Oficialus aprašymas

Apie mus

Nuorodos Anglų kalbos institutas yra pirmaujanti švietimo įstaiga į Ironbound - New Jersey.

Mūsų misija ir tikslai

Mūsų misija yra teikti ne gimtoji anglų kalbančių suaugusiųjų su dramatiškai patobulinti kalbos įgūdžius teikiant integruotą ir struktūra pagrįsta mokymo ir teikiant nedidelę studentas ir mokytojų santykį. Mūsų studentai yra įgaliota su reikalingų kalbos įgūdžių siekti savo akademinius tikslus ir / arba užtikrinti geresnes galimybes įsidarbinti ir / arba asmeninio tobulėjimo galimybes. Efektyvus mokymas metodika ir aukštos kvalifikacijos instruktoriai paremti mūsų misiją.

Manome, kad šie tikslai padės mūsų sprendimus ir palaikyti mūsų misiją.

1. Puoselėti savo įsipareigojimą turėti įvairios studentų organizacijos, kartu užtikrinant, kad akademinės ir artimieji (pragmatiški) poreikius mūsų studentų yra tenkinamos.

2. Pritraukti ir išlaikyti patyrusius dėstytojus ir administratoriai, siekiant sukurti palankią tinklą, kuris skatina nuolat gerinamos mūsų mokyklos mokymo programą ir studentą orientuoto aplinkoje.

3. Teikti tokią aplinką, kuri skatintų gilesnį supratimą apie Amerikos kultūrą, ir užtikrina, kad mūsų studentai galėtų sėkmingai naršyti savo kasdienį gyvenimą JAV.

Studijavimas su mumis

Į Nuorodos Anglų kalbos institutas Mes didžiuojamės jungčių puoselėjame su studentais ir už jos ribų klasėje. Čia ne Nuorodos, studentai tikrai yra įdėti pirmas ir mūsų mokymo parodo tai.

Mažas klasės dydis ne tik suteikia kiekvienam studentui galimybę padidinti savo kalbėjimo klasėje, bet taip pat leidžia jiems individualų laiką klasėje su mokytoju. Pamokos ir veikla yra orientuota ne suteikiančio mūsų studentus su struktūros ir žinių, reikalingų bendrauti užtikrintai anglų kalba kasdienėse situacijose ir situacijose.

Mūsų tikslas yra padėti mūsų studentams plėtoti būtiną kvalifikacijos jiems reikia, kad būtų galima bendrauti su bet gimtoji ar ne gimtoji anglų garsiakalbis jie gali susidurti.

Mes siekiame pasiūlyti mokymo programą, kuri skirta realaus pasaulio paraiškas užsienio kalba, o ne tik bendruosius pamokas iš knygos.

Mūsų tikslas yra studentams, kad būtų galima imtis, ką jie išmoko klasėje bet kurią dieną ir turėti jį naudoti, kai jie palieka klasėje.

  • patyrę mokytojai
  • Dinaminis klases
  • Draugiškos aplinkai
  • Šiuolaikiniai metodai ir medžiagos
  • Mes, kad mokymasis malonus

¿Ar norite pradėti mokytis anglų kalbos?

Mes siūlome platų klasių rytais ir vakarais, taip pat savaitgalio užsiėmimus, kad gali tilpti į net judriausių grafiką. Su mūsų patyrusių mokytojų ir mažos klasės mes tikrai padėti studentams pasiekti savo tikslus iš pagerinti gramatikos akcentas mažinimo, bandymo paruošimo ir už jos ribų.

Sveikinimo studentai nuo 2005

Mokykla buvo pradėtas 2005 m Snezana Opacic kitu įmonės pavadinimą. Tuo metu mes pradėjome keletą studentų. Su puikia mokytojų ir kokybės programą mes galėjome augti į vieną iš labiausiai gerbiamų ESL institucijų šioje srityje.

2013 metais tapome NUORODOS Anglų kalbos institutas ir mūsų mokyklos reputacija išaugo dėl daugelio sėkmės istorijų. Mūsų studentai svyruoti nuo darbo klasės žmonių į tuos, su akademinių sluoksnių.

Mūsų įstaigos stiprybė slypi jos gebėjimas prisitaikyti prie įvairių studentų iš viso pasaulio poreikius.

pažymėjimas

NUORODOS Anglų kalbos institutas yra akredituota Komisija anglų kalbos programos akreditavimas (CEA) už 2013 m laikotarpiu per 2018 m ir sutinka laikytis CEA standartai anglų kalbos mokymo programos ir institucijos.

NUORODOS Anglų kalbos institutas taip pat yra įgaliotas JAV departamento Imigracijos stoti ne imigrantų užsienio studentams.

studentų atsiliepimai

Aš myliu šią mokyklą! Mokytojai ir medžiagos yra puikus. Aš pagerėjo mano anglų labai daug. Man patiko kiekvieną dieną, kad aš praleido mokykloje. Aš rekomenduoju Nuorodos visa savo širdimi!

Sonia Cavka - Bosnija ir Hercegovina

Nuorodos English School yra puikus mokykla Newark rajone. Turėjau nuostabią patirtį ten. Nice mokytojai, studentai iš daugelio pasaulio šalių. Aš daug ko išmokau!

Soumaila Ouedraogo - Burkina Fasas

Sveiki, mano vardas yra Aidana. Aš esu iš Kazachstano. Tai buvo labai malonu mokytis čia Links, mokytojai yra labai palanki ir puikus išspręsti abejonių. Aš myliu studijuoja Nuorodos.

Aidana Nurkhan - Kazachstanas

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Links English Language Institute

Išplėstinė lygis naudoja kūrybines interaktyvių veiklą, kuri dar labiau sustiprintų ir sąlygų gerinimu savo įgūdžius gramatikos, supratimas, žodyno ir Idiomos. Jums bus s ... [+]

Anglų akademinių tikslų 1A - 1B (išplėstinis)

Išplėstinė lygis naudoja kūrybines interaktyvių veiklą, kuri dar labiau sustiprintų ir sąlygų gerinimu savo įgūdžius gramatikos, supratimas, žodyno ir Idiomos. Jums bus sukurti Išplėstinė skaitymo, rašymo ir supratimo įgūdžiai reikia sėkmingai pažangių akademinių programų, kolegijose ir universitetuose. Gramatikos temos dabarties, praeities ir ateities "Unreal sąlyginių, esamus ir Past Perfect laikai, tiesioginę ir netiesioginę kalbą, ir kt.

Jūs neturite jokios sunku suprantu bet kokią sakytinės kalbos atmainąNet tada, kai pristatytas greitu greičiu gimtoji.

Galėsite skaityti visų rašytinės kalbos atmainų lengvai, įskaitant abstrakčių ir sudėtingus tekstus, pvz vadovėlius, specialybės straipsnius ir literatūros kūrinių.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Newark
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Links English Language Institute

Ši programa yra skirta jums, jei jūsų Anglų lygis yra tarpinis ar aukštesniojo lygio; Jūs norite tęsti mokytis universitete ar koledže Jungtinėse Amerikos Valstijose. ... [+]

Anglų akademinių tikslų 2A - 2 B (išplėstinis)

Ši programa yra skirta jums, jei: Jūsų Anglų lygis yra tarpinis ar aukštesniojo lygio. Jūs norite tęsti mokytis universitete ar koledže Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Ko galite tikėtis su savo klases:

Kalbėjimas: Gebu bendrauti laisvai ir spontaniškai beveik neieškodamas išraiškos. Galiu ir lanksčiai vartoti kalbą efektyviai socialiniais ir profesiniais tikslais. Galiu formuluoti idėjas ir nuomones tiksliai ir sumaniai susieti savo indėlį į kitų garsiakalbių. Gebu aiškiai, detaliai apibūdinti sudėtingus reiškinius, sujungti smulkesnes temas, išskirti specifinius aspektus bei apibendrinti, pateikdamas atitinkamas išvadas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Newark
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Links English Language Institute

Šiame lygmenyje, galėsite naudoti pagrindinius išraiškas, kad galite taikyti savo kasdieniame gyvenime. Jūs taip pat galės aprašyti, kur jūs ir jūsų pažįstami žmonės gyve ... [+]

Anglų kalbos kursai: Pradedantysis Aukštutinė Pradedantysis

Šiame lygyje, jums bus suteikta galimybė naudotis pagrindiniai posakiai kad jūs galite kreiptis į savo kasdieniame gyvenime. Jūs taip pat galės aprašyti, kur jūs ir jūsų pažįstami žmonės gyvena, turi paprastus pokalbius, klausti ir atsakyti į klausimus apie gerai žinomomis temomis.

Be to, jums bus suteikta galimybė suprasti ir naudoti dažniausiai vartojamus žodžius asmens tinkamumo, pagrindinio asmens ir šeimą, apsipirkimą, gyvenamąją vietą, įsidarbinimą.

Ko galite tikėtis su savo klasių?

Kalbėjimas: Gebu bendrauti paprasta kalba, jeigu pašnekovas pasirengęs pakartoti ar perfrazuoti, ką lėčiau žodžio ir padėti suformuluoti, ką aš bandau pasakyti. Gebu klausti ir atsakyti į paprastus klausimus apie būtiniausius poreikius arba gerai žinomus dalykus. Gebu vartoti paprastas frazes ir sakinius aprašyti, kur aš gyvenu ir pažįstamiems žmonėms.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Newark
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Links English Language Institute

Šis kursas leis jums bendrauti su sklandumą ir spontaniškumo, kuris palengvina nuolatinį bendravimą su gimtakalbiais ir aktyviai dalyvauti pažįstamoje aplinkoje išreiškė ... [+]

Anglų kalbos kursai: Tarpinis Aukštutinė Tarpinis

Šis kursas leis jums bendrauti su sklandumą ir spontaniškumo lygio kuri palengvina nuolatinį bendravimą su gimtakalbiais ir aktyviai dalyvauti kontekstas gerai žinomas, išreiškiančius savo požiūrį.

Galėsite rašyti kompozicijos arba ataskaitos ir nurodyti priežastis, kurios paremia ar paneigia tam tikrą požiūrį. Galėsite rašyti laišką pabrėžiant asmens tinkamumą tam tikrų įvykių ir praeities patirtimi.

Jūs turite reikiamų įgūdžių suprasti išplėtotą kalbą net jei tai nėra aiškiai struktūruotas arba akivaizdžiai. Jūs galite suprasti ir sekti TV programas lengvai, ilgas ir sudėtingas literatūros tekstus, specializuotus straipsnius ir ilgesnes technines instrukcijas, net jei jie nesusiję su savo interesų sfera.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Newark
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba