George Mason University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Masono miestelis atgyja

Jūs gausite naudos iš George Mason University įsipareigojimo suteikti tarptautinius studentus, tokius kaip jūs, neįvykdytą universiteto patirtį. Mason programos pabrėžia galimybes už klasės ribų; todėl turėsite galimybę ištirti stažuotes ir pramogines galimybes, kurias gali pasiūlyti tik Vašingtonas. Jūs taip pat turėsite galimybę atlikti praktinius mokslinius tyrimus su dėstytojais, kurie uždirbo universitetą daugiau nei 101 mln. Dol. Konkurencinių tyrimų fonduose.

Kada nors norėjote penktadienio vakarą išbandyti 3D spausdintuvą? Apsilankykite ateities JAV prezidento kalboje? Mason yra didžiausias valstybinių tyrimų universitetas Virdžinijoje su keturiais Virdžinijos universitetais ir vienas iš Songdo, Korėjoje, įsikūręs tarp aukščiausiųjų mokslinių tyrimų universitetų JAV pagal "Carnegie" aukštojo mokslo institucijų klasifikatorių.

Ir jie nėra auga. Kai jų fakultetas ir studijų institucija augs, pamatysite pažangą akademinėse įstaigose ir naujausiose technologijose.

Vienas iš pirmaujančių Amerikos universitetų

Būdamas George Mason University , turėsite galimybę pasinaudoti kai kuriomis geriausiomis kultūros, verslo ir mokslinių tyrimų galimybėmis JAV. Pasimėgaukite mokymosi patirtimi mokykloje ir už jos ribų su dėstytojais, kurie yra jų srities specialistai.

Masono universiteto studentai atvyksta pirma. Čia galėsite naudotis kai kuriomis geriausiomis kultūros, verslo ir mokslinių tyrimų galimybėmis JAV. Masonas suteikia puikią akademinę aplinką, kurioje galėsite bendrauti su studentais iš 130 šalių ir visų 50 valstybių. Nors "Mason", jums bus malonus praktinis mokymasis su profesoriais, kurie yra jų srities specialistai. Fakulteto nariai, patarėjai ir darbuotojai sunkiai dirba, kad suteiktų permainingą mokymosi patirtį, taigi, kai baigsite studijas, būsite pasirengę kritiškai mąstyti apie globalius klausimus ir gauti darbą su poveikiu.

"Mason Career Services" siūlo renginius, seminarus, kursus ir individualų konsultavimą, kur galite pasimokyti apie pokalbius ir darbo medžioklės įgūdžius. Kiekvieną semestrą galite apsilankyti darbo ir stažuočių mugėse, kad galėtumėte susisiekti su daugiau nei 170 darbdavių, pvz., The Washington Post, Smithsonian Institution ir daugybe Fortune 500 kompanijų.

INTO Mason

INTO Masonas žino, kad esate sutelkęs dėmesį į savo kalbos įgūdžių tobulinimą, naujų draugų susiliejimą ir prisitaikymą prie JAV švietimo kultūros, ir jie gali padėti. INTO "Mason" speciali paramos personalo komanda bus su jumis kiekviename žingsnyje, kaip užtikrinti, kad jūsų pirmieji mokymosi metai būtų kuo paprastesni. Kaip studentas, studijuojantis "Mason Global Center", galėsite mėgautis visomis mūsų pažangiausių akademinių priemonių teikiamomis galimybėmis, sukurta specialiai tiems tarptautiniams studentams kaip jūs. Šis pastatas yra miestelio gyvenvietės centras ir atviras 365 dienas per metus. Viskas, ko jums reikia, kad pradėtumėte akademinę kelionę "Mason", yra po vienu stogu!

Jūsų namuose toli nuo namų

"INTO Mason" yra Mason Global Center. Čia rasite daugybę savo "Academic English" arba " Pathway klasių. Šiame erdviame 7 aukštų pastate yra daugiau nei 270 Masonų studentų. Jei jums reikia pagalbos, galite rasti draugišką veidą sveikinimo kambaryje 24 valandas per parą. Studentų tarnybos darbuotojai gali atsakyti į jūsų klausimus ir palaikyti ryšius su akademiniais patarėjais. Mėgaukitės savo patiekalais iš "Globe" valgomojo salės tarptautinio meniu bet kurią metų dieną.

Gyventi ir mokytis kartu

"Mason Global Center" yra erdvus, aukšto kalibro įrenginys ir pirmosios metų "Mason" patirties centras. Šis gražus įrenginys iš pradžių buvo sukurtas kaip viešbutis, kuriame yra langų sienos, kurios natūralią šviesą suteikia prabangose ​​gyvenimo erdvėms. Susipažink su savo draugais ir profesoriais arba dalyvaukite renginyje mūsų klestinčiame vestibiulyje. Užsiregistruokite pokalbio partnerio ar dėstytojo Mokymosi išteklių centre. Ieškote daugiau? Jie visus metus rengia keletą puikių šventinių renginių, filmų naktų ir socialinių renginių.

Daugiau apie universitetą

Maistas

Ieškote namų skonio? Galite jį rasti "The Globe", vienoje iš trijų universiteto valgomųjų salių, kuris siūlo nuolat keistis tarptautinės virtuvės meniu. Jis atidarytas kiekvieną metų dieną, o ten visada galite rasti halalų, vegetarų ir be glitimo. Ir jei jūs troškate specialaus patiekalo, galite pateikti prašymą, kad jis būtų pateiktas meniu. Prašome atnešti mums savo receptus iš namų!


Mokymosi išteklių centras

Svarsto, kur eiti, kai reikia kuratoriaus? Mokymosi išteklių centras (LRC) - tai vieta, kur norite bendrauti viena su vienu, rašydami ar matematiškai. Turėsite galimybę susipažinti su specialiais dėstytojais, kurie patyrė pagalbą besimokantiesiems anglų kalba. LRC taip pat yra kompiuterinė laboratorija ir rami studijų erdvė, kurioje galite skolintis nešiojamąjį kompiuterį ir dirbti grupės projektuose.

Vietos

Fairfax

INTO George Mason University

Address
University Drive,4400
22030 Fairfax, Virdžinija, Jungtinės Amerikos Valstijos

Programos

Antrosios pakopos Pathway programa
Aukštoji mokykla taip pat siūlo: