International Programs at Tufts University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie „Tufts“

„Tufts“ yra Amerikos aukštojo mokslo lyderė, išsiskirianti savo sėkme kaip vidutinio dydžio universitetas, pasižymintis tyrimais ir suteikiantis studentams asmeninės patirties. Mūsų unikalus tyrimų ir laisvųjų menų derinys pritraukia studentus, dėstytojus ir darbuotojus, kurie klesti iš mūsų smalsumo, kūrybingumo ir įsitraukimo į aplinką.

Misija

Tufts yra moksleivių centre įsteigtas tyrimų centras, skirtas žinių kūrimui ir pritaikymui. Mes esame pasiryžę suteikti studentams ir fakultetui permainingą patirtį įtraukioje ir bendradarbiavimo aplinkoje, kurioje kūrybingi mokslininkai kuria drąsias idėjas, sprendžiant sudėtingus iššūkius ir išskiriant save kaip aktyvius pasaulio piliečius.

Vizija

Būti novatorišku kūrybinių mokslininkų universitetu visose daugybės mokyklų, turinčių didelę įtaką vieni kitiems ir pasauliui.

Apie tarptautines programas ir partnerystę

Mes siūlome novatoriškiausias, dinamiškiausias programas, prieinamas šiandien. Manome, kad geriausias būdas išmokti kalbą ar kultūrą yra tuo gyventi. Be turtingo ekskursijų grafiko, kuris supažindina studentus su Bostonu, stiprią gyvenamojo gyvenimo programą ir plačias kultūrinių mainų galimybes, „Tufts“ siūlo neprilygstamą fakultetą.

Fakultetas

Visi mūsų fakulteto nariai yra profesionalūs anglų kalbos instruktoriai, turintys didelę patirtį mokant anglų kalbą kaip antrąją kalbą. Mūsų anglų kalbos pamokas moko atsidavę instruktoriai, kurie pasitelkia savo vaizduotę ir patirtį, kad padidintų kiekvieno studento mokymosi galimybes. „Tufts“ anglų kalbos programos yra novatoriškos tuo, kaip derina klasės medžiagą su realaus gyvenimo patirtimi.

Užklasinė programa

Klasės laiką papildo daugybė realaus pasaulio veiklų, padedančių mokytis kalbos, kai ją moki. Jūs kalbėsite ir vartosite kalbą kiekvieną dieną, o tai yra natūralus būdas pagerinti jūsų sugebėjimus ir pasitikėjimą savimi. Nuo įdomių užsiėmimų iki įdomių išvykų ir vakarinių diskusijų apie Amerikos gyvenimą ir papročius, mes padedame jums išmokti Amerikos kalbą ir kultūrą.

Vietos

Medfordas

Address
200 Boston Ave
Medford, MA 02155

02155 Medfordas, Masačusetsas, Jungtinės Amerikos Valstijos