Legacy Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

"Legacy" yra prabangos verslo mokykla Niujorke, siūlanti sertifikavimo programas išskirtinėje pirmos klasės aplinkoje. Neįvykdyti profesoriai kartu su prabangos paslaugomis ir vienos iš galingiausių pastatų pasaulyje universiteto miestas yra tik nedidelė dalis to, ko studentai tikisi. Legacy Business School moksleiviai gaus paramą, susietą su pripažintomis asmenimis ir potencialiais darbdaviais. Baigus programą, studentams bus suteiktas " Legacy Business School pažymėjimas. Klasės yra pasaulinės klasės ir teikia intymias nuostatas, kurios kiekvienam studentui suteikia optimalų individualų dėmesį.

106703_pexels-photo-697675.jpeg

Išskirtinumas

Legacy studentai mokosi prabangoje pasaulinės klasės aplinkoje. "Legacy" tikisi, kad kiekvienoje klasėje bus 10 mokinių limito, kad kiekvienas studentas gautų individualų koregavimą iš savo profesorių ir asmeninę patirtį, kad padarytų kitą žingsnį į sėkmę!

Mokėjimas

" Legacy Business School mūsų mokiniai patobulina savo įgūdžius, ras savo kelią į savo asmeninę sėkmę ir pateikia svarbią įžvalgos informaciją bei kontaktus, kuriuos jie suinteresuoti.

Prestige

Legacy Business School įsikūrusi Trumpo bokšto Niujorke penktoje avenue, viename iš galingiausių pastatų pasaulyje. Mūsų studentai mokosi ir mokosi kiekvieną dieną daugiau apie didžiausius pasaulio prekių ženklus.

Pasitenkinimas

Legacy Business School studentai turi naują švietimo koncepciją. Puikūs kursai ir ekskursijos kartu su išskirtinėmis paslaugomis padeda mūsų mokiniams išmokti ir patirti daugiau!

106704_pexels-photo-920379.jpeg

Mūsų stovykla

"Mes susiliejame su naujovėmis ir gyvenimu užpildytu gyvenimu, kuris įkvepia artėjančią pasaulinių verslininkų kartą".

Mūsų mokyklos pagrindas yra tikėjimas, kad paveldas yra dovana. Mes įkvepia moksleivius palikti savo kūrimo ženklą, dovanodami pasaulį savo žiniomis ir vertybėmis. Mes pertvarkome naujovių ir gyvenimo, įkūnijančio būsimą pasaulinių verslininkų kartą, ryšį. Žvalaus ir ilgalaikio palikimo kūrimas yra pagrindinis individo augimas. Esant stipriam vadovavimui ir nuolatiniam savęs atskleidimui, mes tikime, kad kiekvienas mokinys artėja prie vieno žingsnio arčiau įkvėpti ateities kartas, tuo pačiu siekdamas savo norų.

"LEGACY" kviečia studentus išgyventi visą gyvenimą, pasiūlant drąsių idėjų ir drąsos.

106705_pexels-photo-318236.jpeg

Vietos

Niujorkas

Address
Trump Tower
725 Fifth Avenue, 19th Floor
New York, NY 10022

10022 Niujorkas, Niujorkas, Jungtinės Amerikos Valstijos