Hillsborough Community College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Vienas JAV aukštasis mokslas yra arčiau nei jūs manote ... Pasiekti savo svajonę! Studijų metu Hillsborough Community College Tampa Bay, Floridoje!

Hillsborough Community College (HCC) yra akredituota, Community College su penkiais miesteliai įsikūrę gyvybingame krantinėje miesto Tampa, Florida, ir aplinkinių Hillsborough County. Tampa Bay regione gyvena nuostabia jūros gyvybės, sporto atrakcionų, pasaulinės klasės kultūros židinys ir didelis prekybos ir valgomasis. Jūs rasite platų lauko veikla, įskaitant kempingas, žygiai, jodinėjimas, dviračių, žvejybos, nardymo, buriavimo, plaukiojimas, baidarės. Tampa pasigirti atrakcionų, tokių kaip Busch Gardens, Florida Aquarium, Lowry Park Zoo, o mokslo ir pramonės muziejus. Populiaru Florida teminiai parkai, pavyzdžiui, Walt Disney World, Universal Studios, ir SeaWorld yra tik trumpas kelio automobiliu. Džiaugiamės saule ištisus metus, gyvą kultūros scena, kai kurie iš geriausių paplūdimių pasaulyje, sporto visų rūšių, ir puikus aukštojo mokslo galimybes.

Kviečiame prisijungti prie mūsų ... Mėgaukitės gerą gyvenimą Tampa Bay, Floridoje!

Universitetas perkėlimo programa: Pradžia tuo HCC! Eiti bet kur!

HCC yra puiki vieta pradėti užsienio studentams, kurie svajoja uždirbti 4 metų bakalauro laipsnį Jungtinėse Amerikos Valstijose. Mes padėsime jums ieškoti visų savo universitetų galimybes, o jūs baigti savo pirmuosius du metų universitetinių studijų pas mus. Jei norite dalyvauti atrankinės 4 metų kolegijoje, liberalios meno įstaiga, nacionaliniu rango universitetas, arba "Ivy League" mokyklos HCC padeda jums ten!

Kodėl verta rinktis HCC?

Besiūliai perkėlimas į ketverių metų universitete Įperkamos mokslą ir lanksčios įmoka mokėjimo planai Populiaru teminiai parkai netoliese, pavyzdžiui, Walt Disney World, Universal Studios ir SeaWorld Asmeninės, dėstymo kokybę, su mažos klasės dydžių ir išskirtinio fakulteto Intensyvus anglų kalbos programas, siekiant padėti jums pasiruošti sėkmės kolegijoje-lygio kursus Kultūriškai įvairi bendruomenė, įskaitant tarptautinių studentų iš daugiau nei 60 tautų Centras tarptautinio švietimo skirta jūsų paramos, gerovė ir sėkmė

On-campus Būstas Hawks Landing

Nurodykite vietą gyventi yra vienas iš svarbiausių sprendimų jums padaryti prieš pradedant mokytis ne HCC, tačiau ji neturi būti sunkiausias vienas!

"Hawks Landing apartamentai siūlo didelę vertę, patogi vieta, ir, svarbiausia, įdomus gyvenimo ir mokymosi atmosferą! Korpusas kompleksas yra tik už kelių kvartalų nuo prekybos ir restoranų ir pėsčiomis Raymond James stadionas, namuose su "Tampa Bay Buccaneers, ir Steinbrenner Field, pavasaris mokymo namuose 2009 Baseball World Series čempionų, New York Yankees. Įsikūręs greta Dalė Mabry miesteliu, "Hawks Landing studentų apartamentai siūlo visiškai įrengtus 1, 2 ir 4 kambarių / vonios vienetų puikios patogumais.

Privati, erdvus miegamasis su nemokama interneto ir kabelinės televizijos Atskiras vonios kambarys Bendri prabanga virtuvė, įrengtas gyvenamasis kambarys Normalaus dydžio skalbimo / džiovinimo Kurorte stiliaus baseinas ir paplūdimio tinklinis teismas State-of-the-art sveikatingumo centro Kompiuterių laboratorijos su spausdintuvais ir studijų stočių Vaizdo žaidimų kambarys ir socialinė veikla

Studentų gyvenimas

Su bendrabučiu dalyvavimas yra puikus būdas padaryti dauguma iš jūsų kolegijoje patirtį! Studentai gali padidinti savo karjeros ir mokymosi galimybes dalyvaudami universiteto veiklą ir organizacijos. HCC siūlo daug galimybių studentams įvairių praplėsti savo akiratį per kultūros ir specialių renginių kiekvienoje miesteliu, įsitraukti į kolegijos gyvenimą ir susirasti naujų draugų!

Hcc anketa atletika programa suteikia tarptautinius studentus su papildoma galimybe praturtinti savo koledžo patirtį per Międzyuczelniany SPORTUI, įskaitant vyrų ir moterų krepšinio, vyriški Beisbolas, ir moterų futbolo, tinklinio ir teniso. HCC komandos užėmė nacionaliniu ir laimėjo keletą čempionatai.

Tarptautinio švietimo centras: Jūsų namais toli nuo namų!

Tuo HCC, mes labai didžiuojamės, kad mūsų kultūros ir tarptautinės įvairovę, ir mes įsitikinę tarptautinio švietimo svarbą. Mes teikiame specialias tarptautines programas ir paslaugas mūsų tarptautiniams studentams, ir mūsų šalies studentų, per mūsų tarptautinio švietimo centras. Centras sukuria mokymosi aplinką, kuri rengia studentus vis labiau tarpusavyje ir besikeičiančiame pasaulyje.

Mūsų tarptautinių studentų, atstovaujančių daugiau nei 60 tautų, jūs rasite, kad centras teikia įvairias paslaugas remti jūsų individualius poreikius, o lankyti HCC, nuo pradžios iki pabaigos! Tai apima rekomendacijas dėl priėmimo, vizų, orientacijos, akademikų, būsto, ir perkelti į ketverių metų kolegijoje ar universitete.

Taikyti šiandien!

Tarptautiniai studentai gali kreiptis dėl Fall (rugpjūtis), pavasaris (sausio), arba vasarą (gegužė) semestrus. Mes laukiame jus Hillsborough Community College! Norėdami gauti daugiau informacijos, užpildykite užklausos formą, ir mes atsakysime į Jūsų tiesiogiai.

Vietos

Tampa

Hillsborough Community College - Center for International Education (Dale Mabry Campus)

Address
P.O. Box 31127
Tampa, Florida

31127 Tampa, Floridoje, Jungtinės Amerikos Valstijos
Telefonas
+1-813-253-7009

Programos

Associate of Arts