International Language Institute (ILI)

Įvadas

Oficialus aprašymas

Tarptautinis kalbos institutas (GPS) buvo įkurta 1970 metais, kai jis pradėjo savo veiklą su keturiais Anglų, kaip antrosios kalbos (ESL) mokytojai ir apie 15 studentų. Per pastaruosius 45 metų, mūsų įmonė matė stabilų augimą ir sukūrė tvirtą reputaciją visame pasaulyje ir lokaliai kokybės kalbų mokymą bei akademinio paruošimo ne didesne verte. Šiandien mes turime šimtus naujų studentų kiekvienais metais ir šių dviejų vietų:

Tarptautinis kalbos institutas Vašingtone Tarptautinis kalbos institutas Gaithersburg, MD

Tarptautinis kalbos institutas suteikė kokybės kalbų mokymas tūkstančių studentų iš viso pasaulio. Visos mūsų programos yra akredituotos ACCET, akreditavimo tarybos tęstinio švietimo ir mokymo. GPS yra licencijuota DC Švietimo ia Komisijai ir yra AAIEP (American Association of Intensyvus anglų kalbos programas) narys, TESOL (anglų kalbos mokytojų kalbančių kitomis kalbomis), WATESOL (Vašingtonas Plotas anglų kalbos mokytojams kalbančių kitomis kalbomis), NAFSA asociacija (International pedagogams) ir ACTFL (Amerikos Taryba apie užsienio kalbų mokymą.)

Mūsų misija

Mūsų misija yra teikti aukštos kokybės kalbų mokymą ir akademinį pasirengimą, tuo didesne verte, siekiant patenkinti individualius tikslus tiems, kurie nori mokytis akademinių, profesinių ar asmeninių priežasčių.

Vietos

Vašingtonas

Address
1717 Rhode Island Ave NW
Suite 100
Washington, DC 20036
Phone: +1-202-362-2505
Email: ili@ilidc.com

Vašingtonas, Kolumbijos apygarda, Jungtinės Amerikos Valstijos

Gaithersburg

Address
26 North Summit Ave
Gaithersburg, MD 20877
Phone: +1-301-527-0600
Email: ili@ilimd.com

Gaithersburg, Merilandas, Jungtinės Amerikos Valstijos