Oficialus aprašymas

Švietimo lyderis

Nuo 2011 m. General Assembly pakeitė dešimtys tūkstančių karjeros per novatorišką, patirtinį išsilavinimą šiuolaikiškiausiomis įgūdžiais. Kai GA išgirsite žiniatinklio kūrimą, duomenis, dizainą, verslą ir dar daugiau, gausite:

 • Apdovanojimai už mokymo programą ir ekspertų instruktoriai universitetuose ir internete.
 • Pasaulinė, profesinė bendruomenė, kurioje dirba 40 000 absolventų, dirbančių visą ir ne visą darbo dieną.
 • Karjera kyla iš pažangiausių kursų, o kiekvieno žingsnio metu - mentoringa.

Kas mes esame

General Assembly yra švietimo ir karjeros pertvarkos pradininkė, specializuojasi šiandienos daugiausiai reikalaujamų įgūdžių. Pagrindinis mokymo, personalo ir karjeros perėjimo etapas - puoselėjanti klestinčią profesionalų bendruomenę, kuriam tenka profesija, kurią jie myli.

Tai, kas prasidėjo kaip 2011 m. Bendroji darbo vieta, tapo pasauline mokymosi patirtimi su miesteliais 20 miestų ir daugiau nei 35 000 absolventų visame pasaulyje.

Kadangi individai ir kompanijos kenčia konkuruoti vis labiau technologinėje ekonomikoje, General Assembly teikia apdovanojimus pelniusio, dinamiško mokymo, kad uždarytų pasaulinį įgūdžių trūkumą.

Atsakomybės apribojimas: nors mūsų Universiteto studentams visame pasaulyje yra General Assembly narių skaičius, mes negalime padėti tarptautiniams studentams įsigyti vizą, kad galėtume dalyvauti mūsų kursuose. Jei jums reikia vizos dalyvauti General Assembly kursuose, prašome susisiekti su vietine ambasada, kad gautumėte reikalavimus ir apribojimus. Labai ačiū, kad svarstote General Assembly kaip savo mokymosi partnerį.

Ką mes darom

General Assembly skatina elitinę profesinę bendruomenę asmenų ir įmonių per švietimo ir strateginės karjeros ryšius.

Asmenų ugdymas

 • Sukurkite gyvybiškai svarbių įgūdžių visais profesiniais lygiais
 • Bendradarbiauti ir prisijungti prie elito tinklo
 • Keisti ir padidinti savo karjerą ir portfelį

Darbo galimybės

Mes pašaliname atotrūkį tarp darbo ieškančių asmenų ir įmonių, turinčių atitinkamų įgūdžių talentą.

Mokomosios įmonės

 • Partnerystės su "Fortune 1000" kompanijomis
 • Individualus darbuotojų mokymas, siekiant paskatinti darbuotojus
 • Paskirtas dujotiekio samdymas GA absolventams

Ką mes mokome

Mes siūlome naujoviškus mokymus visą gyvenimą ir sėkmę šiuolaikiškoje sparčiai besikeičiančioje technologijų ekonomikoje.

 • Kodavimas
 • UX
 • Duomenys
 • Rinkodara
 • Verslas
 • Karjeros plėtra

Kodėl General Assembly

Award-winning education

Mūsų mokymo programą sukūrė ekspertų instruktorių komanda, siekdama užtikrinti, kad atitinkami, dabartiniai kursai, kurie tuoj pat būtų taikomi šioje srityje.

Dinamiškas, novatoriškas mokymasis

Mes panaudojame naujausius technologinius įrankius, suteikiančius studentams patrauklių, sujungtų mokymų internete ir neprisijungus.

Karjeros augimas su geriausiais darbdaviais

Mes padedame mūsų bendruomenei puoselėti specializuotą visą darbo dieną dirbančią komandą, kuri gauna studentų darbo vietas, partnerystes ir bendradarbiauja su daugiau nei 2500 novatoriškų darbdavių.

Prieiga prie GA absolventų tinklo

Susisiekite su pasaulio geriausiu talentu, kaip mūsų tinklo, kuriame dirba daugiau nei 35 000 absolventų, sėkmė ir išskirtinė kūrybingų profesionalų grupė.

Kas daro General Assembly išskirtinę?


Mes siūlome mokymą technikoje, duomenų, dizaino, verslo ir kt/>

Šiandienos sudėtinga, pasaulinė ekonomika reikalauja kvalifikuotos darbo jėgos, galinčios panaudoti technologijas, kad būtų galima sėkmingai išsekti. General Assembly tvirtas kursų rinkinys apima visus pagrindinius inovacijų ramsčius, kurie individams ir komandoms suteikia kelias galimybes augimui ir vystymuisi. Siūlome programas žiniatinklio kūrimo, duomenų mokslo ir analizės, vartotojo patirties dizaino, skaitmeninės rinkodaros, produktų valdymo ir dar daugiau. Studentai gali rinktis iš įvairių formatų ir būdų, kad padėtų jiems kuo geriau pasiekti savo tikslus, įskaitant visą darbo dieną, ne visą darbo dieną ir trumpąją formos parinktis - universiteto mieste ir internete.

Mes turime didžiausią pasaulinį tinklą

20 universitetų. 10.000 samdomų partnerių. 40 000 pilna ir dieninių studijų kursų. Ir tada yra šimtai tūkstančių dalyvių mūsų renginiuose ir dirbtuvėse. General Assembly visuotinis dalyvavimas, absolventų tinklas ir partnerių samdymas yra mūsų didžiausias turtas. Be kursų, skirtų išimtinai patenkinti darbdavių poreikius, mes remiame pramonės specialistų, kurie yra instruktoriai, mentoriai ir treneriai, vamzdyną. Šis klestintis profesionalus tinklas padeda mūsų naujausiems absolventams rasti darbą ir susieti ryšius, juos nustato sėkmei darbe ir gyvenime.

Prisitaikysime prie rinkos

Dinaminiai laukai, tokie kaip duomenų mokslas ir interneto kūrimas, vystosi realiuoju laiku, o mes nuolat bandome, paleidžiame ir saulėlydžio programas, kad patenkintų rinkos paklausą ir įrankių bei technikos evoliuciją. Mūsų pasaulinio lygio mokytojų dizainerių komanda, dalykų ekspertai ir švietimo produktų vadybininkai nuolat atnaujina turinį, kad užtikrintume tinkamumą. Suteikdamos duomenis, atsiliepimus ir įžvalgas iš mūsų nuosavybės įvertinimų, mes gaminame kursinius darbus, kurie turi didžiausią įtaką darbui.

Mes orientuojamės į darbdavių poreikius ir santykius

Gilieji darbdavių santykiai visada buvo esminė General Assembly DNR dalis. Apytiksliai pusę mūsų neakivaizdinių studijų studentų finansuoja darbdaviai, kurie nori, kad jų darbuotojai mokytųsi mūsų specialistų, o GA mokymo programos būtų grindžiamos pramonės poreikiais. Mes padėjome dešimtis "Fortune 100" kompanijų - ir šimtų kitų įmonių visame pasaulyje - įvertinti ir mokyti savo talentą vietoje, internete ar mūsų universitetuose. Mes taip pat siūlome įdarbinimo sprendimus įmonėms, siekiančioms įvairias kandidatų, kurie yra pasirengę darbui, ginkluotus įgūdžiais pagal užsakymą, derinimą.

Mes investuojame į prieigą ir galimybes

Siekdami užtikrinti prieinamą ir prieinamą išsilavinimą, esame pasiryžę kurti programas ir finansavimo galimybes, siekdami užtikrinti, kad studentai turėtų priemones ir paramos sistemas, kurių reikia mokytis GA. Be novatoriškų programų, tokių kaip "Adobe Digital Academy", "Opportunity Fund", "CodeBridge" ir "TechIMPACT", kurios teikia stipendijas ir nemokamas mokymo programas nepakankamiems ir nepastebimiems talentams, mes dirbame su darbdaviais ir finansavimo teikėjais, kad padėtume padengti mokymo išlaidas. Mūsų novatoriškos hibridinės ir internetinės imerinės programos pasiekia asmenis, kurie gyvena ne pagrindiniuose metro rajonuose ir suteikia jiems galimybę naudotis tokiu pat kokybišku švietimu, kokie yra mūsų miesteliai.

Inovacinių kursų kūrimas su išbandytais rezultatais

Pasaulio klasės mokomoji komanda

General Assembly mokymo komanda atstovauja šiandieninių didžiausių ir ryškiausių kompanijų elitui. Kursų dėstytojai ir dizaineriai yra iš geriausių kompanijų, įskaitant "Google", "Amazon", "Airbnb" ir "IBM", kasdien dalinasi realiu pasauliu patirtimi ir įžvalga klasėje. Komandos nariai atlieka išsamią mokymo programą, kuri užtikrina jų efektyvumą skatinant naujų talentų.

Nuolatinis vystymasis

Siekdami užtikrinti kompetenciją klasėje ir darbo atitikimą, mūsų mokomoji konstrukcija ir gaminių komandos nederėtų dirbti, prisitaikyti ir plėsti savo mokymo programas. Mūsų judrus mokymosi projektavimo procesas reiškia, kad kiekvienas iš mūsų kursų eina mažiausiai du atnaujinimus per metus. Kiekvienoje naujoje versijoje yra funkcijų patobulinimai, patobulintas turinys ir dar daugiau.

Mokymosi takų diapazonas, atitinkantis jūsų tikslus.

Karjeros keitimas, visą darbo laiką

Išplėskite savo karjerą su griežtomis "Full-time Immersive" programomis ir kvalifikuotais karjeros vadovais.

Skill-Boosting, Part-Time

Palaikykite konkurencingumą ir svarbu su kryptingu, lanksčiu mokymu ir specialiaisiais vadovais.

Klasės, seminarai, renginiai

Dalyvauti dienos, vakaro ir savaitgalio programose, kuriose demonstruojami įgūdžiai, naujovės ir lyderiai.

Sužinokite universitete ir internete

Kiekviename žingsnyje naudokite tvirtus mokymosi įrankius, ekspertų instruktorius ir palaikančią bendruomenę.

Kūrėjų, naujovių ir darbdavių bendruomenė

Susisiekite su absolventais

Daugiau nei 40 000 talentingų specialistų baigė visą ir neakivaizdinį kursus.

"The Vast Global Reach"

Kur mes esame. Sukurkite santykius internete arba 20 pasaulio vietose iš NYC į Honkongą.

Išskirtinis darbdavių įžvalgas

"GA" turi daugiau nei 10 000 samdomų partnerių ir apmokė tūkstančius "Fortune 500" darbuotojų.

Prieiga prie sąrašo lyderių

350 000 dalyvavo išskirtiniuose renginiuose, kuriuose dalyvauja tokie vizionieriai kaip Richardas Bransonas ir Timas Ferriss.

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

General Assembly

Mokyti kodavimo, dizaino ir iteracijos įgūdžius, būtinus karjerai ieškomoje srityje. Sukurkite integruotas "Android" programas. Bendradarbiaujant su "Googl ... [+]

Tapkite "Android" kūrėju

Prisijunkite prie mūsų naujos "Android" plėtros įkvepiančios programos ir mokykitės kodavimo, dizaino ir iteracijos įgūdžių, būtinų norint pradėti karjerą ieškomoje srityje.

Sužinokite iš ekspertų

Gaukite instrukcijas ir pagalbą iš profesionalių "Android" kūrėjų, tuo pat metu naudodamiesi bendraamžiais mokydamiesi naudodamiesi bendruomeniniu požiūriu.

Sukurkite realias programas

Pridėkite integruotas žinias ir įgūdžius savo įrankių rinkiniui, nes naudojate visas programas: UI pagrindus, Material Design, Java, XML, API ir kt.

Pasidirbk

Naudodamiesi savo karjeros vietos trenerių ištekliais ir gairėmis, atlikite "Android" programos kūrimą karjeros srityje, baigę kursą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Niujorkas Atlanta Austinas Bostonas Čikaga Dalasas Denveris Los Andželas „Santa Monica“ Irvinas Apvaizda San Franciskas San Jose Sietlas Vašingtonas Arlingtonas Jungtinė Karalystė Londonas Honkongas Singapūras Australija Brisbenas Melburnas Sidnėjus JAV internete  + 22 Daugiau
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
12 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Kursai

General Assembly

Naudokite HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery, GitHub ir Sublime tekstą, kad galėtumėte programuoti ir išdėstyti visiškai reaguoja į interaktyvią svetainę. ... [+]

Įgūdžiai

Konfigūruokite HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery, GitHub ir Sublime.

Gamybos standartas

Sukurkite visiškai reaguoja, interaktyvi svetainė, kuri skiriasi nuo įprastų šablonų.

Didelė nuotrauka

Supraskite, kaip sudėtingas programavimo ir išdėstymo derinys įgalina matomą žiniatinklį - ir kaip komandos bendradarbiauja, kad ją kurtų.

Susipažinkite su savo palaikymo komanda

Mūsų kompetencija švietimo srityje yra pastangų bendruomenėje. Kai mokotės GA, visada galite pasikliauti vidine ekspertų komanda, kuri suteiks gaires ir paramą, kai tik jums tai bus reikalinga.

Instruktoriai

Mokytojas, kurio kasdienis darbas reikalauja daug naudos, sužinokite pramonės lygio pagrindus, priemones, žodyną ir geriausią praktiką.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Niujorkas Atlanta Austinas Bostonas Čikaga Dalasas Denveris Los Andželas „Santa Monica“ Irvinas Apvaizda San Franciskas San Jose Sietlas Vašingtonas Arlingtonas Jungtinė Karalystė Londonas Honkongas Singapūras Australija Brisbenas Melburnas Sidnėjus JAV internete  + 22 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
10 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
General Assembly

Pasinerkite į "Swift", "Xcode", duomenis, mobilųjį dizainą ir dar daugiau, norėdami pradėti naują karjerą, kad "App Store" įsigytų puikių pr ... [+]

Tapkite "iOS" kūrėju

Taip, tam yra programa. Ir tai. Ir tai. Mobiliosios programos suteikia daugybę kasdieninių operacijų, susijusių su darbo ir pramogomis, o kvalifikuotų kūrėjų poreikis niekada nebuvo didesnis. Mūsų nauja "iOS Development Immersive" programa traukia jus į kodo, dizaino ir atkūrimo įgūdžius, kuriuos turite įveikti šioje konkurencinėje srityje.

Sužinokite iš ekspertų

Gaukite instrukcijas ir patarimus iš geriausių "iOS" kūrėjų ir susiekite su "GA" klestinčia bendruomenės profesionalų ir bendraamžiais.

Sukurkite realias programas

Sukurkite "App Store" produktus, sukaupę pagrindines pramonės žinias ir specializuotus "Swift", "Xcode", mobiliojo dizaino ir kt. Įgūdžius.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Niujorkas Atlanta Austinas Bostonas Čikaga Dalasas Denveris Los Andželas „Santa Monica“ Irvinas Apvaizda San Franciskas San Jose Sietlas Vašingtonas Arlingtonas Jungtinė Karalystė Londonas Honkongas Singapūras Australija Brisbenas Melburnas Sidnėjus JAV internete  + 22 Daugiau
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
12 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
General Assembly

Sužinokite, kaip pristatyti ir perduoti įžvalgas, pagrįstus duomenimis per SQL, Excel ir Tableau. Sukurkite duomenų vizualizacijas ir informacijos suvestines. ... [+]

Didelė nuotrauka

Įsitikink, kad naudodamiesi savo duomenų analizės rezultatais ir sprendžiant kritinius sprendimus, jie pateikia ir gina.

Įgūdžiai, įrankiai,

Naudokite "Excel", "SQL" ir "Tableau", kad būtų galima nustatyti tendencijas ir priimti verslo sprendimus realiais duomenimis.

"Analytics" praktikoje

Pasidalykite savo įžvalgomis ir pateikite įtikinamų istorijų naudodami duomenų vizualizacijas ir informacijos suvestines.

Susipažinkite su savo palaikymo komanda

Mūsų kompetencija švietimo srityje yra pastangų bendruomenėje. Kai mokotės GA, visada galite pasikliauti vidine ekspertų komanda, kuri suteiks gaires ir paramą, kai tik jums tai bus reikalinga.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Niujorkas Atlanta Austinas Bostonas Čikaga Dalasas Denveris Los Andželas „Santa Monica“ Irvinas Apvaizda San Franciskas San Jose Sietlas Vašingtonas Arlingtonas Jungtinė Karalystė Londonas Honkongas Singapūras Australija Brisbenas Melburnas Sidnėjus JAV internete  + 22 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
10 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
General Assembly

Išmoksite mašininio mokymosi pagrindus, kad galėtumėte prognozuoti, kas toliau: prognozuoti didelių duomenų rinkinių modelius naudojant "Python". ... [+]

Įgūdžiai

Naudokite "Python" mano duomenų rinkiniams ir prognozuoti modelius.

Gamybos standartas

Sukurkite statistinius modelius - regresiją ir klasifikaciją - kurie generuoja naudingą informaciją iš neapdorotų duomenų.

