High Point University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Pasirinkite nepaprastą!

Neįprasta yra pasirinkimas. Tai yra apie mokslines žinias sujungiant su praktiniais gebėjimais gyventi. Tai apie vadovavimą, tarnavimą ir gyvenimo pusiausvyrą.
Tai mes tikime HPU.

Gyvenimo įgūdžiai

Jūsų laipsnis nėra tas dalykas, kuris jums suteikia darbą. Jūs gausite darbą. HPU yra gyvenimo greitintuvas - laiko suspaudimas ir leidžiantis sutaupyti tik ketverių metų patirtį. Jūs pradėsite savo profesinę karjerą, kai tik atvykstate į universitetą. Jūs baigiate pasiruošę tikram pasauliui. Ir tikrasis pasaulis nori tave.

HPU dvasia

High Point University sritys 16 I skyriaus komandos ir konkurso "Big South" konferencijoje. Šimtai studentų taip pat dalyvauja mūsų dinamiškose, čempionato lygmens klubų sporto ir sporto komandose. Ne žaidėjas? Visuose renginiuose susikurkite nepatogus skyrius, kuriame dalyvauja studentų vadovai, vadinami "Purpuriniu valdymu".

Būrio tikslai

Su daugiau nei 100 studentų gyvenimo miestelio organizacijomis ir daugiau nei 600 studentų, konkuruojančių klubo ir intranečių sporto srityje, High Point University , jūs ne tik būsite paprašyta apklausti aplink jus esantį pasaulį - tikėtina, kad jūs tapsi aktyviu piliečiu.

Amazing Dorms

"Niche.com" įvertino " High Point University yra "The # 1 Best Dorms" Amerikoje 2018 m., Ir dėl geros priežasties. Universiteto gyvenime HPU universitetuose studentai padeda jiems kurti stiprią savęs jausmą tiek klasėje, tiek gyvenamosiose patalpose.

Vertėmis pagrįstas mokymasis

High Point University yra "The John Templeton Foundation" sąraše, kuriame yra 100 kolegijų Amerikoje, skatinančių simbolių kūrimą. Mūsų DNR, kurią baigėme, mokėsi jaunų žmonių, pagrįstų geru moraliniu sprendimų priėmimu, turinčiu gerą charakterį.

Augimo mąstysena

Augimo požiūris yra galios. Jūsų talentai ir sugebėjimai gali būti plėtojami sunkiu darbu, naujų strategijų mokymu ir kitų žmonių pagalba bei indėliu. High Point University pritaria šiam požiūriui, kad padėtų jums išmokti vertinti pažangą, o ne tobulumą.

Visuotinis švietimas

Šiandien darbdaviai ieško daugiau nei tik laipsnio; jie nori gerai suvokti asmenis, kurie susipažįsta su įvairiomis kultūromis, specialiais įgūdžiais ir žiniomis apie pasaulinę rinką. High Point University studentai keliauja į užsienį keletą savaičių arba visą semestrą daugiau nei 29 šalių per 61 studijų užsienyje programas.

Pagalvokite už linijų

Patirtinis mokymasis sudaro 25 proc. Akademinių valandų kiekvienoje pagrindinėje High Point University . Studentai yra mokomi klasėje, bet ir už klasės ribų laboratorijose, studijose, karjeros eros, stažuočių, studijų užsienyje, mokslinių tyrimų vykdymo ir verslo srityse, įgyjant realią patirtį pagal savo disciplinas.

Tu priklausai čia

Jūsų naujoji kelionė skambina. Kartu jūs ir HPU gali paversti savo gyvenimo tikslus realybe. Kas išskiria mus? HPU, jūs susiduriate su nepaprasto išsilavinimo įkvepiančią aplinką su rūpimais žmonėmis.

Vietos

Aukstas taskas

High Point University

Interneto svetainė
Telefonas
(800) 345-6993

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis