University of South Florida

Įvadas

Oficialus aprašymas

Jūsų ateitis prasideda čia

Su šviesiais ir šiuolaikiškais mokymais, ekspansyviu mokymosi išteklių centru ir specializuotomis paramos sritimis INTO University of South Florida galite kuo geriau pradėti universiteto studentus. Patogioje Tampa įlankos vietovėje, miestelio širdyje, lengva naudotis visomis USF studentų teikiamomis galimybėmis.

Namuose 14 akademinių koledžų, USF siūlo daugiau nei 240 bakalauro ir magistrantūros studijų programas, aukščiausios klasės įrenginius, 2400 įdomių fakulteto darbuotojų ir I skyriaus lengvosios atletikos. USF misija yra padėti jums sėkmingai tęsti studijas ir tapti pasaulinės bendruomenės piliečiu per konkurencingą mokymo programą ir prieigą prie realaus pasaulio mokslinių tyrimų. Mes taip pat esame didžiausia JAV Folbright stipendijų gavėjų kompanija, o už suteiktų mokslinių tyrimų patentų skaičius yra 15 vieta visame pasaulyje.

Universitetas, kuris patenkina jūsų poreikius

Jūsų pirmaisiais metais INTO USF bus pilna naujų patirčių, daugelis iš kurių įvyks čia kampusie. Studijuodamas egzaminą? Mėgaukitės visą parą naudotis bibliotekos milijonais išteklių ir daugiau nei 300 kompiuterių. Reikia pertraukos? Susipažinkite su draugais pietums Marshall Studentų centre, universiteto gyvenimo centre. Ar esate sporto gerbėjas? "Bulls" linksminkitės nemokamai su visais sporto renginiais arba raskite įdomių būdų išlikti sveikai mūsų 8 500 kvadratinių metrų poilsio zonoje. Jei sergate, Studentų sveikatos priežiūros tarnyba yra tik keli žingsniai.

Tapk USF Bull

Campus gyvenimas yra pilnas energijos su šimtais studentų klubai, renginiai, ir organizacijas, atviras visiems. "Watch Division I" sportininkai konkuruoja daugybėje sporto šakų arba žaidžia ir žaidžia rekreacinėse lygose.

Jei norite ištirti už universiteto ribų, Tampa turi daugybė dalykų, kuriuos reikia padaryti. Nuo savo gražių paplūdimių ir "Busch Gardens" pramogų parko iki profesionalių sporto komandų nuotykiai yra vos keli žingsniai nuo jūsų durų.

Sutelktas į jūsų ateitį

USF misija yra padėti jums sėkmingai studijuoti ir kaip pasaulinės bendruomenės pilietis. Pasitelkę konkurencingą mokymo programą ir prieigą prie realaus pasaulio mokslinių tyrimų, būsite pasirengę spręsti rytdienos iššūkius. USF kuria praktines partnerystes su keletu Tampa įmonių, pavyzdžiui, "PricewaterhouseCoopers" ir "Coca-Cola", siekdamas užtikrinti, kad jums būtų suteikta galimybė klestėti ilgiau nei baigimo diena.

Kas yra USF skirtumas? Rezultatai. Nepaprastai sėkmingas mūsų studentų ir mokslinių tyrimų pastangas galima rasti visame pasaulyje. USF yra didžiausia JAV Folbright stipendijų gavėjų gamintoja ir yra patenkinta mokslinių tyrimų patentų skaičiumi Nr. 15 visame pasaulyje.

Suprojektuotas su jumis

INTO USF centre turėsite prieigą prie daugybės išteklių ir paslaugų, kad padėtumėte studijuoti ir palengvintumėte savo perėjimą į JAV. Nežinote, kaip atidaryti banko sąskaitą? Mes jums padėsime. Klausimai apie jūsų vizą? Mes turime atsakymus. Nuo pasirengimo pamokoms ir testų rengimo iki išvykų už universiteto ribų jūs rasite viską, ko jums reikės, kad jūsų pirmieji metai būtų sėkmingi čia.

Vietos

Tampa

INTO University of South Florida

Address
Stetson University, 421 N Woodland Blvd, DeLand
FL 32723 Tampa, Floridoje, Jungtinės Amerikos Valstijos