International Programs at Tufts University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kuokšteliai yra Amerikos aukštojo mokslo lyderis, savitas savo sėkmės kaip saikingai rūšiuojama universitete, kad pasižymi mokslinių tyrimų ir suteikiant studentams su asmenine patirtimi. Mūsų unikali mokslinių tyrimų ir laisvųjų menų pritraukia studentų, dėstytojų ir darbuotojų, kurie klesti mūsų aplinkoje smalsumas, kūrybiškumas ir įsipareigojimų.

Misija

Kuokšteliai yra į studentą orientuotą mokslinių tyrimų universitetų skirta kuriant ir taikant žinias. Mes esame įsipareigoję teikti transformacijos patirtimi dėl studentų ir dėstytojų, įtraukiant ir bendradarbiavimo aplinką, kurioje kūrybingi mokslininkai generuoti drąsias idėjas, naujoves sudėtingų iššūkių akivaizdoje ir atskirti save kaip aktyvių piliečių pasaulyje.

Vizija

Būti novatoriška universiteto kūrybinių mokslininkų visoje įvairių mokyklų, kurie turi didelę įtaką vienas kitam ir pasaulyje.

Tarptautinių programų ir partnerystė

Siūlome novatoriškiausių, dinaminius programas šiandien. Mes tikime, kad geriausias būdas išmokti kalbą ar kultūrą yra juo gyventi.

Be to, į turtingą grafiką ekskursijų kad supažindinti studentus su Bostonas, tvirtą gyvenamasis gyvenimo programą ir daug galimybių kultūrinių mainų, Tufts siūlo puikiausią fakultetą. Visi mūsų fakulteto nariai yra profesionalūs anglų instruktoriai, turintys didelę patirtį anglų kalbos kaip antrosios kalbos.

Mūsų anglų klases mokė dedikuoti instruktorių, kurie naudoja savo vaizduotę ir patirtį, siekiant padidinti kiekvieno studento mokymosi potencialą. Į kuokštais anglų kalbos programos yra novatoriškas, kaip jie sujungti klasėje medžiagą su realaus gyvenimo patirtį. Klasė laikas papildyta realaus pasaulio veiklą, kuri padės jums gyventi kalbą, kaip jūs išmoksite ją priimančiosios.

Jūs kalbėti ir vartoti kalbą kiekvieną dieną, kuris yra natūralus būdas pagerinti jūsų sugebėjimą ir pasitikėjimą. Nuo užsiima klases įdomių išvykas ir vakare diskusijos apie Amerikos gyvenimą ir papročius, mes padėsime jums išmokti kalbą ir kultūrą, kuri yra Amerika.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Summer courses » Peržiūrėti kursus »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Individualizuotų Programų

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės August 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Medford

Kuokšteliai anglų kalbos ir tarptautinėse programose galite sukurti individualius arba pasirinktinius programas, kurios suteikia lankstumo nepriklausomų studentų ir profesinių grupių remiamų universitetų, švietimo įstaigų ar agentūrų. Mes glaudžiai konsultuojantis su savo švietimo institucijoje ar įstaigoje parengti mokymo programą ir veiklos programas, kad atitiktų jūsų grupės kalbos poreikius ypatingos svarbos srityse. [+]

Tarptautinė programa specializuojasi nestandartinių projektavimas profesinio tobulėjimo, švietimo ir mokymo programas, skirtas klientams visame pasaulyje. Visos mūsų programos yra lanksti ir gali būti pristatomos įvairiais formatais. Mes glaudžiai konsultuojantis su savo švietimo institucijoje ar įstaigoje parengti mokymo programą ir veiklos programas, kad atitiktų jūsų grupės kalbos poreikius iš specialių interesų srityse, įskaitant skaičius:

mokytojų rengimas Pasirengimo neuniversitetinių studijų programų Programos profesionalams Žiemos programa personalo birža fakultetas Pagalba

Per Tufts universiteto Tufts Tarptautinė programa ir partnerystės siūlo tarptautiniais partneriais sparčiai plečiasi masyvas švietimo galimybes. Darbas su mokyklų ir universitetų visame pasaulyje, Tufts IPP galime pristatyti platų esamų programų ir užsakymą suprojektuoti ne studijų programų tarptautinių organizacijų ir institucijų.... [-]


Vasaros kursai

Anglų šiandien

Su bendrabučiu Dieninės 3 - 6 savaites August 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Medford

Kuokšteliai fakultetas remtis mokinių unikalių indėlį į savo klases ir savo kūrybiškumą. Mokytojai yra ne klasės individualių susitikimų. Tokiu būdu, kiekvienas studentas gauna individualų dėmesį. [+]

Keturių ir šešių savaičių

Anglų Šiandien keturių ir šešių savaičių programos yra skirtos asmenims amžiaus 17 metų ir vyresniems, kurie nori klasių ir veiklos derinys gaukite jų vasarą Bostone.

Kuokšteliai fakultetas remtis mokinių unikalių indėlį į savo klases ir savo kūrybiškumą. Mokytojai yra ne klasės individualių susitikimų. Tokiu būdu, kiekvienas studentas gauna individualų dėmesį.

Vakaras konsultavimo sesijas vadovaujami Tufts anglų kalba ir tarptautinės programos darbuotojams teikti paramą jums užbaigti namų darbus ir atrasti naujus aspektus Amerikos kultūrą.

Kai stoti į anglų Šiandien programą, jūs turite prieigą prie visų šių parinkčių mokymosi:... [-]


Vasaros Institutas Tarptautinių Mokslininkų

Su bendrabučiu Dieninės 6 savaites August 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Medford

Jau daugiau nei 25 metų Tufts Vasaros institutas Tarptautinių mokslininkų išugdė mokinius rašyti amerikietiško stiliaus mokslinių straipsnių ir efektyviai bendrauti aukštosios mokyklos aplinkoje. Per kruopščią analizę raštu struktūrą, disertacijos plėtros ir praplatintu žodyno bazę, studentai įgyja įgūdžius ir pasitikėjimą, reikalingą norint visapusiškai dalyvauti JAV aukštąsias mokyklas. [+]

Jau daugiau nei 25 metų Tufts Vasaros institutas Tarptautinių mokslininkų išugdė mokinius rašyti amerikietiško stiliaus mokslinių straipsnių ir efektyviai bendrauti aukštosios mokyklos aplinkoje. Per kruopščią analizę raštu struktūrą, disertacijos plėtros ir praplatintu žodyno bazę, studentai įgyja įgūdžius ir pasitikėjimą, reikalingą norint visapusiškai dalyvauti JAV aukštąsias mokyklas. Užsiėmimai vyksta seminare aplinką, kuri yra labai panaši į JAV aukštosios mokyklos patirtį. Kai reikia, programa Viešbučio darbuotojai gali teikti vakarą konsultavimo sesijas papildyti šį intensyvų akademinę programą.

Jei ketinate siekti tolesnių studijų kolegijoje ar universitete, ir turėti TOEFL rezultatas minimalus 71 Internetinį (iBT) / 197 kompiuterinis / 530 popieriuje, mes sveikiname savo prašymą prisijungti prie šios pasirinkite grupę mokslininkų.... [-]


Kontaktai
Vietos adresas
Tufts University
419 Boston Ave

Medford, Masačusetsas, MA, 02155 US
Socialiniai tinklai