International Mid Pac College (IMPAC)

Įvadas

Oficialus aprašymas

Tarptautinis Vidutinės Pac kolegija pasinaudojo savo strateginės padėties Ramiojo vandenyno, kur Rytai susitinka vakarus, ir kviečia asmenis su skirtingų kultūrinių perspektyvų į diskusijų klasėje. Kaip, pavyzdžiui, IMPAC programomis siekiama pagerinti ne tik būtinų bendravimo įgūdžių, bet ir pasitikėjimo jomis naudotis tinkamai profesinėje, mokslinėje ir socialinėje aplinkoje. Be to, IMPAC dėmesys skiriamas plėtoti tarpkultūrinius bendravimo įgūdžius. Norėdami atlikti šį, IMPAC šie patogumai: nedideli klases ir kruopščiai suderintą mokymo programą, kuri yra komunikabilus, realistiškas, interaktyvus ir praktiškas. IMPAC yra įsipareigojusi kompetencijos ir nustato aukštus standartus savo studentams.

IMPAC at a Glance

IMPAC, įkurta 1991 metais, siūlo intensyvius anglų kalbos mokymus įvairių grupių besimokantiems kalbų šiose srityse:

Intensyvus anglų kalbos programa-IEPP (Studentų vizos, 12 savaičių ~) Intensyvus anglų Pokalbis programa-IECP (Turistai, Vizų atsisakymo programą, gyventojai, 1 savaitę ~) Privačios pamokos (lankstus tvarkaraštis) Specialūs Anglų programa (Custom Designed anglų programa, lanksti)

Į viršų Priežastys studijuoti IMPAC

Per 20 veiklos metų Akredituotos CEA, Komisijos anglų kalbos programos akreditavimas Aukščiausios kokybės anglų instrukcija su patrauklus, patyrę instruktoriai Excellent value / prieinamos mokslą Patogi vieta netoli autobusų linijų ir Ala Moana centras (Prekybos centras) Tik anglų politika Linksmas ir paslaugus personalas Universitetas tiltas programa *

  • IMPAC siūlo kelias / galimybė studentams, kurie nori patekti į koledžą ir / arba universitetus Havajuose. Šiuo metu IMPAC turi su Kapiolani Community College (KCC), aukštąjį universitetinį Hawaii sistemos mokykloje, nuo sėkmingo aukštesniojo lygio sutartį. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite mūsų interneto svetainėje.

Mokyklos misija

Tarptautinių Mid Pac kolegijos misija yra suteikti savo studentams tvirtą pagrindą anglų bendravimo ir akademinių įgūdžių, kaip antrosios kalbos kartu su tarpkultūrinių įgūdžių, siekiant patenkinti įvairius poreikius, savo studentams būtų sėkmingas šiandienos pasaulinėje rinkoje.

IMPAC yra įsipareigojusi:

Pateikite garso instrukcija, naudojant įvairius metodus, siekiant patenkinti savo studentų poreikius. Pateikite sudėtingas mokymosi patirtį, kuri skatina tolesnius tyrimus ir integracijos į pasaulio bendruomenę. Išlaikyti pavers malonia atmosfera klasėje skatinti mokinių motyvaciją. Skatinti daugiakultūrę supratimą kultūrinėje veikloje.

Privačios pamokos

IMPAC organizuoja privačias pamokas tiems, kurie nori turėti vieną ant vieno pamokas ant lankstaus grafiko. Planavimas yra lanksti priklausomai nuo instruktoriaus prieinamumą. Privačios pamokos yra $ 40 / val. Pusiau privačios pamokos taip pat yra available upon request.

Specialios programos

Šios programos yra skirtos, kad tilptų grupes įvairaus dydžio ir amžiaus, ne ilgesniam kaip trijų mėnesių laikotarpiui. Šie pritaikyti programas įtraukti specializuotą mokymo programą sutelkiant dėmesį į mokinių poreikius ir interesus. Dėl mokesčių ir grafiką, kreipkitės į Priėmimo tarnybą prie info@impachawaii.edu.

Vietos

Honolulu

International Mid Pac College

Address
1311 Kapiolani Blvd.,
Honolulu,

96814 Honolulu, Havajai, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 808-593-9388