Saint Louis University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Viduryje visa tai

Saint Louis University užpildo kelią miesto atnaujinimui. Per pastaruosius 25 metus "SLU" investavo daugiau nei 850 milijonų JAV dolerių. SLU yra centrinėje miesto dalyje. Jums bus vos keli žingsniai nuo Sent Luiso centro menų centro, kuriame yra teatrai, muziejai, restoranai ir dar daugiau. Žiūrėkite Brodvėjaus muzikinį teatrą, klausykite pasaulinio lygio "St. Louis" simfoninio orkestro ar mėgaukitės šiuolaikinio meno paroda.

Mokymosi parama, kai jums to reikia

Liuksemburge jūsų švietimas yra ne tik klasėje. Kaip pirmojo kurso studentas, galite tikėtis novatoriškų programų, padėsiančių sėkmingai pereiti į universitetą. Nauji studentai suskirstyti į mokymosi bendruomenes, kurios teikia kūrybinę akademinę paramą.

Jums bus raginama iššaukti savo mąstymą ir parengti tvirtus atsakymus. Kaip pagrindinė mokslinių tyrimų institucija, mes esame pasirengę mokyti jus, kaip logiška mąstyti, aiškiai ginčytis ir aiškiai išreikšti save. SLU taip pat yra vienas iš aštuonių katalikų universitetų, turinčių aukštą ar labai aukštą tyrimų skirtumą. Visose mūsų universitetuose ir aplinkiniuose bendruomenėse turime bendrą vertę, kad palaikytume bendrą gerovę. SLU sukūrė šias vertybes, siekdama paskatinti darbuotojus ir moksleivius pritaikyti aukščiausius asmeninės ir profesinės praktikos elgesio normas.

Patekti į SLU

"Beraha" salė yra vartai į SLU miesteliu vykdomą veiklą. INTO Saint Louis University centras yra patogioje vietoje Saint Louis University centre. Viskas, ko jums reikia norint pasiekti, yra čia. Visame viešbutyje yra "Wi-Fi", o studentų ir dėstytojų susitikimams skirtos įvairios paskirties poilsio zonos. Mažos klasės dydžiai užtikrina daug individualizuoto mokymosi laiko. Jūs taip pat gausite individualizuotas pagalbos paslaugas ir skubią pagalbą 24 valandas per parą.

Prisijunkite prie mūsų tarptautinės bendruomenės

INTO Saint Louis University jūs prisijungsite prie palaikomos tarptautinės bendruomenės, pasiryžusios įgyti išsilavinimą, kad padėtų jums susitikti su amerikiečių universitetiniu gyvenimu. Liuksemburge jūs gausite laipsnį iš 100 geriausių universitetų, įstojusių į studentus iš visų 50 valstybių ir 75 šalių. Jūs galėsite naudotis visais universitetiniais ištekliais ir mokytis mažose klasėse, kurias dėsto universiteto dėstytojai. Geriausia " Pathway programos dalis: jūs gausite akademinius kreditus savo SLU laipsniui.

Istorinis miestelis, naujos technologijos

SLU siekia išlaikyti istorinį universiteto prigimtį, tuo pačiu pritardamas naujoms technologijoms ir aplinką tausojančioms praktikoms. Kabinetuose įrengtos visiškai integruotos skaitmeninės pateikimo sistemos, įskaitant didelės raiškos projekcijas, LCD ekranus ir vaizdo sienas.

Vietos

Sent Luisas

INTO Saint Louis University

Address
1 N Grand Blvd, St. Louis
MO 63103 Sent Luisas, Misūris, Jungtinės Amerikos Valstijos