Drew University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Draugiška, saugi vieta mokytis

INTO Drew University yra populiarus pasirinkimas tarptautiniams studentams, kurie nori būti intymus ir puoselėjančios aplinkos dalimi. Jų "vienas ant vieno" požiūris į mokymą užtikrina, kad jūs niekada neprarandate minios. Jie įsitikins, kad jums reikia asmeninio dėmesio, kad būtumėte sėkmingi. Jie yra čia, kad padėtų jums!

Ypatinga vieta mokytis

Pasirenkant universitetą yra apie visą patirtį, ir INTO Drew turi viską. Kai tik užsiregistruosite, jie bus motyvuoti jus imtis jūsų karjeros siekių. Jie padės jums visapusiškai išnaudoti savo būsimus mąstymo, vienos rūšies akademines ir socialines galimybes. Kaip baigimo reikalavimas, jūs turėsite bent vieną neakivaizdinį patirtį. Tai galėtų apimti stažuotę su viena iš daugelio "Fortune 500" bendrovių Niujorke, viena iš keturių semestrų miestų programose arba jų "RISE" programos tyrimai. "RISE" programa suteikia jums galimybę dirbti kartu su 2016 m. Nobelio premijos laureatu medicinoje ir Drew RISE kolega dr William Campbell.

Galėsite naudotis visais nuostabiais Drew University patogumais. Naujos biologijos ir RISE programos laboratorijos akcentuoja Mokslo salę. "Dorothy Young" menų centras yra 400 vietų salės ir juodojo dėžutės teatras. "Simon Forum" siūlo 8 aukštų baseiną, svorio kambarį ir patalpų sporto įrenginius.

Jūsų namuose toli nuo namų

INTO Drew padės jūsų namuose toli nuo namų. Drew miesteliu yra tikrai pasaulinis kaimas. Su kinų Naujojo Meto šventėmis gyvenamųjų patalpų salėse, tarptautinės savaitės veikla Universiteto bendruomenėse ir tarptautinės vakarienės universiteto prezidento biuro pastatuose jūs jaučiatės namuose bet kurioje universiteto vietoje.

Mokymosi galimybės

Patirtinis mokymasis - pagalvokite už dėžutės ribų

Drew'e jie tiki, kad mokymasis vyksta ne tik klasėje. Jie siūlo nemažai semestrų Niujorke, kur jūs mokosi tiesiogiai iš žmonių, dirbančių norimoje studijų srityje. "Wall Street", Jungtinės Tautos, šiuolaikinio meno scena Niujorke ir žiniasklaidos pramonė Madison Avenue yra jums prieinami.


Studentų tarnybos palaikymas - padėti jums pakeliui

Be universitetų išteklių INTO Drew teikia platų individualizuotų paslaugų spektrą, kad užtikrintumėte, jog esate saugūs, remiami ir sėkmingai vykdote savo akademinius ir asmeninius tikslus. Jų studentų aptarnavimo komanda siūlo paramą ir įvairias paslaugas, kurios skatina socialinę, asmeninę ir akademinę gerovę. Jie greitai, lengvai ir įdomiai reguliuoja jūsų reguliavimo laikotarpį. Jų centras siūlo atskirą tarptautinio orientavimo programą, po kurios eina Drew University orientacija, akademinis koučingas, " Pathway dėstytojai ir pokalbio partneris arba vietinė "Madison" šeima, kad pagerintų jūsų anglų kalbą už pamokų ribų.

Vietos

Madisonas

INTO Drew University

Address
Madison Avenue,36
07940 Madisonas, Naujasis Džersis, Jungtinės Amerikos Valstijos