Hillsboro Aero Academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mes užaugome sapne skraidyti, taip pat.

Štai kodėl Hillsboro "Aero akademija siūlo išskirtines profesines sraigtasparnių ir lėktuvų pilotų mokymo kursus studentams iš viso pasaulio. 37 metų, studentai naudojo mūsų skraidymo mokykloje patirtį ir pasaulinę reputaciją paversti savo karjeros svajones į realybę.

Mes esame viena iš didžiausių sraigtasparnių ir lėktuvų skrydžio mokyklų JAV ir mūsų absolventų plaukioja operatorių visame pasaulyje.

Dešimt priežasčių pradėti savo karjerą ne Hillsboro

 1. PATIRTIS KLAUSIMAI
  Mes turime 37 metų patirtį mokymas profesionalūs pilotai iš daugiau nei 75 šalių. Mūsų FAA patvirtintą FAR 141 dalis ir dalis 61 pilotų mokymo programas nusiųsti jums sparčiai didėjančias į savo karjerą.

 2. Realiame pasaulyje SKRYDŽIO APLINKOS
  Skraidymas realiame pasaulyje reiškia susiduria besikeičiančios aplinkos ir sudėtingas oro sąlygoms unikalius skrydžio aplinkas Ramiojo vandenyno šiaurės vakarų pasiruošti savo karjerą.

 3. Jūsų saugumas yra mūsų prioritetas
  Mūsų mokykla yra skirta Jūsų saugumui ir mes pirmasis 141 dalis pagrindinių skrydžio mokykla (akademija) su IS-BAO akreditavimo Tarptautinės verslo aviacijos Tarybai. Sauga mums yra daugiau nei plaukioja taip, tai dalis mūsų mokymo programą ir pagrindinę gabalas Kiekvienas iš mūsų studento mokymą.

 4. Bičiulystė ir BENDRIJA
  Kai pasirenkate Hillsboro, pasirinkti skrydžio mokyklą, kuri rūpinasi savo individualios sėkmės ir prisijungti prie pasaulinio tinklo pilotai iš daugiau nei 75 šalių, kurie plaukiojantys įvairias misijas visame pasaulyje.

 5. AIRLINE & sraigtasparnį eksploatuojančio JUNGTYS
  Su 37 metų patirtį mokymo profesionalūs pilotai, turime reputaciją kurti aukštos kokybės pilotus ir jungtis, siekiant padėti jums imtis, kad pirmas žingsnis savo karjerą. Mūsų tinklas absolventų apima visą pasaulį ir padeda atidaryti duris mūsų studentams.

 6. TARPTAUTINIAI vizų išdavimo studentams
  Mes turime patirties mokymo pilotams iš viso pasaulio ir pardavimo studento vizą programas, įskaitant F-1 vizą, kuri suteikia jums galimybę treniruotis ir gauti piloto darbą JAV prieš pradėdami vartoti kitą žingsnį savo karjerą.

 7. KOLEGIJA studijų programų
  Siūlome dviejų ir keturių metų studijų programas pilotams per Portland Community College ir Embry Riddle Aeronautical University Portland Campus, kad jūs galite iš anksto savo aviacijos išsilavinimą.

 8. VA-PATVIRTINTA skraidymo mokykloje
  JAV karinės veteranai gali naudoti savo GI Bill naudą mūsų skraidymo mokykloje-pasirinkdami iš skrydžio mokymo studijų programų ir kitų variantų.

 9. Pay As You Go
  Mes leidžiame mūsų studentai mokėti, kaip jūs einate savo skrydžio mokymą, o tai reiškia, jūs neprivalo pervesti pinigus į savo sąskaitą, prieš pradedant mokymą. Studentai privalo tik sumokėti likutį kiekvienos pamokos pabaigos.

 10. Netaikomas pardavimo mokestis
  Nėra pardavimo mokestis imamas Oregonas, kur visi mūsų miesteliai yra įsikūrusi. Tai gali pridėti iki daug sutaupyti apie skrydžio mokymą, nemokėdami šiuos papildomus mokesčius imamas beveik kiekvieną kitos valstybės.

Mūsų misija yra Paverskite savo svajonę skristi į karjerą

Kai pasirenkate Hillsboro Aero akademiją, gausite FAA patvirtintą sraigtasparnis arba lėktuvo pilotų mokymo remiamas 37 metų patirtį. Po to, kai pereisite, jūs prijungtas prie pasaulinio tinklo pilotai domina jūsų sėkmę.

Akreditavimas

Mes akredituota skrydžio mokykla. Tai reiškia, kad HILLSBORO Aero akademijos akredituotą mokyklą, Airman anketa kvalifikacinį centrą, vyksta aukštus standartus akreditavimo komisijos Karjera mokyklų ir kolegijų, ir mes turime atsargines jokių pretenzijų mes darome apie mūsų mokymus. Mes FAA patvirtintas administruoti FAR 141 mokymą ir mes taip pat turime Tarptautinis standartas Verslo orlaivių naudotojams akreditacija.

Vietos

Hillsboro

Hillsboro

Address
3565 NE Cornell Rd.

OR 97124 Hillsboro, Oregonas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Troutdale

Address
911 NW Graham Rd.

97060 Troutdale, Oregonas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Prinevilis

Address
4400 SW Airport Rd.

97754 Prinevilis, Oregonas, Jungtinės Amerikos Valstijos