Oficialus aprašymas

Derliaus Anglų institutas

Derliaus institutas yra tarptautiniu mastu pripažintas anglų kalbos kaip antrosios kalbos aukštos kokybės standartus. Nuo 1999 m institutas buvo naudojant pažangias metodikas, kurios leido mums pasiekti aukščiausią pažymėjimus iš Švietimo Jungtinių Valstijų departamentas.

Žr ką studentai pasakyti apie Harvest instituto

MISIJA

"Pjūtis institutas turi savo pagrindinį tikslą integruoti studentus su anglų kalba, Amerikos kultūra ir gyvenimo būdu, suteikiant jiems įgūdžių ir žinių, tapti lingvistiškai įgudę."

VIZIJA

Būti centras, kuris traukia ir palaiko sąjungą per bendravimą ir kultūrą. Skatinant pasaulinį pilietiškumą ir žmonių iš įvairių tautų supratimą.

VERTYBĖS

Švietimas - Pagarba - Etika - Kūrybiškumas - nuolatinis atnaujinimas.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Harvest English Institute

IEP - Intensyvus anglų kalbos programa - skirstomas į šešis lygius ir daro Anglų nepamirštamas per kelis pozicijų kalba, daug galimybių praktikuoti ją ir intensyvus perdi ... [+]

Kursas Intensyvus anglų

IEP - Intensyvus anglų kalbos programa - skirstomas į šešis lygius ir daro Anglų nepamirštamas per kelis pozicijų kalba, daug galimybių praktikuoti ją ir intensyvus perdirbimas žodyno.

Jis parengia studentus bendrauti anglų kalba su įvairių masyvas pranešėjai iš viso pasaulio, kurie turi platų vietinių ir nevietinių akcentais.

Daugiausia dėmesio kultūros sklandumą leidžia studentams naršyti socialines, keliauti ir verslo situacijas, kad jie susidurs su savo kasdieniame gyvenime.

Pasirenkamieji kursai

• Rašymo

Šis kursas padeda studentams pagerinti savo rašymo įgūdžius rengiantis tolesniam akademiniam darbui. Mūsų mokytojai suteiks naudingų metodus, patarimus ir konsultacijas, siekiant pagerinti mokinių pasitikėjimą. Kaip studento pažangos, jie įgis pasitikėjimo kurti ir suprasti tekstą saugumo ir kūrybiškumą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Newarkas Ilga šaka Orlandas
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Harvest English Institute

Mintys studijuoja kolegijoje ar universitete Jungtinėse Valstijose? Atsižvelgiant TOEFL ® yra būtinas žingsnis bet ne JAV išsilavinę studentas, kuris nori studijuoti Šiau ... [+]

TOEFL rengimas

Mintys studijuoti kolegijoje ar universitete Jungtinėse Amerikos Valstijose? Atsižvelgiant TOEFL ® yra būtinas žingsnis, bet ne JAV išsilavinusių studentų, kurie nori studijuoti Šiaurės Amerikoje. Taip pat vis labiau reikalaujama iš kitų švietimo įstaigų visame pasaulyje, taip pat norimą arba privalomo darbo kvalifikaciją.

TOEFL ® yra už Testas anglų kalbos kaip užsienio kalbos santrumpa. Jis matuoja savo gebėjimą bendrauti anglų kolegijose ir universitetuose ir pripažįstama 7000 + vietų daugiau nei 130 šalių. Tai plačiausiai priimtais anglų kalbos testas pasaulyje.

Į TOEF ® L egzaminą, keturios kalbos įgūdžiai, kurie veiksmingai bendrauti, yra ištiriamos. Jos skaitymas, klausymas, kalbėjimas ir rašymas. TOEFL ® yra dvi versijos; interneto pagrindu (iBT) ir popieriuje. Šiomis dienomis, dauguma TOEFL ® centrai naudotis internetu grindžiamas vieną. Testas yra patogu, nes galite jį iš bet kurios miesto centre ir jam reikia tik porą valandų užbaigti.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Newarkas Ilga šaka Orlandas
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Harvest English Institute

Šiandien visoje planetoje žmonės kalba, kelionės, studijų ir daryti verslą anglų kalba. "Mūsų trumpas, bet intensyvus Anglų kasdieniniam programa yra tiems, kurie nori to ... [+]

Žinoma pasilinksminimo anglų

Šiandien visoje planetoje žmonės kalba, kelionės, studijų ir daryti verslą anglų kalba. Mūsų trumpas, bet intensyvus Anglų kasdieniniam programa yra tiems, kurie nori tobulėti. Studento vizą nereikia, kai jūs imtis 17 valandų klasių ar mažiau per savaitę. Kalbėdamas angliškai gali padėti jums padaryti jūsų gyvenimą. Pagerinkite savo anglų kalbos žinias - Sužinokite, kaip kalbėti kaip Amerikos!

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Newarkas Ilga šaka Orlandas
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba