Illinois State University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Universitetas yra jo centre

Illinois State University yra įsikūręs Bloomington-Normal, Ilinojus, kuris Amerikos ekonomikos tyrimų instituto reitinge užėmė 10 aukštųjų mokyklų JAV. Ilinojaus valstijos tarptautiniai studentai gali mėgautis draugiška ir sveikine Vidurio Vakarų kultūra, o taip pat yra vienoje iš karščiausių darbo rinkų JAV. Ilinojaus valstija yra ketvirtoji tautos vieta, skirta "Fortune 500" bendrovės pagrindinei būstinei. Studentų prieiga prie Čikagos yra studentų galimybė patekti į vieną iš didžiausių JAV miestų, taip pat daugybę profesinių galimybių.

Universitetas, orientuotas į mokymą

Kaip Ilinojaus pirmasis valstybinis universitetas, Ilinojaus valstija per daugelį metų įgijo reputaciją dėl kompetencijos. Universitetas yra įtrauktas į 100 populiariausių viešųjų mokyklų JAV naujienomis

Ilinojaus valstija yra daugelio žinomų absolventų alma mater, įskaitant:

  • Donald McHenry: 1957 m. Ilinojaus valstijos absolventai, kurie toliau tarnavo kaip ambasadorius ir JAV atstovas Jungtinėse Tautose. Jis taip pat buvo prezidento Carterio kabineto narys.
  • John Malkovich: pripažintas aktorius, režisierius ir prodiuseris.
  • Michelle Williams: "Grammy" apdovanojimą pelnęs dainininkas pop grupės "Destiny's Child".

INTO Illinois valstija: jūsų naujas namas!

"INTO Illinois State Center" yra daugiau kaip 67 šalių, atstovaujamų miesteliuose, o tai yra antroji vieta, kurioje gali dalyvauti tarptautiniai studentai iš kiekvieno pasaulio kampo. Centras yra mokymosi bendruomenė, kurioje galite rasti reikiamą pagalbą. INTO Illinois valstijos centre susipažinsite su specialiais darbuotojais, kurie pasirengę padėti jums viską, ko jums reikia, įskaitant būstą, vizų klausimus ir akademinę paramą. Jie taip pat organizuoja socialinius renginius, kad galėtumėte susipažinti su naujais draugais.

INTO Ilinojaus valstija sukuria jaukią aplinką, suteikiančią jums išteklių, reikalingų integracijai į universitetą ir JAV kultūrą. Galite rasti centrą, esantį tiesiai Ilinojaus valstijos miesteliu, todėl niekada nebūsite toli nuo jūsų paramos sistemos. Jūs susipažinsite su specialiais darbuotojais, kurie pasirengę padėti jums būstui, studentų sveikatai ir pervežimams iš oro uosto. Jie padės jums suplanuoti keliones, veiklą ir dar ką nors, ko jums gali reikėti visą studentų kelionę.

Mokymosi centras

INTO Illinois valstybiniame mokymosi centre rasite akademinę pagalbą, kad padėtumėte sėkmingai atlikti savo kursus. Jie žino, kad geriausias būdas išmokti kitą kalbą yra praktika su kuo nors kitu. Čia galite dirbti su " Pathway Peer" dėstytojais, kurie padės jums tobulinti anglų kalbos, rašymo ir kalbėjimo įgūdžius. Taip pat galite patikrinti knygas, kad padėtumėte atlikti užduotis.

Palaikykite kiekvieną žingsnį

Kai prisijungiate prie INTO Ilinojaus valstijos, jūs tampa palaikomos bendruomenės, kurią sudaro mūsų darbuotojai ir kiti tarptautiniai studentai, dalis. Nuo tos dienos, kai išvykstate į Bloomington-Normal, studentų aptarnavimo komanda rūpinsis jus iš oro uosto į naujus namus. Nesunku jausti pasimatymą naujojoje mokykloje, jau nekalbant apie naują šalį, bet jie bus ten, kad visada galėtumėte rasti savo kelią per savo studijas. Studentų tarnybos darbuotojas visada bus jums prieinamas 24 valandas per parą. Nesvarbu, ar turite būstą, akademinę ar asmeninę problemą, nebijokite pasiekti. Jie bus ten tau.

Vietos

Normalus

INTO Illinois State University

Address
North University Street,100
61761 Normalus, Ilinojaus valstija, Jungtinės Amerikos Valstijos