Oficialus aprašymas

TUSSK teikia anglų kalbos kaip antrosios kalbos (ESL) klasių profesionalams ir studentams klases, kurios yra individualiai orientuotas patenkinti studentų poreikius.

Tuo TUSSK, turime sutelkti dėmesį kuriant bendruomenę per mūsų draugiškas asmeninės paslaugos, dedikuoti instruktorių ir ekskursijos už klasės ribų, kad skatinti kultūrinį supratimą ir pokalbį. Mūsų ESL studentų žmonėms, o ne skaičiais.

ESL instruktoriai naudoti sukeltas diskurso metodą, kuris skatina nuolatinį oralinis praktiką klasėje įtraukiant studentus nuolat keičiasi su mokytoju. Šis metodas padeda studentams pasinerti į anglų, todėl jie gali kalbėti ir suprasti kalbą kaip gimtoji.

Užsiėmimai vyksta mūsų patogiai įsikūręs mokyklos į Vašingtone širdį. Siūloma visuose lygmenyse, TUSSK "Intensyvus anglų kalbos programa (IEP) pabrėžia kalbėjimo, klausymo, skaitymo ir rašymo supratimą asmenims, diplomatai, verslo specialistų ir universitetų studentams, kurie turi tobulinti savo įgūdžius darbui, stažuotis ar universitetinių studijų. Atvykstantiems studentams būtų suteikta testą siekiant nustatyti jų pradinio lygio; Anglų kalba yra vienintelė kalba, naudojama klasėje.

Mūsų ESL programa peržengia mūsų ekvivalentas durys. Mes suteikti studentams informacijos apie būsto sprendimų, siekiant padėti joms įsikurti Vašingtone ir ekskursijos į muziejų, lauko veikla, parduotuvių, restoranų ir padėti jiems tapti labiau pasitikintys savo šnekamoji įgūdžius.

Kadangi TUSSK leidžiama pagal Federalinio įstatymo stoti ne imigrantų svetimų studentams, studentai dėl kurio F-1 vizos bus išlaikyti savo studento statusą, kai jie užsiregistruoti su mumis.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

International Center For Language Studies

Siūloma visuose lygmenyse, TUSSK "Intensyvus anglų kalbos programa (IEP) pabrėžia kalbėjimo, klausymo, skaitymo ir rašymo supratimą asmenims, diplomatai, verslo specialis ... [+]

Siūloma visuose lygmenyse, TUSSK "Intensyvus anglų kalbos programa (IEP) pabrėžia kalbėjimo, klausymo, skaitymo ir rašymo supratimą asmenims, diplomatai, verslo specialistų ir universitetų studentams, kurie turi tobulinti savo įgūdžius darbui, stažuotis ar universitetinių studijų. Atvykstantiems studentams būtų suteikta testą siekiant nustatyti jų pradinio lygio; Anglų kalba yra vienintelė kalba, naudojama klasėje.

Mūsų ESL programa peržengia mūsų ekvivalentas durys. Mes suteikti studentams informacijos apie būsto sprendimų, siekiant padėti joms įsikurti Vašingtone ir ekskursijos į muziejų, lauko veikla, parduotuvių, restoranų ir padėti jiems tapti labiau pasitikintys savo šnekamoji įgūdžius. Kadangi TUSSK leidžiama pagal Federalinio įstatymo stoti ne imigrantų svetimų studentams, studentai dėl kurio F-1 vizos bus išlaikyti savo studento statusą, kai jie užsiregistruoti su mumis.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Vašingtonas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International Center For Language Studies

TUSSK didžiuojasi galėdama bendradarbiauti su universitetais ir įmonių pasiūlyti individualų mokymo mainų programas grupes. ... [+]

TUSSK "Anglų kalba skyrius apima unikalią visos paslaugos stažuotės programa, vadinama Win" (Vašingtonas Tarptautinės stažuotės tinklas) JAV. TUSSK " Programa vietose tarptautinių studentų ir specialistų aukštos kokybės stažuočių metu ieškoma po JAV įmonių ir organizacijų. Visi kandidatai būtų tikrinami ir gauna kultūros įgūdžių mokymą, kad atitiktų priimančiosios organizacijos poreikius ir užtikrinti sėkmingą patirtį tiek stažuotojams ir priimančiųjų įmonių.

TUSSK darbuotojai yra labai patyrę dirbant su tarptautiniais stažuotojams ir priimančiųjų įmonių Jungtinėse Amerikos Valstijose ir suprasti situacijas, su kuriomis susiduria abi puses. Prašome susisiekti su mumis šiandien ir sužinokite daugiau apie šį unikalų ir labai vertinamas programą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Vašingtonas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International Center For Language Studies

TUSSK siūlo kalbos mokymą daugiau nei 85 kalbų asmenų, įmonių, pelno nesiekiančių organizacijų ir vyriausybinių agentūrų. ... [+]

TUSSK siūlo kalbos mokymą daugiau nei 85 kalbų asmenų, įmonių, pelno nesiekiančių organizacijų ir vyriausybinių agentūrų. Mes siūlome lankstų grafiką, kad tilptų abi specialistų, kurie turi išmokti konkrečią kalbą už savo darbą ir dieninių privačių studentams, kurie studijuoja su mumis 6-10 mėnesių.

Mūsų užsienio kalbų užsiėmimai orientuoti į rezultatus, siekiant užtikrinti mes patenkinti konkrečius poreikius dalyvių. Kartu su individualų mokymo programą, kuri pabrėžia kalbėjimo ir klausymo dalyviai supažindinami su tikslinės šalies kultūrinių skirtumų, verslo ir socialinio etiketo.

Dauguma TUSSK instruktoriai turi antrosios pakopos laipsnių, ir visi jie turi gimtosios kalbos mokėjimą ir yra išsilavinę tiksline kalba; turėti patirties gyvenimo, darbo ir mokymosi tikslinėje šalyje; ir turėti naujausią poveikio tikslinei šalyje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Vašingtonas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
6 - 10 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Washington D.C.