Irvine Valley College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Ervinas slėnis koledžas (IVC) jungia nedidelis-aukštasis aplinkos su daugiau nei 60 akrų šiuolaikinių įrenginių ir įrangos; atsidavęs personalas; ir puikus fakultetas, kuris sujungia žinias ir patirtį su nuoširdžia įsipareigojimą mokytis. IVC siūlo dieninėse ir vakarinėse klasėse, miesteliu ar internetu. Po jos sukūrimo, kaip palydovinė Campus 1979, IVc tapo nepriklausoma institucija 1985 metais, o jos perdavimo tarifus ir miesteliu bendruomenės klestėti. Jo fakultetas apima autorių, Fulbright mokslininkai, mokslininkai, profesionalūs muzikantai ir verslininkų, kurie yra prieinami ir studentas orientuotas.

Institucinis efektyvumas partnerystės iniciatyvą (IEPI)

Instituciniai efektyvumas partnerystės iniciatyvą (IEPI) yra bendrų pastangų padėti tobulinti institucinę veiksmingumą Kalifornijos Bendrijos kolegijose. IEPI paprašė visas Kalifornijos bendruomenės koledžus turėti pokalbį apie keletą rodiklių, atspindinčių įvairius Koledžo veiklai. IVC institucinė efektyvumas komitetas peržiūrėjo šiuos rodiklius ir nustatė tikslus ateinantiems metams. Šie tikslai bus stebima ir aptariama pagal institucinius veiksmingumo komiteto ir bet kokius pakeitimus bus pranešta kolegijos bendruomenei. IVC tikisi išplėsti savo dalyvavimą su IEPI ateinančiais metais ir toliau naudoti duomenis vairuoti gerinti mokinių sėkmės ir institucinės efektyvumą.

Vizija

Ervinas slėnis College yra Premier švietimo įstaiga, kuri suteikia studentams kelius į sėkmę per išskirtines paslaugas ir dinaminių partnerystes.

Misija

Ervinas slėnis College siūlo aiškius ir vadovaujasi kelius į perdavimas, sertifikatus, Associate laipsnį, užimtumo ir tolesnio išsilavinimo prie įvairiapusės ir dinamiškos vietos ir pasaulio bendruomenei. Mes palaikome studentas prieigos, sėkmės, bei teisingumą. IVC skatina ekonominį ir darbo jėgos plėtrą per strateginę partnerystę su verslo, valdžios ir švietimo tinklus.

Tarptautinė studentų centras

IVC yra išsamus Community College beveik 15.000 studentų, įskaitant daugiau nei 860 tarptautinių studentų. Įkurta 1979 metais, kolegijoje yra tarp bendruomenės kolegijų tautos vadovas. Žinomas dėl savo išskirtinės dėstytojų ir mokymo programos, IVc rengia studentus perkelti į universitetus visoje JAV. IVC siūlo daugiau nei 80 Associate laipsnį ir per 60 karjeros ir techninių sertifikato programos.

IVC mano, kad tarptautiniai studentai pridėti prie kultūrų įvairovės ir ugdymo patirtį visiems studentams. Mes sveikiname tarptautinių studentų mūsų universitete ir suteikti tvirtą paramą paslaugas iš mūsų profesionaliai dirba Tarptautinėje studentų programoje. Kviečiame peržiūrėti informaciją apie šių puslapių daugiau sužinoti apie studijų programų ir tarnybų prie IVC.

Vietos

Irvinas

Address
5500 Irvine Center Drive,
92618 Irvinas, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos