International Education Center At Diablo Valley College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kodėl verta rinktis IEC @ DVC?

Tarptautinė švietimo centras Tuo Diablo Valley koledžas rengia jums Diablo Valley koledžas

Tarptautinė švietimo centras ne DVC yra įrodyta programa su aukštos kvalifikacijos, profesinių mokytojų, kurie teikia tik tai, ko jums reikia, kad pavyks, įskaitant:

Intensyvus anglų ir akademinis paruošimas, su 8 savaičių sesijų ne TOEFL reikalavimas registruotis ne DVC tiems, kurie baigti Išplėstinė B anglų programą ne TOEFL reikalavimas registruotis ne DVC tiems, kurie baigti universitetines tiltas programas įvairių planuojamų kultūros ir socialinės veiklos būsto koordinatorius, kuris apsilanko ir apklausia visus Homestay šeimos siekiant užtikrinti kokybę, ir padeda studentams buto ir kitų gyvenamųjų parinkčių labai motyvuoti studentai: 95% toliau į universitetinio lygio Diablo Valley koledžas yra numeris vienas tiektuvas institucija, Kalifornijos universiteto Berklyje tiek vidaus, tiek užsienio studentams.

Diablo Valley koledžas (DVC)

Įkurta 1949 metais, "Diablo Valley koledžas Pleasant Hill, Kalifornija yra viešojo Community College, kad sėdi kalno Diablo šešėlyje, netoli Berkeley ir San Franciske. Tai užtikrina saugų, draugišką aplinką, palankią studijų. Dalis DVC misija yra suteikti visiems bendruomenės nariams prieigą prie aukštojo mokslo ir prieinamą keliu į universitetinį išsilavinimą. Teikti pirmuosius dvejus metus JAV bakalauro laipsnį, DVC yra vienas iš sėkmingiausių universiteto perdavimo programų Kalifornijoje.

Keturi puikūs priežasčių studijuoti Diablo Valley koledžas (DVC)

  1. Puikus Akademikai:

2 metai ne DVC + 2 metų universitete = bakalauro kvalifikacinį laipsnį. Po studijų dvejus metus DVC, studentai turi daug galimybių pereiti į universitetą baigia savo bakalauro laipsnį tik du ir daugiau metų.

DVC perveda daugiau studentų į UC Berkeley nei jokiai kitai institucijai JAV. DVC turi perdavimas Priėmimas garantijos (TAG), garantuojančias tarptautinėms studentams įėjimas į UC Davis UC Irvine, UC Merced, UC Santa Barbara ir UC Santa Cruz. Be to, DVC turi perdavimo susitarimus su visomis 23 Kalifornijos valstijos universitetų, kurie yra San Francisco State University, San Jose valstybinis universitetas ir San Diego valstijos universitetas.

  1. Puikus Vertė:

    Pradedant savo bakalauro laipsnį DVC gali jums sutaupyti tūkstančius dolerių, palyginti su pradedant ketverių metų universitete.

    Mokestis už DVC už dieninių tarptautinės studentų yra maždaug $ 6000 per mokslo metus, kuri yra vienas mažiausių mokesčių už mokslą JAV.

  2. Puikus Studentų Paslaugos:

    DVC anketa užsienio studentams Priėmimo ir paslaugos Biuro (TAS) suteikia parama studentams, siekiant užtikrinti jūsų viešnagė DVC yra sėkmingas, taip pat malonus. ISAS darbuotojai siūlo asmeninį dėmesį kiekvienam mokiniui per priėmimo konsultavimo, akademinės orientacijos, žinoma, registracijos, imigracijos, būsto, sveikatos draudimo ir Užimtumo konsultuoja. DVC anketa Anglų kalbos centras, Tarptautinis švietimo centras (IEC) siūlo intensyvių akademinių anglų kalbos programas, kad galėtų pasiruošti universitetinių studijų. Studentai IEC yra padėti perkelti į DVC, todėl procesas paprastas ir laiką efektyvi.

  3. Puikus Vieta:

DVC yra įsikūręs Pleasant Hill mieste San Francisco Bay Area į Kalifornijos valstija.

Pleasant Hill, San Francisko priemiestyje, yra 34.000 žmonių miestas su kiekvienais metais stiprus jausmas bendruomenės ir mažas miestelis žavesio pritraukti lankytojų. Pleasant Hill švelnus klimatas su beveik 300 saulėtų dienų per metus. Pleasant Hill yra tik 38 minučių tiesioginis traukinys į San Francisko centre. San Franciskas yra laikoma viena iš gražiausių pasaulio miestų gali pasigirti pasaulinio lygio muziejai, restoranai ir parduotuvės.

Savaitgaliais, esate ne daugiau nei kelias valandas nuo naudojasi didelis slidinėjimas Siera Nevados kalnuose, žygiai Yosemite National Park, vyno degustacijos garsaus Napa Valley ar naršymas Ramiajame vandenyne.

Programų, siūlomų:

Studentai gali rinktis iš daugiau nei 45 didžiųjų ir 40 pažymų programas. DVC siūlo susieti laipsnį menų, Koledžas mokslo, pažymėjimo pasiekimų ir perdavimo programas į ketverių metų universitetuose. Studentai pažymėjimus ar susieti laipsnių komplektuojančios yra tinkamos fakultatyvinio Praktinio mokymo, vienerių metų darbo naudą užsienio studentams.

Pradėti datas:

Rugpjūčio (rudens semestrą) arba sausis (pavasario semestras).

Paraiškų pateikimo terminai:

rudens semestre: Birželio 1 / pavasario semestrą: 1 lapkritis

Akreditacija:

DVC yra viešojo Community College ir yra akredituota pagal Bendrijos Kolegijos komisijos Vakarų mokyklų asociacija ir kolegijų (WASC) kaip subjektas, kuris suteikia kokybės aukštąjį išsilavinimą Amerikos, taip pat užsienio studentams.

Studentų skaičius:

Maždaug 20.000 dieninio ir neakivaizdinių studijų studentų skaičius tarptautiniams studentams: Daugiau nei 1500 studentų iš 68 šalių

Studentų veikla:

DVC turi daugiau nei 30 studentų klubai, atstovaujantys platų interesų iš teatro, šokio, muzikos, orkestrui, viešojo kalbėjimo, verslo mokiniui vyriausybės. Studentams, besidomintiems atletika, DVC suteikia 13 kolegialus lygio sporto vyrams ir moterims, pavyzdžiui, beisbolo, krepšinio, Amerikietiškas futbolas, tenisas, plaukimas ir vandens polo. Studentai taip pat skatinami stoti į įvairias fizinio lavinimo kursus, įskaitant šokių, plaukimo, boulingas, golfas, futbolas ir tinklinis tik pavadinimas kelias.

Korpusas:

Tarptautiniai studentai turi keletą variantų, gyvenančių patalpoms. Studentai gali rinktis gyventi šeimoje su amerikiečių šeimoje, privačiame bute pėsčiomis miesteliu, arba pasirūpinti savo būsto. Homestay Nakvynė valdo Diablo Valley Homestay ir daugiau informacijos apie tai, kaip taikyti gali būti jų interneto svetainėje: http://www.diablovalleyhomestay.com/ butas apgyvendinimo valdo Rexidence gyvenamųjų Paslaugos ir studentai gali kreiptis internetu per savo interneto svetainėje http: //www.rexidence.com Daugiau informacijos apie būstą galima rasti http://www.dvc.edu/international/resources/housing.htm

Sveikatos Draudimas:

Visi F-1 "VISA International" studentai privalo įsigyti sveikatos draudimą nuo DVC kiekvieną semestrą. Sveikatos draudimas yra įtraukta į mokslą sąnaudas ir turi būti sumokėta per pirmąsias dvi savaites nuo semestro.

DVC Priėmimo reikalavimai:

Kad būtų galima taikyti DVC, turite pasiekti iš JAV aukštosios mokyklos diplomą lygiaverčiai ir būti bent 16 metų amžiaus. Studentams, kurių gimtoji kalba yra ne anglų arba kurie nebuvo baigė anglų-vidutinio vidurinę mokyklą, taip pat turi pateikti įrodymą anglų kalbos. DVC priima užbaigti IEC Išplėstinė B lygio, TOEFL (500 PBT arba 61 IBT), ITEP 4, arba IELTS minimalus balas 5,5 priėmimo. Turi būti imtasi * PBT TOEFL testus viduje JAV

Tarptautinė švietimo centras ne Diablo Valley College (IEC)

Tarptautinė švietimo centras ne Diablo Valley College (IEC) atidarytas 2000 metais, ir nuo tada palankiai studentų iš daugiau nei 40 šalių. Tarptautinė Švietimo centras siūlo intensyvius anglų, akademinį pasirengimą ir sąlyginį priėmimą į Diablo Valley koledžas (DVC); numeris vienas pervedimas Community College, kad UC Berkeley! IEC siūlo 6 skirtingų lygių akademinės ESL ir turi 6 sesijas per metus, kad kiekvienas 8 savaičių trukmės. Be to, IEC komandos su DVC pasiūlyti 3 akademines programas tilto per metus.

Baigus aukščiausio lygio anglų, 95% IEC studentams tęsti mokslus Diablo Valley koledžas ir kitų kolegijų ir universitetų visoje JAV per perdavimo programą, studentai gali baigti pirmuosius dvejus metus bakalauro studijų, o paskui perkelti į skaičius Kalifornijos universitetas miesteliai, Kalifornijos valstijos universitetas miesteliai, privačios ar išparduotų valstybės universitetuose.

