Oficialus aprašymas

"Legacy" yra prabangos verslo mokykla Niujorke, siūlanti sertifikavimo programas išskirtinėje pirmos klasės aplinkoje. Neįvykdyti profesoriai kartu su prabangos paslaugomis ir vienos iš galingiausių pastatų pasaulyje universiteto miestas yra tik nedidelė dalis to, ko studentai tikisi. Legacy Business School moksleiviai gaus paramą, susietą su pripažintomis asmenimis ir potencialiais darbdaviais. Baigus programą, studentams bus suteiktas " Legacy Business School pažymėjimas. Klasės yra pasaulinės klasės ir teikia intymias nuostatas, kurios kiekvienam studentui suteikia optimalų individualų dėmesį.

106703_pexels-photo-697675.jpeg

Išskirtinumas

Legacy studentai mokosi prabangoje pasaulinės klasės aplinkoje. "Legacy" tikisi, kad kiekvienoje klasėje bus 10 mokinių limito, kad kiekvienas studentas gautų individualų koregavimą iš savo profesorių ir asmeninę patirtį, kad padarytų kitą žingsnį į sėkmę!

Mokėjimas

" Legacy Business School mūsų mokiniai patobulina savo įgūdžius, ras savo kelią į savo asmeninę sėkmę ir pateikia svarbią įžvalgos informaciją bei kontaktus, kuriuos jie suinteresuoti.

Prestige

Legacy Business School įsikūrusi Trumpo bokšto Niujorke penktoje avenue, viename iš galingiausių pastatų pasaulyje. Mūsų studentai mokosi ir mokosi kiekvieną dieną daugiau apie didžiausius pasaulio prekių ženklus.

Pasitenkinimas

Legacy Business School studentai turi naują švietimo koncepciją. Puikūs kursai ir ekskursijos kartu su išskirtinėmis paslaugomis padeda mūsų mokiniams išmokti ir patirti daugiau!

106704_pexels-photo-920379.jpeg

Mūsų stovykla

"Mes susiliejame su naujovėmis ir gyvenimu užpildytu gyvenimu, kuris įkvepia artėjančią pasaulinių verslininkų kartą".

Mūsų mokyklos pagrindas yra tikėjimas, kad paveldas yra dovana. Mes įkvepia moksleivius palikti savo kūrimo ženklą, dovanodami pasaulį savo žiniomis ir vertybėmis. Mes pertvarkome naujovių ir gyvenimo, įkūnijančio būsimą pasaulinių verslininkų kartą, ryšį. Žvalaus ir ilgalaikio palikimo kūrimas yra pagrindinis individo augimas. Esant stipriam vadovavimui ir nuolatiniam savęs atskleidimui, mes tikime, kad kiekvienas mokinys artėja prie vieno žingsnio arčiau įkvėpti ateities kartas, tuo pačiu siekdamas savo norų.

"LEGACY" kviečia studentus išgyventi visą gyvenimą, pasiūlant drąsių idėjų ir drąsos.

106705_pexels-photo-318236.jpeg

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Sertifikatas

Legacy Business School

Legacy Business School mados valdymo sertifikatas - tai trijų mėnesių programa, kurią sudaro šeši kursai, kuriuose dėstomi studentai, kaip įmonės veikia besivystančio pas ... [+]

Legacy Business School mados valdymo sertifikatas - tai trijų mėnesių programa, kurią sudaro šeši kursai, kuriuose dėstomi studentai, kaip įmonės veikia besivystančio pasaulio mados industrijoje. Pateikiami pagrindiniai kursiniai darbai prekių ženklų ir pozicionavimo, produktų valdymo ir strateginės rinkodaros srityje.

Pažymų programos apžvalga

" Legacy Business School " 3 mėnesių trukmės mados vadybos sertifikatas yra skirtas siekti, kad šios programos absolventai įgytų verslo įgūdžių, kurie leistų jiems dirbti šioje dinamiškoje ir besikuriančioje pramonėje.

Sertifikate reikalaujama:

Neakivaizdinis dalyvavimas privalomuose dalyvavimuosePraktika (neprivaloma)Mažiausiai 1 metų patirtis mažmeninėje prekyboje (tik Mados vadybos pažymėjimui, o ne Mados vadybos pažymėjimų praktikai)Anglų kalbos egzamino balas: CELSA 35 (žaliavinis); arba TOEFL iBT 70 (minimalus)Studentas turi išlaikyti ne mažiau kaip 70%, norint išlaikyti kiekvieną kursą.... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Niujorkas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
3 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Legacy Business School

Legacy Business School " mados valdymo pažymėjimas su stažuotėmis yra 18 savaičių programa, kurią sudaro šeši kursai, kuriuose dėstomi studentai, kaip įmonės veikia besiv ... [+]

Legacy Business School " mados valdymo pažymėjimas su stažuotėmis yra 18 savaičių programa, kurią sudaro šeši kursai, kuriuose dėstomi studentai, kaip įmonės veikia besivystančiose pasaulio mados industrijoje. Pateikiami pagrindiniai kursiniai darbai prekių ženklų ir pozicionavimo, produktų valdymo ir strateginės rinkodaros srityje. Ši programa baigia šešių savaičių stažuotę su mados pramonės mažmenininku, kur studentai turės galimybę taikyti įgūdžius, kuriuos jie išmoko, įskaitant kasdienes užduotis, pavyzdžiui, padėti klientams ir inventoriui valdyti, nes taip pat planuojant ir rengiant pitching.

Pažymų programos apžvalga

4 ir 1/2 mėnesio mados vadybos sertifikatas su stažuotės " Legacy Business School siekia, kad šios programos absolventai įgytų pradinio lygio verslo įgūdžių, kurie leistų jiems dirbti šioje dinamiškoje ir besikuriančioje pramonėje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Niujorkas
Rugsėjis 2020
Dieninės
18 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba