Lake Tahoe Community College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kalnai, gilus mėlynas vanduo ir puikus grožis - Tahoe ežeras.

Lake Tahoe Community College , įsikūręs South Lake Tahoe širdyje, yra 6,229 pėdų aukštyje virš jūros lygio, yra aukščiausiai bet kokioje Šiaurės Kalifornijos kolegijoje.

Atidaryta 1975 m. Kas ketvirtį per duris eina apie 3000 studentų. Be klasių ir laboratorijų, 164 akrų miškingose ​​vietovėse taip pat yra 192 vietų juodosios dėžės teatras, pasaulinio lygio futbolo laukas, ekstensyvi meno laboratorija, vaikų plėtros centras ir dar daugiau. 2002 m. Buvo atidaryta 26 000 kvadratinių pėdų gimnazija su šokių studija ir fitneso mokymo centru, taip pat Studentų centru, kuriame yra kavinė ir komercinė virtuvė kulinarijos meno programai. 2006 m. Kolegija atidarė naują 27 000 kvadratinės pėdos biblioteka ir gretimų meno galerija.

Kalifornijos universitetas, Kalifornijos valstijos universitetai ir kitos akredituotos kolegijos ir universitetai suteikia visišką kreditą už lygiaverčius ir perkeliamus kursus, tinkamai užpildytus Lake Tahoe Community College . Kolegija taip pat yra patvirtinta veteranų naudai.

Kolegijos kalendorius grindžiamas ketvirčio sistema, kiekvieną ketvirtį - 12 savaičių. Po trijų ketvirčių vyksta šešių savaičių vasaros sesija. Dėl datų ir terminų patikrinkite akademinį kalendorių.

Su 31 asociacijos laipsnio galimybėmis ir 28 karjeros ir techninių pažymėjimų pasirinkimu studentai gali siekti įvairių interesų, tokių kaip mūsų ežero Taho baseino priešgaisrinės akademijos programa ir pasiūlymų, susijusių su sveikatos priežiūra, verslo administravimu, komercine muzika, baudžiamąja teisena, skaitmenine terpe, ir dykumos ugdymas. Perkėlimo laipsnių pasiruoškite studentams įvažiuoti į Kalifornijos valstijos universitetų kampusus.

Lauko pramogas galima rasti visus metus South Lake Tahoe mieste, kuriame gyvena apie 21 000 gyventojų. Studentai yra per kelias minutes nuo trijų slidinėjimo kurortų. Iš viso yra 14 kurortų, esančių aplink Tahoe ežerą. Vasarą atplaukia vandens sportas, žvejyba, žygiai pėsčiomis, kempingas ir didelis kalnų dviračių takų tinklas. Kiekvienais metais saulė vidutiniškai sveria 75 proc. Arba 274 dienas, todėl studentams suteikiama daug galimybių išeiti ir ištirti Sierra Nevada kalnus.

Vietos

Pietų Tahoe ežeras

Address
1 College Drive
96150 Pietų Tahoe ežeras, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos