Hancock International College

Įvadas

Oficialus aprašymas

ISTORIJA Hancock tarptautinis koledžas buvo įkurta siekiant teikti kokybišką išsilavinimą prieinamomis kainomis studentams, norintiems patekti į sparčiai augančią instrukcija anglų kaip antrosios kalbos. Nors kai kurios mokyklos moko tik teorines koncepcijas, abu studentai ir universitetai reikalauja žinių apie praktinių elementų anglų kalba šiandien. Hancock tarptautinis kolegija pirmoji duris atvėrė Irvine, Kalifornija 2011 metais. HIC paskatino į savo Intensyvus ESL kursus plėtrą visų anglų kalbos besimokantiems lygius, siūlanti Intensyvus anglų kalbos kursus pradedančiųjų iki pažengusių kalbančių AAK. MISIJA Iš Hancock International College misija yra teikti išsamią edukacinę programą anglų kaip antrosios kalbos, skirtas užsienio studentams, kurie atstovauja įvairių kalbinių ir kultūrinių sluoksnių. Mūsų programos pamatai dėstymas gramatikos, skaitymo, rašymo, klausymo, ir kalbėjimas. Mes taip pat teikiame tarptautinių studentų ekspozicija Amerikos kultūrą ir istoriją. KODĖL HIC? Nesvarbu, ar jūsų tikslas yra lankyti Amerikos universiteto Jungtinėse Valstijose ar pasiekti profesinės sėkmės savo karjerą, HIC anketa IESL programa yra skirta padidinti savo įgūdžius su anglų kalba, o įgyti didesnį supratimą apie Amerikos kultūrą.

Užsienio studentams būdamas užsienio šalyje gali būti labai bauginanti. HIC suteikia mažoms ir intymių klases tam, kad studentams gauti geriausią įmanomą instrukcija.

HIC turi daug veiklos visoje studentams metus. Holiday šalys (ty Helovinas, Padėkos, Kalėdų ir kt.) HIC taip pat didžiuojasi ketvirčio kultūros srityje kelionę, kur visi studentai kiekviename lygmenyje gali mėgautis save ir panaudoti žinias ir išsilavinimą jie gavo savo klasėje pabaigoje. Kultūros išvykas gali skirtis priklausomai nuo sezono.

HIC įsikūręs pietinėje Kalifornijoje, su geriausias sąlygas JAV. Užsienio studentams, tai yra puiki galimybė; Kai esate pasirengę perkelti galite rinktis iš šimtų privačių ir valstybinių universitetų ir iš Kalifornijos valstijoje. Kai studentai baigę HIC IESL programa, Hancock tarptautinis kolegija paskatino santykius su daugeliu universitetų priėmimo perdavimo dar lengviau.

Hancock International College Komercinės iš JL43 Pramogos apie Vimeo.

Vietos

Irvinas

Hancock International College

Address
Hancock International College
4199 Campus Dr.
#600

92612 Irvinas, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 949-679-2000