Hillsborough Community College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Vienas JAV aukštasis mokslas yra arčiau nei jūs manote ... Pasiekti savo svajonę! Studijų metu Hillsborough Community College Tampa Bay, Floridoje!

Hillsborough Community College (HCC) yra akredituota, Community College su penkiais miesteliai įsikūrę gyvybingame krantinėje miesto Tampa, Florida, ir aplinkinių Hillsborough County. Tampa Bay regione gyvena nuostabia jūros gyvybės, sporto atrakcionų, pasaulinės klasės kultūros židinys ir didelis prekybos ir valgomasis. Jūs rasite platų lauko veikla, įskaitant kempingas, žygiai, jodinėjimas, dviračių, žvejybos, nardymo, buriavimo, plaukiojimas, baidarės. Tampa pasigirti atrakcionų, tokių kaip Busch Gardens, Florida Aquarium, Lowry Park Zoo, o mokslo ir pramonės muziejus. Populiaru Florida teminiai parkai, pavyzdžiui, Walt Disney World, Universal Studios, ir SeaWorld yra tik trumpas kelio automobiliu. Džiaugiamės saule ištisus metus, gyvą kultūros scena, kai kurie iš geriausių paplūdimių pasaulyje, sporto visų rūšių, ir puikus aukštojo mokslo galimybes.

Kviečiame prisijungti prie mūsų ... Mėgaukitės gerą gyvenimą Tampa Bay, Floridoje!

Universitetas perkėlimo programa: Pradžia tuo HCC! Eiti bet kur!

HCC yra puiki vieta pradėti užsienio studentams, kurie svajoja uždirbti 4 metų bakalauro laipsnį Jungtinėse Amerikos Valstijose. Mes padėsime jums ieškoti visų savo universitetų galimybes, o jūs baigti savo pirmuosius du metų universitetinių studijų pas mus. Jei norite dalyvauti atrankinės 4 metų kolegijoje, liberalios meno įstaiga, nacionaliniu rango universitetas, arba "Ivy League" mokyklos HCC padeda jums ten!

Kodėl verta rinktis HCC?

Besiūliai perkėlimas į ketverių metų universitete Įperkamos mokslą ir lanksčios įmoka mokėjimo planai Populiaru teminiai parkai netoliese, pavyzdžiui, Walt Disney World, Universal Studios ir SeaWorld Asmeninės, dėstymo kokybę, su mažos klasės dydžių ir išskirtinio fakulteto Intensyvus anglų kalbos programas, siekiant padėti jums pasiruošti sėkmės kolegijoje-lygio kursus Kultūriškai įvairi bendruomenė, įskaitant tarptautinių studentų iš daugiau nei 60 tautų Centras tarptautinio švietimo skirta jūsų paramos, gerovė ir sėkmė

On-campus Būstas Hawks Landing

Nurodykite vietą gyventi yra vienas iš svarbiausių sprendimų jums padaryti prieš pradedant mokytis ne HCC, tačiau ji neturi būti sunkiausias vienas!

"Hawks Landing apartamentai siūlo didelę vertę, patogi vieta, ir, svarbiausia, įdomus gyvenimo ir mokymosi atmosferą! Korpusas kompleksas yra tik už kelių kvartalų nuo prekybos ir restoranų ir pėsčiomis Raymond James stadionas, namuose su "Tampa Bay Buccaneers, ir Steinbrenner Field, pavasaris mokymo namuose 2009 Baseball World Series čempionų, New York Yankees. Įsikūręs greta Dalė Mabry miesteliu, "Hawks Landing studentų apartamentai siūlo visiškai įrengtus 1, 2 ir 4 kambarių / vonios vienetų puikios patogumais.

Privati, erdvus miegamasis su nemokama interneto ir kabelinės televizijos Atskiras vonios kambarys Bendri prabanga virtuvė, įrengtas gyvenamasis kambarys Normalaus dydžio skalbimo / džiovinimo Kurorte stiliaus baseinas ir paplūdimio tinklinis teismas State-of-the-art sveikatingumo centro Kompiuterių laboratorijos su spausdintuvais ir studijų stočių Vaizdo žaidimų kambarys ir socialinė veikla

Studentų gyvenimas

Su bendrabučiu dalyvavimas yra puikus būdas padaryti dauguma iš jūsų kolegijoje patirtį! Studentai gali padidinti savo karjeros ir mokymosi galimybes dalyvaudami universiteto veiklą ir organizacijos. HCC siūlo daug galimybių studentams įvairių praplėsti savo akiratį per kultūros ir specialių renginių kiekvienoje miesteliu, įsitraukti į kolegijos gyvenimą ir susirasti naujų draugų!

Hcc anketa atletika programa suteikia tarptautinius studentus su papildoma galimybe praturtinti savo koledžo patirtį per Międzyuczelniany SPORTUI, įskaitant vyrų ir moterų krepšinio, vyriški Beisbolas, ir moterų futbolo, tinklinio ir teniso. HCC komandos užėmė nacionaliniu ir laimėjo keletą čempionatai.

Tarptautinio švietimo centras: Jūsų namais toli nuo namų!

Tuo HCC, mes labai didžiuojamės, kad mūsų kultūros ir tarptautinės įvairovę, ir mes įsitikinę tarptautinio švietimo svarbą. Mes teikiame specialias tarptautines programas ir paslaugas mūsų tarptautiniams studentams, ir mūsų šalies studentų, per mūsų tarptautinio švietimo centras. Centras sukuria mokymosi aplinką, kuri rengia studentus vis labiau tarpusavyje ir besikeičiančiame pasaulyje.

Mūsų tarptautinių studentų, atstovaujančių daugiau nei 60 tautų, jūs rasite, kad centras teikia įvairias paslaugas remti jūsų individualius poreikius, o lankyti HCC, nuo pradžios iki pabaigos! Tai apima rekomendacijas dėl priėmimo, vizų, orientacijos, akademikų, būsto, ir perkelti į ketverių metų kolegijoje ar universitete.

Taikyti šiandien!

Tarptautiniai studentai gali kreiptis dėl Fall (rugpjūtis), pavasaris (sausio), arba vasarą (gegužė) semestrus. Mes laukiame jus Hillsborough Community College! Norėdami gauti daugiau informacijos, užpildykite užklausos formą, ir mes atsakysime į Jūsų tiesiogiai.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Associate of Science - AcademicCourses » Matyti Associate of Arts - AcademicCourses » Peržiūrėti kursus » Matyti Associate of Science - HealthcareStudies » Matyti Associate of Arts - HealthcareStudies » Matyti Kursai - HealthcareStudies »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Associate of Arts

Asocijuota Meninio Teatro

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Tampa

Šis išankstinis-dur skirtas studentams, kurie nori tęsti ketverių metų laipsnį dramos ar teatro. Karjera apima atliekant, mokymo, rašymo, ir vadovavimas. [+]

Ybor Miestas apgyvendinimu Teatras departamentas Hillsborough Community College Ybor Miestas apgyvendinimu teatras skyrius siūlo konkurencingą programa studentams, norintiems tęsti karjerą teatre. HCC Ybor Miestas suteikia mokymus vaidybos ir scenografijos, pabrėžiant veikiantis, siekiant parengti studentus perkelti į ketverių metų kino programą. Programa taip pat siekiama suteikti studentams praktinių žinių apie auditioning bendruomenėje ir rengiasi teatre, kino ir televizijos aktoriaus karjerą. Konkursai Veikimo klausymai vyksta ankstyvą rudenį rudenį studentų gamybos ir vėlyvą rudenį pavasario studentų gamybai. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su Suzy Devore ne sdevore@hccfl.edu~~pobj arba 813-253-7682 - YPAB 209 Kurso aprašymas Bendrojo išsilavinimo reikalavimai - 36 kr. rekomenduojama Kursai / Pasirenkant - 24 kr. 1 PASTABA: Sąraše yra gairės. Pasitarkite su konsultantu ar konsultanto bendrojo lavinimo ir rekomenduojamų Kursai / electivesfor ši išankstinė-dur, arba konsultuotis su atitinkamų konsultuoti vadovą apie HCC svetainėje (www.hccfl.edu). 2 PASTABA: IDS 2110, jungtys reikalingas baigimo. Rekomenduojami kursai 3 PASTABA: Į humanitarinių mokslų bendradarbis gali būti skiriamos nuo patenkinamai užbaigus 60 kreditų valandas. Studentai patariama tocomplete pirmiau planuojamos programos, siekiant perduoti į panašią programą vyresniųjų institucijoms. 1000 Įvadas į teatro Teikia orientaciją į teatrą kaip meno forma, akcentuojant skaitymo ir peržiūrint dramatiškus spektaklius. 3 kr. TPP 1110 lep man Pabrėžia pagrindinius metodus vaidybos, pabrėžiant dėl ​​Stanislavskio sistema. 3 kr. TPP 1111 einantis II Pabrėžia, kad Stanislavskio sistemos naudojimas daugiau pažangių scenos. Papildoma sąlyga: sutikimas instruktorius. 3 kr. TPA 1290 spektaklio seminaras Suteikia dalyvavimo galimybę A-dur teatro produkcija kaip aktorius. Šis kursas gali būti kartojamas du kartus kreditą. 3 kr. TPA 1200 Dramaturgo meistriškumas Įvadinis kursas techninių... [-]

Asocijuota Meninio Ugdymo / Mokytojų Rengimas

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Tampa

Dalė Mabry apgyvendinimu siūlo kursus Įvadas į Švietimo, Mokymo skirtingas populiacijas, o Įvadas į ugdymo technologijos. Studento siekiant gauti Menų bendradarbis (AA) laipsnis švietimo / mokytojų rengimo turėtų pasirinkti pasirenkant pagal bendruosius programos sąlygų numatomam viršutinio skyriaus pagrindinis. [+]

Dalė Mabry apgyvendinimu siūlo kursus Įvadas į Švietimo, Mokymo skirtingas populiacijas, o Įvadas į ugdymo technologijos. Studento siekiant gauti Menų bendradarbis (AA) laipsnis švietimo / mokytojų rengimo turėtų pasirinkti pasirenkant pagal bendruosius programos sąlygų numatomam viršutinio skyriaus pagrindinis. Šis perkėlimas takelis skirtas studentams, kurie nori siekti ketverių metų laipsnį išsilavinimą. Pasitarkite atitinkamą konsultuoti vadovą apie HCC tinklalapyje http://www.hccfl.edu/ssem/advising-guides.aspx Studentai planuoja tapti ekvivalentas mokytojams turi standartinį aukštosios mokyklos diplomą arba Ged. 1 PASTABA: Sąraše yra gairės. Pasitarkite su konsultantu ar konsultanto bendrojo lavinimo ir rekomenduojamų Kursai / pasirenkant už šį pervedimą kelyje, arba konsultuotis su atitinkamų konsultuoti vadovą ant HCC svetainėje (http://www.hccfl.edu/ssem/advising-guides.aspx). 2 PASTABA: † IDS 2891, jungtys reikalingas baigimo. 3 PASTABA: Studentai turi pasirinkti bent vieną kursą biologijos mokslo ir vieną kursą fizinių mokslų. Bent vienas mokslo turi būti svarbiausias variantas. 4 PASTABA: Dažnas Kursų Reikalavimai rekomenduotas sėkmingo perkėlimo į universitetą narėje yra pažymėtos žvaigždute (*). 5 PASTABA: Į humanitarinių mokslų bendradarbis gali būti skiriamos nuo patenkinamai užbaigus 60 kreditų valandas. Studentai patariama užpildyti žemiau planuojamą programą, siekiant perduoti į panašią programą vyresniųjų institucijoms. Aš metus pirmasis pusmetis Anti 1000 Įvadas į antropologijos arba † PSY 2012, Bendrosios psichologijos ar † SyG 2000, Įvadas į sociologijos 3 kr. * † EPF 1005 Įvadas į mokytojo profesiją 3 kr. † ENC 1101 Anglų Sudėtis aš 3 kr. † MAC 1105 Kolegija algebra 3 kr. antras pusmetis * † EPF 2085 Įvadas įvairovės pedagogams 3 kr. † ENC 1102 Anglų Sudėtis II 3 kr. † MGF 1106 Temos Matematikos 3 kr. †... [-]

Asocijuota Meninio žodžio Ir Masinės Komunikacijos

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Tampa

Šis perkėlimas takelis skirtas studentams, kurie nori siekti ketverių metų laipsnį masinių komunikacijų, žurnalistikos, reklamos, viešųjų ryšių, švietimo ir telekomunikacijos. [+]

Dalė Mabry kalba skyrius siūlo vieną valandą kursus kalbos tobulinimo ir trijų valandų kursus viešo kalbėjimo, Garbės Visuomenės Kalbėjimas, tarpasmeninė komunikacija, Įvadas į masinės komunikacijos ir Raštu masinės komunikacijos. Šis perkėlimas takelis skirtas studentams, kurie nori siekti ketverių metų laipsnį masinių komunikacijų, žurnalistikos, reklamos, viešųjų ryšių, švietimo ir telekomunikacijos. Karjera apima raštu įvairiose žiniasklaidos priemonėse, transliavimo, verslo ryšių atstovė vyriausybinių Agen-tikos, įvairių darbo vietų, tokių kaip kopiją raštu per reklamos ir viešųjų ryšių srityse, vaizdo ir garso bei vaizdo produkcijos ir pardavimų ir politinio lobisto. 1 PASTABA: Sąraše yra gairės. Pasitarkite su konsultantu ar Coun Ramonas bendrojo lavinimo ir rekomendavo Kursai / pasirenkant už šį pervedimą kelyje, arba konsultuotis su atitinkamų konsultuoti vadovą ant HCC svetainėje (http://www.hccfl.edu/ssem/advising-guides.aspx). 2 PASTABA: † IDS 2891, jungtys reikalingas baigimo. 3 PASTABA: Studentai turi pasirinkti bent vieną kursą biologijos mokslo ir vieną kursą fizinių mokslų. Bent vienas mokslo turi būti svarbiausias variantas. 4 PASTABA: Pasirenkamieji kursai perdavimo negali būti enc arba Lit prefix kursus ir turi būti už 36 valandas bendrųjų EDUCATIO nrequirements. 5 PASTABA: Į humanitarinių mokslų bendradarbis gali būti skiriamos nuo patenkinamai užbaigus 60 kreditų valandas. Studentai patariama užpildyti žemiau planuojamą programą, siekiant perduoti į panašią programą vyresniųjų institucijoms. Aš metus pirmasis pusmetis † ENC 1101 Anglų Sudėtis aš 3 kr. † MMC 2000 Įvadas į masinių komunikacijų 3 kr. PHI 1100 elementarią logiką 3 kr. Matematika CORE Bendrojo lavinimo 3 kr. antras pusmetis † ENC 1102 Anglų Sudėtis II 3 kr. JOU 1400L Žurnalistika Lab "1 kr. MMC 2100C Rašymas už masinių... [-]

Asocijuota Meno Humanitarinių

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Tampa

Šis perkėlimas takelis skirtas studentams, kurie nori siekti ketverių metų laipsnį Humanitarinių. [+]

Humanitariniai departamentas prie Dale Mabry Campus siūlo kursus dailės padėkos, brėžinį aš, Įvadas į kino, humanitariniai: priešistorinio renesanso, humanitariniai: Renesanso iki dabarties, pagyrimu humanitariniai mokslai, Afrikos humanitariniai mokslai, Įvadas į muzika, Filosofijos įvadas, Garbės Įvadas į Filosofija, pradinė logika, etika, Įvadas į religijos ir Įvadas į teatro meno. 1 PASTABA: Šis sąrašas yra gairės. Pasitarkite su konsultantu ar konsultanto bendrojo lavinimo ir rekomenduojamų Kursai / pasirenkant už šį pervedimą kelyje, arba konsultuotis su atitinkamų konsultuoti vadovą ant HCC svetainėje (http://www.hccfl.edu/ssem/advising-guides.aspx). 2 PASTABA: † IDS 2891, jungtys reikalingas baigimo. 3 PASTABA: Studentai turi pasirinkti bent vieną kursą biologijos mokslo ir vieną kursą fizinių mokslų. Bent vienas mokslo turi būti svarbiausias variantas. 4 PASTABA: Į humanitarinių mokslų bendradarbis gali būti skiriamos nuo patenkinamai užbaigus 60 kreditų valandas. Studentai patariama užpildyti žemiau planuojamą programą, siekiant perduoti į panašią programą vyresniųjų institucijoms. Aš metus pirmasis pusmetis † ENC 1101 Anglų Sudėtis aš 3 kr. † Anti 2000 Įvadas į antropologijos arba † PSY 2012, Bendrosios psichologijos ar † SyG 2000, Įvadas į sociologijos 3 kr. Biologinis Mokslas CORE Bendrojo lavinimo 3-4 kr. Matematika CORE Bendrojo lavinimo 3 kr. antras pusmetis † ENC 1102 Anglų Sudėtis II 3 kr. HUM 1020 Įvadas į Humanitarinių 3 kr. Matematika Bendrojo lavinimo 3 kr. Fizinis Mokslas CORE Bendrojo lavinimo 3 kr. Trečiojo semestro * Humanitariniai Pasirenkant 9 kr. metų II pirmasis pusmetis EUH 2000 Vakarų pasaulyje: Ištakos anksti Šiuolaikinė Europa 3 kr. † HUM 2210 Pasaulio humanitarinis: Priešistorė anksti eros arba † HUM 2230, Pasaulio humanitarinis: Ankstyvas Modernus... [-]

Asocijuota Meno Su Menu Dėmesio

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Tampa

Į meno AA iš anksto pagrindinis studentams, kurie nori siekti ketverių metų kolegija / universitetinį išsilavinimą tokiose srityse, kaip dailės, meninio ugdymo ir meno istorijos. [+]

Kaip daugiausia vizualaus ir vaizdo sąmoningas kultūros, gebėjimas efektyviai skaityti vizualiai kalba vaizdais tapo svarbiausiu socialiniai įgūdžiai. Perfrazuojant Walteris Benjaminas, "Tie, kurie negali interpretuoti vaizdus bus ateityje neraštingi". Turint tai omenyje, Visual Art departamentas prie Hillsborough Community College yra įsipareigojusi ugdyti išsilavinusią studentų organizacijos, kuri pripažįsta ir supranta galią, kad vaizdai Turėti abiem istorinių ir šiuolaikinių kontekstuose, o taip pat, kad galėtų vadovauti tos vizualinės leksikos pagrindus jų pačių tikslų ir priemonių. Į meno AA iš anksto pagrindinis studentams, kurie nori siekti ketverių metų kolegija / universitetinį išsilavinimą tokiose srityse, kaip dailės, meninio ugdymo ir meno istorijos. Takelis offeres Fondas kursai studijoje įgūdžių ir studijos metodus. Pagrindiniai tyrimai apima, dizainas, skaitmenines laikmenas, piešimas, tapyba, fotografija, grafikos ir skulptūros. Siūlomi kursai seka Aš metus RUDENS SEMESTRAS ARH 1050 Menas Istorija man ART 1201C Dizaino Pamatai PAVASARIO SEMESTRAS ARH 1051 Menas Istorija II ART 1300 brėžinį Aš metų II RUDENS SEMESTRAS ART 1203C trimatis projektavimas Neapibūdintas Pasirenkamasis PAVASARIO SEMESTRAS Neapibūdintas Pasirenkamasis Neapibūdintas Pasirenkamasis NURODYTAIS Pasirenkant (pasirinkti vieną iš trijų iš šių) ART 2400C Grafikos Aš ART 2500C Tapyba man ART 2600C Įvadas į Digital Art ART 2701C skulptūra man PgY dirbs 2401C fotografija man ART 2301C Piešimo II [-]

Asocijuota Meno Su šokių Dėmesio

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Tampa

Mes siūlome šokių pamokas šokių didžiųjų ir ne didžiųjų. Mes siūlome keturis lygius baleto ir šiuolaikinio šokio, sudėties, muzikos šokių, specialiomis temomis kursai, šokių improvizacijos, šokio kondicionierius, šokių ansambliui ir Įvadas į šokį. [+]

