International Center For Language Studies

Įvadas

Oficialus aprašymas

TUSSK teikia anglų kalbos kaip antrosios kalbos (ESL) klasių profesionalams ir studentams klases, kurios yra individualiai orientuotas patenkinti studentų poreikius.

Tuo TUSSK, turime sutelkti dėmesį kuriant bendruomenę per mūsų draugiškas asmeninės paslaugos, dedikuoti instruktorių ir ekskursijos už klasės ribų, kad skatinti kultūrinį supratimą ir pokalbį. Mūsų ESL studentų žmonėms, o ne skaičiais.

ESL instruktoriai naudoti sukeltas diskurso metodą, kuris skatina nuolatinį oralinis praktiką klasėje įtraukiant studentus nuolat keičiasi su mokytoju. Šis metodas padeda studentams pasinerti į anglų, todėl jie gali kalbėti ir suprasti kalbą kaip gimtoji.

Užsiėmimai vyksta mūsų patogiai įsikūręs mokyklos į Vašingtone širdį. Siūloma visuose lygmenyse, TUSSK "Intensyvus anglų kalbos programa (IEP) pabrėžia kalbėjimo, klausymo, skaitymo ir rašymo supratimą asmenims, diplomatai, verslo specialistų ir universitetų studentams, kurie turi tobulinti savo įgūdžius darbui, stažuotis ar universitetinių studijų. Atvykstantiems studentams būtų suteikta testą siekiant nustatyti jų pradinio lygio; Anglų kalba yra vienintelė kalba, naudojama klasėje.

Mūsų ESL programa peržengia mūsų ekvivalentas durys. Mes suteikti studentams informacijos apie būsto sprendimų, siekiant padėti joms įsikurti Vašingtone ir ekskursijos į muziejų, lauko veikla, parduotuvių, restoranų ir padėti jiems tapti labiau pasitikintys savo šnekamoji įgūdžius.

Kadangi TUSSK leidžiama pagal Federalinio įstatymo stoti ne imigrantų svetimų studentams, studentai dėl kurio F-1 vizos bus išlaikyti savo studento statusą, kai jie užsiregistruoti su mumis.

Vietos

Vašingtonas

International Center For Language Studies

Address
International Center for Language Studies, Inc. |
1133 15th St. NW Suite 600 |

20005-2710 Vašingtonas, Kolumbijos apygarda, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 202-639-8800