Read the Official Description

Apie mokyklą

IH San Diegas yra ideali vieta minučių nuo viešojo transporto mados slėnio plotas San Diegas, saugioje, draugiškoje kaimynystėje, kuri siūlo studentams atlikti daug Valgomojo, apsipirkti ir pramogas.

San Diego gražūs paplūdimiai, ištisus metus šilta klimatas ir energingas meno scena, kad jis vienas iš Amerikos geriausių miestų turistams bei nuostabi aplinka tarptautinių studentų.

Kabinetai ir Patogumai

IH San Diegas miesteliu yra vidutinio dydžio modernus įrenginys su dideliais ryškiais klasėse ir pirmųjų norma studentų patogumais. Mažos klasės dydžių ir įvairus tautybių studentams siūlo intymus mokymosi atmosferą nedaug didesnėms įstaigoms negali prilygti.

Anglų kalbos kursai

IH, San Diego siūlo bendrąsias anglų kalbos kursus Intensyvi anglų kalbos mokymosi programą ir labai populiarus vasarą, ir žiemą Junior programas 13 -17 metų amžiaus jaunų besimokančiųjų. Visi anglų kalbos kursai yra mokomi patyrusių, kvalifikuotų instruktorių, skirtų savo studentų akademinių rezultatų.

Intensyvus anglų kalbos programa (IEP):

IEP yra skirta studentams, kurie nori tęsti studijas JAV universitetuose ar kolegijose. Jis taip pat yra puikus pasirinkimas studentams, kurie bus laikyti egzaminus, pavyzdžiui, IELTS, Cambridge arba TOEFL.

Bendra Anglų Programa:

Ši programa yra skirta studentams, kurie nori pagerinti savo kalbinius įgūdžius ir tiems, kurie nori pasiruošti IEP kursus.

Junior programos:

Unikalūs, švietimo ir linksmos programos, skirtos jaunų besimokančiųjų ir mokė pedagogai, turintys patirties su vaikais ir jaunimu.

Programs taught in:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

International House San Diego

Nuo 1998 International House, Vancouver, Whistler ir neseniai IH San Diegas, pasiūlė unikalų, švietimo ir įdomus programas jauniems besimokantiesiems. Mes garantuojame, ... [+]

Nuo 1998 International House, Vancouver, Whistler ir neseniai IH San Diegas, pasiūlė unikalų, švietimo ir įdomus programas jauniems besimokantiesiems. Mes garantuojame, kad mūsų klasėse kokybę su mokytojais, kurie kvalifikuoti tiek kalbos mokymas ir darbo su vaikais ir jaunimu. Mes dirbame aštuonias skirtingas programas jaunų besimokančiųjų ištisus metus leidžia mums teikti geriausius variantus, kad tilptų dauguma bet reikia. 


San Diegas Programos

IH San Diegas Žiemos Jaunesnysis programa IH San Diegas Homestay Jaunesnysis programa (IHSD) IH San Diegas Gyvenamasis Jaunesnysis programa (SDSU)

Vankuverio programos

IH Vankuveris žiemos Jaunesnysis programa IH Vankuveris Vaikų Nuotykių programa (SJHS) IH Vankuveris Homestay Jaunesnysis programa (SJHS) IH Vankuveris Gyvenamasis Jaunesnysis programa (BMS) ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos San Diego
January 2020
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International House San Diego

Naudojant Komunikabilus, studentą orientuoto požiūrio IH San Diegas teikia savo studentams stimuliuojančią auditorijoje. Bendra Anglų kalbos užsiėmimai dėmesys sutelkiama ... [+]

Naudojant Komunikabilus, studentą orientuoto požiūrio IH San Diegas teikia savo studentams stimuliuojančią auditorijoje. Bendra Anglų kalbos užsiėmimai dėmesys sutelkiamas į kalbėjimo įgūdžius, klausymo, skaitymo ir rašymo su tarimo, gramatikos bei leksikos komponentų. Bendras dėmesys skiriamas pasitikėjimo ir pagerinti sklandumą.

Maksimalus studentų skaičius klasėje: 15 Siūloma ištisus metus Minimalus amžius suaugusiems skirtų programų: 16

• Pusiau Intensyvūs 15 pamokos / laikrodis valandų per savaitę

Pusiau Intensyvi programa leidžia studentams imtis pagrindinių klasių ryte. Laikotarpiai B, C ir D • Intensyvūs 20 pamokos / laikrodis valandų per savaitę Intensyvios programos yra populiariausia programa ne IH San Diegas, nes ji leidžia studentams imtis tiek pagrindinių ir bendravimo įgūdžių užsiėmimai ryte. Laikotarpiai A, B, C & D • Intensyvūs plius 30 pamokos / laikrodis valandų per savaitę... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos San Diego
September 2019
Dieninės
Ištęstinės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Location address
123 Camino de la Reina, Suite 200 West
San Diego, California, 92108 US
Social Media