Keturi puikūs priežasčių mokytis anglų Tarptautinio švietimo centro (IEC)

Puikus Akademikai:

Klasės yra nedidelės, ne daugiau kaip 15 mokinių, siekiant užtikrinti žemą studentas mokytojų santykis, individualus Dėmesio, studentų sėkmė. Aukštos kvalifikacijos instruktoriai visi ūkyje magistro laipsnį Mokymo anglų, kaip antrosios kalbos (TESL) Lingvistika ar susijusioje srityje ir jau užsienyje mokė. Labai motyvuoti studentai: 95% IEC studentams toliau į DVC arba kitų universitetų.

Lengvas įlipimas:

Paprasta Priėmimo reikalavimai: IEC paraiškos, paraiškos mokestis, ir banko ataskaitoje. Nėra TOEFL reikia perkelti į DVC. Studentai, kurie baigę aukščiausio lygio akademinio ESL ne IEC tiesiogiai patekti į DVC neatsižvelgiant TOEFL. Keli pradžios datas ir programų per metus: 1) 8 savaitę intensyvius anglų programa 2) 6-7 savaitę Akademiniai tiltas programų per DVC 6 pradžios datas akademiniam ESL, 3 pradžios datas tiltas programas, atsirandančių ne "prastovos" laukia semestras prasideda.

Puikus Studentų Paslaugos:

Daugelis organizuojamos veiklos, taip pat savanorių ir bendruomenės paslaugų galimybes. Savaitės seminarai ir studentas konsultavimas, pavyzdžiui, namų darbų pagalba, DVC perdavimo, tiltas programa informacinių sesijų ir akademinio konsultavimo. Prieiga prie DVC biblioteka, kompiuterių laboratorijose, ir knygynas nuolaidas.

Puikus Vieta:

IEC yra tik per iš DVC gatvę ir užsiėmimai vyks tiek DVC miesteliu ir IEC miesteliu. Pėsčiomis iki autobusų tranzito centro, teikiančio greitai ir lengvai keliauti į ir iš IEC ir DVC miesteliai ir traukinių stotis į San Franciską.

Studentų veikla:

IEC suteikia studentams su daugeliu galimybių praktikuoti savo anglų kalbos įgūdžius realiame pasaulyje. Savaitgalio ekskursijos, savanorių galimybes, akademinės dirbtuvės ir kasdienė veikla organizuojama 3 - 5 kartus per savaitę išryškina ir naudoti įdomus ir jaudinantis aplinką Kalifornijoje pasiūlyti. Nuo sniego slidinėjimo keliones iki penktadienio namų darbų pagalba, University Campus kelionės į benamių prieglaudoje savanorystės IEC veikla yra kur kas daugiau nei įdomus išvykas. Mes skatiname studentus prisijungti prie veiklą ne tik praplėsti savo tyrimą-užsienyje patirties, bet praktikuoti anglų ir sužinoti savo aplinką, taip pat jų klasiokai. , Kai kurie iš šių veiklos rūšių yra nemokamas, tačiau kai reikia papildomai mokama.

Korpusas:

Tarptautiniai studentai turi keletą variantų, gyvenančių patalpoms. Studentai gali rinktis gyventi šeimoje su amerikiečių šeimoje, privačiame bute pėsčiomis miesteliu, arba jie gali pasirūpinti savo būsto. Homestay Nakvynė yra sumontuotos ir valdomos Diablo Valley Homestay.

Nurodymai, kaip taikyti gali būti jų interneto svetainėje:

http://www.diablovalleyhomestay.com/ butas apgyvendinimo yra sumontuotos ir valdomos Rexidence gyvenamųjų Paslaugos ir studentams gali būti taikomos internete per savo svetainę: http://www.rexidence.com Daugiau informacijos apie būstą galima rasti http: // www .iec-dvc.org / būsto /

Sveikatos Draudimas:

Visi F-1 "VISA International" studentai privalo įsigyti sveikatos draudimą nuo IEC kiekvieno posėdžio pradžioje. IEC priima tik medicinos draudimo išimčių iš F-1 vizų užsienio studentams studijų

Talpinimo:

Visos naujos IEC studentai imtis testą orientacijos, siekiant nustatyti jų lygį anglų kalba. Per testą studentai įvertino savo žinias apie skaitymo, rašymo, kalbėjimo, gramatikos ir klausymo anglų kalba. IEC nesiūlo kursus absoliučiais pradedantiesiems kalbų mokymosi anglų. Būsimieji IEC studentai turėtų turėti pagrindinius rašybos įgūdžius, kad galėtų rašyti sakinius, ir gebėti skaityti ir suprasti nesudėtingus pastraipas. Nors studentai be šių įgūdžių dar gali dalyvauti IEC, jie gali būti paprašyta samdyti asmeninis mokytojas ir pakartokite pamatų lygio klasę, kol šie įgūdžiai yra įvaldę.

Vietos

Malonus kalnas

Diablo Valley College

Address
International Education Center at Diablo Valley College (IEC)
246 Golf Club Road,
Pleasant Hill

94523 Malonus kalnas, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 925-685-1230