Kalamazoo Valley Community College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kalamazu, Mičigane - Teksaso miestelio miestelyje, Groveso miestelyje, Arcadia Commons universitete ir "Bronson Healthy Living Campus" - Kalamazoo Valley Community College yra keturi miesteliai. Jis siūlo 25 laipsnių studijas. Visiškai akredituotas institutas Kalamazoo slėnis siūlo dienos ir vakaro, internetines ir savaitgalio pamokas. Kalamazoo slėnis glaudžiai bendradarbiauja su ketverių metų įstaigomis, siekdamas užtikrinti studentų kreditų perdavimą tiems, kurie nori siekti bakalauro laipsnio, kai tikslai bus baigti Slėnyje. Naudodamiesi daugiau nei 70 skirtingų perdavimo programų, tokiose srityse kaip inžinerija, verslas, informatika ir slauga, studentai turi galimybę uždirbti kreditus, kurie gali būti perduodami ketverių metų koledžui ar universitetui Kalamazu slėnyje. maždaug keturių metų koledžo ar universiteto lankymo išlaidos. 5 reasons Studentai gali prisijungti daugiau nei 20 skirtingų klubų ir organizacijų arba dalyvauti vienoje iš penkių tarpmiestinių sporto komandų, įskaitant vyrų ir moterų krepšinį, moterų tinklinį, beisbolą ir futbolo žaidimą.

KAS YRA BENDRIJOS KOLEGIJA?

Bendrijos kolegijų dviejų metų mokyklos, suteikti prieinamą aukštesnįjį išsilavinimą kaip Pathway į ketverių metų laipsnį. Amerikos Amerikos kolegijų asociacijos duomenimis, 1167 bendruomenių koledžai Jungtinėse Amerikos Valstijose užregistruoja daugiau nei 12,4 milijono studentų ir tarnauja beveik pusę visų studentų Jungtinėse Amerikos Valstijose. Bendrijos kolegijos siūlo skirtingą mokymosi aplinką ir yra pripažinta mažesnių klasių dydžiais, labiau individualizuotu dėmesiu ir palaikoma atmosfera.

GYVENIMAS

Kalamazoo Valley Community College yra priemiestinė mokykla, todėl ji nesuteikia Kalamazoo Valley Community College būsto. Tačiau, būdama trijų aukštojo mokslo įstaigų namuose, "Kalamazoo" yra kolegijos miestas ir siūlo daugybę įperkamų apstatytų ir neapstatytų apartamentų su patogumais, įskaitant baseinus, tinklinio aikštynus ir treniruoklių centrus. Daugelyje apartamentų kompleksų siūlomos pervežimo paslaugos į Kalamazoo Valley Community College arba kelios minutės pėsčiomis nuo miesto metro tranzitinės autobusų linijos.

KALAMAZOO, MICHIGAN

Miesto pietvakariuose Mičigano valstijoje Kalamazu yra apie dvi valandas nuo Čikagos ir Detroito. "Kalamazoo" turi beveik 75 000 gyventojų, turinčių didelį miestų mąstymą ir mažų miestų savybes. "Kalamazoo" yra vos keli žingsniai nuo spragų paplūdimių ir vingiuotų gamtos takų - gyvas ir progresyvus miesto centras, kuriame yra kokybiškos valgomosios, naktiniai klubai, mikroburių parduotuvės, parduotuvės, pramogos ir Kalamazuos menų institutas. Kalamazoo išgyvena visus keturis sezonus. Fall rodo, kad jo atėjimas yra vėsioje temperatūroje ir lėtas lapų pasukimas į energingą tamsiai raudoną, oranžinį ir auksinį atspalvį. Žiema atneša šaltą orą, vidutinė 26 laipsnių temperatūra ir didelis sniego pylimas Mičigano pietvakariuose, leidžiantis lauko entuziastams puikus kraštovaizdis slidinėti, važiuoti keltuvu ir sniego slidėmis. Sniegas tirpsta ir Kalamazooans atsiklaupia nuo žiemos ir su malonumu laukia pavasario, šiltesnio oro, sultingų peizažų ir saulėje užpildytų dienų. Pavasarį valanda vasarą, kai vidutinė vasaros aukšta temperatūra pasiekia mažiausią 80-ą, suteikdama puikią galimybę mėgautis netoliese esančiu Mičigano ežeru, ilgiausiai giliavandenės šalies pakrantės dalies dalimi ir vienu iš daugiau nei 11 000 šalies vidaus ežerų. Kalamazoo

Vietos

Kalamazoo

Kalamazoo Valley Community College

Address
6767 West O Ave
Kalamazoo, Mičiganas, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 269-488-4400