Colorado State University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Tegul CSU bendruomene sveikina jus

Colorado State University padės jums kuo geriau pasinaudoti savo akademinėmis, socialinėmis ir kultūrinėmis galimybėmis JAV. Turėsite prieigą prie aukštos kvalifikacijos instruktorių, naujausių technologijų, mažų klasių, pagalbinių paslaugų, socialinių renginių ir sveikinamos universitetų bendruomenės.

Ieškote puikių išsilavinimo viename iš geriausių universitetų JAV? CSU yra puikus pasirinkimas su įspūdingu giminaičiu. Universitetas datuojamas 1870 m.

Šiandien universiteto mieste yra daugiau nei du milijonai kvadratinių metrų, jame gyvena 27 500 studentų, iš jų 4580 absolventų. Čia galite gauti prestižinį laipsnį iš "Carnegie" klasės I mokslinių tyrimų įstaigos, kurių metinės išlaidos mokslinių tyrimų virš 308 milijonų JAV dolerių.

Unikalus mokymosi būdas

Koks Colorado State University išsilavinimas yra unikalus? CSU laipsnių programos yra skirtos sujungti jus su pasaulinio lygio fakultetu studentų ir dėstytojų santykis tik 16: 1. Jūs glaudžiai bendradarbiausite su aukštos kvalifikacijos dėstytojais, kurie gavo daugybę apdovanojimų ir dotacijų savo tyrimams. Nesijaudinkite pasirinkti CSU nacionaliniu ir tarptautiniu mastu pripažintų programų, suteikiančių jums galimybę susisiekti su darbdaviais. Pramonės mentoriai užtikrina, kad turite galimybę ištirti savo interesus ir įgyti vertingos patirties.

Tarptautinių programų biuras koordinuos paslaugas jums, kol esate JAV, kad galėtumėte prisitaikyti prie gyvenimo čia. Jūs galite gauti kultūrinį ir šviečiamąjį programavimą, imigracijos paslaugas ir bendruomenės informavimą iš šio biuro. Remdamosi jomis, turėsite priemones, kurių reikia tam, kad galėtumėte įtakoti savo laipsnį ir sėkmingai dirbti pasaulinėje ir įvairiose darbo rinkose.

Jums bus patinka, kokios galimybės jums suteiks CSU. Universitetas suteiks žinių ir įgūdžių, reikalingų norint sėkmingai dirbti. Šią informaciją sužinosite paskaitoje, o tada galėsite dalyvauti projektų ir tyrimų, kurie padės jūsų studijoms gyventi. Kai kyla klausimas, jūsų profesoriai visada gali padėti suprasti ir išmokti.

Naujausios priemonės


Klasės

Mūsų kabinetai siūlo belaidį internetą ir daugialypės terpės galimybes, kurios padės jums išmokti anglų kalbos. Mažos klasės leidžia jums daugiau individualiai bendrauti su savo instruktoriais.


Mokymosi išteklių centras (LRC)

Jei jums reikalingos studijų medžiagos, knygos, DVD ir periodiniai leidiniai, galite naudotis Mokymosi išteklių centru. Galite dirbti kompiuteriuose LRC ar patikrinti nešiojamąjį kompiuterį, kad galėtumėte dirbti namų darbuose, naudodamiesi nemokamu belaidžiu internetu.


Kavinės ir salės

Ar mokosi alkanas? INTO CSU centre yra kavinė, kurioje galima naudotis kompiuteriais, taip pat poilsio zona, skirta susitikti su savo klasių grupėmis ar instruktoriais.

INTO CSU jums

INTO Colorado State University centras yra universiteto mieste, o darbuotojai gali padėti jums išspręsti bet kokius jūsų klausimus ar problemas. Ateikite aplankyti Erelio salėje esančią mokyklą, jei jums reikia patarimo ar konsultavimo. Jei norite sužinoti, kaip įsitraukti į kampusie, fakultetas turi padėti.

Studijuodami " Pathway ir anglų kalbos programose, jie padės jums prisitaikyti prie amerikiečių universitetinio gyvenimo ir pasiruošti savo studijoms. Jūs susipažinsite su draugais iš viso JAV ir iš viso pasaulio, kai dalyvausite užsiėmimų už klasės ribų.

Nuo to laiko, kai užsiregistruosite, turėsite galimybę naudotis visomis universiteto teritorijoje esančiomis priemonėmis ir ištekliais. INTO CSU nori, kad jums būtų suteikta geriausia akademinė patirtis per jūsų laiką CSU.

Misija

"INTO Colorado State University misija yra teikti kokybiškas anglų kalbos ir" Pathway programas bei visapusiškas paramos paslaugas tarptautiniams studentams, norintiems mokytis anglų kalbos asmeniniais, profesiniais ar akademiniais tikslais, ir tarnauti universitetui ir studentų organizacijai".

Sužinokite, kaip sekasi

Renkantis amerikietišką universitetą, jūs norite įsitikinti, kad pasirinksite tą, kuris palaikys bet kokius akademinius poreikius.

Colorado State University yra pasiryžęs jūsų sėkmei. Mokymo, mentorystės ir mokymo programos užtikrina, kad turite priemones, kurių reikia klestėti.

Mes esame čia už jus

Su beveik dešimties metų patirtimi galite pasitikėti, mes žinome, kaip rūpintis jus kaip tarptautinį studentą. INTO CSU yra 94% pasitenkinimo tarp buvusių studentų. Tai yra Jungtinių Amerikos Valstijų Nr. 2 bendras studentų pasitenkinimas jų edukacine patirtimi.

Vietos

Fort Kolinsas

INTO Colorado State University

Address
Colorado State University Office of Admissions 1062 Campus Delivery
80523 Fort Kolinsas, Koloradas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Programos

Antrosios pakopos Pathway programa