The University of Alabama at Birmingham

Įvadas

Oficialus aprašymas

Išsilavinimas, kuris pakeis jūsų pasaulį

The University of Alabama at Birmingham yra išsamus miesto universitetas, turintis nacionaliniu mastu pripažintą akademinį sveikatos centrą. Tai yra didžiausia Alabamos valstijos mokslo įstaiga, o universitetas yra didžiausias Alabamos darbdavys. Jei ieškote "žinių, kurios pakeis jūsų pasaulį", tada "UAB" yra už jus! Ši frazė tęsiasi per universiteto kultūros branduolį, vadovaujantis UAB misija ugdyti įvairias studentų bendruomenes, ieškoti naujų tyrimų, tarnauti vietos ir pasaulio bendruomenėms ir tobulinti ekonominę plėtrą, siekiant pagerinti Birmingemo ir Alabamos gyvenimą.

Ten būsite prisijungęs prie tarptautinės bendruomenės. Įsikūręs didžiausio valstybės miesto širdyje, būsite netoli geriausių pietų JAV.

Čia prasideda kolektyvinio gyvenimo kelionė, kurioje yra naujausios priemonės, daugybė mokymosi išteklių, aktyvus studentų kūnas ir didžioji kolektyvinė lengvoji atletika. Tai tik pradžia, UAB turi daugybę galimybių.

Puikus miestelio miestas, nuostabios patalpos

UAB siūlo išskirtinį išsilavinimą, kad galėtumėte išlaikyti akademinę ir socialinę patirtį. Be pasaulinio lygio dėstytojų, universitetas padės jums ne klasėje, suteikiant įvairias akademines paslaugas ir išteklius.

Universitetas nuolat investuoja. Neseniai UAB pastatė naują Hill Studentų centrą, kuris atidarytas 2015 m. Gruodžio mėn. Šis įspūdingas įrenginys suteikia erdvę studentų veiklai, susibūrimams ir paslaugoms, susitikimams ir konferencijoms. Rasite modernizuotus valgomuosius, stadiono stiliaus teatrą, 2 aukštų knygyną ir technologijų parduotuvę. Taip pat yra "vieno langelio" studentų aptarnavimo centras, skirtas priėmimo, kursų registravimo, studentų apskaitos, automobilių stovėjimo aikštelės, finansinės pagalbos ir studentų ID funkcijoms.

Tiesiog toli nuo visko

INTO The University of Alabama at Birmingham centre įsikūręs pačiame Campus centre, vos už kelių žingsnių nuo "Campus Green". Jie turi viską, ko jums reikia, kad padėtumėte sėkmingai studijuoti JAV.

"INTO" UAB yra geriausia mokymosi aplinka, skirta investuoti į savo išsilavinimą. Aukštos kvalifikacijos instruktoriai, naujausios technologijos įrenginiai, mažos klasės, individualizuota parama, socialinė veikla ir sveikintina bendruomenė prisideda prie turtingos universiteto patirties.

Kai studijuojate čia, jums patiks visi amerikietiškojo gyvenimo privalumai amerikietiškame universitete. Gyvenimas ir mokymasis The University of Alabama at Birmingham miestelyje susipažins su naujais draugais tarp Amerikos ir užsienio studentų. Jūs taip pat turėsite galimybę naudotis visais akademiniais, socialiniais ir kultūriniais ištekliais bei veikla UAB.

Pasiruošimas tau ateičiai

Kaip UAB studentas, galėsite naudotis visais universiteto objektais ir mokymosi ištekliais. Tai apima universiteto akademinių sėkmės centrą, kuris skatina ir skatina studentų sėkmę, gerina akademinį pasiekimą ir įkvepia jus pasiekti savo akademinius, profesinius ir asmeninius tikslus. Into UAB ištekliai yra suplanuoti taip, kad palengvintų patirtį, skatinančią jūsų patvarumą ir pasirengtų jums visą gyvenimą po baigimo.

INTO UAB paslaugos

Mokymosi išteklių centras - padėti jums mokytis

INTO UAB mokymosi išteklių centras yra gyvybiškai svarbi jūsų patirties dalis. Jūsų sėkmė yra labai svarbi. Mes suteikiame prieigą prie mokymo paslaugų, raštu išteklių ir mentorystės sesijų, kad padėtume jums pasiekti sėkmę.


Kalbos patarėjai - anglų meistriškumas

Mes suprantame, kad viena iš pagrindinių švietimo komponentų JAV yra anglų kalbos įsisavinimas. Mūsų tikslas yra tapti veiksmingu komunikatoriumi per savo laiką UAB. Mes padėsime jums tai pasiekti, teikiant pagalbą iš anglų kalbos patarėjų INTO UAB centre.

Vietos

Birmingamas

INTO The University of Alabama at Birmingham

Address
19th Street South,619
35249 Birmingamas, Alabamoje, Jungtinės Amerikos Valstijos