Independence Community College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Nepriklausomybės Community College (TBT) yra dvejų metų švietimo įstaiga akredituota aukštojo mokslo Komisija. Ji buvo įkurta 1925 metais kaip 13 ir 14 Nepriklausomybės valstybinių mokyklų sistemos klasėse. 1967 Nepriklausomybės Community College teisiškai atskirta nuo mokyklos rajone. Statant naują bendruomenės kolegijoje dėl 68 akrų miesteliu, anksčiau Nepriklausomybės Country Club ", prasidėjo 1969 m. Klasės prasidėjo naujoje vietoje 1970 m. TBT Su bendrabučiu dabar gyvena Akademinio pastatas, Fine Arts Building, studentų sąjungos, Cessna mokymo centras, lauko House, administraciniame pastate, William Inge menų centras, sporto klubas, sporto praktikos srityse, diskas golfo aikštynas, 96-lova kelių struktūra gyvena sudėtinga, ir 200 lova gyventi salė.

Su daugeliu renovuoja tam paaukoti pastatas, 2010, mes plečiame savo kolegiją įtraukti TBT Vakarų (2615 West Main Street). Tai miesteliu yra įsikūręs vakarinėje pusėje nepriklausomybės ir gyvena mūsų techninių programas: Sąjungininkų sveikatos, EMS, Kosmetologijos ir GED / ABE. Papildomos renovacija buvo baigta 2012 m, kad tilptų mūsų naujausią programą, Veterinarijos technologija. Tai "state-of-the-art įrenginys apima gyvūnų palatas, klasėje, laboratorijoje, chirurgija, vaistinė, prep kambarių, smulkių gyvūnų gydymo, maisto prep, viliojimo ir radiologijos.

TBT taip pat turi buvimas miesto centro su TBT Fondas biuro ir partnerystė su Nepriklausomybės Verslo Resource Center.

Šiuo metu, mūsų švietimo ir paramos programavimo apima 46 studijų programas, skirtas Associates menų ir / ar mokslo laipsnių, 22 studijų programas, skirtas pažymėjimo užbaigimo, Studentų paramos paslaugų, vyrų ir moterų sporto programas ir iš universiteto organizacijų ir veiklos įvairovė.

MISIJA: Nepriklausomybės Community College tarnauja interesus studentų bei bendruomenės teikiant akademinę kompetenciją, skatinant kultūrinį akiratį ir ekonominę plėtrą.

Vizija: Būti Community College, kuri suteikia išskirtinį švietimo patirtį, ugdyti intelektą, skatinti kūrybiškumą ir stiprinant charakterį studentų ir bendruomenės centre aplinkoje.

Vietos

Nepriklausomybė

Address
Independence Community College,
1057 W. College Ave.

KS 67301 Nepriklausomybė, Kanzasas, Jungtinės Amerikos Valstijos