Oficialus aprašymas

Viduryje visa tai

Saint Louis University užpildo kelią miesto atnaujinimui. Per pastaruosius 25 metus "SLU" investavo daugiau nei 850 milijonų JAV dolerių. SLU yra centrinėje miesto dalyje. Jums bus vos keli žingsniai nuo Sent Luiso centro menų centro, kuriame yra teatrai, muziejai, restoranai ir dar daugiau. Žiūrėkite Brodvėjaus muzikinį teatrą, klausykite pasaulinio lygio "St. Louis" simfoninio orkestro ar mėgaukitės šiuolaikinio meno paroda.

Mokymosi parama, kai jums to reikia

Liuksemburge jūsų švietimas yra ne tik klasėje. Kaip pirmojo kurso studentas, galite tikėtis novatoriškų programų, padėsiančių sėkmingai pereiti į universitetą. Nauji studentai suskirstyti į mokymosi bendruomenes, kurios teikia kūrybinę akademinę paramą.

Jums bus raginama iššaukti savo mąstymą ir parengti tvirtus atsakymus. Kaip pagrindinė mokslinių tyrimų institucija, mes esame pasirengę mokyti jus, kaip logiška mąstyti, aiškiai ginčytis ir aiškiai išreikšti save. SLU taip pat yra vienas iš aštuonių katalikų universitetų, turinčių aukštą ar labai aukštą tyrimų skirtumą. Visose mūsų universitetuose ir aplinkiniuose bendruomenėse turime bendrą vertę, kad palaikytume bendrą gerovę. SLU sukūrė šias vertybes, siekdama paskatinti darbuotojus ir moksleivius pritaikyti aukščiausius asmeninės ir profesinės praktikos elgesio normas.

Patekti į SLU

"Beraha" salė yra vartai į SLU miesteliu vykdomą veiklą. INTO Saint Louis University centras yra patogioje vietoje Saint Louis University centre. Viskas, ko jums reikia norint pasiekti, yra čia. Visame viešbutyje yra "Wi-Fi", o studentų ir dėstytojų susitikimams skirtos įvairios paskirties poilsio zonos. Mažos klasės dydžiai užtikrina daug individualizuoto mokymosi laiko. Jūs taip pat gausite individualizuotas pagalbos paslaugas ir skubią pagalbą 24 valandas per parą.

Prisijunkite prie mūsų tarptautinės bendruomenės

INTO Saint Louis University jūs prisijungsite prie palaikomos tarptautinės bendruomenės, pasiryžusios įgyti išsilavinimą, kad padėtų jums susitikti su amerikiečių universitetiniu gyvenimu. Liuksemburge jūs gausite laipsnį iš 100 geriausių universitetų, įstojusių į studentus iš visų 50 valstybių ir 75 šalių. Jūs galėsite naudotis visais universitetiniais ištekliais ir mokytis mažose klasėse, kurias dėsto universiteto dėstytojai. Geriausia " Pathway programos dalis: jūs gausite akademinius kreditus savo SLU laipsniui.

Istorinis miestelis, naujos technologijos

SLU siekia išlaikyti istorinį universiteto prigimtį, tuo pačiu pritardamas naujoms technologijoms ir aplinką tausojančioms praktikoms. Kabinetuose įrengtos visiškai integruotos skaitmeninės pateikimo sistemos, įskaitant didelės raiškos projekcijas, LCD ekranus ir vaizdo sienas.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Antrosios pakopos Pathway programa

Saint Louis University

Inžinerinės praktikos metodai 2 semestras Akademinė Kalbėjimas / Klausymas II Inžinerinės praktikos metodai II Informacinis modeliavimas statyboje arba inžinerinis versl ... [+]

Inžinerinės praktikos metodai

2 semestras

Akademinė Kalbėjimas / Klausymas II Inžinerinės praktikos metodai II Informacinis modeliavimas statyboje arba inžinerinis verslumas

1-SEMESTER PATHWAY

KREDITO VALANDOS DUOMENYS

33 kredito valandos programa Nuo "Pathway" taikomos 9 kreditų valandos 24 kreditų valandos laipsniui

1 semestras

Akademiniai anglų kalbos įgūdžiai Inžinerinės praktikos I ar II metodai Tvarus statyba ar inžinerinis verslas

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Sent Luisas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 - 2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Saint Louis University

Ši programa "Pathway" suteikia magistro laipsnį kompiuterių ir informacijos mokslų srityje. ... [+]

Ar norite studijuoti magistro laipsnį Jungtinėse Amerikos Valstijose, bet reikia tobulinti anglų kalbos įgūdžius ar testus? "Pathway" programa suteikia akademinę, kalbinę ir kultūrinę paramą, kad būtų galima sėkmingai dalyvauti JAV universitete. Studentai yra garantuojamos progresavimo į magistrantūros studijų programą per mokymo programą, sudarytą iš kreditų uždirbimo kursus.

30 kreditų valandos programa Nuo "Pathway" taikomos 9 kreditų valandos 21 kreditų valandą likusi laipsniui

1 semestras

Akademiniai anglų kalbos įgūdžiai Duomenų bazių valdymo sistemos Tinklas Tinklo laboratorija Kompiuterio saugumas

PASTABA: Ši programa gali būti baigta per 12 mėnesių, įskaitant "Pathway" programą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Sent Luisas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 - 2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba