Links English Language Institute

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie mus

Nuorodos Anglų kalbos institutas yra pirmaujanti švietimo įstaiga į Ironbound - New Jersey.

Mūsų misija ir tikslai

Mūsų misija yra teikti ne gimtoji anglų kalbančių suaugusiųjų su dramatiškai patobulinti kalbos įgūdžius teikiant integruotą ir struktūra pagrįsta mokymo ir teikiant nedidelę studentas ir mokytojų santykį. Mūsų studentai yra įgaliota su reikalingų kalbos įgūdžių siekti savo akademinius tikslus ir / arba užtikrinti geresnes galimybes įsidarbinti ir / arba asmeninio tobulėjimo galimybes. Efektyvus mokymas metodika ir aukštos kvalifikacijos instruktoriai paremti mūsų misiją.

Manome, kad šie tikslai padės mūsų sprendimus ir palaikyti mūsų misiją.

1. Puoselėti savo įsipareigojimą turėti įvairios studentų organizacijos, kartu užtikrinant, kad akademinės ir artimieji (pragmatiški) poreikius mūsų studentų yra tenkinamos.

2. Pritraukti ir išlaikyti patyrusius dėstytojus ir administratoriai, siekiant sukurti palankią tinklą, kuris skatina nuolat gerinamos mūsų mokyklos mokymo programą ir studentą orientuoto aplinkoje.

3. Teikti tokią aplinką, kuri skatintų gilesnį supratimą apie Amerikos kultūrą, ir užtikrina, kad mūsų studentai galėtų sėkmingai naršyti savo kasdienį gyvenimą JAV.

Studijavimas su mumis

Į Nuorodos Anglų kalbos institutas Mes didžiuojamės jungčių puoselėjame su studentais ir už jos ribų klasėje. Čia ne Nuorodos, studentai tikrai yra įdėti pirmas ir mūsų mokymo parodo tai.

Mažas klasės dydis ne tik suteikia kiekvienam studentui galimybę padidinti savo kalbėjimo klasėje, bet taip pat leidžia jiems individualų laiką klasėje su mokytoju. Pamokos ir veikla yra orientuota ne suteikiančio mūsų studentus su struktūros ir žinių, reikalingų bendrauti užtikrintai anglų kalba kasdienėse situacijose ir situacijose.

Mūsų tikslas yra padėti mūsų studentams plėtoti būtiną kvalifikacijos jiems reikia, kad būtų galima bendrauti su bet gimtoji ar ne gimtoji anglų garsiakalbis jie gali susidurti.

Mes siekiame pasiūlyti mokymo programą, kuri skirta realaus pasaulio paraiškas užsienio kalba, o ne tik bendruosius pamokas iš knygos.

Mūsų tikslas yra studentams, kad būtų galima imtis, ką jie išmoko klasėje bet kurią dieną ir turėti jį naudoti, kai jie palieka klasėje.

  • patyrę mokytojai
  • Dinaminis klases
  • Draugiškos aplinkai
  • Šiuolaikiniai metodai ir medžiagos
  • Mes, kad mokymasis malonus

¿Ar norite pradėti mokytis anglų kalbos?

Mes siūlome platų klasių rytais ir vakarais, taip pat savaitgalio užsiėmimus, kad gali tilpti į net judriausių grafiką. Su mūsų patyrusių mokytojų ir mažos klasės mes tikrai padėti studentams pasiekti savo tikslus iš pagerinti gramatikos akcentas mažinimo, bandymo paruošimo ir už jos ribų.

Sveikinimo studentai nuo 2005

Mokykla buvo pradėtas 2005 m Snezana Opacic kitu įmonės pavadinimą. Tuo metu mes pradėjome keletą studentų. Su puikia mokytojų ir kokybės programą mes galėjome augti į vieną iš labiausiai gerbiamų ESL institucijų šioje srityje.

2013 metais tapome NUORODOS Anglų kalbos institutas ir mūsų mokyklos reputacija išaugo dėl daugelio sėkmės istorijų. Mūsų studentai svyruoti nuo darbo klasės žmonių į tuos, su akademinių sluoksnių.

Mūsų įstaigos stiprybė slypi jos gebėjimas prisitaikyti prie įvairių studentų iš viso pasaulio poreikius.

pažymėjimas

NUORODOS Anglų kalbos institutas yra akredituota Komisija anglų kalbos programos akreditavimas (CEA) už 2013 m laikotarpiu per 2018 m ir sutinka laikytis CEA standartai anglų kalbos mokymo programos ir institucijos.

NUORODOS Anglų kalbos institutas taip pat yra įgaliotas JAV departamento Imigracijos stoti ne imigrantų užsienio studentams.

studentų atsiliepimai

Aš myliu šią mokyklą! Mokytojai ir medžiagos yra puikus. Aš pagerėjo mano anglų labai daug. Man patiko kiekvieną dieną, kad aš praleido mokykloje. Aš rekomenduoju Nuorodos visa savo širdimi!

Sonia Cavka - Bosnija ir Hercegovina

Nuorodos English School yra puikus mokykla Newark rajone. Turėjau nuostabią patirtį ten. Nice mokytojai, studentai iš daugelio pasaulio šalių. Aš daug ko išmokau!

Soumaila Ouedraogo - Burkina Fasas

Sveiki, mano vardas yra Aidana. Aš esu iš Kazachstano. Tai buvo labai malonu mokytis čia Links, mokytojai yra labai palanki ir puikus išspręsti abejonių. Aš myliu studijuoja Nuorodos.

Aidana Nurkhan - Kazachstanas

Vietos

Newarkas

Links English Language Institute

Address
43 Ferry St.
NJ. 07105 Newarkas, Naujasis Džersis, Jungtinės Amerikos Valstijos
Telefonas
+1 973-465-4121