Sveiki atvykę į HCC šokių programa. Mes esame įsipareigoję integruojant meniškumą ir stipendiją šokių. Dėstytojai ir studentai sudaro bendruomenė, Forge ryšius tarp veiklos, kūrybos, intelektinės smalsumas ir propagavimą. Šokių kursai yra skirti ištirti daug galimybių judančio kūno per erdvę, laiką ir energiją. Programa yra sukurta siekiant patenkinti kiekvieno studento poreikius. Mes siūlome šokių pamokas šokių didžiųjų ir ne didžiųjų. Mes siūlome keturis lygius baleto ir šiuolaikinio šokio, sudėties, muzikos šokių, specialiomis temomis kursai, šokių improvizacijos, šokio kondicionierius, šokių ansambliui ir Įvadas į šokį. Kursai DAA-1100 Šiuolaikinio šokio neįgalioti Specialybių 1 kreditas Šiuolaikinio šokio pagrindai yra studija kursas skirtas supažindinti studentus su ne mokymą pagrindinių koncepcijų šiuolaikinio šokio. Į šią klasę dėmesys bus kreipiamas pasiekti teisingą kūno derinimą, mokymosi iš rankų ir pėdų, ir laiko, erdvės, svorio ir energijos naudojimo padėtyse. Studentai mokysis pagrindinę šokių žodyną kuriant lankstumą, jėgą ir muzikalumą. Tai yra studija Žinoma ir gali būti pakartota 2 kartus kredito. DAA-1102 Šiuolaikinio šokio Pasirengimo Specialybių 1 kreditas Šiuolaikinio šokio pagrindai yra studija kursas skirtas supažindinti studentus, kurie planuoja toliau tęsti šokį su pamatų žinių šiuolaikinio šokio. Į šią klasę dėmesys bus kreipiamas pasiekti teisingą kūno derinimą, laiko, erdvės, svorio ir energijos ir gebėjimo tiksliai sužinoti šokio derinius ir frazė darbą naudojimą. Studentai mokysis šokio žodyną kuriant lankstumą, jėgą ir muzikalumą. Tai yra studija Žinoma ir gali būti pakartota 2 kartus kredito. DAA-1201 Baleto Pagrindai Non-Specialybių 1 kreditas Baleto pagrindai yra studija kursas skirtas supažindinti studentus su ne mokymą pagrindinių koncepcijų baleto techniką. Į šią klasę dėmesys bus kreipiamas pasiekti... [-]

Asocijuota Menų Grafinis Dizainas Dėmesys

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Tampa

Į Grafinis dizainas AA iš anksto pagrindinis studentams, kurie nori tęsti ketverių metų kolegija / universitetinį grafinio dizaino ar komercinių meno. [+]

Kaip daugiausia vizualaus ir vaizdo sąmoningas kultūros, gebėjimas efektyviai skaityti vizualiai kalba vaizdais tapo svarbiausiu socialiniai įgūdžiai. Perfrazuojant Walteris Benjaminas, "Tie, kurie negali interpretuoti vaizdus bus ateityje neraštingi". Turint tai omenyje, Visual Art departamentas prie Hillsborough Community College yra įsipareigojusi ugdyti išsilavinusią studentų organizacijos, kuri pripažįsta ir supranta galią, kad vaizdai Turėti abiem istorinių ir šiuolaikinių kontekstuose, o taip pat, kad galėtų vadovauti tos vizualinės leksikos pagrindus jų pačių tikslų ir priemonių. Į Grafinis dizainas AA iš anksto pagrindinis studentams, kurie nori tęsti ketverių metų kolegija / universitetinį grafinio dizaino ar komercinių meno. Karjera siekiama sukurti grafikos plakatų, žurnalų, grafikos romanų, tinklalapių, laikraščių ir kitų žiniasklaidos formatus. Siūlomi kursai seka Aš metus RUDENS SEMESTRAS ART 1300C Piešimo Aš ART 1201C Dizaino Pamatai PAVASARIO SEMESTRAS ARH 1051 Menas Istorija II PgY dirbs 2401C fotografija man metų II RUDENS SEMESTRAS GRA 2111C Grafinis dizainas PgY dirbs 2801C Skaitmeninė fotografija PAVASARIO SEMESTRAS GRA 2156C Skaitmeninė iliustracija ART 2600C Miesto Digital Art [-]

Asocijuota Menų Kompiuteris Informacinės Sistemos Perdavimo Trasoje

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Tampa

Šis perkėlimas takelis skirtas studentams, kurie nori siekti ketverių metų laipsnį kompiuterių ir informacijos mokslų ir dirbti verslo ar susijusiose srityse. [+]

Šis perkėlimas takelis skirtas studentams, kurie nori siekti ketverių metų laipsnį kompiuterių ir informacijos mokslų ir dirbti verslo ar susijusiose srityse. Karjera apima finansų analitikai, aktuarijų, statistikai, ekonomistai ir pozicijas projektuojant, tikrinant ir įgyvendinant kompiuterines programas įvairiose segmentų verslo ir pramonės, valdymo, veiklos ir verslo planavimo. 1 PASTABA: Sąraše yra gairės. Pasitarkite su konsultantu ar konsultanto bendrojo lavinimo ir rekomenduojamų Kursai / pasirenkant už šį pervedimą kelyje, arba konsultuotis su atitinkamų konsultuoti vadovą ant HCC svetainėje (http://www.hccfl.edu/ssem/advising-guides.aspx). 2 PASTABA: † IDS 2891, jungtys reikalingas baigimo. 3 PASTABA: Dažnas Kursų Reikalavimai rekomenduojami valstybės perkelti į universitetą yra pažymėtos žvaigždute (*). 4 PASTABA: Į humanitarinių mokslų bendradarbis gali būti skiriamos nuo patenkinamai užbaigus 60 kreditų valandas. Studentai patariama užpildyti žemiau planuojamą programą, siekiant perduoti į panašią programą vyresniųjų institucijoms. Metais aš pirmasis pusmetis † CGS 1000 Įvadas Kompiuteriai ir Technology 3 kr. † ENC 1101 Anglų Sudėtis aš 3 kr. † MAC 1105 Kolegija algebra 3 kr. Biologinis Mokslas CORE Bendrojo lavinimo 3-4 kr. antras pusmetis † ARH 1000 supratimas Vizualinis menas ar HUM 1020, Įvadas į humanitarinių arba LIT 2000, Įvadas į literatūros ar † MUL, 1010, Įvadas į muzikos ar † PHI 1010, Filosofijos įvadas arba 1000, Įvadas į teatras Menų 3 kr. † ENC 1102 Anglų Sudėtis II 3 kr. † SPK 1608 Visuomenės Kalbėjimo 3 kr. Istorija Bendrojo lavinimo 3 kr. Trečiojo semestro * † MAC 2311 Skaičiavimas ir Analizinė geometrija man 5 kr. PHY 1025 pagrindai Fizikos 3 kr. Phy 1025L pagrindai fizikos laboratorijoje 1 kr. Elgsenos... [-]

Asocijuota Menų Kompiuterių Mokslo (inžinierių) Perkėlimas Kelyje

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Tampa

Šis perkėlimas takelis skirtas studentams, kurie nori siekti ketverių metų laipsnį kompiuterių ir informacijos inžinerijos mokslais. Karjera yra techninio pobūdžio, įskaitant planavimą ir kurti naujas kompiuterines sistemas, kompiuterių programavimo, programinės įrangos kūrimas, sistemų analitikas ir techninės raštu. [+]

Šis perkėlimas takelis skirtas studentams, kurie nori siekti ketverių metų laipsnį kompiuterių ir informacijos inžinerijos mokslais. Karjera yra techninio pobūdžio, įskaitant planavimą ir kurti naujas kompiuterines sistemas, kompiuterių programavimo, programinės įrangos kūrimas, sistemų analitikas ir techninės raštu. 1 PASTABA: Sąraše yra gairės. Pasitarkite su konsultantu ar konsultanto bendrojo lavinimo ir rekomenduojamų Kursai / pasirenkant už šį pervedimą kelyje, arba konsultuotis su atitinkamų konsultuoti vadovą ant HCC svetainėje (http://www.hccfl.edu/ssem/advising-guides.aspx). 2 PASTABA: † IDS 2891, jungtys reikalingas baigimo. 3 PASTABA: Išankstinių reikalavimų dėl žemiau pažymėtas žvaigždute (*) kursą (us). Kreipkitės į konsultantą registruotis atitinkamoms sąlygų. 4 PASTABA: Dažnas Kursų Reikalavimai rekomenduotas sėkmingo perkėlimo į universitetą narėje, yra pažymėti žvaigždute (**). 5 PASTABA: Į humanitarinių mokslų bendradarbis gali būti skiriamos nuo patenkinamai užbaigus 60 kreditų valandas. Studentai patariama užpildyti žemiau planuojamą takelį, siekiant perduoti į panašią programą vyresniųjų institucijoms. Metais aš pirmasis pusmetis † ENC 1101 Anglų Sudėtis aš 3 kr. * MAC 1147 Pasirengimo skaičiavimas ir Trigonometrija 5 kr. Biologinis Mokslas Bendrojo lavinimo 3-4 kr. antras pusmetis ** CHM 2045 Bendroji chemija Aš 3 kr. ** CHM 2045L Bendroji chemija Aš laboratorija 1 kr. † ENC 1102 Anglų Sudėtis II 3 kr. ** † MAC 2311 Skaičiavimas ir Analizinė geometrija man 5 kr. Trečiojo semestro † Anti 2000 Įvadas į antropologijos arba † PSY 2012, Bendrosios psichologijos ar † SyG 2000, Įvadas į sociologijos 3 kr. † ARH 1000 supratimas Vizualinis menas ar HUM 1020, Įvadas į humanitarinių arba LIT 2000, Įvadas į literatūros ar † MUL, 1010, Įvadas į muzikos ar... [-]

Asocijuota Menų Konstrukcijų Statyba

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Tampa

AA.BCN laipsnis yra sutelktas į pastatų statybos valdymo studijas. Tai labai specializuotas studijų sritis skirta planavimo, planavimas ir priežiūra platų pastatų statybos projektus. [+]

AA.BCN laipsnis yra sutelktas į pastatų statybos valdymo studijas. Tai labai specializuotas studijų sritis skirta planavimo, planavimas ir priežiūra platų pastatų statybos projektus. Statybos Valdytojai sekite dizaino brėžinius ir specifikacijas ir yra atsakinga už tikslios ir laiku užbaigti projektą. Programinės įrangos, darbo apimties planavimo yra skiriamas kartu su CADD programinės įrangos. Pavyzdys Žinoma seka yra išvardytos žemiau. Visų menų programa bendradarbis yra skirta studentams, kurie planuoja lankyti viršutinę padalinys kolegijoje ar universitete ir gauti bakalauro laipsnį. Perkelti reikalavimai skiriasi kolegijose. Rekomenduojama seka kursų yra išvardytos žemiau. Klasių tvarkaraštis leidžia naujas studentas stoti į abiejų rudens ar pavasario laikotarpiu ir užbaigti savo AA lygio laipsnį per dvejus metus. Aš metus pirmasis pusmetis ** BCN 1210 Statybinės medžiagos ir procesai - 3 Kr ENC 1101 Anglų Sudėtis I - 3 Kr ** MAC 2233 Skaičiavimas verslui ir socialinių mokslų - 4 Kr ** SAK 1608 Visuomenės Kalbėjimo - 3 Kr antras pusmetis ** BCN 1250 Įvadas į grafinio technologijos - 3 Kr ENC 1102 Anglų Sudėtis II - 3 Kr ** GLY 2010 Fizinė Geologija - 3 Kr ** GLY 2010L Fizinis Geologija Lab "- 1 Kr Trečiojo semestro Anti 2000, Įvadas į antropologijos arba PSY 2012, Bendrosios psichologijos ar SyG 2000, Įvadas į sociologijos - 3 Kr ARH 1000 supratimas Vizualinis menas ar HUM 1020, Įvadas į humanitarinių arba MUL, 1010, Įvadas į muzikos ar PHI 1010, Filosofijos įvadas arba 1000, Įvadas į teatro menas - 3 Kr Biologinis Mokslas Bendrojo lavinimo - 3 - 4 Kr metų II pirmasis pusmetis... [-]

Asocijuota Menų Užsienio Kalbų

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Tampa

Šis perkėlimas takelis yra skirtas padėti studentams, kurie planuoja perkelti į Floridos visuomenės universiteto jaunesnysis baigti ketverių metų bakalauro 'laipsnį su pagrindinių arba nepilnametis užsienio kalba. [+]

Šis perkėlimas takelis yra skirtas padėti studentams, kurie planuoja perkelti į Floridos visuomenės universiteto jaunesnysis baigti ketverių metų bakalauro 'laipsnį su pagrindinių arba nepilnametis užsienio kalba. Užsienio kalba perdavimo kelio stato kompetencijas klausymo, kalbėjimo, skaitymo, rašymo ir kultūra. Studentai prasideda elementaraus kalbos mokėjimo lygį ir pereikite prie vidutinio lygio. Tai paprastai 4 semestras seka. Mokėjimas už vidutinio lygio reikia įvesti bakalauro "studijų programą su pagrindine ar nepilnametis užsienio kalba. Be reikiama kalba pagrindinių kursų, studentai turės galimybę rinktis pasirenkamuosius tarpdisciplininius kursus, toliau plėtoti savo kultūrinį, socialinį ir istorinį žinias. Šis platus tarpdalykinis požiūris gali lemti karjeros, pavyzdžiui, vyriausybės ir tarptautinių reikalų, verslo, žurnalistikos, paslaugų profesijų, išsilavinimo, baudžiamojo teisingumo, socialinių mokslų ir visuomenės sveikatos įvairovė. Studentai, kurie planuoja perkelti į ribotos prieigos programos yra atsakingi už užpildydami konkrečius reikalavimus, institucija, į kurią jie bus perkelti, nes baigus šią perdavimo trasoje negarantuoja priėmimo į viršutinę skyriaus ribota prieiga programą. Studentai šią perdavimo trasoje turi užpildyti visus reikia kolegijoje parengiamieji kursai, prielaidas išvardytų kurso reikalavimus. Kursai, atitinkantys ankstesnius reikalavimus, gali būti be 60 išvardytų kredito valandos. 1 PASTABA: Šis sąrašas yra gairės. Pasitarkite su konsultantu ar konsultanto bendrojo lavinimo ir rekomenduojamų Kursai / pasirenkant už šį pervedimą kelyje, arba konsultuotis su atitinkamų konsultuoti vadovą ant HCC svetainėje (http://www.hccfl.edu/ssem/advising-guides.aspx). 2 PASTABA: † IDS 2891, jungtys reikalingas baigimo. 3 PASTABA: Studentai turi pasirinkti bent vieną kursą biologijos mokslo ir vieną kursą fizinių mokslų. Bent vienas mokslo turi būti svarbiausias variantas. 4 PASTABA: Dažnas kurso prielaidos rekomenduotas sėkmingo perkėlimo į universitetą narėje yra pažymėtos žvaigždute (*).... [-]

Associate of Arts Behavioral Sciences (Anthropology, Psychology, and Sociology)

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Tampa

[+]

[-]

Bendradarbis Menų Architektūros

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Tampa

Dailės programa Associate architektūra yra skirta studentams, kurie ketina tapti licencijuotas Architektai. Į AA.ARC programos techninis kurso turinys atitinka Floridos reikalavimus valstybei per pirmuosius dvejus studijų metus Architektūros. [+]

Dailės programa Associate architektūra yra skirta studentams, kurie ketina tapti licencijuotas Architektai. Į AA.ARC programos techninis kurso turinys atitinka Floridos reikalavimus valstybei per pirmuosius dvejus studijų metus Architektūros. Baigęs AA.ARC studijuoti, turi kreiptis dėl priėmimo į viršutinio skyriaus kolegijoje ar universitete. Viršutinė padalinys taikymo procesas skiriasi; prašome kreiptis į programos akademinės konsultuoja vadove specialius kursus, reikalingų kiekvienai institucijai. Dauguma apimti bendrą VPS vertinimą, VPS ARC lygio kursus ir pateiktų į portfelį arba faktinė pin-up proceso viršuje skyriaus institucijos studento darbo apžvalgą. Šis išankstinis-dur skirtas studentams, kurie nori siekti ketverių metų laipsnį Architektūrinis projektavimas, interjero dizaino ir kraštovaizdžio architektūra. Karjera apima vidaus ir pastatų projektavimas, baldų ir apšvietimo dizaino, miestų planavimas, pramoninį dizainą ir pardavimą, taip pat darbo aplinkos apsaugos srityje ir statybos pramonei. 1 PASTABA: Sąraše yra gairės. Pasitarkite su konsultantu ar konsultanto bendrojo lavinimo ir rekomenduojamų Kursai / pasirenkant tai iš anksto-dur, arba konsultuotis su atitinkamų konsultuoti vadovą apie HCC svetainėje (/ ssem / advisingguides. ASPX). 2 PASTABA: IDS 2891, jungtys reikalingas baigimo. Gyvenimo Metais aš pirmasis pusmetis ARC 1211 pastatas Arts - 3 kr. * ARC 1301 Architektūrinis projektavimas Aš - 4 kr. * ARC 1701 apžvalga Architectural History I - 3 kr. MAC 1105 Kolegija algebra - 3 kr. antras pusmetis ARC 1302 Architektūrinis projektavimas II - 4 kr. * ARC 2461 Medžiagos ir metodai Aš - 3 kr. ENC 1101 Anglų Sudėtis aš - 3 kr. * PHY 2053 Bendrosios fizikos aš - 3 kr. * PHY 2053L Bendrosios fizikos aš laboratorija - 1 kr. Trečiojo... [-]

Jaunesnieji Meno Socialiniai Mokslai (istorija Ir Politologija)

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Tampa

Socialiniai mokslai departamentas prie Dale Mabry Campus siūlo kursus ankstyvą Amerikos istoriją; Garbės Ankstyvas Amerikos istorija; Šiuolaikinės Amerikos istorija; Garbės Šiuolaikinės Amerikos istorija; JAV Karo istorijos; Floridos istorija; Vakarų pasaulis / Ištakos ankstyvojo Šiuolaikinės Europoje; Garbės Vakarų pasaulyje; Vakarų pasaulis: Šiuolaikinė Europa; Pagyrimu Vakarų pasaulis: šiuolaikinė Europa [+]

Socialiniai mokslai departamentas prie Dale Mabry Campus siūlo kursus ankstyvą Amerikos istoriją; Garbės Ankstyvas Amerikos istorija; Šiuolaikinės Amerikos istorija; Garbės Šiuolaikinės Amerikos istorija; JAV Karo istorijos; Floridos istorija; Vakarų pasaulis / Ištakos ankstyvojo Šiuolaikinės Europoje; Garbės Vakarų pasaulyje; Vakarų pasaulis: Šiuolaikinė Europa; Garbės Vakarų pasaulis: Šiuolaikinė Europa. Istorija perdavimas Įrašo Šis perkėlimas takelis skirtas studentams, kurie nori siekti ketverių metų kolegija / universitetinį išsilavinimą tokiose srityse kaip istorija, humanitariniai mokslai, mokslo, ikimokyklinio teisės, politologijos, muziejus tyrimų, žurnalistikos, bibliotekininkystės, archeologijos / klasika ar tarptautinių studijų programų , Šis perkėlimas kelio plačiai skirtas tam, kad studentams, siekiant patenkinti didžioji jų pačių interesus, tačiau, studentai skatinami susitikti su dieninių istorija fakulteto narys aptarti savo programą interesus savo pirmąjį semestrą HCC. 1 PASTABA: Šis sąrašas yra gairės. Pasitarkite su konsultantu ar konsultanto bendrojo lavinimo ir rekomenduojamų Kursai / pasirenkant už šį pervedimą kelyje, arba konsultuotis su atitinkamų konsultuoti vadovą ant HCC svetainėje (http://www.hccfl.edu/ssem/advising-guides.aspx). 2 PASTABA: † IDS 2891, jungtys reikalingas baigimo. 3 PASTABA: Dažnas Kursų Reikalavimai rekomenduotas sėkmingo perkėlimo į universitetą narėje yra pažymėtos žvaigždute (*). 4 PASTABA: Studentai turi pasirinkti bent vieną kursą biologijos mokslo ir vieną kursą fizinių mokslų. Bent vienas mokslo turi būti svarbiausias variantas. 5 PASTABA: Į humanitarinių mokslų bendradarbis gali būti skiriamos nuo patenkinamai užbaigus 60 kreditų valandas. Studentai patariama užpildyti žemiau planuojamą programą, siekiant perduoti į panašią programą vyresniųjų institucijoms. Aš metus pirmasis pusmetis † ARH 1000 supratimas Vizualinis menas ar HUM 1020, Įvadas į humanitarinių arba LIT 2000, Įvadas į literatūros ar † MUL, 1010, Įvadas į... [-]

Koledžas Televizijos, Radijo Bei žiniasklaidos Produkcija

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Tampa

Tai praktinės, įgūdžių ugdymo programa rengia studentų karjeros televizijoje, radijuje ir internete. Išmokite gaminti TV informaciniai numeriai, Live sporto aprėptį, pramogų rodo prekybos ir reklamos vaizdo. Studentai gauna geriausios Videographer ir lauko reporteris mokymus naudojant profesionalias vaizdo kameras, netiesinė vaizdo redagavimo įranga ir profesionalią garso redagavimo programinė įranga. [+]

Tai praktinės, įgūdžių ugdymo programa rengia studentų karjeros televizijoje, radijuje ir internete. Išmokite gaminti TV informaciniai numeriai, Live sporto aprėptį, pramogų rodo prekybos ir reklamos vaizdo. Studentai gauna geriausios Videographer ir lauko reporteris mokymus naudojant profesionalias vaizdo kameras, netiesinė vaizdo redagavimo įranga ir profesionalią garso redagavimo programinė įranga. Įgyti vertingos patirties pagal gamybos, prieglobos ir transliuoti koledžo radijo stoties. Kursinių pabrėžia realaus gyvenimo mokymus tiems, kurie nori būti fotoaparate talentą arba užkulisiuose. Per dvi stažuotes Radijo, televizijos, kino ar su multimedijos įmonių, studentai gauna tikrą patirtį ir laiką su pramonės specialistų. TV, radijas, žiniasklaida Gamybos Reikalinga kursai RTV-2000 Įvadas transliacija - Sužinokite istorija, galia ir apimtį Elektroninės žiniasklaidos. RTV-2201 Transliavimo metodai - studentai gaus hands-on mokymo nukreipti "gyvai" trijų kamerų studijos produkciją, taip pat prisiimti studija įgulos pozicijas. RTV-1245 Elektroninė srityje, gamyba, - Hands on patirtį elektroninių naujienų Gathering, dokumentiniai ir filmstyle metodai sukurti programą už studijoje. RTV-2242 Išplėstinė Televizijos Studija Gamyba - Studentai žingsnis iki gaminame ir nukreipti "gyvai" trijų kamerų studijos gamybą. RTV-2270 Radijo gamyba ir programavimas - Studentai plėtos skelbia ir garso gamybos įgūdžius radijo, ir kitus garso kūrinius, mokantis dirbti profesionalų garso konsolės ir naudoti kelių takelių garso įrangą gaminti turinį kolegijos radijo stoties, Hawkradio.com , RTV-2246 saugiu elektroniniu srityje, gamyba, - Mokiniai labai praktinį požiūrį į mokymąsi apie tai, kaip rašyti, gaminti, tiesioginis ir redaguoti Trumpoji lauko kūrinius metodus. RTV-2300 transliacija Naujienos - Studentai mokosi rašyti transliavimo naujienų stiliaus, kaip jie sukurti ataskaitas radiją ir televiziją. Radijo / televizijos Stažuotės - Studentai ieško RTV laipsnių... [-]

Associate of Science

Asocijuota Meninio Verslo Administravimo

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Tampa

Šis perkėlimas takelis skirtas studentams, kurie nori siekti ketverių metų laipsnį verslo, specializuojasi tokiose srityse, kaip apskaitos, ekonomikos, finansų, draudimo, marketingo ir valdymo. [+]

Šis perkėlimas takelis skirtas studentams, kurie nori siekti ketverių metų laipsnį verslo, specializuojasi tokiose srityse, kaip apskaitos, ekonomikos, finansų, draudimo, marketingo ir valdymo. Karjera apima įvairių valdymo pozicijas beveik kiekvienas verslo ir pramonės, pavyzdžiui, pardavimo, buhalterio, darbo derybininko ir verslo savininkas. 1 PASTABA: Sąraše yra gairės. Pasitarkite su konsultantu ar konsultanto bendrojo lavinimo ir rekomenduojamų Kursai / pasirenkant už šį pervedimą kelyje, arba konsultuotis su atitinkamų konsultuoti vadovą ant HCC svetainėje (http://www.hccfl.edu/ssem/advising-guides.aspx). 2 PASTABA: † IDS 2891, jungtys reikalingas baigimo. 3 PASTABA: Dažnas Kursų Reikalavimai rekomenduojami valstybės perkelti į universitetą yra pažymėtos žvaigždute (*). 4 PASTABA: Į humanitarinių mokslų bendradarbis gali būti skiriamos nuo patenkinamai užbaigus 60 kreditų valandas. Studentai patariama užpildyti žemiau planuojamą programą, siekiant perduoti į panašią programą vyresniųjų institucijoms. Metais aš pirmasis pusmetis * † CGS 1000 Įvadas Kompiuteriai ir Technology 3 kr. † ENC 1101 Anglų Sudėtis aš 3 kr. † MAC 1105 Kolegija algebra 3 kr. Istorija Bendrojo lavinimo 3 kr. antras pusmetis † Anti 2000 Įvadas į antropologijos arba † PSY 2012, Bendrosios psichologijos ar † SyG 2000, Įvadas į sociologijos 3 kr. † ARH 1000 supratimas Vizualinis menas ar HUM 1020, Įvadas į humanitarinių arba LIT 2000, Įvadas į literatūros ar † MUL, 1010, Įvadas į muzikos ar † PHI 1010, Filosofijos įvadas arba 1000, Įvadas į teatras Menų 3 kr. † ENC 1102 Anglų Sudėtis II 3 kr. * † MAC 2233 Skaičiavimas verslo ir socialinių mokslų 4 kr. Trečiojo semestro † SPK 1608 Visuomenės Kalbėjimo 3 kr. Elgsenos mokslai / Istorija... [-]

Asocijuota Mokslas Verslo Administravimo Ir Valdymo

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Tampa

Į mokslo laipsnį asocijuota verslo administravimo ir vadybos rengia studentų prisiimti valdymo ar priežiūros pozicijas verslo, pramonės ir vyriausybės. Ji numato pagrindinius įgūdžius įvairių verslo funkcijų, įskaitant apskaitos, kompiuterių naudojimas, valdymo ir rinkodaros. [+]

Į mokslo laipsnį asocijuota verslo administravimo ir vadybos rengia studentų prisiimti valdymo ar priežiūros pozicijas verslo, pramonės ir vyriausybės. Ji numato pagrindinius įgūdžius įvairių verslo funkcijų, įskaitant apskaitos, kompiuterių naudojimas, valdymo ir rinkodaros. PASTABA: Pradedant rudens terminas 2000, visos šios programos absolventai turi aiškiai į verslo administravimo bakalaureato laipsnį paskirtą universiteto programą pagal į taisyklių 6A-10.024, artikuliacijos tarp universitetų, Bendrijos kolegijų ir mokyklų apygardos teikimą. Bendrojo išsilavinimo reikalavimai ENC 1101 * anglų Sudėtis aš .......... 3 kr. MAC 1105 * Kolegijos Algebra ................... 3 kr. STA 2023 elementarus statistika ............. 3 kr. ECO 2013 principai Makroekonomika ...... ..3 kr. Humanitariniai Bendrojo lavinimo * ............. 3 kr. Programa Reikalinga kursai ACG 2021 Finansų apskaita ............ 3 kr. ACG 2071 Valdymo apskaita .......... 3 kr. BUL 2241 Verslo teisė aš ......... 3 kr. CGS 1000 * Įvadas į Kompiuteriai ir technologijos ........ 3 kr. EKO 2023 principai Mikroekonomika ....... 3 kr. GEB 1011 * Įvadas į verslo ..... 3 kr. GEB 1214 Verslo komunikacijų ir technologijų ...... 3 kr. MAC 2233 Skaičiavimas verslo ir socialinių mokslų .... 4 kr. MAN 1021 principai .......... 3 kr. MAR 1011 Rinkodaros principai ........ 3 kr. Pasirinkite 14 kredito valandos iš toliau išvardytųjų: BRC 1301 Įvadas į finansinių institucijų ....... 3 kr. BUL 2242 Verslo teisė II ........... 3 kr. CGS 1510 Skaičiuoklės Programos ......... 1 kr. CGS 1540 Duomenų bazių valdymo Aš ........ 1 kr. LOR 1000 Įvadas Verslininkystė ....... 3 C r. FIN 1100 Asmeniniai finansai ... .. 3 kr. FIN 2001 principai Finansų... [-]

Asocijuota Mokslo Apskaitos Technologijos

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Tampa

Ši programa bus parengti studentus padėtyje, kaip buhalterio arba kaip apskaitos paraprofesionalas į pažangių profesinių apskaitos profesijų, reikalaujančių analizuoti, vertinti, teorija ir dizainas. [+]

Ši programa bus parengti studentus padėtyje, kaip buhalterio arba kaip apskaitos paraprofesionalas į pažangių profesinių apskaitos profesijų, reikalaujančių analizuoti, vertinti, teorija ir dizainas. Žinoma, darbas orientuota į pagrindinių apskaitos funkcijas, taip pat bendrų kelioms verslo srityse, įskaitant finansų, verslo teisės ir bendrųjų verslo temomis įgūdžių. Bendrojo išsilavinimo reikalavimai ENC 1101 Anglų Sudėtis aš ............ 3 kr. MGF 1119 Įvadinės Matematika W / Programos (ne perdavimas) arba Matematika Bendra Švietimas (perdavimo) ............................... 3 kr. PSY 2012 Psichologija Bendra ............... 3 kr. SyG 2000 Įvadas į sociologijos ........ 3 kr. Humanitariniai Bendrojo lavinimo ................. 3 kr. Programa Reikalinga kursai ACG 2021 * Finansinė apskaita .............. 3 kr. ACG 2071 Valdymo apskaita .............. 3 kr. ACG 2100 Tarpinis Apskaitos aš ........... 3 kr. ACG 2110 Tarpinis apskaita II ........... 3 kr. ACG 2340 Sąnaudų apskaita Aš ........................ 3 kr. ACG 2350 Sąnaudų apskaita II ........................ 3 kr. ACG 2450 Mikrokompiuteriai Apskaita ....... 3 kr. CGS 1000 Įvadas Kompiuteriai ir technologijos ........ 3 kr. CGS 2301 Vadybos informacinės sistemos ....... 3 kr. ŠK 1000 Programavimas Logika ........................... 3 kr. EKO 2023 principai Mikroekonomika ............. 3 kr. FIN 2001 principai Finansų .............................. 3 kr. MAN 1021 principai ..................... 3 kr. OST 1335 verslo ryšių ................... 3 kr. SPK 1006 Kalba tobulinimas ........................... 1 kr. MOKESČIŲ 2000 Federalinė mokesčių apskaitos Aš ........................ 3 kr. MOKESČIŲ 2010 Federalinė mokesčių apskaita II ....................... 3 kr. * Rekomenduojama kurso (-ai), pirmą semestrą. [-]

Asocijuota Mokslo Architektūros Ir Statybos Technologijų

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Tampa

AS.ADCT laipsnis nėra būdingas bet vienoje srityje darbo per pastato projektavimo ir statybos pramonei. Programų techninės kurso turinys atitinka Floridos kriterijais narę tapti licencijuota rangovas bet kuriuo iš trijų skirtingų lygių vieno. [+]

AS.ADCT laipsnis nėra būdingas bet vienoje srityje darbo per pastato projektavimo ir statybos pramonei. Programų techninės kurso turinys atitinka Floridos kriterijais narę tapti licencijuota rangovas bet kuriuo iš trijų skirtingų lygių vieno. Darbo patirtis ne licencijos lygio reikalavimus, taip pat reikalaujama, kad prieš studentas gali sėdėti už valstybės rangovų licencijos egzaminui. Absolventai taip pat buvo naudojamas kaip CAD technikų architektūros ir inžinerijos įmonių, nes medžiagų bandymo technikų, kaip komandos nariai kadastro įmonių, arba kaip inspektorių vietos, apskrities ir valstybės valdžia. AS.ADCT Techninė Kurso turinys ir seka Rekomenduojama seka kursų yra išvardytos žemiau. Klasių tvarkaraštis leidžia naujas studentas stoti į abiejų rudens ar pavasario laikotarpiu ir užbaigti savo AS lygio laipsnį per dvejus metus. Aš metus pirmasis pusmetis BCN 1210 Statybinės medžiagos ir procesai - 3 kr. BCN 1250 Įvadas į grafinio technologijos - 3 kr. BCN 2272 Blueprint skaitymas - 3 kr. TAR 2053 Įvadas Kompiuterinis projektavimas ir redakcinės - 3 kr. Matematika Bendrojo lavinimo - 3 kr. antras pusmetis ARC 2461 Medžiagos ir metodai Aš - 3 kr. ENC 1101 Anglų Sudėtis aš - 3 kr. BCN 2291C statybinės medžiagos testavimas aš - 3 kr. TAR 1120 Architektūros Piešimo aš - 3 kr. TAR 2054 Tarpinis Kompiuterinis projektavimas ir rengimas - 3 kr. Trečiojo semestro CGS 1107 Įvadas Kompiuteriai - 1 kr. SPK 1006 Kalba gerinimas - 1 kr. Pasirenkamasis - 1 kr. Gamtos mokslų Bendrojo lavinimo ar Socialinių mokslų išsilavinimą arba Humanitariniai Bendrojo lavinimo - 3 kr. Socialinių mokslų Bendrojo lavinimo - 3 kr. metų II pirmasis pusmetis... [-]

Asocijuota Mokslo Interneto Paslaugų Technologijas

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Tampa

Treniruokis, norint tapti web dizaineris, redaktorius, e-komercija kūrėjas arba intraneto architektas. [+]

Treniruokis, norint tapti web dizaineris, redaktorius, e-komercija kūrėjas arba intraneto architektas. As - 1 variantas - Web dizaineris Ši programa rengia studentus su internetu susijusių darbo vietų, tokių kaip web dizaineris, svetainės dizaineris, ir interneto architektas. As - 2 variantas - Web Developer Ši programa rengia studentus su internetu susijusių darbo vietų, tokių kaip redaktorius, kūrėjas, svetainės kūrėjas, ir interneto programuotojas. [-]

Asocijuota Mokslo Inžinerijos Technologija

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Tampa

Šios programos tikslas yra parengti studentus pradinio užimtumo aukštųjų technologijų pramonėje. [+]

Šios programos tikslas yra parengti studentus pradinio užimtumo aukštųjų technologijų pramonėje. Kai profesinių pareigybių pavadinimus, kad AS absolventas gali rasti po baigimo yra: inžinerija technologas Pramonės inžinerijos technikas Pramonės įmonių eksploatavimas Mechaninė inžinerijos pagalba Gamybos technikas Kompiuterinis projektavimas (CAD) operatorius Kokybės užtikrinimo technikas Kompiuterių Skaitmeninio valdymo (CNC) operatorių Įranga / automatizavimas priežiūra Hidraulinė / hidrauliniams Technika Elektrotechnika Technologijos technikas Mechanikos inžinerijos technologijos technikas Aviacija Technologijos technikas perkeliamumą Į mokslo laipsnis bendradarbis yra perkeliami į daugelį ketverių metų mokslo laipsnio suteikimo institucijų, tokių kaip Pietų Floridos universiteto, University of Central Florida, Daytona State College, ir Sankt Peterburgo kolegija. Pastaba: AS programa suteikia papildomo mokymo asmenims anksčiau arba šiuo metu dirba daugelyje pramonės profesijų. Inžinerija Technologijos Pagrindiniai kursai MFG procesai ir medžiagos KOKYBĖ Metrologija ESD inžinierių Taikomosios elektronikos Darbų sauga Išplėstinė Gamybos / Automatika Specializuoti kursai Programuojami loginiai valdikliai (PLC) Hidraulika ir Pneumatika Hidraulinė ir pneumatinė laboratorija Lean ir Six Sigma Varikliai ir valdikliai Inžinerija Technologijos capstone Specializacijos inžinerinių technologijų (ET) studijų programos Siūloma Visoje Floridos aviacijos Išplėstinė Gamyba / Automatika (HCC) biomedicinos įranga elektronika pramoninis dizainas mechaninis Kokybė (SPK) kursai Aprašymas LKD 2364C Įvadas į 3D kompiuterinio projektavimo ETS 1520 procesų matavimo pagrindai EGN 2122C Geometrinis Parametrų & atsparumu ETS 2527 Elektromechaniniai komponentai ir mechanizmai LPS 1540 Pramoninis taikymas naudojant PLC ir robotų technika ETI 1810C Įvadas į elektros ir elektronikos ETI 1843 Varikliai ir valdikliai LPS 1535 automatizuotos Procesų valdymas LPS 1542 Įvadas į PLC LKD 1320C Automatizuoto rengimas inžinerijos ETI 1110 Įvadas Kokybė ETI 1420 gamybos procesų ir medžiagos... [-]

Asocijuota Mokslo Kompiuterinės Informacinės Administratorius

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Tampa

Ši programa rengia studentus darbo vietų kompiuterinio paramos specialistas, Help Desk specialisto, mikrokompiuteris specialistas, programinės įrangos specialistas, ir informacinių sistemų specialistas srityje. [+]

Ši programa rengia studentus darbo vietų kompiuterinio paramos specialistas, Help Desk specialisto, mikrokompiuteris specialistas, programinės įrangos specialistas, ir informacinių sistemų specialistas srityje. Studentai, kurie gali įrodyti, kad moka į CGS 1500, OST 1831, ir OST 1832 gali pakeisti patvirtintą trijų kredito valandos pasirinktą pasirenkamąjį kursą. Programa Reikalinga kursai Metais aš pirmasis pusmetis CGS 1000 Įvadas Kompiuteriai - 3 kr. ENC 1101 Anglų Sudėtis aš - 3 kr. Gamtos mokslų arba socialinių mokslų Bendrojo lavinimo - 3 kr. Matematika Bendrojo lavinimo - 3 kr. antras pusmetis CET 1172C Kompiuterių modernizavimas ir remontas - 3 kr. CET 1174C Išplėstinė Kompiuterių remontas - 3 kr. CGS 1555 Įvadas į interneto - 3 kr. CGS 1577 Prezentacijos sistemos - 3 kr. ENC 1102 Anglų Sudėtis II arba socialinių mokslų Bendrojo lavinimo - 3 kr. Trečiojo semestro ŠK 1000 Programavimas Logika - 3 kr. CTS 1305 Įvadas į Networking - 3 kr. Humanitariniai Bendrojo lavinimo - 3 kr. metų II pirmasis pusmetis CGS 1761 Kompiuterių operacinės sistemos - 3 kr. CGS 2108 pažangių kompiuterinių Programos - 3 kr. CGS 2301 Vadybos informacinės sistemos - 3 kr. CNT 1401 Įvadas į tinklo saugumą - 3 kr. ŠK 1332 Visual Basic, pradžioje - 3 kr. antras pusmetis CGS 2541 Duomenų bazės dizainas - 3 kr. * NVS 2321 sistemos analizė - 3 kr. NVS 2939 Kompiuterių Informacija administratorius capstone - 3 kr. Siūlomos šios kadencijos metu pasirenkant. - 3 kr. Pasirinkite bent 3 kredito valandos iš toliau išvardytųjų: CET 1556C struktūrizuoti kabelių - 3 kr. CGS 1160... [-]

Asocijuota Mokslo Kompiuterinės Technikos Technologijos

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Tampa

Ši programa bus parengti studentus darbo vietų pradinio lygio poziciją kaip kompiuterių technikas. Žinoma, darbas dėmesys skiriamas diagnostikos ir remonto techninę ir programinę įrangą mikro, mini ir Didžiųjų kompiuterių. [+]

Ši programa bus parengti studentus darbo vietų pradinio lygio poziciją kaip kompiuterių technikas. Žinoma, darbas dėmesys skiriamas diagnostikos ir remonto techninę ir programinę įrangą mikro, mini ir Didžiųjų kompiuterių. Su minimaliomis papildomą specializuotą mokymą, mokiniai gali tapti lauke ar vidaus parduotuvė technikas. Bendrojo išsilavinimo reikalavimai ENC 1101 Anglų Sudėtis aš - 3 kr. ENC 1102 Anglų Sudėtis II - 3 kr. MAC 1105 Kolegija algebra - 3 kr. SPK 1608 Visuomenės Kalbėjimo - 3 kr. PHY 1053 Bendrosios fizikos aš - 3 kr. PHY 1053L Bendrosios fizikos aš laboratorija - 1 kr. PHI 1600 etika - 3 kr. Socialinių mokslų Bendrojo lavinimo - 3 kr. Programa Reikalinga kursai CET 1112C * Pagrindai Skaitmeniniai sistemos - 3 kr. CET 1123C Įvadas į Mikroprocesoriai - 3 kr. CET 2113C Skaitmeninės sistemos analizė - 3 kr. CET 2152C Išplėstinė Mikroprocesoriai - 3 kr. CET 2335C mikrokompiuteris sistemos - 3 kr. CET 2939 Kompiuterių inžinerijos technologijos capstone - 3 kr. TAR 2053 Įvadas Kompiuterinis projektavimas ir redakcinės - 3 kr. EET 1036C * Pagrindai: AC ir DC - 3 kr. EET 1037C Grandinės analizė - 3 kr. EET 1083C * Elektronika Orientacijos - 3 kr. EET 1141C Solid State prietaisai - 3 kr. EET 1142C Solid State Circuits - 3 kr. EET 2155C Tiesiniai integriniai grandynai - 3 kr. MAC 1114 Trigonometrija - 3 kr. Pasirinkite 4 kredito valandos iš toliau išvardytųjų: CGS 1510 Skaičiuoklės taikymas - 1 kr. CGS 1540 Duomenų bazių valdymo Aš - 1 kr. ŠK 1220 programavimas "C" - 3... [-]

Asocijuota Mokslo Programavima

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Tampa

Ši programa rengia studentus darbo vietų kompiuterių programuotojas aide, jaunesnysis programuotojas, vyresnysis programuotojas, duomenų valdytojas, programuotojas analitikas, ir vidutinio nuotolio kompiuterių specialistas srityje. [+]

Ši programa rengia studentus darbo vietų kompiuterių programuotojas aide, jaunesnysis programuotojas, vyresnysis programuotojas, duomenų valdytojas, programuotojas analitikas, ir vidutinio nuotolio kompiuterių specialistas srityje. Bendrojo išsilavinimo reikalavimai ENC 1101 Anglų Sudėtis aš - 3 kr. ENC 1102 Anglų Sudėtis II arba socialinių mokslų Bendrojo lavinimo - 3 kr. Matematika Bendrojo lavinimo (perdavimas) - 3 kr. Humanitariniai Bendrojo lavinimo - 3 kr. Socialinių mokslų Bendrojo lavinimo - 3 kr. Programa Reikalinga kursai CGS 1000 * Įvadas į Kompiuteriai ir Technology - 3 kr. CGS 1761 Kompiuterių operacinės sistemos - 3 kr. CGS 2301 valdymo informacija. Sistemos - 3 kr. CGS 2541 Duomenų bazės dizainas - 3 kr. NVS 2321 sistemos analizė - 3 kr. ŠK 1000 Programavimas Logika - 3 kr. ŠK 1220 programavimas "C" - 3 kr. ŠK 1812 Įvadas į XML - 3 kr. ŠK 1332 Visual Basic, pradžioje - 3 kr. ŠK 2224 Programavimas C ++ - 3 kr. ŠK 2360 Programavimas C # - 3 kr. ŠK 2800 Java programavimas - 3 kr. ŠK 2805 Java Išplėstinė - 3 kr. ŠK 2939 Programavimas kompiuteriams capstone - 3 kr. CTS 1106 Įvadas į UNIX - 3 kr. Pasirinkite bent 3 nurodytus kreditų iš pasirenkamųjų taip: CGS 1936 Perlo ir CGI - 3 kr. ŠK 1120 Cobol, pradžioje - 3 kr. ŠK 1821 Visual Basic Išplėstinė - 3 kr. ŠK 2344 "Shell scenarijus - 3 kr. ŠK 2830 scenarijus dėl interneto - 3 kr. CTS 1305 Įvadas į Networking - 3 kr. CTS 2301 UNIX / Linux administravimo I -... [-]

Asocijuota Mokslo Skaitmeninio Žiniasklaida / Daugialypė Terpė Technologijos

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Tampa

Ši programa rengia studentų darbo vietų, tokių kaip darbalaukio leidėjas, gamybos dizaineris, elektroniniu leidėjas, iliustratorius, multimedijos specialistas, prezentacija kūrėjas, sąsajos dizaineris, kompiuterinės grafikos dizaineris, projektų vadovu. [+]

Ši programa rengia studentų darbo vietų, tokių kaip darbalaukio leidėjas, gamybos dizaineris, elektroniniu leidėjas, iliustratorius, multimedijos specialistas, prezentacija kūrėjas, sąsajos dizaineris, kompiuterinės grafikos dizaineris, projektų vadovu. Bendrojo išsilavinimo reikalavimai PASTABA: Šie bendrojo lavinimo reikalavimai taikomi Game Design ir plėtros ir multimedijos kūrėjas. ENC 1101 Anglų Sudėtis aš - 3 kr. ENC 1102 Anglų Sudėtis II arba socialinių mokslų Bendrojo lavinimo - 3 kr. Matematika Bendrojo lavinimo (perdavimas) - 3 kr. Humanitariniai Bendrojo lavinimo - 3 kr. Socialinių mokslų Bendrojo lavinimo - 3 kr. PASTABA: Pasirinkite arba žaidimo dizainas ir technologinės plėtros programoje, reikalingus kursus ar multimedijos kūrėjų programą reikiamą kursai baigti Skaitmeninis Žiniasklaida / daugialypė terpė Technologijos laipsnį. Žaidimų kūrimas ir Programa Reikalinga kursai BŽŪP 1023 Įvadas Game Development - 3 kr. BŽŪP 2042 Game Design ir plėtros - 3 kr. BŽŪP 2043 Išplėstinė Žaidimų kūrimas ir - 3 kr. BŽŪP 2939 Skaitmeninis Žiniasklaida / daugialypė terpė Technologijos capstone - 3 kr. CGS 1000 Įvadas Kompiuteriai ir technologijos - 3 kr. CGS 1871 multimedijos kūrimo Aš - 3 kr. CGS 2821 Grafika Dizainas Multimedia / Internetas - 3 kr. CGS 2827 Išplėstinė Grafika Dizainas Multimedia / Internetas - 3 kr. CGS 2874 multimedijos kūrimo II - 3 kr. CGS 2876 Skaitmeninis Audio / Video Dizainas - 3 kr. CGS 2877 Skaitmeninis Animacijos Dizainas - 3 kr. Pasirinkite bent 16 nurodytus kreditų iš pasirenkamųjų taip: CGS 2585 darbalaukio interneto leidyba - 3 kr. CGS 2804 vektoriaus taikymas - 3 kr. EME 2040 Įvadas technologijos pedagogams - 3 kr. Bet kursai su... [-]

Asocijuota Mokslo Svetingumo Ir Turizmo Valdymo

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Tampa

Svetingumo ir turizmo vadybos programa rengia studentų užimtumo valdymo pozicijas svetingumo industrijos ir / ar pateikti papildomą mokymą asmenų anksčiau arba šiuo metu dirba šiose profesijų. [+]

Svetingumo ir turizmo vadybos programa rengia studentų užimtumo valdymo pozicijas svetingumo industrijos ir / ar pateikti papildomą mokymą asmenų anksčiau arba šiuo metu dirba šiose profesijų. Svetingumo industrijos apima Viešbutis, motelis, svečių namai, kurortas, klubas, valčių prieplauka ir kitos apgyvendinimo organizacijos. Programos turinys apima žinių ir įgūdžių mokymo klientų aptarnavimo, valdymo ir priežiūros plėtros, vadybos teorijos, svetingumo požiūris, svečių patirtį, sprendimų priėmimo, organizavimo, ryšių, žmogiškųjų santykių, lyderystės mokymas, personalo mokymas, saugumo, sanitarijos, maisto ir gėrimų valdymo , pardavimai, viešbutis apskaita, buities, energijos valdymas, priežiūra ir inžinerijos, rinkodaros, nuosavybės, kurortas, ir konferencijų vadyba, ir taikytinas vietos, valstybės ir federalinės įstatymų ir turto valdymo. Absolventai šią programą galite įvesti į pozicijas, pavyzdžiui, viešojo maitinimo ir prekybos atstovo, svečių aptarnavimą įgaliotinio Maistas ir gėrimai specialistas, svečių aptarnavimą specialistė Hospitality priežiūros, viešojo maitinimo ir prekybos priežiūros, maisto ir gėrimų priežiūros, svečių aptarnavimą priežiūros padėjėjo Hospitality Manager, svetingumą direktorius, o Motelis / Viešbutis direktorius. Studijų programa už svetingumą / Turizmas LAIPSNIO Aš metus pirmasis pusmetis Pasirinkite 3 valandas (bendrojo lavinimo matematikos) 3 kr. FPT-1223C - Maisto ruošimas vadovams 4 kr. HFT-1000 - Įvadas į svetingumo 3 kr. ENC-1101 - Anglų Sudėtis aš 3 kr. antras pusmetis HFT-1410 - visą parą Procedūros 3 kr. SyG-2000 - Įvadas į sociologijos 3 kr. FPT-2120 - Maisto pirkimas / Sandėliavimo 3 kr. HFT-2530 - Marketingo / Reklama 3 kr. Trečiojo semestro FPT-2100 - Maistas planai ir Meniu paruošimas 3 kr. EKO-2023 - principai Mikroekonomika 3 kr. ENC-1102 - Anglų Sudėtis II 3 kr. metų II pirmasis pusmetis HFT-2750 -... [-]

Asocijuota Mokslo Verslo Administravimo - Tarptautinė Verslo Valdymo

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Tampa

Verslo įgūdžiai gali atverti daug durų, su didžiule karjeros galimybes iš investicijų ir bankininkystės Rinkodara ir viešieji ryšiai. Hcc "verslo programų mokyti veikia efektyviai verslą, pozicionavimo jums sėkmingos ateities pagrindus. [+]

Verslo įgūdžiai gali atverti daug durų, su didžiule karjeros galimybes iš investicijų ir bankininkystės Rinkodara ir viešieji ryšiai. Hcc "verslo programų mokyti veikia efektyviai verslą, pozicionavimo jums sėkmingos ateities pagrindus. Bendrojo išsilavinimo reikalavimai Anti 2000 Įvadas į antropologijos ..... 3 kr. ENC 1101 Anglų Sudėtis aš ................ 3 kr. MGF 1106 Temos Matematikos ................ 3 kr. Pasirinkite 6 kredito valandos iš toliau išvardytųjų: ENL 2012 Britų Literatūra 1800 ............ 3 kr. ENL 2022 Britų Literatūra: 1800 pristatyti ..... 3 kr. HUM 2210 Pasaulio humanitarinis: Priešistorinis anksti eros .... 3 kr. HUM 2230 Pasaulio humanitarinis: Ankstyvas Modernus šiuolaikinio ... 3 kr. HUM 2410 Azijos Humanitariniai .................... 3 kr. HUM 2420 Afrikos Humanitariniai ................. 3 kr. HUM 2461 Lotynų Amerikos Humanitariniai .... 3 kr. LIT 2110 Pasaulio literatūros 1650 ........ 3 kr. LIT 2120 Pasaulio Literatūra: 1650 pristatyti ...... 3 kr. REL 2300 Įvadas į religijos .......... 3 kr. Programa Reikalinga kursai Užsienio kalba ............................. 4 kr. ACG 2021 Finansų apskaita ........ 3 kr. EKO 2013 principai Makroekonomika ...... 3 kr. FIN 2001 principai Finansų .......... 3 kr. FIN 2051 Tarptautinis finansų valdymas ...... 3 kr. GEB 1011 Įvadas Verslo ...... 3 kr. GEB 1214 Verslo komunikacijų ir technologijų ...... 3 kr. GEB 2350 Įvadas į Tarptautinio verslo pagrindai ...... 3 kr. GEB 2351 Tarptautinio verslo praktika kontora ...... 3 kr. GEB 2370 Įvadas į Tarptautinio verslo politikos klausimai .... 3 kr. MAN 1021 principai ...... 3 kr. MAN 2604 tarpkultūriniai ryšiai versle ..... 3 kr. MAR 1011 Rinkodaros principai ..... 3... [-]

Asocijuota Of Science Duomenų Bazėje Technologijos

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Tampa

Duomenų bazės technologijų programa suteikia studentams su bendro požiūrio į duomenų bazių projektavimo, programavimo ir administravimo. [+]

Duomenų bazės technologijų programa suteikia studentams su bendro požiūrio į duomenų bazių projektavimo, programavimo ir administravimo. Bendrojo išsilavinimo reikalavimai ENC 1101 Anglų Sudėtis aš - 3 kr. ENC 1102 Anglų Sudėtis II - 3 kr. Matematika Bendrojo lavinimo (perdavimas) - 3 kr. Humanitariniai Bendrojo lavinimo - 3 kr. Socialinių mokslų Bendrojo lavinimo - 3 kr. Programa Reikalinga kursai CGS 1000 * Įvadas į Kompiuteriai ir Technology - 3 kr. CGS 1103 Projektų valdymas - 3 kr. CGS 2301 Vadybos informacinės sistemos - 3 kr. CGS 2541 Duomenų bazės dizainas - 3 kr. NVS 2321 sistemos analizė - 3 kr. CNT 1401 Įvadas į tinklo saugumą - 3 kr. ŠK 1000 Programavimas Logika - 3 kr. CTS 1305 Įvadas į Networking - 3 kr. CTS 2440 Duomenų banko programinimas SQL - 3 kr. CTS 2441 Duomenų bazių valdymo Aš - 3 kr. CTS 2442 Duomenų bazių valdymo II - 3 kr. CTS 2445 Duomenų banko programinimas Išplėstinė - 3 kr. CTS 2939 duomenų bazių technologija capstone - 3 kr. Kompiuterių Mokslas Pasirenkant - 9 kr. * Rekomenduojama kurso (-ai), pirmą semestrą. [-]

Associate of Science Network Systems Technology

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Tampa

[+]

[-]

Konsultavimas Ir žmogaus Paslaugų

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Tampa

Į konsultavimas ir žmogiškųjų paslaugų programa ruošia studentus dirbti konsultavimo ir žmogaus paslaugų, socialinio darbo ir reabilitacijos srityse. Absolventai dirba įvairių Bendrijos agentūrų, kurios tarnauja klientams visose amžiaus grupėse. [+]

Padaryti Skirtumas žmonių gyvenime HCC siūlo Konsultacijos ir žmogiškųjų paslaugų ASdegree savo Dalė Mabry Campus. Į konsultavimas ir žmogiškųjų paslaugų programa ruošia studentus dirbti konsultavimo ir žmogaus paslaugų, socialinio darbo ir reabilitacijos srityse. Absolventai dirba įvairių Bendrijos agentūrų, kurios tarnauja klientams visose amžiaus grupėse. Programos absolventai patenkinti akademinius reikalavimus tapti Sertifikuotas Žmogaus Paslaugų profesionalai. Absolventai įsidarbinti psichikos sveikatos klinikos, laikinų prieglaudų, narkomanijos gydymo centrai, baudžiamosios teisenos programas, smurtas agentūrų, vaikų įrenginių vyresnysis priežiūros programose ir kitų tipų agentūrų. Žmogaus Paslaugos šiuo metu klasifikuojama kaip viena iš sparčiausiai augančių profesijų šalyje, atsižvelgiant į JAV Dept Darbo statistikos. Vaidmenys ir atsakomybė Žmogaus Paslaugos Practitioner "Žmogaus Paslaugų praktikas" yra bendras terminas, žmonėms, turintiems profesinę darbo vietų tokius skirtingus parametrus programų, skirtų amžiaus, socialinių paslaugų įstaigų, stacionarių įrenginių, dienos gydymo programas, gyvenamųjų namų, raidos sutrikimų programas, piktnaudžiaujantys alkoholiu, programas, laikinų prieglaudų, pataisos ir bendruomenės psichikos sveikatos centrai ir smurto šeimoje prieglaudos. Priklausomai nuo darbo aplinkoje ir klientų tipai įteiktas, pareigybių pavadinimus ir pareigos skirtis. Pagrindinis tikslas žmogaus paslaugų specialistui yra padėti asmenims ir bendruomenėms kuo veiksmingiau funkcionuoti. Stiprus noras padėti kitiems yra svarbi aplinkybė, į karjerą kaip žmogaus paslaugų specialistas. Asmenys, kurie rodo, kantrybės, supratimo, ir rūpestinga savo santykiuose su kitais yra labai vertinamas darbdavių. Kiti svarbūs asmeniniai bruožai yra bendravimo įgūdžius, stiprų atsakomybės jausmą ir gebėjimą veiksmingai valdyti laiką. Žmogaus aptarnavimo specialistai yra apmokyti pagrindinių padėti įgūdžių, kurie yra būtini sukurti terapinę santykius su klientais. Šie įgūdžiai apima: Interviu Stebėti ir įrašyti reikiamą informaciją laidžios grupės Įgyvendinant gydymo planus Konsultacijos su kitais darbuotojais... [-]

Kursai

Gestų Kalbos Interpretacija Programa

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Tampa + 1 daugiau

Gestų kalbos interpretacija Laidos metu HCC yra sukurta siekiant suteikti studentams su gestų kalbos įgūdžių, kurio kurčiųjų kultūrą suprasti, žinios apie vertėjo vaidmuo ir įgūdžių plėtros parengti studentus už gestų kalbos vertimo profesija. [+]

Suteikiant kompetenciją gestų kalba žodžiu mokslo nuo 1986 "Durys tavo ateičiai" Nuo 1986 m. HCC užima lyderio vaidmenį tobulinant vietinių ir valstybinių vertėjų paslaugas kurtiesiems ir sunkiai išgydantiems asmenis, sukuriant dviejų (2) metų studijų mokinių kalbų interpretavimo programą. Profesionalūs vertėjai teikia tarp kurčiųjų ir klausos asmenų nuorodą situacijose, įskaitant įvairių, bet neapsiribojant: Švietimo, religinės ir medicinos ir psichinės sveikatos parametrus. Gestų kalbos interpretacija Laidos metu HCC yra sukurta siekiant suteikti studentams su gestų kalbos įgūdžių, kurio kurčiųjų kultūrą suprasti, žinios apie vertėjo vaidmuo ir įgūdžių plėtros parengti studentus už gestų kalbos vertimo profesija. Gestų kalbos vertėjų yra paklausa. Su amerikiečiais su negalia įstatymą ištrauka, o vaizdo perdavimo paslaugas padidino kvalifikuotų ir profesionalių vertėjų žodžiu poreikis išaugo ir toliau augs. Dėl kvalifikuotų vertėjų žodžiu paklausa gerokai viršija pasiūlą. Karjeros galimybės taip pat gausu. Be daugelio verslo galimybes, vertėjai yra samdomi viešųjų ir privačių darbdavių, įskaitant: Švietimo organizacijos Bendruomeninės organizacijos medicinos įranga Vyriausybinės agentūros Teisėsaugos organai Laikino įdarbinimo Bažnyčios ir teatro spektakliai Gestų kalbos interpretacija programa yra siūlomi Dalė Mabry Campus. HCC gestų kalba Vertimas žodžiu programa yra atvira priėmimo programa ir ne papildomas specialus prašymas arba priėmimas į gestų kalbą žodžiu programa yra reikalingas ne tik reguliariai priėmimo į kolegiją. Tie, atvykstantys studentai, kurie ėmėsi akredituotų ASL kursus vidurinėje mokykloje gali būti suteikta galimybė pervesti kreditus kaip kolegijos lygiagrečiai, jei kursai buvo patvirtinti kaip Išplėstinė Talpinimo ar du įtraukimo kursus arba, jei kursai buvo imtasi Hillsborough County aukštųjų mokyklų. HCC ir SDHC turėti artikuliacija susitarimą leidžianti studentams, įvežamų į Ženklas kalbos... [-]

Vaizdo įrašai

Hillsborough Community College International Students