Institute of Aviation at Parkland College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apžvalga

Aviacijos institutas Parkland kolegija palaiko aukštą kokybės lygį, siekiant užtikrinti geriausius rezultatus studentams. Įsikūręs Šampanė, Ilinojus, ir su Ilinojaus universiteto Urbana-Champaign ir Frasca International pagalba, aviacijos institutas Parkland kolegija yra viena iš pirmaujančių kolegialus skrydžio mokykla Ilinojaus ir tik aukštojo mokslo institucija centrinėje Ilinojaus su aviacijos programos ,

Įsikūręs Willard oro uosto, maždaug aštuonių mylių nuo Parkland Koledžo pagrindinis Campus, aviacijos įrenginių namai klasėse, studentų biuruose, įvairiose realaus skrydžio treniruokliams ir oro laivyno institutas. Laivyno sudaro 17 vieno variklio Piper lankininkų, septyni Piper strėlės, trys kelių variklių Piper Seminoles ir du Cessna 152s.

Karjera Outlook

Su artėjančią antplūdžio bandomųjų išėjimo į pensiją, kartu su pasaulio ekonomikos augimo aviacijos pramonei, yra kvalifikuotų pilotų JAV ir tarptautiniu trūkumas. Iš tiesų, atsižvelgiant į Aviation Week, daugiau nei 20.000 bandomieji darbo vietų tikimasi atidaryti per artimiausius septynerius metus ir tai yra konservatyvūs vertinimai. Šie darbai turi būti užpildyti, siekiant užtikrinti, kad mažesnių regioninių oro linijų ir toliau gali pasiūlyti paslaugas. Jis teigė, kad dabar gal ir geriausias laikas siekti ir gauti savo pilotų mokymas ir skrydžio mokymas.

Parkland aviacijos programa

Aviacijos institutas Parkland siūlo universitetinio diplomo aviacijoje, taip pat galimybes sertifikuoti kaip privataus piloto, prietaisų vertinta pilotas, komercinės aviacijos piloto, multiengine vertinta piloto, ir skrydžio instruktorius. Asocijuotos įmonės laipsnis rengia studentų perkelti į ketverių metų įstaigos uždirbti bakalauro laipsnį.

Koledžas studentai bus nuosekliai uždirbti privataus piloto pažymėjimą, pagal prietaisus kvalifikacija, komercinės aviacijos piloto pažymėjimą ir multiengine reitingą programos metu. Taip pat yra galimybė užsidirbti skrydžio instruktorius sertifikatus lėktuvas, priemonės ir multiengine. Absolventai gali patekti į darbo rinką baigus darbo vietų, tokių kaip aerofotografavimo ir skrydžio mokymą. Baigęs FAA skrydžio laiko reikalavimus absolventai bus kvalifikuoti tapti lėktuvų pilotai.

Programos struktūra

Daugumai aviacijos kursus, studentai patenkinti maždaug dvi valandas per savaitę klasėje, kur jie išmoks apie orlaivių sistemų, taisyklių ir reglamentų, ir aviacijos pagrindų. Studentai taip pat susitiks Willard oro uosto tris 2 valandų skrydžio laikui per savaitę, jei jie gauna praktinės patirties, orlaiviui skrendant išmokti skrydžio manevruose, takeoffs ir iškrovimus ir lygumų skrydį. Aviacijos kursai yra siūlomi rudenį, pavasarį ir vasarą semestrus pakeisti.

Programos Patekimo į rinką reikalavimai

TSA reikalavimai visiems ne JAV piliečių

JAV Transporto saugumo administracija (TSA) reikalauja nepiliečiai dalyvauti ateivių Flight Studentų programa (AFSP). Apsilankykite TSA svetainėje daugiau informacijos. Ne gimtoji anglų kalba

Visi studentai, kurie yra ne gimtoji anglų kalba turi nustatyti anglų kalbos žinias per TOEFL iBT) (taškai: bendras 85 arba naujesnė su minimaliu 22 klausymo ir minimalaus 26 kalbėjimo. Nėra alternatyvių priemonių vertinimo priimtas. TOEFL balų turi būti ne daugiau kaip du metai nuo pradžios programą.

Medicinos Egzaminas

Prieš įtraukiant ir plaukioja lėktuvą, studentai turės gauti aviacijos medicinos pažymą iš FAA patvirtintą aviacijos medicinos gydytojas (AME). Yra trys klasės aviacijos medicinos pažymėjimus: 1 klasė, 2 klasė ir 3 klasei. 1 klasė yra labiausiai ribojantis; 3 klasė yra mažiausiai ribojanti. Aviacijos medicinos tyrimai yra atliekami FAA patvirtintus gydytojai. Parkland kolegija reikalauja, kad būsimi studentai, ne mažesnį praeiti 3 klasė fizinę apžiūrą prieš mokosi savo pirmąjį kursą. Bet medicininę pažymą klasė pilotas mokinys sertifikatas yra priimtinas.

Akademinė vertinimas

Siekiant atsižvelgti kursus Parkland kolegija, jums reikia įdėti į Kolegijos lygio skaitymo, rašymo, matematikos ir. Studentai turės įrodyti savo koledžo lygio skaitymo, rašymo, matematikos ir įgūdžius.

Vietos

Šampanas

Parkland College Institute of Aviation at the University of Illinois

Address
Institute of Aviation at Parkland College,
1 Airport Road

61874 Šampanas, Ilinojaus valstija, Jungtinės Amerikos Valstijos
Telefonas
+1 217-244-8601