Oficialus aprašymas

"Tufts" yra amerikietiškojo aukštojo mokslo lyderis, būdingas sėkmei kaip vidutinio dydžio universitetas, kuris puikiai vertina mokslinius tyrimus ir suteikia studentams asmeninę patirtį. Mūsų unikalus mokslinių tyrimų ir laisvųjų menų derinys pritraukia studentus, dėstytojus ir darbuotojus, kurie klesti mūsų smalsumo, kūrybiškumo ir dalyvavimo aplinkoje.

Misija

Tufts yra moksleivių centre įsteigtas tyrimų centras, skirtas žinių kūrimui ir pritaikymui. Mes esame pasiryžę suteikti studentams ir fakultetui permainingą patirtį įtraukioje ir bendradarbiavimo aplinkoje, kurioje kūrybingi mokslininkai kuria drąsias idėjas, sprendžiant sudėtingus iššūkius ir išskiriant save kaip aktyvius pasaulio piliečius.

Vizija

Būti novatorišku kūrybinių mokslininkų universitetu visose daugybės mokyklų, turinčių didelę įtaką vieni kitiems ir pasauliui.

Tarptautinės programos ir partnerystės

Siūlome pažangiausias, dinamiškas programas, kurias galima įsigyti šiandien. Mes tikime, kad geriausias būdas mokytis kalbos ar kultūros yra tai, kaip jį išgyventi. Be turtingo ekskursijų, kuriose pristatomi studentai į Bostoną, stiprios gyvenimo programos ir turtingos kultūrinės mainų galimybės, "Tufts" siūlo neprilygstamą fakultetą. Visi mūsų fakulteto nariai yra profesionalūs anglų kalbos dėstytojai, turintys didelę patirtį anglų kalbos kaip antrosios kalbos. Mūsų anglų kalbos klases moko specialūs dėstytojai, kurie naudoja savo vaizduotę ir patirtį, kad maksimaliai padidintų kiekvieno mokinio mokymosi potencialą. "Tufts" anglų kalbos programos yra naujoviškos, nes jos derina klasių medžiagą su realiu gyvenimu. Klasės laiką papildo daugybė realaus pasaulio veiklų, padedančių jums gyventi kalbą, kai mokosi. Jūs kalbėsite ir naudosite kiekvieną dieną kalbą, kuri yra natūralus būdas pagerinti jūsų sugebėjimą ir pasitikėjimą. Nuo patrauklių pamokų iki patrauklių ekskursijų ir vakarinių diskusijų apie amerikietišką gyvenimą ir papročius mes padėsime jums išmokti Amerikos kalbą ir kultūrą.

Daugiau apie "Tufts International" programas galite sužinoti čia.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vasaros kursai

International Programs at Tufts University

Mes didžiuojamės, siūlome programas, kuriose siūloma griežta akademinė mokymo programa ir tikras kultūrinis mainus. Jūsų laiką klasėje papildys realiame pasaulyje veikian ... [+]

Mes didžiuojamės, siūlome programas, kuriose siūloma griežta akademinė mokymo programa ir tikras kultūrinis mainus. Jūsų laiką klasėje papildys realiame pasaulyje veikianti veikla aplink Bostoną ir Naująją Angliją, kuri padės jums gyventi kalbą, kai ją sužinosite. Kiekvieną dieną pamatysite savo sugebėjimus ir pasitikėjimą.

Mūsų klasės dėstytojai yra profesionalūs anglų kalbos dėstytojai, turintys didelę patirtį anglų kalbos kaip antrosios kalbos. Mūsų instruktoriai yra skirti maksimaliai padidinti savo mokymosi potencialą mokykloje ir už jos ribų.

Šiuolaikinė anglų kalba vidurinės mokyklos programa

3 savaičių programa vidurinės mokyklos mokiniams... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Medford
Liepa 2020
Anglų
Dieninės
3 - 6 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International Programs at Tufts University

Mūsų tarptautinė programa "STEM Scholars" parengs jums aukštojo mokslo inžinerijos programas, teikiant kryptingą akademinių kalbų ir mokslinių tyrimų raštu rengimą. Per š ... [+]

Mūsų tarptautinė programa "STEM Scholars" parengs jums aukštojo mokslo inžinerijos programas, teikiant kryptingą akademinių kalbų ir mokslinių tyrimų raštu rengimą. Per šešių savaičių programą jūs sukursite įgūdžius, kurie leis tobulėti mokyklose ir darbo vietose. Jūs taip pat uždirbsite kreditų valandas specialiuoju kursu, kurį dėsto fakultetas iš Tuftso inžinerijos mokyklos.

Reikalavimai programai

Norėdami kreiptis dėl šios programos turite turėti:

Užbaigtas bakalauro laipsnisKetinimas siekti su STEM susijusių studijų universitete ar koledžeMažiausias TOEFL balas 71 (internetas), 197 (kompiuteris) arba 530 (popierius)

Atkreipkite dėmesį, kad pirmenybė bus teikiama atvykstantiems Tufts MS studentams.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Medford
Liepa 2020
Anglų
Dieninės
6 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International Programs at Tufts University

Mūsų tarptautinių mokslininkų institutas jus pasirengs baigti mokyklos programas, teikdamas kryptingą raštu ir bendravimo įgūdžių mokymą. Mūsų seminarų užduotys labai pan ... [+]

Mūsų tarptautinių mokslininkų institutas jus pasirengs baigti mokyklos programas, teikdamas kryptingą raštu ir bendravimo įgūdžių mokymą. Mūsų seminarų užduotys labai panašios į JAV absolventų programų klasių patirtį. Per šešių savaičių programą sukursite įgūdžius ir pasitikėjimą, reikalingą norint sėkmingai įgyti aukštąją mokyklą, ieškodami Didžiojo Bostono srities.

Reikalavimai programai

Norėdami kreiptis dėl šios programos turite turėti:

Užbaigtas bakalauro laipsnisKetinimas tęsti studijas universitete ar kolegijojeMažiausias TOEFL balas 71 (internetas), 197 (kompiuteris) arba 530 (popierius)Programos studijų programa

Jūsų programa susideda iš dviejų pagrindinių pamokų ir pietų užsiėmimų bei ekskursijų. Kviečiame dalyvauti "Discover America" ​​kelionėse trečiadienio popietėmis, kurios tyrinėja didesnę Bostono sritį. Klasės atitinka darbo dienomis nuo 9 iki 12.30 val. Klasės turi vidutiniškai 10 studentų ir praeina 1 valanda ir 45 minutės.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Medford
Liepa 2020
Anglų
Dieninės
6 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Location address
200 Boston Ave
Medford, MA 02155

Medford, Massachusetts, 02155 US
Social Media