State University - ELOP

Įvadas

Oficialus aprašymas

Luizianos valstybinis universitetas ir žemės ūkis

Tyrimai

Dvišaliai moksliniai tyrimai kasdien atliekami LSU nuo mokslo iki meno ir humanitarinių mokslų. Mūsų mokslinių tyrimų fakultetas ir studentai iš anksto atranda ir supranta pasaulį. Ateik su mumis.

Tyrimai

Mokslinių interesų sritys

Mūsų tyrimų sritys yra medžiagų mokslas, pakrančių ir aplinkosauga, energetika, didelio našumo skaičiavimai, biotechnologijos ir biomedicinos moksliniai tyrimai, bendravimas ir individualus elgesys bei bendruomenės kontekstas.

Mokslinių tyrimų iniciatyvos

Bet kuriuo metu LSU vykdo daugiau nei 1000 mokslinių tyrimų projektų. LSU fakultetas taiko savo kompetenciją spręsti realaus pasaulio problemas nuo pakrančių išsaugojimo iki energijos ekonomikos.

Įranga ir ištekliai

Fakultetas ir studentai atlieka pažangiausius mokslinius tyrimus naujausiuose įrenginiuose. Mes esame čia, kad padėtume užtikrinti finansavimą, plėtoti pramonės partnerystes ir komercializuoti kitą didelį laimėjimą.

Studentų tyrimai

Galimybės studentams ir absolventams įgyti praktinės patirties dirbant su dėstytojais, kurie yra pagrindiniai jų srities specialistai. Mes turime daug išteklių, kad mokiniai galėtų kuo geriau išnaudoti savo edukacinę patirtį.

Spotlight

Mūsų mokslinių tyrimų fakultetas yra aktyvus vietos, nacionalinės ir tarptautinės bendruomenės narys. Jų darbas prisideda prie žinių, turinčių įtakos ne tik miestelio vartai. Susitink su šiais lyderiais ir jų patirtimi.

Verslas ir pramonė

Mūsų fakultetas yra pirmaujančių mokslinių tyrimų ir plėtros srityje. Mes sveikiname galimybes bendradarbiauti su įmonėmis ir pramone. Sužinokite, kaip šiandien jūsų patirtis gali būti naudinga jūsų verslui.

LSU moksliniai darbai

LSU fakultetas atlieka mokslinius tyrimus, susijusius su kiekvieno Luizianos piliečio gyvenimu. Kaip valstybinis pavyzdinis universitetas, mūsų darbas orientuojasi į kai kurių didžiausių valstybės problemų sprendimą, kuris apima daugybę lėtinių ligų ir pakrančių žemės praradimo. Per mokslą, stipendiją ir atradimą mūsų fakultetas ir studentai ne tik savarankiškai kuria pavadinimą - jie daro įtaką mūsų valstybės, tautos ir pasaulio žmonėms.

Luizianos kultūra

Luizianos unikali kultūra turi ypatingą patirtį.

Su savo šaknimis tiek Prancūzijos, tiek Ispanijos paveldo ir stiprus įtaką Acadians, šiandien žinomas kaip Cajuns, valstybė turi spalvingą istoriją ir išraišką. Kalba, maistas, muzika ir įvairūs jos tautos sluoksniai sukuria patrauklių kultūrų lydymo puodą, kurio neįmanoma patirti kitur. LSU įsikūręs Luizianos sostinės širdyje, o Naujojo Orleano ir Cajun valstijos yra tik valandos kelio automobiliu nuo universiteto.

Užgavėnės

Vienas iš dalykų, apie kuriuos Luiziana yra geriausiai žinoma, yra "Mardi Gras", kuris yra "Fat Tuesday" prancūzų kalba. "Mardi Gras" įvairiais būdais švenčiama valstybėje, tačiau dažniausiai valgomas karališkasis pyragas, dalyvauja paraduose ir kostiumai. Šventė yra neatskiriama Luizianos kultūros ir paveldo dalis.

Virtuvė

Maitinimas Luizianoje yra prabangus kulinarinis nuotykis kaip niekas kitas pasaulyje. Nesvarbu, ar bandysite Lafayette "kiaulienos" boudiną, "Natchitoches" pikantiškus mėsos pyragus ar Naujojo Orleano "Austerių Rockefeller", jūs mėginsite lipti ledyną iš Luizianos epicūrijos paveldo. Raudonos pupelės ir ryžiai, gumbo, jambalaya ir raugai --- nėra valgio Louisiana yra įprastas, ir mes turime maistą ir skonį, kad patenkintų visų gomurį!

Architektūra

Luiziana yra žinoma dėl savo išskirtinės architektūros ir istorinių pastatų grožio. Tiesą sakant, jūs rasite daugiau vietų Luizianos valstijoje Nacionaliniame istorinių vietų registre, nei bet kurioje kitoje valstybėje. Naujojo Orleano Prancūzijos kvartalas yra dekoruotas gražiais kalvoto balkono ir atogrąžų kiemais, taip pat vienos iš seniausių JAV katalikų katedrų simboline architektūra. Istoriniame upės keliuose galite važiuoti kartu su Misisipės upe ir peržiūrėti senovines dvaras. , elegantiški Prancūzijos Karibų jūros stiliaus namai ir spalvingos "Créole" kotedžai, kurių istorija prasidėjo 1700-1800 m.

Klimatas

Baton Ružas turi pusiau atogrąžų klimatą, puikiai tinka lauko pramonei ištisus metus. Oras nuo gegužės iki spalio visada yra šiltas, o žiema paprastai yra silpna ir trumpa. Visus metus rengiami įvairūs lauko šventės, koncertai ir renginiai, įskaitant LSU futbolo ir beisbolo žaidimus, o kartais valgyti, valgyti ir socializuotis lauke.

Sportininko rojus

Luiziana jau seniai vadinama "sportininko rojaus". Jo daugybinės, pelkės ir pakrančių pelkės teikia puikų žvejybą, laukinės gamtos žiūrėjimą, buriavimą, plaukiojimą baidarėmis ir fotografavimo galimybes. Sultingi miškai visoje valstybėje kreipiasi į medžiotojus; daugybė valstybinių ir nacionalinių parkų teikia pramogines galimybes tiems, kurie mėgsta lauke; ir Tunikos kalvų zonos apie valandą į šiaurės vakarus nuo LSU blufai, grioviai ir kriokliai yra mėgstamiausios keliautojų ir dviratininkų vietos.

Muzika

Muzika yra viena iš Luizianos karūnos brangakmenių. Nuo "Cajun" ir "zydeco" muzikos iki džiazo, bliuzo ir evangelijos, Luizianos garsai jūsų ritualą pakeis. Ilga eilutė Luizianos muzikantai, įskaitant Louisą Armstrongą, Harry Connick Jr., Wynton Marsalis, Fats Domino ir Jerry Lee Lewis, ne tik sukūrė originalius muzikinius stilius, bet ir turėjo įtakos muzikai visoje šalyje ir visame pasaulyje. Nesvarbu, koks tavo pasirinkimas ar tavo nuotaika, Luiziana giedos tavo dainą.

Festivaliai

Luizianoje gyvena daugiau nei 400 nemokamų festivalių, vykstančių ištisus metus visoje valstybėje. Paroduojant geriausius ir įdomiausius vietinės kultūros aspektus, festivaliai švenčia maistą, muziką, amatus ir netgi valstybės žemės ūkio dovaną. Breaux tilto vėžių festivalis Breaux tilte; Ponchatoulos braškių festivalis Ponchatuloje; Amiteo austrių festivalis Amitee; Prancūzų kvartalo festivalis Naujojoje Orleane; ir "Crowley" tarptautinis ryžių festivalis yra tik keli įvykiai, kuriuos myli vietos gyventojai ir turistai.

Faktai ir skaičiai

Neseniai išleistos reitingą LSU kaip geriausią Luizianoje ir lyderis SEC yra vienas iš svarbiausių rezultatų šiandienos studentams: investicijų grąža.

300 000 000 dolerių, skiriamų finansine pagalba ir stipendijomis kiekvienais metais

2 iš 3 studentų baigė ZERO skolą

92% visų studentų gauna stipendijas ar finansinę pagalbą

Visuomenės investicija

Liuksemburge įsikūrusiame "Kiplinger" 100 populiariausių visuomeninių kolegijų 65-ajame amžiuje yra Liuksemburgo aukščiausio įvertinimo viešasis universitetas. Paaiškėjo, kad ji yra vieta, kurioje studentai gali gauti išskirtinį išsilavinimą su dideliu investicijų grąža, įskaitant pradinius atlyginimus, kurie vidutiniškai yra 12 000 USD didesni nei kitų universitetų absolventai. Jis moka būti Tigras!

Vietos

Baton Rouge

Address
Baton Rouge, Luizianoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: