General Assembly

Įvadas

Oficialus aprašymas

Švietimo lyderis

Nuo 2011 m. General Assembly pakeitė dešimtys tūkstančių karjeros per novatorišką, patirtinį išsilavinimą šiuolaikiškiausiomis įgūdžiais. Kai GA išgirsite žiniatinklio kūrimą, duomenis, dizainą, verslą ir dar daugiau, gausite:

 • Apdovanojimai už mokymo programą ir ekspertų instruktoriai universitetuose ir internete.
 • Pasaulinė, profesinė bendruomenė, kurioje dirba 40 000 absolventų, dirbančių visą ir ne visą darbo dieną.
 • Karjera kyla iš pažangiausių kursų, o kiekvieno žingsnio metu - mentoringa.

Kas mes esame

General Assembly yra švietimo ir karjeros pertvarkos pradininkė, specializuojasi šiandienos daugiausiai reikalaujamų įgūdžių. Pagrindinis mokymo, personalo ir karjeros perėjimo etapas - puoselėjanti klestinčią profesionalų bendruomenę, kuriam tenka profesija, kurią jie myli.

Tai, kas prasidėjo kaip 2011 m. Bendroji darbo vieta, tapo pasauline mokymosi patirtimi su miesteliais 20 miestų ir daugiau nei 35 000 absolventų visame pasaulyje.

Kadangi individai ir kompanijos kenčia konkuruoti vis labiau technologinėje ekonomikoje, General Assembly teikia apdovanojimus pelniusio, dinamiško mokymo, kad uždarytų pasaulinį įgūdžių trūkumą.

Atsakomybės apribojimas: nors mūsų Universiteto studentams visame pasaulyje yra General Assembly narių skaičius, mes negalime padėti tarptautiniams studentams įsigyti vizą, kad galėtume dalyvauti mūsų kursuose. Jei jums reikia vizos dalyvauti General Assembly kursuose, prašome susisiekti su vietine ambasada, kad gautumėte reikalavimus ir apribojimus. Labai ačiū, kad svarstote General Assembly kaip savo mokymosi partnerį.

Ką mes darom

General Assembly skatina elitinę profesinę bendruomenę asmenų ir įmonių per švietimo ir strateginės karjeros ryšius.

Asmenų ugdymas

 • Sukurkite gyvybiškai svarbių įgūdžių visais profesiniais lygiais
 • Bendradarbiauti ir prisijungti prie elito tinklo
 • Keisti ir padidinti savo karjerą ir portfelį

Darbo galimybės

Mes pašaliname atotrūkį tarp darbo ieškančių asmenų ir įmonių, turinčių atitinkamų įgūdžių talentą.

Mokomosios įmonės

 • Partnerystės su "Fortune 1000" kompanijomis
 • Individualus darbuotojų mokymas, siekiant paskatinti darbuotojus
 • Paskirtas dujotiekio samdymas GA absolventams

Ką mes mokome

Mes siūlome naujoviškus mokymus visą gyvenimą ir sėkmę šiuolaikiškoje sparčiai besikeičiančioje technologijų ekonomikoje.

 • Kodavimas
 • UX
 • Duomenys
 • Rinkodara
 • Verslas
 • Karjeros plėtra

Kodėl General Assembly

Award-winning education

Mūsų mokymo programą sukūrė ekspertų instruktorių komanda, siekdama užtikrinti, kad atitinkami, dabartiniai kursai, kurie tuoj pat būtų taikomi šioje srityje.

Dinamiškas, novatoriškas mokymasis

Mes panaudojame naujausius technologinius įrankius, suteikiančius studentams patrauklių, sujungtų mokymų internete ir neprisijungus.

Karjeros augimas su geriausiais darbdaviais

Mes padedame mūsų bendruomenei puoselėti specializuotą visą darbo dieną dirbančią komandą, kuri gauna studentų darbo vietas, partnerystes ir bendradarbiauja su daugiau nei 2500 novatoriškų darbdavių.

Prieiga prie GA absolventų tinklo

Susisiekite su pasaulio geriausiu talentu, kaip mūsų tinklo, kuriame dirba daugiau nei 35 000 absolventų, sėkmė ir išskirtinė kūrybingų profesionalų grupė.

Kas daro General Assembly išskirtinę?


Mes siūlome mokymą technikoje, duomenų, dizaino, verslo ir kt/>

Šiandienos sudėtinga, pasaulinė ekonomika reikalauja kvalifikuotos darbo jėgos, galinčios panaudoti technologijas, kad būtų galima sėkmingai išsekti. General Assembly tvirtas kursų rinkinys apima visus pagrindinius inovacijų ramsčius, kurie individams ir komandoms suteikia kelias galimybes augimui ir vystymuisi. Siūlome programas žiniatinklio kūrimo, duomenų mokslo ir analizės, vartotojo patirties dizaino, skaitmeninės rinkodaros, produktų valdymo ir dar daugiau. Studentai gali rinktis iš įvairių formatų ir būdų, kad padėtų jiems kuo geriau pasiekti savo tikslus, įskaitant visą darbo dieną, ne visą darbo dieną ir trumpąją formos parinktis - universiteto mieste ir internete.

Mes turime didžiausią pasaulinį tinklą

20 universitetų. 10.000 samdomų partnerių. 40 000 pilna ir dieninių studijų kursų. Ir tada yra šimtai tūkstančių dalyvių mūsų renginiuose ir dirbtuvėse. General Assembly visuotinis dalyvavimas, absolventų tinklas ir partnerių samdymas yra mūsų didžiausias turtas. Be kursų, skirtų išimtinai patenkinti darbdavių poreikius, mes remiame pramonės specialistų, kurie yra instruktoriai, mentoriai ir treneriai, vamzdyną. Šis klestintis profesionalus tinklas padeda mūsų naujausiems absolventams rasti darbą ir susieti ryšius, juos nustato sėkmei darbe ir gyvenime.

Prisitaikysime prie rinkos

Dinaminiai laukai, tokie kaip duomenų mokslas ir interneto kūrimas, vystosi realiuoju laiku, o mes nuolat bandome, paleidžiame ir saulėlydžio programas, kad patenkintų rinkos paklausą ir įrankių bei technikos evoliuciją. Mūsų pasaulinio lygio mokytojų dizainerių komanda, dalykų ekspertai ir švietimo produktų vadybininkai nuolat atnaujina turinį, kad užtikrintume tinkamumą. Suteikdamos duomenis, atsiliepimus ir įžvalgas iš mūsų nuosavybės įvertinimų, mes gaminame kursinius darbus, kurie turi didžiausią įtaką darbui.

Mes orientuojamės į darbdavių poreikius ir santykius

Gilieji darbdavių santykiai visada buvo esminė General Assembly DNR dalis. Apytiksliai pusę mūsų neakivaizdinių studijų studentų finansuoja darbdaviai, kurie nori, kad jų darbuotojai mokytųsi mūsų specialistų, o GA mokymo programos būtų grindžiamos pramonės poreikiais. Mes padėjome dešimtis "Fortune 100" kompanijų - ir šimtų kitų įmonių visame pasaulyje - įvertinti ir mokyti savo talentą vietoje, internete ar mūsų universitetuose. Mes taip pat siūlome įdarbinimo sprendimus įmonėms, siekiančioms įvairias kandidatų, kurie yra pasirengę darbui, ginkluotus įgūdžiais pagal užsakymą, derinimą.

Mes investuojame į prieigą ir galimybes

Siekdami užtikrinti prieinamą ir prieinamą išsilavinimą, esame pasiryžę kurti programas ir finansavimo galimybes, siekdami užtikrinti, kad studentai turėtų priemones ir paramos sistemas, kurių reikia mokytis GA. Be novatoriškų programų, tokių kaip "Adobe Digital Academy", "Opportunity Fund", "CodeBridge" ir "TechIMPACT", kurios teikia stipendijas ir nemokamas mokymo programas nepakankamiems ir nepastebimiems talentams, mes dirbame su darbdaviais ir finansavimo teikėjais, kad padėtume padengti mokymo išlaidas. Mūsų novatoriškos hibridinės ir internetinės imerinės programos pasiekia asmenis, kurie gyvena ne pagrindiniuose metro rajonuose ir suteikia jiems galimybę naudotis tokiu pat kokybišku švietimu, kokie yra mūsų miesteliai.

Inovacinių kursų kūrimas su išbandytais rezultatais

Pasaulio klasės mokomoji komanda

General Assembly mokymo komanda atstovauja šiandieninių didžiausių ir ryškiausių kompanijų elitui. Kursų dėstytojai ir dizaineriai yra iš geriausių kompanijų, įskaitant "Google", "Amazon", "Airbnb" ir "IBM", kasdien dalinasi realiu pasauliu patirtimi ir įžvalga klasėje. Komandos nariai atlieka išsamią mokymo programą, kuri užtikrina jų efektyvumą skatinant naujų talentų.

Nuolatinis vystymasis

Siekdami užtikrinti kompetenciją klasėje ir darbo atitikimą, mūsų mokomoji konstrukcija ir gaminių komandos nederėtų dirbti, prisitaikyti ir plėsti savo mokymo programas. Mūsų judrus mokymosi projektavimo procesas reiškia, kad kiekvienas iš mūsų kursų eina mažiausiai du atnaujinimus per metus. Kiekvienoje naujoje versijoje yra funkcijų patobulinimai, patobulintas turinys ir dar daugiau.

Mokymosi takų diapazonas, atitinkantis jūsų tikslus.

Karjeros keitimas, visą darbo laiką

Išplėskite savo karjerą su griežtomis "Full-time Immersive" programomis ir kvalifikuotais karjeros vadovais.

Skill-Boosting, Part-Time

Palaikykite konkurencingumą ir svarbu su kryptingu, lanksčiu mokymu ir specialiaisiais vadovais.

Klasės, seminarai, renginiai

Dalyvauti dienos, vakaro ir savaitgalio programose, kuriose demonstruojami įgūdžiai, naujovės ir lyderiai.

Sužinokite universitete ir internete

Kiekviename žingsnyje naudokite tvirtus mokymosi įrankius, ekspertų instruktorius ir palaikančią bendruomenę.

Kūrėjų, naujovių ir darbdavių bendruomenė

Susisiekite su absolventais

Daugiau nei 40 000 talentingų specialistų baigė visą ir neakivaizdinį kursus.

"The Vast Global Reach"

Kur mes esame. Sukurkite santykius internete arba 20 pasaulio vietose iš NYC į Honkongą.

Išskirtinis darbdavių įžvalgas

"GA" turi daugiau nei 10 000 samdomų partnerių ir apmokė tūkstančius "Fortune 500" darbuotojų.

Prieiga prie sąrašo lyderių

350 000 dalyvavo išskirtiniuose renginiuose, kuriuose dalyvauja tokie vizionieriai kaip Richardas Bransonas ir Timas Ferriss.

Vietos

Niujorkas

Address
902 Broadway
10010 Niujorkas, Niujorkas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Atlanta

Address
675 Ponce De Leon Avenue NE, 2nd Floor
30308 Atlanta, Gruzijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

Austinas

Address
600 Congress Avenue, 14th Floor
78701 Austinas, Teksasas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Bostonas

Address
02110 Bostonas, Masačusetsas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Čikaga

Address
60611 Čikaga, Ilinojaus valstija, Jungtinės Amerikos Valstijos

Dalasas

Address
311 N Market St, Floor 2
75202 Dalasas, Teksasas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Denveris

Address
80205 Denveris, Koloradas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Los Andželas

Address
360 E. 2nd Street, Suite 400
90012 Los Andželas, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Santa Monica“

Address
1520 2nd Street
90401 „Santa Monica“, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

Irvinas

Address
1621 Alton Parkway
92606 Irvinas, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

Niujorkas

Address
10 East 21st Street
10010 Niujorkas, Niujorkas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Apvaizda

Address
URI Feinstein College of Education and Professional Studies
80 Washington Street, Room 423

02903 Apvaizda, Rodo sala, Jungtinės Amerikos Valstijos

San Franciskas

Address
94104 San Franciskas, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

San Jose

Address
75 E Santa Clara Street, 6th Floor
95113 San Jose, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

Sietlas

Address
1218 Third Avenue, 3rd Floor
98101 Sietlas, Kolumbijos apygarda, Jungtinės Amerikos Valstijos

Vašingtonas

Address
20005 Vašingtonas, Kolumbijos apygarda, Jungtinės Amerikos Valstijos

Arlingtonas

Address
Crystal City
2231 Crystal Drive - 10th Floor

22202 Arlingtonas, Virdžinija, Jungtinės Amerikos Valstijos

Londonas

Address
1st Floor, 114 Whitechapel High Street
E1 7PT Londonas, Anglija, Jungtinė Karalystė

Honkongas

Address
8F, 33 Des Voeux Road Central
Honkongas, Honkongas

Singapūras

Address
Level 3, 8 Claymore Hill, Spacemob
229572 Singapūras, Singapūras

Brisbenas

Address
Fishburners
155 Queen Street

4000 Brisbenas, Kvinslandas, Australija

Melburnas

Address
12A, 45 William Street
3000 Melburnas, Viktorija, Australija

Sidnėjus

Address
Main Campus
The Podium Building, 1 Market St

2000 Sidnėjus, Naujasis Pietų Velsas, Australija

JAV internete

Address
JAV internete, Jungtinės Amerikos Valstijos