Didelė nuotrauka

Išmokite mašinų mokymosi pagrindus ir panaudokite duomenų galią, kad galėtumėte prognozuoti, kas toliau.

Susipažinkite su savo palaikymo komanda

Mūsų kompetencija švietimo srityje yra pastangų bendruomenėje. Kai mokotės GA, visada galite pasikliauti vidine ekspertų komanda, kuri suteiks gaires ir paramą, kai tik jums tai bus reikalinga.

Instruktoriai

Mokytojas, kurio kasdienis darbas reikalauja daug naudos, sužinokite pramonės lygio pagrindus, priemones, žodyną ir geriausią praktiką.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Niujorkas Atlanta Austinas Bostonas Čikaga Dalasas Denveris Los Andželas „Santa Monica“ Irvinas Apvaizda San Franciskas San Jose Sietlas Vašingtonas Arlingtonas Jungtinė Karalystė Londonas Honkongas Singapūras Australija Brisbenas Melburnas Sidnėjus JAV internete  + 22 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
10 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
General Assembly

Sužinokite apie priemones ir metodus, kurių reikia norint priimti geresnius sprendimus naudodami duomenis, ir sugrąžinti darbą vienoje iš labiausiai ieškomų technologijų ... [+]

Tapk duomenų mokslininku

Sužinokite apie priemones ir metodus, kurių reikia norint priimti geresnius sprendimus naudodami duomenis, ir sugrąžinti darbą vienoje iš labiausiai ieškomų technologijų sričių.

Sužinokite iš ekspertų

Kurkite prognozuojamus modelius, mokydamiesi nugalėti, analizuoti ir vizualizuoti duomenis iš mūsų profesionalių "Data Scientist" instruktorių komandos.

Pasidarykite rankų patirtį

Kurkite savo duomenų projektus ir programas kurkite tokius gebėjimus kaip Unix, Git, SQL, Python, mašinų mokymasis ir modeliavimo metodai.

Pasidirbk

Pasinaudokite didėjančia duomenų paklausa ir pasinaudokite mūsų vidaus karjeros vadovų gairėmis ir ištekliais, kad padėtumėte rasti darbą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Niujorkas Atlanta Austinas Bostonas Čikaga Dalasas Denveris Los Andželas „Santa Monica“ Irvinas Apvaizda San Franciskas San Jose Sietlas Vašingtonas Arlingtonas Jungtinė Karalystė Londonas Honkongas Singapūras Australija Brisbenas Melburnas Sidnėjus JAV internete  + 22 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
General Assembly

Įvaldykite universalią žiniatinklio kalbą. Sužinokite, kaip kurti pažangią interaktyvią žiniatinklio patirtį naudojant "JavaScript". ... [+]

Įgūdžiai

Išmokite koduoti "JavaScript", gimtąją žiniatinklio kalbą, kurią naudoja kūrėjai iš viso pasaulio.

Gamybos standartas

Sukurkite vieno puslapio žiniatinklio programą, kuri išlaiko naudotojo duomenis ir prisijungia prie tokių paslaugų kaip "Twitter" ir "Facebook" per API.

Didelė nuotrauka

Sužinokite objektinio programavimo pagrindus, kai gaunate paramą iš pramonės ekspertų ir bendraamžių bendruomenės.

Susipažinkite su savo palaikymo komanda

Mūsų kompetencija švietimo srityje yra pastangų bendruomenėje. Kai mokotės GA, visada galite pasikliauti vidine ekspertų komanda, kuri suteiks gaires ir paramą, kai tik jums tai bus reikalinga.

... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Niujorkas Atlanta Austinas Bostonas Čikaga Dalasas Denveris Los Andželas „Santa Monica“ Irvinas Apvaizda San Franciskas San Jose Sietlas Vašingtonas Arlingtonas Jungtinė Karalystė Londonas Honkongas Singapūras Australija Brisbenas Melburnas Sidnėjus JAV internete  + 22 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
10 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
General Assembly

Pradėkite UX karjerą, pagrįstą moksliniais tyrimais ir dizaino įgūdžiais, nuo asmenybių iki prototipų. Sukurkite portfelį, turintį naujoviškų įžvalgų. ... [+]

Būkite UX DIZAINERIUS per 10 savaičių

"User Experience Design Immersive" programą sukūrė geriausi šios srities specialistai, ypatingą dėmesį skiriant padėti jums pereiti į "UX" dizaino karjerą.

Sužinokite iš UX ekspertų

Apsilankykite klasėse, kurias suprojektavo ir mokė kai kurie iš geriausių pramonės UX dizainerių.

Sukurkite savo portfelį

Taikykite savo UX įgūdžius penkių klasių projektus ir sukurkite darbo portfelį.

Gaukite UX darbą

Tapkite mokiniu ar jaunesniu UX dizaineriu.

Karjeros palaikymas

Mes teikiame kiekvienam iš mūsų besimokančių absolventų pasiruošimo darbui mokymą, ryšius su darbdaviais ir galimybes įgyti naujų įgūdžių.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Niujorkas Atlanta Austinas Bostonas Čikaga Dalasas Denveris Los Andželas „Santa Monica“ Irvinas Apvaizda San Franciskas San Jose Sietlas Vašingtonas Arlingtonas Jungtinė Karalystė Londonas Honkongas Singapūras Australija Brisbenas Melburnas Sidnėjus JAV internete  + 22 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
10 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
General Assembly

Vadovaudamiesi produktu visą savo gyvavimo ciklą, naudodamiesi nesudėtingomis metodologijomis, kurios duoda perspektyvių, rinka parengtų produktų, kurie numato vartotojo ... [+]

Įgūdžiai

Taikykite produktų valdymo geriausią praktiką, kad pristatytumėte produktus ir funkcijas, kurios klientams spręstų realias problemas.

Sukurkite produkto planą

Sukurkite planą, verslo modelio drobę, MVP, pagrindines metrikas, asmenis, vielos formavimąsi ir suinteresuotųjų šalių valdymo planą.

Sukurti metrikas sėkmingumui įvertinti

Augkite, galinčius pradėti vykdyti perspektyvius, rinkai paruoštus produktus, kurie numato vartotojo poreikius priimdami griežtus sprendimus ir dirbdami su suinteresuotosiomis šalimis.

Susipažinkite su savo palaikymo komanda

Mūsų kompetencija švietimo srityje yra pastangų bendruomenėje. Kai mokotės GA, visada galite pasikliauti vidine ekspertų komanda, kuri suteiks gaires ir paramą, kai tik jums tai bus reikalinga.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Niujorkas Atlanta Austinas Bostonas Čikaga Dalasas Denveris Los Andželas „Santa Monica“ Irvinas Apvaizda San Franciskas San Jose Sietlas Vašingtonas Arlingtonas Jungtinė Karalystė Londonas Honkongas Singapūras Australija Brisbenas Melburnas Sidnėjus JAV internete  + 22 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
10 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
General Assembly

Naudojant pažangiausias technologijas ir platformas, tokias kaip socialinė žiniasklaida, mokamos reklamos, el. Pašto rinkodara ir "Google Analytics", siekiant į ... [+]

Įgūdžiai

Pasinaudokite socialinės reklamos įgūdžiais ir naudokitės "Facebook", "Google AdWords" ir "Google Analytics", kad sužinotumėte naudotojo elgesį.

Gamybos standartas

Plėtoti ir planuoti kampaniją, grindžiamą duomenimis ir mokamos paieškos strategijomis - ir vertinama pagal pagrindinius veiklos rodiklius.

Didelė nuotrauka

Tapkite savo įmonės pagrindine veikėja, naudodami pažangiausius metodus ir platformas, kad galėtumėte parduoti produktus ir įsigyti naudotojų.

Susipažinkite su savo palaikymo komanda

Mūsų kompetencija švietimo srityje yra pastangų bendruomenėje. Kai mokotės GA, visada galite pasikliauti vidine ekspertų komanda, kuri suteiks gaires ir paramą, kai tik jums tai bus reikalinga.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Niujorkas Atlanta Austinas Bostonas Čikaga Dalasas Denveris Los Andželas „Santa Monica“ Irvinas Apvaizda San Franciskas San Jose Sietlas Vašingtonas Arlingtonas Jungtinė Karalystė Londonas Honkongas Singapūras Australija Brisbenas Melburnas Sidnėjus JAV internete  + 22 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
10 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
General Assembly

Taikyti tokius įrankius kaip "Adobe Illustrator", "Sketch" ir "InVision", kad būtų galima sukurti "UX" dokumentaciją skaitmeniniam ... [+]

Įgūdžiai

Naudokite pramonės standartines priemones, tokias kaip "Sketch" ir "Invision", skirtus prototipams ir karkaso konstrukciniams sprendimams.

Gamybos standartas

Sudėkite visą "UX" dokumentacijos rinkinį, skirtą skaitmeniniam produktui, nuo naudotojų asmenybių ir karkaso iki interaktyvių prototipų.

Didelė nuotrauka

Sujunkite ir perteikite, kaip įžvalgos apie klientų elgseną - nuo problemų iki sprendimų - gali optimizuoti bet kokį produktą ar paslaugą.

Susipažinkite su savo palaikymo komanda

Mūsų kompetencija švietimo srityje yra pastangų bendruomenėje. Kai mokotės GA, visada galite pasikliauti vidine ekspertų komanda, kuri suteiks gaires ir paramą, kai tik jums tai bus reikalinga.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Niujorkas Atlanta Austinas Bostonas Čikaga Dalasas Denveris Los Andželas „Santa Monica“ Irvinas Apvaizda San Franciskas San Jose Sietlas Vašingtonas Arlingtonas Jungtinė Karalystė Londonas Honkongas Singapūras Australija Brisbenas Melburnas Sidnėjus JAV internete  + 22 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
10 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
General Assembly

Taikykite pagrindinius vaizdinės komunikacijos įrankius - spausdinimo, spalvos ir išdėstymo - dizainą gražus skaitmeninių produktų "Photoshop". ... [+]

Įgūdžiai

Taikykite "Photoshop" galingas funkcijas skaitmeninio produkto dizainui.

Gamybos standartas

Pradėkite nuo idėjos ir nuotaikos lentos: pabandykite pritaikytą tinklalapį, parengtą gamybai.

Didelė nuotrauka

Susipažinkite su tuo, kaip efektyvus vizualinis bendravimas - nuo šrifto porų prie stiliaus plytelių - padeda bet kokioje srityje perteikti įtikinamų idėjų.

Susipažinkite su savo palaikymo komanda

Mūsų kompetencija švietimo srityje yra pastangų bendruomenėje. Kai mokotės GA, visada galite pasikliauti vidine ekspertų komanda, kuri suteiks gaires ir paramą, kai tik jums tai bus reikalinga.

Instruktoriai

Mokytojas, kurio kasdienis darbas reikalauja daug naudos, sužinokite pramonės lygio pagrindus, priemones, žodyną ir geriausią praktiką.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Niujorkas Atlanta Austinas Bostonas Čikaga Dalasas Denveris Los Andželas „Santa Monica“ Irvinas Apvaizda San Franciskas San Jose Sietlas Vašingtonas Arlingtonas Jungtinė Karalystė Londonas Honkongas Singapūras Australija Brisbenas Melburnas Sidnėjus JAV internete  + 22 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
8 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
General Assembly

Išmokite įgūdžius, kad taptumėte pradinio lygio "full-stack" žiniatinklio kūrėjais ir gautumėte galimybę naudotis šia novatoriška karjeros paslauga ... [+]

Pradėkite savo karjeros kūrimą

Sužinokite ir pritaikykite įgūdžius, kurių reikia norint pradėti karjerą.

Žinok savo daiktus

Sužinokite apie labiausiai ieškomus įgūdžius technologijų, "JavaScript" į Rails, su mūsų patyrusių instruktorių komanda.

Kurti naujus įgūdžius

Sukurkite tikrąsias svetaines, API ir duomenų valdomas programas, bendradarbiaudami su vienos klasės draugais įvairiuose projektuose.

Pasidirbk

Pradėkite savo naują karjerą interneto svetainių kūrimo srityje, remdami savo karjeros konsultantus per kiekvieną darbo paieškos etapą.

Karjeros palaikymas

Mes suteikiame kiekvienam iš mūsų besimokančių absolventų galimybių mokytis pasirengimo darbui, ryšių su darbdaviais ir galimybių įgyti naujų įgūdžių.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Niujorkas Atlanta Austinas Bostonas Čikaga Dalasas Denveris Los Andželas „Santa Monica“ Irvinas Apvaizda San Franciskas San Jose Sietlas Vašingtonas Arlingtonas Jungtinė Karalystė Londonas Honkongas Singapūras Australija Brisbenas Melburnas Sidnėjus JAV internete  + 22 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba