Institute for Global Student Success

Įvadas

Oficialus aprašymas

Pasaulinės studentų sėkmė institutas (IGSS) yra išsamus metų trukmės programa, kuri suteikia gaunamus tarptautinius bakalauro ir magistro studentams, kaip jus su įgūdžių ir praktinės patirties, jums reikia sėkmei ne Amerikos institucijoms. Pridėti, kad prieiga prie pasaulinio tinklo draugais, taip pat stažuočių ir įsidarbinimo galimybių, ir jūs gaunate tai, ką jūs turite sėkmingai pasauliniu mastu.

Pasaulinės studentų sėkmė institutas yra grindžiamas šešių principų, esančių Kiekvienas iš mūsų dalyvių patirties aspektu:

Kiekvienas mokinys vertas visų įmanomų galimybę būti sėkminga JAV.
Sėkmingas viešnagė JAV yra ne tik apibrėžia, kiek kiekvienas užsienio studentas mokosi klasėje ar ką rūšių jis / ji gauna. Sėkmingas buvimo reiškia, kad kiekvienas studentas veikia gerai, klasės, daro visą draugų iš įvairių pasaulio šalių ir turi prasmingą stažuotes ir / arba darbo, kur jis / ji mokosi realaus gyvenimo aplinkoje.
Būdamas visiškai naują šalį yra kietas bet kokio amžiaus asmeniui. Nuolatinė parama yra labai svarbūs studento akademinių, asmeninės ir profesinės sėkmės.
Parama nėra vienkartinis įvykis. Studentai reikalauja paramos ištisus metus.
Studentai nusipelno aukščiausios kokybės instruktoriai, mokymosi medžiagą, socialinės ir tinklų patirtimi.
Saugumas ir emocinė gerovė kiekvienam studentui yra svarbiausia.

IGSS programavimas yra pastatyta ant šių mokymosi principais:

Geriausi pedagogai yra tie, kurie supranta, naujausius ir geriausius metodus ... ir, svarbiausia, rūpi kiekvienas studentas pažangą.
Studentai, ypač tiems, kuriems anglų kalba yra antroji kalba, turi būti duota laiko apdoroti sąvokas ir naujos informacijos.
Geriausias būdas išlaikyti informacijos yra jį naudoti iš karto.
Sėkmingi pedagogai sutelkti dėmesį į tai, kiek kiekvienas studentas supranta ir išlaiko, o ne nuo to, kiek informacijos pateikiama.
Suprasti socialinių ir kultūrinių normų, praktiką ir lūkesčius, yra labai svarbūs Acclimating į JAV.
Asmenys, mokosi geriau mažose grupėse pritaikytume dėmesio iš dėstytojų.
Tiek universitetų dėstytojai ir specialistai yra vertingų žinių šaltinius. Studentai turėtų turėti galimybę mokytis iš neapmokėtų profesorių ir sėkmingų lyderių korporacijų, akademinių institucijų ir kultūros organizacijų.
Tarptautiniai studentai ir absolventai Amerikos universitetuose yra vertingas išteklius atvykstantiems studentams. Dalijimasis savo istorijas iššūkių ir sėkmės modelių, kaip įveikti kliūtis ir pasiekti tikslus.

Vietos

Niujorkas

Address
Niujorkas, Niujorkas, Jungtinės Amerikos Valstijos