Legacy Aviation

Įvadas

Oficialus aprašymas

"Legacy Aviation" yra pilno aptarnavimo aviakompanija, kurios būstinė yra Šiaurės rytų Filadelfijos oro uoste (PNE). Mes teikiame galutinius sprendimus visiems privatiems ir verslo aviacijos poreikiams. "Legacy Aviation" numato skrydžio mokymą pagal abiejų FAA mokymo taisyklių rinkinį, FAR 141 dalį ir FAR 61 dalį, ir mes esame vienintelė Filadelfijos miesto mokykla, kurios kvalifikacija yra FAA 141 dalis.

Nesvarbu, kokie yra jūsų tikslai, "Legacy Aviation" turi patirties ir įrangą, kad galėtumėte ten patekti.

Esame įsikūrę siaubingame oro uoste, kuriame yra 7 000 pėdų kilimo ir tūpimo tako (tokio pat ilgio kaip LaGuardia oro uostas), 5 000 pėdų kilimo ir tūpimo tako bei valdymo valdymo bokštas.

  • Mes siūlome patyrusių profesionalių instruktorių pilotų komandą. Mūsų vyriausiasis bandomasis instruktorius turi plačią, daugiau kaip 39 metų mokymo patirtį, įskaitant bendrąją, verslo ir aviacijos aviaciją. Jis baigė daugiau kaip 7000 pilotų, iš kurių 800 plaukioja komercinėms oro bendrovėms, visi turi nepriekaištingą įrašą.
  • Mūsų laivyną sudaro 15 vienviečių ir kelių variklių lėktuvų.

Be to, esame įsikūrę užimtuose šiaurės rytų koridoriuje, kuris priverčia mus labai susipažinti su įvairiomis oro erdvės formomis. Kas savaitę keleivių sraigtasparniai ir turbopropeliai traukia šimtus verslo. Pasimokyti studentus į įprastą kasdienį komercinį orlaivių srautą yra puiki patirtis. Nuo pat pradžių mūsų studentai yra mokomi profesionaliai dirbti oro eismo valdymo metu prieš taksometrą, taksi, kilimo, lipimo, kruizo, nusileidimo, artėjimo tūpti, tūpimo ir skrydžio praleidimo etapų metu. Kiekvieno skrydžio metu mūsų studentai plėtoja įpročius, reikalingus puikiems bendravimo įgūdžiams. Jie yra mokomi dirbti su "Ground Control", "Tower Control", "Approach Control", "Departure Control", "Clearance Delivering" ir užtikrinti, kad prieš ATLIKTINGĄ ATVIRĄ prieš kiekvieną kilimą ir kiekvieną nusileidimą būtų užtikrinta dabartinė informacija apie oro sąlygas.

Tai yra labai vertinga patirtis ir būtina kiekvienam profesionalam pilotui.

Portretas jauno piloto vienodo posing su laiminga toothy šypsena su orlaivio ant fono. Saulėtą nuotrauką su apšvietimu

Patogumas

Geriausias oro uostas dėl patogios vietos, patogumų, prietaisų požiūrių ir oro uosto eismo laukimo.

Reputacija

Mes sukūrėme žvaigždžių reputaciją, kad užtikrintume aukščiausią orlaivių kokybę ir klientų aptarnavimą.

Išskirtinė tarnyba

"Legacy Aviation" siūlo visą paslaugų spektrą, kad jūsų orlaiviai būtų remiami pagal aukščiausius pramonės šakos standartus.

Pagrindiniai patiekalai

  1. Privatus bandomasis kursas
  2. Instrumentų įvertinimo kursai
  3. Komercinis bandomasis kursas
  4. Multi-Engine reitingų kursai
  5. Sertifikuotas skrydžio instruktoriaus kursas
  6. Aviacijos transporto bandomasis kursas

Tarptautiniai studentai:

http://flylegacyaviation.com/flight-school/international-students/

Panoraminis Filadelfijos panoraminis vaizdas ir Schuylkill upė, PA, JAV.

Vietos

Filadelfijoje

Address
9800 Ashton Road
19114 Filadelfijoje, Pensilvanija, Jungtinės Amerikos Valstijos