Oficialus aprašymas

ISTORIJA Hancock tarptautinis koledžas buvo įkurta siekiant teikti kokybišką išsilavinimą prieinamomis kainomis studentams, norintiems patekti į sparčiai augančią instrukcija anglų kaip antrosios kalbos. Nors kai kurios mokyklos moko tik teorines koncepcijas, abu studentai ir universitetai reikalauja žinių apie praktinių elementų anglų kalba šiandien. Hancock tarptautinis kolegija pirmoji duris atvėrė Irvine, Kalifornija 2011 metais. HIC paskatino į savo Intensyvus ESL kursus plėtrą visų anglų kalbos besimokantiems lygius, siūlanti Intensyvus anglų kalbos kursus pradedančiųjų iki pažengusių kalbančių AAK. MISIJA Iš Hancock International College misija yra teikti išsamią edukacinę programą anglų kaip antrosios kalbos, skirtas užsienio studentams, kurie atstovauja įvairių kalbinių ir kultūrinių sluoksnių. Mūsų programos pamatai dėstymas gramatikos, skaitymo, rašymo, klausymo, ir kalbėjimas. Mes taip pat teikiame tarptautinių studentų ekspozicija Amerikos kultūrą ir istoriją. KODĖL HIC? Nesvarbu, ar jūsų tikslas yra lankyti Amerikos universiteto Jungtinėse Valstijose ar pasiekti profesinės sėkmės savo karjerą, HIC anketa IESL programa yra skirta padidinti savo įgūdžius su anglų kalba, o įgyti didesnį supratimą apie Amerikos kultūrą.

Užsienio studentams būdamas užsienio šalyje gali būti labai bauginanti. HIC suteikia mažoms ir intymių klases tam, kad studentams gauti geriausią įmanomą instrukcija.

HIC turi daug veiklos visoje studentams metus. Holiday šalys (ty Helovinas, Padėkos, Kalėdų ir kt.) HIC taip pat didžiuojasi ketvirčio kultūros srityje kelionę, kur visi studentai kiekviename lygmenyje gali mėgautis save ir panaudoti žinias ir išsilavinimą jie gavo savo klasėje pabaigoje. Kultūros išvykas gali skirtis priklausomai nuo sezono.

HIC įsikūręs pietinėje Kalifornijoje, su geriausias sąlygas JAV. Užsienio studentams, tai yra puiki galimybė; Kai esate pasirengę perkelti galite rinktis iš šimtų privačių ir valstybinių universitetų ir iš Kalifornijos valstijoje. Kai studentai baigę HIC IESL programa, Hancock tarptautinis kolegija paskatino santykius su daugeliu universitetų priėmimo perdavimo dar lengviau.

Hancock International College Komercinės iš JL43 Pramogos apie Vimeo.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Hancock International College

Tai intensyvaus anglų kalbos kursus serijos studentams, kurie nori pagerinti savo anglų kalbos akademiškai ar profesionaliai. Šie kursai padės studentams plėtoti gramatin ... [+]

Hancock International College siūlo 6 lygius Intensyvus ESL (IESL) programą. Lygiai yra tokie:

IESL 100 (Pradedantysis): Šio kurso tikslas yra padėti studentams įgyti pagrindinio klausymo ir kalbėjimo įgūdžius kasdieniame gyvenime; plėtoti pagrindines anglų kalbos žodyną ir raštingumo įgūdžius ir plėtoti pagrindines gramatikos ir rašymo įgūdžius. Be to, šis kursas supažindina studentus į Amerikos kultūrą ir istoriją.

IESL 101 (Pradedantysis Aukštos): Šio kurso tikslas yra padėti studentams ir toliau įgyti pagrindinio klausymo ir kalbėjimo įgūdžius kasdieniame gyvenime; toliau plėtoti pagrindinius anglų kalbos žodyną ir raštingumo įgūdžius ir toliau plėtoti pagrindinio gramatikos ir rašymo įgūdžių, reikalingų gaminti pastraipas. Be to, šis kursas supažindina studentus į Amerikos kultūrą ir istoriją.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Irvinas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Pirmosios pakopos Pathway programa

Hancock International College

Hancock International College Kelias programa suteikia studentams galimybę įvesti JAV kolegijoje ar universitete baigus HIC anketa IESL programa! ... [+]

Hancock tarptautinis koledžas Kelias programa suteikia studentams galimybę įvesti JAV kolegijoje ar universitete baigus HIC anketa IESL programa!

Po studentai taiko į vieną iš mūsų partnerių mokyklų, kolegija ar universitetas bus nustatyta, ar jie atitinka priėmimo. Jei studentas atitinka priėmimo reikalavimus, bet neturi reikiamo anglų kalbos lygį, studentas gaus sąlyginio į kolegijoje ar universitete. Tai reiškia, kad studentas galės pradėti klases, kai jie sėkmingai baigė HIC "ai IESL programa.

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Irvinas
Rugsėjis 2020
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Hancock International College