Louisburg College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kreipinys vadovo

Labai malonu pasveikinti Jus mūsų interneto svetainėje. Louisburg kolegija buvo aptarnauti studentus daugiau nei 220 metų, o kaip seniausias dvejų metų koledžo tautos mes džiaugiamės, kad tarnauja naujos kartos studentų.

Louisburg kolegija yra tik dviejų metų gyvenamųjų kolegija Šiaurės Karolinoje. Tuo Louisburg, suteikti studentams galimybę tobulėti klasėje ir per miesteliu bendruomene. Mūsų studentai yra apie mokymosi bendruomenę, kur dėstytojai ir darbuotojai entuziastingai pasiūlyti paramą jiems reikia atrasti savo kelią gyvenime ir pasiekti visą savo potencialą dalis.

Kaip kolegija, susijusios tikėjimu į jungtinės metodistų bažnyčios, mes manome, kad aukštasis mokslas yra susijęs su proto ir širdies auga. Mes taip pat manome, kad aukštasis mokslas yra ne tik apie ieškant karjerą, bet išvada viena pašaukimą gyvenime. Teologas Fredrick Buechner apibrėžta viena pašaukimą kaip "toje vietoje, kur didžiausias mūsų aistra atitinka didžiausią Dievo poreikį pasaulyje." Kiekvienas gyvenimas yra pažadas laukia, kol bus įvykdytos, ir mūsų pažadas ne Louisburg padėti kiekvienam mokiniui atrasti ir suvokti, kad pažadas.

Louisburg Kolegija yra visiškai akredituota Pietų Asociacijos kolegijų ir mokyklų komisijos kolegijų ir turi išsamius perdavimo susitarimus su daugeliu valstybinių ir privačių kolegijų ir universitetų, taip pat šešiolika šakų Šiaurės Karolinos universiteto sistemoje, leidžiantis Louisburg kolegijos absolventų padaryti sklandų perėjimą įvažiuojant ketverių metų mokyklas kaip pilnavertį juniors.

Tikiuosi, jums bus aplankyti mūsų gražus ir istorinis miesteliu asmeniškai ir apsvarstyti tapimo Louisburg kolegijos mokymosi bendruomenės dalimi.

Pagarbiai,

Pažymėti La Branche

Pastato tvirtą pagrindą Didžiosios Futures

Daugiau nei 90% mūsų studentų eiti į ketverių metų mokyklų, Šiaurės Karolina ir už jos ribų, įskaitant:

Gera kaina

Kas yra "vertė?" Pagal mūsų studentams ir jų tėvams, tai Louisburg išsilavinimą.

Daugiau nei 90% mūsų studentai gauna tam tikrą finansinę paramą formą. Siūlome stipendijų gausa ir aukštą vidutinį pagalbos paketą. Kaip rezultatas, Louisburg yra daug labiau prieinamos, nei jūs manote, lengvai viešųjų kainos ekvivalentas privačioje mokykloje.

Jei norite kreiptis dėl finansinės pagalbos, mūsų patyrę konsultantai padės jums per procesą nuo pradžios iki pabaigos. Galimybės pagalba apima:

  • Federalinė ir valstybinė parama
  • Louisburg Kolegijos dotacijos, stipendijos (įskaitant nuopelnus ir atletiškas) ir studento darbas tyrimas

MŪSŲ MISIJA

Susiję tikėjimu į jungtinės metodistų bažnyčios, Louisburg Kolegija yra įsipareigojusi teikti palankią bendruomenės, kuri puoselėja jaunų vyrų ir moterų intelektualiai, kultūriškai, socialiai, fiziškai, ir dvasiškai. Kaip dvejų metų gyvenamojo institucijos, mes teikiame tilto studentai padaryti sėkmingą perėjimą nuo vidurinės mokyklos vyresniųjų kolegijose ir universitetuose.

MŪSŲ VERTYBĖS

ASMENS MOKYMAS FILOSOFIJA

Ties Louisburg fakultetas yra skirta kiekvieno mokinio sėkmę. Mokymo ir patarti - ne tyrimai - yra mūsų profesorių pagrindinė atsakomybė. Mūsų pasiaukojanti fakultetas užtikrinti individualų pagalbą, užtikrinant, kad kiekvienas mokinys yra akademiškai pasirengę patenkinti pagrindinius ketverių metų kolegijose ir universitetuose reikalavimus. Fakulteto nariai nuolat turtinga biuro valandas; Patys suteikti namų telefonų numerius ir elektroninio pašto adresus. Jūs nerasite pakopos studentus mokantis pamokas Louisburg - tik rūpestinga ir atitinkamos fakulteto nariai.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Associate of Science » Matyti Associate of Arts »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Associate of Arts

Associate in Arts

Su bendrabučiu Dieninės 4 semestrus September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Louisburg

[+]

Žemiau pateikiamas pavyzdinis grafikas.

1. semestras - 16 val

[-]

Associate of Science

Asocijuota mokslo

Su bendrabučiu Dieninės 4 semestrus September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Louisburg

Į mokslo laipsnį bendradarbis yra mokslo laipsnį su pagrindinės humanitarinių pagrindu, kuris suteikia tinkamą pagrindą vyresniųjų laipsnių fizinių ar žemės mokslų ar medicinos. [+]

Associate mokslo

Į mokslo laipsnį bendradarbis yra mokslo laipsnį su pagrindinės humanitarinių pagrindu, kuris suteikia tinkamą pagrindą vyresniųjų laipsnių fizinių ar žemės mokslų ar medicinos. Iš 60 semestro valandų minimalus ir 2.0 VPS yra baigimo reikalavimai mokslo laipsnį prisijungti apskritai mokslo.

Žemiau yra pavyzdys tvarkaraštis.

1. semestras - 14/15 valandų

Anglų 111 lab Mokslas Matematika 171 Fizinis lavinimas 110 arba sveikatos 110 ACA 122

2. semestras - 14 valandų

Anglų 112 lab Mokslas Matematika 172 Istorija 111 arba 112 arba 131 arba 132

3. semestras - 17 val

Matematika / Mokslas Pasirinkimas Matematika / Mokslas Pasirinkimas Psichologija 150 arba 210 arba sociologija Politologija 120 Anglų 231 arba 232 Meno 111 arba muzika 110 ... [-]

Asocijuota verslo

Su bendrabučiu Dieninės 4 semestrus September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Louisburg

Mokslo bendradarbis Verslo laipsnis yra skirtas studentams, besidomintiems karjeros versle, įskaitant apskaitos, finansų, rinkodaros, žmogiškųjų išteklių, valdymo ir verslumo. [+]

Associate Verslas

Mokslo bendradarbis Verslo laipsnis yra skirtas studentams, besidomintiems karjeros versle, įskaitant apskaitos, finansų, rinkodaros, žmogiškųjų išteklių, valdymo ir verslumo. Programos reikalavimai apima stiprus laisvųjų menų dėmesio Reikalaujamų verslo kursus apskaitos, ekonomikos, statistikos, profesinio tobulėjimo ir verslo pasirenkant. Verslo pasirenkant siūlomi remti ir parengti studentus, skirtų verslo didžiųjų, nepilnamečių ir interesus. Per 62 semestro valandų minimalus ir 2.0 VPS yra baigimo reikalavimai mokslo laipsnį prisijungti versle.

Žemiau yra pavyzdys tvarkaraštis.

1. semestras - 16/17 valandų

Anglų 111 Matematika 171 arba 172 arba 271 Verslo 131 ACA 122 Kompiuterių Mokslas 110 arba 115 arba 172 Fizinis lavinimas 110 arba sveikatos 110 ... [-]

Kontaktai

LOUISBURG COLLEGE

Adresas 501 N. Main Street
NC 27549 Louisburg, North Carolina, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė https://www.louisburg.edu/
Telefonas +1 919-496-2521